5x24 "Both Sides Now"
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Dyskusje o odcinkach -> Sezon 5
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Wiadomość Autor

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to scenarzyści zrobili nas wszystkich w konia ;)
Obejrzałam raz odcinek bez napisów, a później z napisami zwracając uwagę na to, że seksu między Housem i Cuddy nie było i wiecie co? Te ich teksty pasują do obu wersji wydarzeń :D Tylko House myślał, że ona mówi o ich wspólnej nocy, a Cuddy mówiła o tym chamskim tekście o bękarcie! Ta gra i te dialogi były mistrzowskie, świetnie nas wkręcili ;)
Myślę, że w serialu nie może być wszystko pięknie i przyjemnie, bo wówczas nikt by tego nie oglądał. Najbardziej się zapamiętuje odcinki w których się stało coś mocnego.

W moim prywatnym rankingu ten odcinek jest zaraz za "House's Head", który jak dla mnie wymiata pod każdym względem (fabuła i konwencja - House próbuje sobie przypomnieć co się stało :)). Chociaż mam nadzieję, że w 6 sezonie House zdobędzie Cuddy ;)



PostWysłany: Sro 9:56, 13 Maj 2009
Clover
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 06 Lut 2009
Pochwał: 1

Posty: 5

Powrót do góry




Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mysle sobie ze mogliby skonczyc housa juz teraz, takim mocnym akcentem. chociaz tak czy siak i tak bedziemy ogladac co nam zaserwuja :) przy okazji premiera 6 sezonu pewnie jakos, jak zwykle, we wrzesniu?



PostWysłany: Sro 11:54, 13 Maj 2009
belzebubu
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 05 Sty 2009
Pochwał: 1

Posty: 2

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wlasnie przed chwila skonczylam ogladac ten odcinek... i co czuje? nie wiem... Pod koniec odcinka myslalam ze sie rozplacze. Juz nie moge doczekac sie 6 sezonu ;)



PostWysłany: Sro 18:56, 13 Maj 2009
Girl282
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 12 Maj 2009

Posty: 1

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Odcinek genialny. Lubie orginalne akcje i zaskoczenia a nie gdy scenarzysci graja pod publike. Dla mnie ten serial to nie tylko House+Cuddy a wszystkie postacie z nieprzewidzianymi sytuacjami. Nie nawidze schamatow bo to nudne gdy kolejny serial jest kopia innnego. Ogolnie ship house+cuddy jest dla mnie fajny ale to nie znaczy ze trzeba jechac ze schematem i robic wielka szalona milosc. Tak samo nie lubie gdy z glownego bohatera robi sie boga i na nim sie tylko skupia.

Chase jest irytujacy? Jego zwiazek z cameron? No to fajnie jest roznorodnie dane postacie daja o sobie poznac wzbudzaja w nas jakies emocje nie zawsze pozytywne ale o to wlasnie chodzi. Gdyby w serialu bylo 5 housow to byloby beznadziejnie. O to chodzi by kazda postac byla inna.

Wiekszocs osob narzeka na te halucynacje ale to tez genialne. House nie jest bogiem i nie zawsze musi byc tym kolesiem ze wszystkimi klepkami. Mam nadzieje ze house w 6 sezonie bedzie przez wiekszosc odcinkow w psychiatryku bo jak wyjdzie po pierwszym to wtedy bedzie dopiero bezsens. Ja rozumiem ze wiekszosc osob chce by house odrazu przystapil do leczenia ludzi i nienawidza scenarzystow za pomysl z wariatkowem tylko czy nie realniej by bylo ze jesli juz house zwariowal to na troche dluzej? No byl sobie diagnosta no i co z tego? Gdy przestanie ludzi leczyc to nie oznacza konca serialu w koncu nadal bedzie serial sie wokol niego krecil a watek medyczny i tak nie zniknie bo przeciez chyba w serialu wystepuje jeszcze team house'a nie?



PostWysłany: Sro 20:00, 13 Maj 2009
Stek
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 27 Mar 2009

Posty: 5

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nigdy nie płakałem przed filmem, ale teraz prawie bym się pobeczał ponieważ te zakończenie- to cudo, a zarazem bardzo smutne i głupie, bo muszę czekać tak długoooooo... ciekawe w 6 sezonie jak house będzie leczył?? nie mogę się doczekać, odcinek był świetny... szkoda mi housa że sex nie był prawdziwy... POzdro fani i żegnam do września :D
papa



PostWysłany: Sro 21:18, 13 Maj 2009
piotreksow
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 10 Kwi 2009

Posty: 21

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Haiku na specjalną okazję 5x24

Ja osobiście
to na przykład umarłam
zryło mi banię




a tak poza tym
Cały dzień chodziłam zbulwersowana i generalnie przejęta jak diabli, podatna jestem na takie rzeczy pod tytułem "twoje życie to fikcja, halucynacja, coś tam, lol", wypaliłam chyba z ćwierć paczki fajek.
Żaden inny serial nigdy mi tak nie zrobił, i mało które incydenty z mojego życia wprowadzają mnie na taki level zainteresowania.



_________________
Myślisz teraz o wsadzeniu sobie wykałaczki pod paznokieć dużego palca u nogi i kopnięciu z całej siły w ścianę.

PostWysłany: Sro 22:34, 13 Maj 2009
Ibupromis
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 22 Mar 2009
Pochwał: 2

Posty: 40

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Świetny odcinek na zakończenie sezonu: zakręcona akcja i mocny akcent na koniec, człowiek naprawdę chce wiedzieć, co będzie dalej. Darzę ten odcinek szczególnym sentymentem, ponieważ wygrałam zakład z kolegą o to, czy House naprawdę przespał się z Cuddy. Nie wiem, co będzie dalej z Huddy, ale ja idę jutro wieczorem do kina z kolegą :D



PostWysłany: Czw 16:54, 14 Maj 2009
morgana
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 05 Maj 2009

Posty: 14

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ja się popłakałam :cry:
Już byłam pewna że z tym szpitalem to tylko plotki i że będzie bajkowe zakończenie :) Błysnęło mi coś w prawej półkuli jak bawił się przy wszystkich ta "szminką" i nikt się nie zapytał co to.... ale te zapłakane czerwone oczy Housa to już był szczyt....



_________________

PostWysłany: Czw 18:32, 14 Maj 2009
azuriana
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 29 Kwi 2009

Posty: 28

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

aha i według mnie to były najbardziej wzruszające (końcowe) 3 minuty w housie :(((((

Dodano 6 minut temu:

nawet bardziej od koncówki 4 sezonu... :(( nie mogę się doczekać 6 sez :((



PostWysłany: Czw 20:54, 14 Maj 2009
piotreksow
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 10 Kwi 2009

Posty: 21

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy ma ktoś linka do finałowej piosenki z wokalem?
Bo piosenke mam, ale bez wokalnej części. Piosenka Vitamin String Quartet - Tears Go By.
Pomógłby ktos? :P



PostWysłany: Sob 23:58, 16 Maj 2009
Miszcz
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 16 Kwi 2009

Posty: 2

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Uwazam ,ze odcinek (mimo smutnego zakonczenia z House'em) byl dobry.
Przypadek ciekawy.
Szkoda House'a i Cuddy ,naprawde myslalam ze cos miedzy nimi bedzie ... a tu taki obrot akcji.Chociaz z drugej strony probowalam sobie to wytlumaczyc faktem,ze scenarzysci chcieli trzymac w napieciu nadal itp..A slub Cameron i Chase'a mi sie podobal!

House w psychairtyku i przypominajacy sobie to wszystko ...to bylo bardzo smutne!

:cry:



_________________
"Doing nothing is not a plan it is a specyficly lack of a plan"

PostWysłany: Nie 9:24, 17 Maj 2009
Betti
Chirurg dziecięcy
Chirurg dziecięcy



Dołączył: 13 Kwi 2009
Pochwał: 13

Posty: 2631

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Do tego odcinka pasują nawet słowa piosenki, która leci na końcu:

(...)
Smiling faces I can see
But not for me
I sit and watch
As tears go by

(...)
I want to hear the children
sing
All I hear is the sound
Of rain falling on the ground
I sit and watch
As tears go by

Jak już wcześniej pisałem odcinek genialny, dopracowany i z całą pewnością przemyślany.



PostWysłany: Nie 13:35, 17 Maj 2009
Slash
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 09 Maj 2009

Posty: 7

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Co do tej piosenki to znalazłem to: http://www.youtube.com/watch?v=nUSu_P1LpiQ&feature=related mam nadzieje, że się spodoba :) tak, a co do odcinka to też jestem pod wielkim wrażeniem :) liczę na wiecej w 6 sezonie. Chociaz mozna było przywidywac ze Huddy sex to bedzie wymysl Housa :cry:



PostWysłany: Nie 18:46, 17 Maj 2009
kubek8993
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 06 Mar 2009

Posty: 5

Miasto: Calisia
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Slash napisał:
Do tego odcinka pasują nawet słowa piosenki, która leci na końcu:

(...)
Smiling faces I can see
But not for me
I sit and watch
As tears go by

(...)
I want to hear the children
sing
All I hear is the sound
Of rain falling on the ground
I sit and watch
As tears go by

Jak już wcześniej pisałem odcinek genialny, dopracowany i z całą pewnością przemyślany.


mógłbyś przetłumaczyć...?



PostWysłany: Nie 20:56, 17 Maj 2009
piotreksow
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 10 Kwi 2009

Posty: 21

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mogę zobaczyć uśmiechnięte twarze
Ale nie dla mnie
Siedzę i obserwuję
Jak płyną łzy

Chciałbym słyszeć śpiew dzieci
Wszytko, co słyszę to dżwięk
deszczu uderzającego o ziemię
Siedzę i obserwuję
Jak płyną łzy

Zaznaczam, że jest to tłumaczenie, że tak powiem, prowizoryczne. :P



PostWysłany: Nie 22:06, 17 Maj 2009
Slash
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 09 Maj 2009

Posty: 7

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Dyskusje o odcinkach -> Sezon 5 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Mapa użytkowników | Mapa tematów
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Czas generowania strony 0.04150 sekund, Zapytań SQL: 15