6x22 "Help me"
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Dyskusje o odcinkach -> Sezon 6
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Wiadomość Autor

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

emiliaejsmund napisał:
tak jak to było na koniec sezonu 4 kiedy to Wilson odchodzi od łózka Housa mógł z tego byc niezły dramat i naprawdę woja charakterów a skończyło się szybko bo jakieś 2 odcinki ijuz się znowu przyjaźnili

Dokładnie 4. ;) Ale wiem, o co Ci chodzi. :)

emiliaejsmund napisał:
przecież to wielkie pole do popisu żeby milośc pokazac niekonwencjonalnie i jednocześnie psychologicznie podejśc do postaci

Zgadzam się. Szczerze mówiąc nawet nie mam w głowie jakiegoś konkretnego pomysłu, jak to się może potoczyć, trudno cokolwiek przewidzieć.



_________________

wiolka&maria lucie -> Holmes&Watson <Szpieki> Guśka - siostra, która sypia z krową ~ Nutt - siostrzenica

PostWysłany: Czw 13:16, 27 Maj 2010
wiolka17
Designer Miesiąca
Designer Miesiąca



Dołączył: 10 Mar 2010
Pochwał: 14

Posty: 2928

Powrót do góry




Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Gusq napisał:
Warto było płakać na tym odcinku, i czekać 6 lat na True Huddy !

6 lat ... ;o dopiero to tak naprawde do mnie dotarło, że to aż 6 lat !
...
OH YEAH :mrgreen:



PostWysłany: Czw 15:07, 27 Maj 2010
Housetka
Lekarz rodzinny
Lekarz rodzinny



Dołączył: 23 Lut 2010
Pochwał: 1

Posty: 332

Miasto: Gdańsk
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Odcinek świetny, tyle czekania, ale nareszcie.. ;)
Finał był wspaniały, już myślałem,że ulegnie pokusie..
Tyle sezonów czekania,aż w końcu.. Huddy;)



PostWysłany: Czw 21:22, 27 Maj 2010
rewinel
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 08 Lip 2009

Posty: 4

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Analiza przypadku medycznego z tego odcinka

Zapraszam do przeczytania małej analizy przypadku medycznego z tego odcinka i 5 poprzednich tego sezonu i kliku innych. Na portalu Przypadkimedyczne.pl w zakładce z seriali medycznych



PostWysłany: Pią 12:43, 28 Maj 2010
domixon
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 04 Lut 2009

Posty: 10

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Powiem tak to moim zdaniem było pewne Od początku 5 sezonu na to czekałem i nareszcie.



PostWysłany: Pią 14:33, 28 Maj 2010
szymon1285
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 28 Kwi 2010

Posty: 7

Miasto: Chorzów
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wymarzone Huddy jest, ale mam wrażenie(po tym co wyczyniają producenci ostatnio) ze oni to zepsują, że z takiego fajnego materiału na praę zrobią kiczi banał, dlatego mimo iż kibicowałam Huddy nie jestem zadowolona z finału, taki zbyt oczywisty, mało wstrząsający...



_________________

W sercu pustyni, czy wśród tłumu? Co za różnica? Człowiek w swej istocie jest wszędzie samotny

PostWysłany: Nie 7:04, 18 Lip 2010
Ka.
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 07 Wrz 2009

Posty: 50

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Prawda jest taka,że musieli zrobić coś szalonego żeby publika była większa.
Czy zniszczą? Wątpię. Producent Serialu powiedziała wyraźnie : oni chcą na prawdę spróbować. Zresztą.. zniszczyć coś na co czekało tyle osób? To byłby cios. Teraz będziemy mogli śledzić związek Huddy i zobaczyć to co do tej pory mogliśmy sobie tylko wyobrażać.



_________________
"Jaki ból sprawia uświadomienie sobie nicości i błahości celu naszych oczekiwań, gdy zostają wreszcie spełnione! Lepiej jest jest czekać, spodziewając się rzeczy nieosiągalnych nawet, niż mieć wiedzę, że się posiada nikły zaledwie cień dawnych pragnień"

PostWysłany: Nie 13:14, 18 Lip 2010
diabelek91
Lekarz rodzinny
Lekarz rodzinny



Dołączył: 10 Lis 2009
Pochwał: 4
Ostrzeżeń: 1

Posty: 349

Miasto: Pionki
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Właśnie oglądnęłam ostatni odcinek szóstej serii.
Powiem Wam, że niesamowity odcinek. Po prostu genialny z genialnych!
Świetny gł. wątek - idealnie zrobiony na ostatni odcinek. Po przedostatnim nie wiedziałam czego mogę się spodziewać. Był on refleksyjny i w sumie pokazywał całą 6 serię, a tu proszę... Wielkie zaskoczenie. Od dawna wiedziałam, że będą razem, ale nigdy nie wiedziałam w jakiej sytuacji się to objawi. A tu proszę. Genialnie. Przypadek, wszystkie perypetie, które miały z tym powiązanie, wielkie dylematy, rozmowy... Ostatnia scena <3
Popłakałam się z radości. Tyle lat, tyle sezonów czekało się na to jedno prawdziwe, czekało się aż będzie wyśmienicie i co? Jest! Nie mogę doczekać się 7 sezonu. Jutro obejrzę 2 pierwsze odcinki, a potem znów na bieżąco będę śledzić. Przepięknie (;

*rozmarzona i uśmiechnięta Kasza*



PostWysłany: Wto 20:05, 28 Wrz 2010
Kaszka
Stażysta
Stażysta



Dołączył: 24 Lis 2009
Pochwał: 1

Posty: 122

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak, Help Me był odcinkiem - dla mnie - niesamowitym. Poruszona byłam od samego początku. Przepłakałam pół odcinka!

Nie dość, że wspaniały, choć przykry przypadek, to jeszcze genialnie wplecione wątki House'a i Cuddy, Cuddy i Lucasa, no i House'a i samej pacjentki. Dla mnie mistrzostwo świata, zwłaszcza, kiedy Cuddy mówi I love you. I wish I didn't. Bez lukru, czekolady i mdłości od słodyczy. Perfecto.



PostWysłany: Wto 21:41, 28 Wrz 2010
Krwiożercza
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 20 Lut 2010

Posty: 45

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jestem świeżo po oglądnięciu i muszę powiedzieć, że po dobrym, ale nie doskonałym szóstym sezonie ten odcinek był bardziej niż miłą odmianą. Doskonałe wprowadzenie do siódmego sezonu! Chyba najlepszy jaki oglądałem!



_________________
C17H19NO3
Miłość to jedna, wielka, zaraźliwa i nieuleczalna choroba!

banner by wiolka17
:house14: :house17: :house02:
Będę głosił po wsze czasy, we wszystkich krańcach ziemi, że Masters jest wysłanką Vader'a!

PostWysłany: Sob 13:54, 02 Paź 2010
Phoenix
Stażysta
Stażysta



Dołączył: 21 Paź 2009

Posty: 100

Miasto: Poznań
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dałem się niedawno wciągnąć w ten serial, choć pamiętam, że 2,3 lata temu podchodziłem do niego z rezerwą. Zobaczyłem któryś odcinek i pomyślałem, co tez może być fascynującego w facecie, który tak chamsko traktuje innych ludzi.
Niedawno jednak, chyba pod wpływem emisji powtórek na AXN niemal się uzależniłem od tego serialu. Dzisiaj dotarłem do końca 6go sezonu. Wbrew niektórym napotkanym tutaj opiniom uważam, że twórcy nabierają coraz większego rozmachu. Udało im się stworzyć coś pozornie niemożliwego: serial łączący w sobie to, co w serialach jest najlepsze, a to powoduje, że każdy niemal znajduje coś dla siebie. Miłośnicy kryminałów mogą obserwować, jak jest odszukiwany "przestępca" czyli choroba pacjenta. Miłośnicy oper mydlanych są wciągani w poszczególne wątki dotyczące relacji pomiędzy poszczególnymi bohaterami serialu. Wreszcie niesamowity wątek walki House'a ze samym sobą.
Nie śledzę autorów scenariusza poszczególnych odcinków, ale wydaje mi się, że zaangażowali jakiegoś speca od dramaturgii teatralnej. Świadczą o tym odcinki, w których jakieś wydarzenie determinuje zachowanie poszczególnych bohaterów i zmusza ich do zmiany sposobu widzenia otaczającej ich rzeczywistości. Widać to było szczególnie w odcinku "Lockdown".
Natomiast ostatni odcinek tego sezonu jest dla mnie mistrzostwem. Napięcie od pierwszej do ostatniej minuty odcinka. Sceny ściskające za gardło: m.in. moment, kiedy House dowiaduje się o zaręczynach Cuddy, rozmowa House'a z Hanną przekonującą ją o konieczności amputacji, no i ostatnia scena odcinka, w której emocje aż wylewają się z ekranu i powodują, że widz niemal czuje cierpienie House'a. I ten okrzyk ulgi wyrywający się po tym, jak w ostatniej chwili pojawia się Cuddy i swoim wyznaniem zmienia bieg wypadków.
Serial jest po prostu genialny.



PostWysłany: Pią 1:06, 07 Sty 2011
elzy
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 27 Gru 2010

Posty: 11

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Dyskusje o odcinkach -> Sezon 6 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Strona 10 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Mapa użytkowników | Mapa tematów
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Czas generowania strony 0.06112 sekund, Zapytań SQL: 15