6x20 "The Choice"
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Dyskusje o odcinkach -> Sezon 6
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Wiadomość Autor

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Trzynastka proponująca bar dla less powaliła mnie na ziemię... każdy by się domyślił, że to akcja grubymi nićmi szyta, nie tylko House.
Słuchaliście kawałów o doktorku w Zetce?
niektóre były niezłe

Dodano 7 minut temu:

Fajny nick sobie House wymyślił, by przelicytować Golluma, ciekawe, kiedy się tu pojawi użytkownik o takim nicku.



PostWysłany: Sob 21:15, 08 Maj 2010
xminutka
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 07 Paź 2009

Posty: 4

Powrót do góry




Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Odcinek wg mnie na plus. :)

No to od czego by tu zacząć... Może plan Wilsona. Propozycja kolacji ze strony Tauba była dziwna, ale gdy 13 wyskoczyła z barem to od razu pomyślałam, że Wilson maczał w tym palce. Potem sceny już w samym barze też były niezłe. ;)

Taub i garncarstwo były powalające od początku do końca: wkręcenie Tauba, później jego próby wywinięcia się od tego, buszowanie za serwetnikami i nick Housa. :lol:

Poza tym scena w barze z Chasem i Foremanem. House wg mnie wyglądał na naprawdę szczęśliwego, tylko jak zwykle, kiedy zrobi jakiś krok do przodu, to zaraz potem się cofa... Poza tym odnośnie karaoke: Jesse naprawdę ładnie śpiewa! A jego chórek był boski, a chórkowa choreografia to już w ogóle wymiata - szczególnie pociąg. ;)

Sceny ze śpiącym Housem i moje pierwsze spostrzeżenia: kurczę, od kiedy to on ma pościel w rakiety?! A zaraz potem dzieciaczek sąsiadów. Przez parę sekund zastanawiałam się, czy to aby nie jest jakiś jego sen, czy halucynacja. :]

A jeszcze ze śmieszniejszych to scena, w której House trzyma kubek z kawą do którego wlał mleko (łeee). :mrgreen:

No i końcówka... Rozmowa z Cuddy. Szczerze mówiąc to ta jej propozycja to tak jakoś z głupia frant: nie mam co robić, Lucas nie ma w domu, nudzę się, no to może byśmy coś poszli zjeść? Tak jakoś nie bardzo mi to brzmiało. House swoją odpowiedzią chciał, żeby w jakiś sposób się określiła, a tu d... :roll:

A swoją drogą, to trochę czasu antenowego miał ten pielęgniarz, który dostał spin-offa - szok w trampkach. ;)



_________________

wiolka&maria lucie -> Holmes&Watson <Szpieki> Guśka - siostra, która sypia z krową ~ Nutt - siostrzenica

PostWysłany: Pią 20:37, 14 Maj 2010
wiolka17
Designer Miesiąca
Designer Miesiąca



Dołączył: 10 Mar 2010
Pochwał: 14

Posty: 2928

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Analiza przypadku House MD 6.20 The Choice

zapraszam na opis tego odcinka pod względem medycznym na portalu przypadkimedyczne.pl w zakładce z seriali medycznych
Pozdrawiam



PostWysłany: Sob 20:45, 15 Maj 2010
domixon
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 04 Lut 2009

Posty: 10

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bardzo mi się podobał :jupi:



PostWysłany: Pią 19:50, 21 Maj 2010
Rachel MD
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 24 Kwi 2010

Posty: 70

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Dyskusje o odcinkach -> Sezon 6 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Mapa użytkowników | Mapa tematów
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Czas generowania strony 0.04479 sekund, Zapytań SQL: 15