5x16 "The Softer Side"
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Dyskusje o odcinkach -> Sezon 5
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Wiadomość Autor

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ten odcinek naprawdę mnie poruszył, zarówno pacjent jak i House wywołali we mnie emocje, których w ostatnich odcinkach mi brakowało-współczucie, refleksję.

Jeśli chodzi o House'a, Cuddy, Wilsona to absolutnie zgadzam się z T., więc nie będę się powtarzać.

Generalnie zrobiło mi się smutno, chciałabym, żeby House choć przez chwilę nie cierpiał. Rozumiem jego decyzję, ból może doprowadzić do desperacji a w konsekwencji do autodestrukcji. Choć to, co zrobił świadczy jak najbardziej o wciąż istniejącym instynkcie samozachowawczym. Gdyż ktoś, kto próbuje wyzwolić się z nieszczęścia, podejmując nawet tak drastyczne środki, chce żeby coś się zmieniło, chce dać sobie szansę, pomóc sobie.

BTW rozwalił mnie tekst Wilsona do Cuddy, że spała z Housem i dlatego jest on w tak dobrym humorze :lol:



_________________

"Successes only last until someone screws them up. Failures are forever"
"People get what they get. It has nothing to do with what they deserve"

PostWysłany: Wto 22:15, 01 Wrz 2009
Bloody Mary
Rezydent
Rezydent



Dołączył: 14 Kwi 2009

Posty: 274

Miasto: Torino
Powrót do góry



Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Dyskusje o odcinkach -> Sezon 5 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Mapa użytkowników | Mapa tematów
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Czas generowania strony 0.03490 sekund, Zapytań SQL: 15