6x17 Lockdown
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Dyskusje o odcinkach -> Sezon 6
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Wiadomość Autor

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Ps. nie wiem ale mam takie wrażenie że na samym początku serialu jak naćpana Cameron rzuciła się na Czejsa on nie miał włosów na klacie


Też mam takie wrażenie :lol:



_________________
you look so tired and unhappy
bring down the government
they don't, they don't speak for us
i'll take a quiet life
a handshake of carbon monoxide
no alarms and no surprises


`turtles.`


PostWysłany: Nie 16:50, 18 Kwi 2010
blue papaya
Lekarz rodzinny
Lekarz rodzinny



Dołączył: 16 Mar 2010
Pochwał: 2

Posty: 378

Miasto: Warszawa
Powrót do góry




Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmmm.. co do House'a wspominającego Lydię . . . czyżby była dla niego ważniejsza od Cuddy ?! :cry:



PostWysłany: Nie 17:33, 18 Kwi 2010
Housetka
Lekarz rodzinny
Lekarz rodzinny



Dołączył: 23 Lut 2010
Pochwał: 1

Posty: 332

Miasto: Gdańsk
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moniia2311 napisał:


*Chase i Cameron
i tu bije głową w mur pytając dlaczego on jest taki głupi
nareszcie ona sie przyznała że ma pomieszane w głowie (co mnie cieszy) on doprowadził ją do płaczu (to też mnie cieszy) ale po jakiego grzyba zaraz chciał ją pocieszać i odkupić swoje słowa seksem na jednoosobowej twardej leżance?? Tego nie jestem w stanie zrozumieć ale ok jego sprawa

MOze po prosu ją nadal kocha



PostWysłany: Nie 18:14, 18 Kwi 2010
Julka32
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 07 Kwi 2010

Posty: 10

Miasto: Radom
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nawet jeśli, to niestety Jennifer juz nie gra w HOUSE M.D. :( A ja jeszcze raz oglądam ten odcinek ;D



PostWysłany: Nie 19:15, 18 Kwi 2010
Skibona
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 05 Mar 2010
Ostrzeżeń: 1

Posty: 38

Miasto: bielsko-biała
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Skibona napisał:
Nawet jeśli, to niestety Jennifer juz nie gra w HOUSE M.D. Sad

Niestety, ale na szczęście [spoiler] Wróci w 7 sezonie - na kilka odcinków, ale zawsze coś

Dodano 33 sekund temu:



PostWysłany: Nie 19:40, 18 Kwi 2010
yves26
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 12 Mar 2010

Posty: 27

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pacjentka straciła 4 litry krwi w wyniku nieudanej penisektomii. I nazywała się...Lisa Cuddy :hahaha:

Naprawdę chciałem się nastawić pozytywnie...Musicie mi uwierzyć! Miałem nadzieję, że odcinek odbije się od niskiego levelu sezonu szóstego...Tak bardzo się starałem, a jednak się rozczarowałem :cry:

Na pierwszy ogień Chaseron... Tfuj...Co to miało być? Sex pożegnanie, czy sex początek? Najpierw Cameron przyznaje, że nie wie czy kiedykolwiek kochała Chase'a. Nie mija kilka godzin, duch święty zsyła objawienie... Tak! Jednak Cię kochałam Robercie! Phi...Przynajmniej dowiedzieliśmy się, że znają swoje imiona ;)
Szczerze powiedziawszy zacząłem się przyzwyczajać powoli do australijczyka, a tutaj taki klops...Nie wiem, czy przy Cameron zapala mu się w mózgu czerwona lampka ciapowatości ale oddzielnie zdecydowanie są ciekawsi!

Lydia! Wiedziałem, że ta czarownica jest wszystkiemu winna! Przez nią House się zmienił i coraz bardziej się "uczłowiecza"... Niedługo powrót Cameron nie będzie potrzebny, bo genialny diagnosta będzie jej wierną kopią :x Trzymanie za ręce pacjentów, szeroki uśmiech przyklejony do twarzy...aby patrzeć jak zataska sobie do łóżka przytulankę i będzie z nią sypiał. Blech!

Cuddy w roli bohatera odcinka, rozwiązała zagadkę- znalazła dziecko...Podobało mi się, tylko te dziwaczne "zbliżenia" kamer na twarze..

Tauba lubiłem zawsze, ale nigdy nie wiedziałem że ma takie osiągnięcia...Mój poziom lubości przekroczył zieloną granicę. 13-tka mniej irytująca niż zazwyczaj...Oglądając epizody z jej udziałem mam ochotę przepuścić ją przez maszynkę do mięsa i zakopać gdzieś w ogródku. W Lockdown miałem ochotę ją jedynie ździelić łopatą- jest postęp :twisted:



_________________
Bash in my brain And make me scream with pain Then kick me once again,
And say we'll never part...
I know too well I'm underneath your spell,
So, darling, if you smell Something burning, it's my heart.

PostWysłany: Pon 11:57, 19 Kwi 2010
JigSaw
Diabetolog
Diabetolog



Dołączył: 24 Sty 2009
Pochwał: 30

Posty: 1655

Miasto: Miasto Grzechu
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

JigSaw napisał:
.Co to miało być? Sex pożegnanie, czy sex początek?

jak dla mnie to bardziej sex początek
i dlatego się cholernie ciesze i m.in. dlatego mi się podobał ten odcinek bo Cameron nareszcie wróciła! i tak jak napisałam dla mnie to nie było pożegnanie więc mam radoche
A co do tego że Cameron powiedziała, że nie wie czy kochała Chase'a.. wam jest żal jego i rozumiem to, bo musiało go takie coś zaboleć, ale bardziej jednak rozumiem Cameron bo byłam w dosłownie identycznej sytuacji... jak ktoś stoi nad tobą, krzyczy, jedyne co chce się zrobić to wiać. poza tym nawet później powiedziała o ile dobrze pamiętam, że sama tego nie rozumie, bo kochała go, tylko nie w taki sposób, który mógł im dać szczęście. po prostu czasem samej sobie ciężko jest odpowiedzieć na pytanie czy to co czuje/czułam to miłość? a co dopiero jak ktoś stoi nad tobą i domaga się odpowiedzi, wtedy po prostu się panikuje i robi unik- nie wiem!



_________________

cudo zwane banerkiem od sinaj :)

PostWysłany: Pon 14:41, 19 Kwi 2010
zoś
Rezydent
Rezydent



Dołączył: 09 Lut 2010
Pochwał: 4

Posty: 218

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Odcinek mimo braku medycznej zagadki podobał mi się.
Wilson kradnący dolara, Taub i Foreman byli bezbłedni ;p
Miałam nadzieję, że House trochę bardziej się otworzy, ale i tak było ok.

No ale Chase i Cameron? Litościi! Co to w ogóle miało być? Myślałam, że jej już więcej nie zobaczymy, a tu przyłazi sobie, gada, że nie wiem czy go kochała, potem jednak, że raczej tak a na koniec fundują sobie pożegnalny sex? Błagam niebiosa, żeby taka akcja się nie potwórzyła. Koniec to koniec. Dla mnie Cam nigdy nie pokocha nikogo bardziej niż swojego zmarłego męża.



_________________
"Urodziwym ludziom wydaje się, że świat powinien wybaczać im grzechy, ponieważ istnieją."

PostWysłany: Pon 14:58, 19 Kwi 2010
Shane
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 18 Kwi 2010

Posty: 42

Miasto: Warszawa
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam wrażenie, że to jeszcze nie koniec. Według mnie Cameron nadal kocha Chasa a on ją. No, ale każdy na ten temat może mieć inne zdanie.



_________________

PostWysłany: Pon 16:13, 19 Kwi 2010
pantera mglista
Designer Miesiąca
Designer Miesiąca



Dołączył: 11 Kwi 2010
Pochwał: 3

Posty: 3513

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Shane napisał:
No ale Chase i Cameron? Litościi! Co to w ogóle miało być? Myślałam, że jej już więcej nie zobaczymy, a tu przyłazi sobie, gada, że nie wiem czy go kochała, potem jednak, że raczej tak a na koniec fundują sobie pożegnalny sex? Błagam niebiosa, żeby taka akcja się nie potwórzyła. Koniec to koniec.

Popieram. Amen
Dla mnie ponowne wprowadzenie postaci Cameron było beznadziejnym pomysłem

Ogólnie co do samego odcinka - jak dla mnie jeden z lepszych odcinków 6 serii, przyjemnie się go oglądało, miła odskocznia od odcinków "zwykłych" - tych z chorobami.

Nieco bardziej szczegółowo:
Taub-Foreman - jejku, ta muzyka w scenie, gdy leżą naćpani - nieziemska

Trzynastka-Wilson w grze prawda-wyzwanie to dla mnie bomba odcinka - przebijają nawet Taubowe i Foremanowe "Duuuude".

Cuddy - w końcu jest jej więcej, co mnie baaaardzo cieszy :D Scena, w której mówi o Rachel - cud miód dla moich oczu :)

House-pacjent - jak dla mnie jeden z najbardziej przekonujących pacjentów w historii House'a. House'owi jeszcze bardziej odrosły włosy :wink: Noga wciąż boli - odnoszę wrażenie, że to wyznanie jest budowaniem pewnego rodzaju łańcuszka wydarzeń... Poważny House? Podobał mi się

Chase-Cameron - źle napisana scena (szczególnie od momentu, kiedy Cameron mówi, że nie wie czy Chase'a kiedykolwiek kochała)

Co jeszcze? Muzyka! I to nie tylko ta w "duuuude'owskiej" scenie - muzyka końcowa, te dziwne wstawki muzyczne, kiedy Foreman i Taub ganiają się po archiwum :D

W jednej z recenzji odcinka, które czytałem, zwrócono uwagę na kolorystykę poszczególnych scen. I, jakby tak pomyśleć, to nie mogę się z autorem tamtejszej recenzji nie zgodzić, że dobór kolorów do każdej ze scen nie był przypadkowy, że miał jakieś symboliczne znaczenie...

To by chyba było na tyle :wink:



_________________

http://www.youtube.com/watch?v=q58_1bCh2ig&feature=related

PostWysłany: Pon 16:43, 19 Kwi 2010
Athreas
Immunolog
Immunolog



Dołączył: 15 Mar 2009
Pochwał: 5

Posty: 1154

Miasto: Szczecin, ale czasem zawiewa mnie gdzie indziej//Waw
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Odcinek obejrzałem dopiero wczoraj ale muszę powiedzieć że jest jednym z najlepszych odcinków 6serii :wink:



_________________

PostWysłany: Sro 13:30, 21 Kwi 2010
House Everybody Lies
Lekarz rodzinny
Lekarz rodzinny



Dołączył: 25 Lut 2010

Posty: 330

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No jeden z lepszych, dla mnie najlepszy to wciąż ten o Cuddy, ale chyba dlatego, że co tu kryć ogromnie lubię tą postać :D



_________________

PostWysłany: Sro 20:34, 21 Kwi 2010
pantera mglista
Designer Miesiąca
Designer Miesiąca



Dołączył: 11 Kwi 2010
Pochwał: 3

Posty: 3513

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Piszcie sobie co chcecie, ale jak dla mnie to jest najlepszy odcinek 6 sezonu! Przebił nawet ten odcinek o Cuddy.
Po pierwsze; Taub i Foreman leżący na podłodze naćpani - po prostu magia i jeszcze to "Duuuude". Potem Wilson i Threeteen grający w wyzwania i Wilson kradnący dolara i ta jego mina. Potem House nagi przed byłą żoną Wilsona. Niesamowity odcinek. I jeszcze House opowiadający o Lindzie.



PostWysłany: Pon 16:19, 26 Kwi 2010
girls1394
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 20 Kwi 2010

Posty: 7

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przyznaje że obejrzałem odcinek dopiero teraz ale jest świetny.
Mnóstwo osobistych scen pokazujących głównych bohaterów w nowym, ciekawym świetle. Większość odcinków oglądam dwukrotnie w całości a potem tylko te sceny nawiązujące do ich życia prywatnego a ten odcinek jest prawie w całości tym. Za trzecim razem przeskoczyłem tylko sceny z młodą mamą. Choć widząc ją w pierwszym kadrze uśmiechnąłem się od ucha do ucha - Ramona Novitzky - utrapienie doktora Sheldona Coopera z "Big Bang Theory" =)

Kolejny ogromny plus - genialna oprawa muzyczna.

A tak przy okazji dyskusji Barciq i Tadka na temat cytatu z fasady gmachu szpitala. Moja łacina nie jest najwyższych lotów więc znalazłem tłumaczenie cytatu na język angielski:
"Everyone loves you when you're about to die."
Ja przetłumaczył bym to troszkę inaczej, żeby brzmiało bardziej patetycznie nawet po polsku. W moim (bardzo luźnym tłumaczeniu) brzmiało by to tak:
"Gdy już na śmierci spoczywał będziesz łożu wszyscy kochać Cię będą"



_________________
http://forum.housemd.info.pl/zbieramy-kase-czyli-pozyteczne-spedzanie-czasu-na-forum-t1202.html

Zapraszamy wszystkich forumowiczów do wspierania szlachetnej akcji =) Z góry dziękujemy!

PostWysłany: Czw 20:29, 29 Kwi 2010
Saturnin
Stażysta
Stażysta



Dołączył: 19 Sie 2009

Posty: 113

Miasto: Radzyń Podlaski / Warszawa
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Naćpany Taub był całkiem do zniesienia:) dać mu więcej Vicodinu!



PostWysłany: Sob 21:17, 08 Maj 2010
xminutka
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 07 Paź 2009

Posty: 4

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Dyskusje o odcinkach -> Sezon 6 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Mapa użytkowników | Mapa tematów
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Czas generowania strony 0.06598 sekund, Zapytań SQL: 15