7x16 "Out Of The Chute"
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Dyskusje o odcinkach -> Sezon 7
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Wiadomość Autor

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam nadzieję, że nie potraktujesz ciągnięcia tego z mojej strony za nie wiem, chęć poprzegadywania się, bo tak się nie jest :wink: po prostu fajnie się gada z kimś, kto ma inne podejście, zawsze można się dowiedzieć czegoś więcej :wink:

Masz 100% racji z tym, że ją wspierał, że zna ją jak nikt inny. Nie da się zaprzeczyć, to, co przytoczyłaś, te odcinki i sprawy są tego najlepszym przykładem. Ale nie dowodzą, że chciała go zmienić. Może tylko tego, że nie spojrzała obiektywnie, że postąpiła zbyt pochopnie, że zrywając właśnie zapomniała o tych wszystkich momentach, w których mogła liczyć tylko na niego.

Ale w moim odczuciu zerwała z nim nie dlatego, że nie był w stanie trzymać jej za rękę. Myślę, że gdyby nie przyszedł, nie wziął vicodinu, tylko śledził to wszystko z daleka, prędzej, czy później, by to zrozumiała, odpuściała mu, bo przecież wiedziała, że tak naprawdę chciał przyjść , że mu zależało, cały odcinek diagnozował ją, nie pacjenta, nie był w stanie skupić się na niczym innym. Ale wtedy, nic by się działo, Huddy by przetrwało, a to serial i tu musi się coś dziać. Dlatego wyszło, jak wyszło.

Chciała, by przyszedł, ale nie zmuszała go do tego. Nie dzwoniła do niego "kochanie przyjdź, powinienieś tu być" nie wzywała go pagerem, nie wysyłała po niego Wilsona, chciała by przyszedł, ale nie na siłę, decyzję pozostawiła jemu, to dowodzi tego, że nie chciała go zmieniać. Miała nadzieję, że przyjdzie, bo o tym mówiła, ale myślę, że w głębi wiedziała, że nie przyjdzie. To, że przyszedł było zaskoczeniem. pozytywnym, ale tylko przez chwilę. Myślę, że po prostu sama siebie nie zna tak dobrze jak sądziła. Bo uważam, że sytuacja w ostatecznym rozrachunku bardziej przerosła ją niż jego.
Ja podchodzę do tego inaczej.
Cuddy nie jest głupia, to dorosła kobieta, wiedziała z kim się wiąże, House to dorosły facet, trudny, przecież nie mogła mieć złudzeń, że go zmieni, bo wtedy bezsensem byłoby wiązanie się z kimś kogo chce się zmienić. Poza tym, jak ktoś napisał, House ma uczucia, potrafi kochać, w głębi nie jest tym zimnym draniem za którego chce uchodzić i zarówno Cuddy jak i np WIlson doskonale o tym wiedzą, dlatego trwają przy nim, bo wiedzą, że jest tego wart, że pod tą maską jest coś więcej. Cuddy nie miała potrzeby, by go zmieniać, bo wiedziała jak nikt inny, że on potrafi kochać, gdyby tego nie widziała nie związałaby się z nim. Tam pod tym zwalonym gruzem zobaczyła, jak się otwiera i uwierzyła, że w jej przypadku też to możliwe. Że gdy nadejdzie taka potrzeba on po prostu się otworzy, pokaże jej to skrywane oblicze, które tam jest, które potrafi kochać, cierpieć. Okazało się, że jednak nie jest to takie proste, że to otwarcie House, tam pod tym gruzem było jednorazowe, że jednak nie będzie tak, że House będzie Housem na codzien, a w chwilach kryzysu będzie się dla niej otwierał. Chyba to ją dobiło najbardziej, bo wie, że House potrafiłby, że taki jest, a jednak okazanie tego, co czuje, tak jak w Trenton, nawet w takiej chwili okazało się nie możliwe. To ją przeraziło. Gdyby wierzyła, że House to tylko zimny drań i nic więcej tam nie ma, byłoby jej ławiej. Niestety zna go zbyt dobrze, wie, że jest coś więcej, widziała to coś więcej, gdy otwierał się przed Hanną, a teraz postąpił jak postąpił. Chyba w tym rzecz.



_________________
I :serducho: House, Huddy and Rachel! Best scene ever s7e10 42:11-43:06 :serducho: Hugh Laurie, Lisa Edelstein :serducho:

Avek by Anola. Bannerek by Gusia :*
Huddy story :serducho:
http://www.youtube.com/watch?v=KgbyDOUdBD4
Hugh/Lisa about Huddy to GY... ;)
http://www.fanpop.com/spots/huddy/images/22253906/title/hugh-lisa-about-huddy-gy-fanart
No empty House. No season 8. Why Shore?

PostWysłany: Sro 8:51, 23 Mar 2011
lisek_
Stażysta
Stażysta



Dołączył: 03 Lis 2009
Pochwał: 17

Posty: 172

Powrót do góry




Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

re

Wybaczcie, że przerywam dyskusję o charaterach i losach bohaterów, ale mam ważne pytanie.

MOJA ŻONA bardzo chce wiedzieć jaka to piosenka otwiera ten odcinek. :roll:
Z góry dziękuje za odpowiedź!



PostWysłany: Sob 16:15, 26 Mar 2011
dzialkis
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 26 Mar 2011

Posty: 1

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Re: re

dzialkis napisał:
Wybaczcie, że przerywam dyskusję o charaterach i losach bohaterów, ale mam ważne pytanie.

MOJA ŻONA bardzo chce wiedzieć jaka to piosenka otwiera ten odcinek. :roll:
Z góry dziękuje za odpowiedź!

"This Night" - Black Lab



PostWysłany: Nie 12:12, 27 Mar 2011
Qnik
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 18 Mar 2011

Posty: 19

Miasto: Gdańsk
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Dyskusje o odcinkach -> Sezon 7 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strona 6 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Mapa użytkowników | Mapa tematów
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Czas generowania strony 0.04171 sekund, Zapytań SQL: 15