6x22 "Help me"
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Dyskusje o odcinkach -> Sezon 6
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Wiadomość Autor

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Skandaliczne, żenujące, do bólu przewidywalne i dziadowskie opium.
Zepsuć tak cały serial to po prostu mistrzostwo, tylko szkoda, że takie nieszczególnie godne podziwu.

Czułam się, jakbym oglądała polonię 1.
Jakby cały mój czas poświęcony temu serialowi, fandomowi i wszystkiemu ( a miałam swojego czasu naprawdę o wiele ważniejsze rzeczy do roboty) to czas zmarnowany na telenowelę z polonii1.

Już M jak Miłość jest chyba lepsze, bo było ewidentną żenadą od samego początku, a ten finał to jakieś oszukańcze oszukaństwo [bandy decydentów].
Fe, fe, fe, fe, fe. Kolację jadłam,no, moment, i bym pojechała haftem po bandzie.
Nagle, już nawet sesja zaczyna być o wiele bardziej warta mojego zainteresowania.



_________________
Myślisz teraz o wsadzeniu sobie wykałaczki pod paznokieć dużego palca u nogi i kopnięciu z całej siły w ścianę.

PostWysłany: Wto 18:12, 18 Maj 2010
Ibupromis
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 22 Mar 2009
Pochwał: 2

Posty: 40

Powrót do góry




Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ty jesteś Kobietą czy tylko udajesz, bo czytając Twoje posty można mieć wątpliwości...

Lubię czytać wypowiedzi takich zakompleksionych pseudo inteligentów. Poprawiają mi bardzo humor.

Też mam duże zastrzeżenia do 6-tego sezonu ale moje wypowiedzi nie przypominają slangu gówniary spod monopolowego.


Ostatnio zmieniony przez rbej dnia Wto 19:01, 18 Maj 2010, w całości zmieniany 1 raz



PostWysłany: Wto 18:59, 18 Maj 2010
rbej
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 14 Kwi 2009
Pochwał: 1

Posty: 52

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Katia napisał:

Ale jedno jest dla mnie nieoczywiste:
Co Waszym zdaniem dzieje się z 13?


Według mnie huntington się nasila. W odcinku gdzie 13 była z housem w barze dla les zatrzęsła się jej podejrzanie ręka gdy brala kieliszek do ust. A przynajmniej ja tak to odebrałem.



PostWysłany: Wto 19:01, 18 Maj 2010
Mistic92
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 02 Paź 2009

Posty: 9

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mistic92 napisał:
Katia napisał:

Ale jedno jest dla mnie nieoczywiste:
Co Waszym zdaniem dzieje się z 13?


Według mnie huntington się nasila. W odcinku gdzie 13 była z housem w barze dla les zatrzęsła się jej podejrzanie ręka gdy brala kieliszek do ust. A przynajmniej ja tak to odebrałem.


Też to tak zrozumiałam, ale pozostała mi w głowie myśl, że może coś mi umknęło...



PostWysłany: Wto 19:08, 18 Maj 2010
Katia
Patomorfolog
Patomorfolog



Dołączył: 01 Kwi 2009
Pochwał: 12

Posty: 840

Miasto: Warszawa
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja też myślę, że to Huntington. W ciąży chyba nie jest, bardziej w 'stanie błogosławionym' widziałabym Cam, chociaż i tak niechętnie. Żałuje jej strasznie, była jedną z moich ulubionych postaci, mam nadzieję, że wróci po kilku odcinkach :<



PostWysłany: Wto 19:09, 18 Maj 2010
molko md
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 16 Lis 2009

Posty: 17

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ciąża 13 byłaby moim zdaniem bardzo ciekawa fabularnie, ale mnie nie przyszło do głowy, że może być w ciąży...
A tu ktoś na forum napisał tak autorytarnie "13 jest w ciąży" - i to obudziło moje wątpliwości co do tego wątku...



_________________
Zapytaj mnie (anonimowo) o cokolwiek:
www.formspring.me/Miztlikatia

PostWysłany: Wto 19:10, 18 Maj 2010
Katia
Patomorfolog
Patomorfolog



Dołączył: 01 Kwi 2009
Pochwał: 12

Posty: 840

Miasto: Warszawa
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Katia napisał:
Nie jest dla Ciebie koronnym argumentem wypowiedź scenarzystów, że to było naprawdę?

Moje określenie "koronny argument" nie dotyczyło tego co mówią scenarzyści tylko tego, że faktycznie dotąd kolejne sezony kończyły się, że tak powiem "bez domysłów". Co wcale nie znaczy, że tak jest teraz (choć jest to bardzo prawdopodobne). Co do tego, co konkretnie teraz mówią scenarzyści, to już wyraziłam swoje zdanie wcześniej....(to są źli, przewrotni ludzie;-]) "Everybody lies", pamiętacie?:]


Katia napisał:
scenarzyści NAPRAWDĘ nie zrobiliby dwa razy tego samego.

I tu bym się zgodziła...



PostWysłany: Wto 19:16, 18 Maj 2010
OlimpiaSzuwar
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 18 Maj 2010

Posty: 5

Miasto: Lbn
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Katia napisał:
"13 jest w ciąży"

o to ja. bo taka była moja pierwsza myśl. ale teraz się zastanawiam.. kurcze przez Huddy kompletnie zapomniałam jak to teraz jest z wątkiem 4teen



_________________

cudo zwane banerkiem od sinaj :)

PostWysłany: Wto 19:50, 18 Maj 2010
zoś
Rezydent
Rezydent



Dołączył: 09 Lut 2010
Pochwał: 4

Posty: 218

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

13 trochę nietypowo się zachowywała, choć nadal pozostała tajemnicza ;)
A jak uroczo się do Tauba uśmiechała, gdy pytał co jej jest, jakoś tak wpadło mi to w oczy :) Ciąża nie przyszła mi do głowy, chyba niestety jej choroba się nasila :(



_________________

PostWysłany: Wto 20:02, 18 Maj 2010
pantera mglista
Designer Miesiąca
Designer Miesiąca



Dołączył: 11 Kwi 2010
Pochwał: 3

Posty: 3513

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

OMG OMG i jeszcze raz OMG nie wyobrażałam sobie w Housie oczywiście tak jak to powiedzieć szczęśliwego zakończenia można tak to nazwać chociaż śmierć pacjętki była straszna ale końcówka rozwaliła mnie ja chyba wykituje do tego 7 sezonu!!! nie wytrzymam i jestem taka SZCZĘŚLIWA razem z Housem of course!! normalnie myślałam że dostane zawału!! pozdro



_________________
" Kochankowie i szaleńcy widzą i czują więcej
niż chłodny umysł jest w stanie ogarnąć "

PostWysłany: Wto 20:15, 18 Maj 2010
LoveMeDead
Stomatolog
Stomatolog



Dołączył: 17 Mar 2010
Pochwał: 2

Posty: 512

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak sobie czytam Waszą dyskusję - halucynacja czy nie.
Wszystkie rozsądne argumenty przemawiają za faktem, że nie.

1. KJ potwierdziła.
2. Nie użyliby drugi raz tego samego.
3. Dwa razy w ostatnim odcinku sezonu były halucynacje ale za każdym razem były wyjaśniane ZANIM się skończył odcinek.
4. Spoilery do sezonu 7.

Ale! Jakaś maleńka część mnie panicznie się boi, że może jednak. Chyba za bardzo scenarzyści nadwyrężyli moje zaufanie na koniec 5 sezonu.



PostWysłany: Wto 20:19, 18 Maj 2010
Sarusia
Patomorfolog
Patomorfolog



Dołączył: 08 Kwi 2009
Pochwał: 14

Posty: 846

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Odcinek że palce lizać :) Oj siódmy sezon będzie ciekawy. Jak Cuddy powiedziała do House'a "I love you" to z krzesłam spadłem i prawie sobie zęby wybiłem:) Ale od razu na cały głos krzyknąłem Huddy!!! I mam nadzieje że to haluny nie były:) I jeszcze jedno może Lucas nareszcie zniknie :D



PostWysłany: Wto 20:20, 18 Maj 2010
Danielek18
Immunolog
Immunolog



Dołączył: 25 Kwi 2010
Pochwał: 2

Posty: 1170

Miasto: Tur
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Muszę przyznać: odcinek jest na maxa zakręcony. W 21 minucie wysiadłam, dalej nie ma nawet o czym gadać. Nie spodziewałabym się czegoś takiego. Shore dał czadu :D

EDIT: Obejrzałam do końca. Finały sezonów są STRASZNE.


Jesteście pewni, że będzie 7 sezon?!?


Ostatnio zmieniony przez JaToNieOn dnia Wto 21:03, 18 Maj 2010, w całości zmieniany 2 razy



PostWysłany: Wto 20:39, 18 Maj 2010
JaToNieOn
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 21 Mar 2010

Posty: 59

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Odcinek boski! Podczas ostatniej sceny spadłam z krzesła i krzyczałam ,,Yes! Yes! Yes!'' :wink: A co do trzynastki, to nawet mi przez myśl nie przeszło, że może być w ciąży - moim zdaniem po prostu huntington postępuje. Szkoda mi jej, bo ostatnio bardzo ją polubiłam.



_________________
Work smart, not hard

PostWysłany: Wto 20:47, 18 Maj 2010
yves26
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 12 Mar 2010

Posty: 27

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

odcinek był taki.... emocjonujący, że przez pół odcinka ryczałam (a to mi się zdarza rzadko) a ostatnia scena..... JUHUUU NARESZCIE



_________________
avek mój
"Jestem nieuczciwy i uczciwie możesz liczyć na moją nieuczciwość.To uczciwi są nieprzewidywalni ,zawsze mogą zrobić coś niewiarygodnie głupiego..."- Kapitan Jack Sparrow
Zazdrość to chyba najstarszy motyw morderstw na świecie.-Seeley Booth
:houselove: kliknij, jeśli jesteś fanem serialu Bones

PostWysłany: Wto 20:52, 18 Maj 2010
poprostuxzjawa
Reumatolog
Reumatolog



Dołączył: 20 Maj 2009
Pochwał: 39

Posty: 2061

Miasto: Młodocin
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Dyskusje o odcinkach -> Sezon 6 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 4 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Mapa użytkowników | Mapa tematów
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Czas generowania strony 0.06750 sekund, Zapytań SQL: 15