7x19 "Last Temptation"
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Dyskusje o odcinkach -> Sezon 7
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Wiadomość Autor

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

7x19 "Last Temptation"

Wszelkie posty z pytaniem o link do odcinka będą kończyły się przyznaniem ostrzeżenia. W celu znalezienia takowych linków proszę skorzystać z wyszukiwarki google.pl
(via ToAr ;))


Proszę o zachowanie spójności i sensu wypowiedzi ;) Komentarze typu 'super odcinek' będą usuwane.


Ostatnio zmieniony przez DOMA dnia Wto 22:36, 19 Kwi 2011, w całości zmieniany 1 raz



_________________

PostWysłany: Wto 1:05, 19 Kwi 2011
DOMA
Lucky Number
Lucky Number



Dołączył: 19 Lut 2009
Pochwał: 78

Posty: 5191

Miasto: Poznań/Londyn
Powrót do góry




Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

xxxxxxxxxxxxxx

Ostatnio zmieniony przez Kaszka dnia Sro 10:14, 02 Maj 2012, w całości zmieniany 1 raz



PostWysłany: Wto 18:34, 19 Kwi 2011
Kaszka
Stażysta
Stażysta



Dołączył: 24 Lis 2009
Pochwał: 1

Posty: 122

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ja przeciwnie. House bez Cuddy to dla mnie okropne przeżycie, ponieważ wciąż trudno mi w to uwierzyć - nie zdąrzyłam się w ogóle nimi nacieszyć...

ale cały odcinek Bomba! :D
oczywiście na pierwszym miejscu widnieje mój kochany Hilsonek :P - przezabawne! te kury, ten pies, to jak House zamknął Wilsona, i on biegł przez balkon, to jak House trenował psa, salwy śmiechu i tyle :D
niskie pokłony za motyw You Can't Always Get What You What - bardzo mi się to podobało.
Podobała mi się także wdzięcznie uśmiechnięta Cuddy - tego mi właśnie brakowało - jej uśmiechu :wink:
House jak zwykle wspaniały, jego sarkastyczne odzywki, jak i takie po cichutku, na paluszkach, ubieganie się za Masters...
ah! Masters! nic dodać, nic ująć! Dziękujmy że odeszła, lecz cieszmy się że była! Lubiłam ją :cry: ...
Brak mi było jeszcze chociaż jednej maleńskiej sceny choćby mijania się Cuddy i House'a, ale to zostawmy na kolejny odcinek :P
podsumowując: :serducho: :mrgreen:



PostWysłany: Wto 19:46, 19 Kwi 2011
Housetka
Lekarz rodzinny
Lekarz rodzinny



Dołączył: 23 Lut 2010
Pochwał: 1

Posty: 332

Miasto: Gdańsk
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

odcinek bardzo fajny ale wole jak House jest z Cuddy i tak zawsze u mnie zostanie a i wreszcie ta masters odeszła bo juz milam jej dosyc :mrgreen: :D



PostWysłany: Wto 20:11, 19 Kwi 2011
Serina01
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 25 Sty 2011
Pochwał: 1

Posty: 86

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cóż,w tym odcinku podobały mi się głównie kurczaki.Spoilery kłamią -House nie jest ani nieszczęśliwy,ani nie bierze dicodinu,który miał już brac do końca sezonu.Cóż wszyscy kłamią.
Brakuje mi Huddy jakie było kiedyś np. w 3 sezonie.
Mam wrażenie ,że te ostatnie odcinki nie wynikają z poprzednich,jakby skleconę dla potrzeb diagnostycznych-co się cieszy powodzeniem u widzów a co nie, na okolicznośc ewentualnego 8 sezonu.Ech! Ten serial był super do 6sezonu!!!



PostWysłany: Wto 20:43, 19 Kwi 2011
nowa
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 08 Mar 2011
Pochwał: 1

Posty: 25

Miasto: Gliwice
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wiele plusów w odcinku :D
- Masters wreszcie złamała pieprzone zasady
- Masters wreszcie odeszła :D
kurczaki <3 a Wilson był taki komiczny jak ganiał za tymi ptakami. piękne :D reszta nudna. kolejny raz sobie uświadomiłem jak straszna jest amputacja :P



PostWysłany: Wto 21:13, 19 Kwi 2011
Mickey131
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 25 Wrz 2009
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 2

Posty: 85

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Super odcinek ! ;d

A tak szczerze, to był świetny. Wilson mnie rozbrajał. House zresztą też.
Irytowała mnie ( znowu -.- ) Masters i te jej poranne powtórzenia. Zdziebko głupie to było. Przypadek nie ciekawy.
Ale co mi się podobało. 13. Jak fajnie i szybko się wkomponowała w życie lekarza. ;)

8/10



PostWysłany: Sro 12:12, 20 Kwi 2011
Sebikk
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 01 Sty 2011

Posty: 45

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Już stopniowo gorzej robi się z tym serialem.Nie ma już tego czego właśnie najbardziej lubiłam-House'a (co się z nim dzieje?) a gdzie przychodnia-zawsze mnie bawił.Przypadek pacjentki strasznie mnie rozczarował.House wyznaje zasadę: przepisy są po to,żeby je łamać,a reguły są po to,żeby ich nie przestrzegać.
Podobały mi się momenty z kurami Wilsona i House'a.Brak śmiesznych tekstów i za mało House`a diagnosty.
Mam świadomość tego,że to tylko serial,ale zadziwiające-strasznie odrzucił mnie ten odcinek.
Jeszcze wróciła 13.Teraz to będzie zabawnie.Po sezonie 7 nie powinno już powstać,bo scenariusz już i tak kuleje w tym sezonie,że naprawdę ciężko sobie wyobrazić czym scenarzyści mogliby nas uraczyć w następnym sezonie.


Ciekawe czy będzie 8 sezon? i ciekawe co scenarzyści wymyślą w 8 sezonie.



PostWysłany: Sro 14:24, 20 Kwi 2011
anola
Rezydent
Rezydent



Dołączył: 13 Paź 2009
Pochwał: 17

Posty: 222

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie no motyw z Masters mega... wreszcie jej nie bedzie... kurczaki i zaklad Housa i Wilsona przeszedl wszystko.. :)



_________________
"Chciałabym pomóc, ale... jako dyrektor mam w terminarzu kilka innych osób, z którymi muszę przespać się najpierw."
Dr Lisa Cuddy

....Wspomnienia....
....Co Było Nie Wróci....

PostWysłany: Sro 15:51, 20 Kwi 2011
monia9122
Lekarz rodzinny
Lekarz rodzinny



Dołączył: 14 Wrz 2010

Posty: 371

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Odcinek bardzo fajny. Podobało mi się to w jaki sposób ukazali odejście Masters i zakład House`a z Wilsonem. Cieszę się że dodają mało scen z Dominiką.



PostWysłany: Pią 13:28, 22 Kwi 2011
Curioustylvia
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 22 Kwi 2011

Posty: 8

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

niech bedzie jak najmnie tych scen z tą :x Dominiką bo ja nigdy jej nie polubie a po pierwsze ona jest za młoda dla House i za głupia ona nigdy mu nie zastąpi Cuddy dosc juz spadła oglądalnosc tego serialu po tym jak rodzieli House i Cuddy wiec wole zeby nie robili kolejnego sezonu bo nieche zeby zepsuli ten serila bardzieji niz teraz jest :D 8)



PostWysłany: Pią 18:00, 22 Kwi 2011
Serina01
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 25 Sty 2011
Pochwał: 1

Posty: 86

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bardzo miło mnie zaskoczył ten odcinek - miałam miłe skojarzenia z trzecim sezonem. Brakowało mi takiego wychowywania członków zespołu przez House'a. Masters też jakoś tak dobrze wypadła (ale jednak dobrze, że odchodzi). Widzę, jak bardzo brakowało mi 13, też dobrze, że wróciła.
Ale i tak Wilson przebija wszystko. :serducho:


Jeżeli jednak znowu postanowią połączyć Cuddy i House'a w rozczulający serce sposób, to przepraszam, ale chyba nie wytrzymam.



_________________

In 30 years, kids as young as 6 or 7 will be sitting in classrooms hearing that women didn’t always have the rights to their own bodies and how boys couldn’t marry boys and girls couldn’t marry girls and they’re going to be as confused and disturbed as when we first learned about slavery and Black Codes.

PostWysłany: Pią 18:19, 22 Kwi 2011
Shitzune
Katalizator Zbereźności



Dołączył: 07 Kwi 2009
Pochwał: 47

Posty: 10576

Miasto: Graffignano
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja tam do Dominiki nic nie mam, śmieszny wątek z nią



PostWysłany: Sob 13:45, 23 Kwi 2011
Mickey131
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 25 Wrz 2009
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 2

Posty: 85

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cieszę się że Masters wreszcie odchodzi. Nie wiem czemu ale strasznie jej nie lubie :roll:
Odcinek 8/10 - za mało 13tki :|

O tak zgadzam się z wami - zakład House'a z Wilsonem -> :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:



_________________

PostWysłany: Sro 13:03, 27 Kwi 2011
black_angel
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 12 Cze 2010

Posty: 88

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja tam dokłądnie wiem czemu nie znoszę Masters :P



PostWysłany: Sro 18:08, 27 Kwi 2011
Mickey131
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 25 Wrz 2009
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 2

Posty: 85

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Dyskusje o odcinkach -> Sezon 7 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Mapa użytkowników | Mapa tematów
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Czas generowania strony 0.04210 sekund, Zapytań SQL: 15