Aneks do Regulaminu: Wielkość podpisów (bannerów)

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Strona Główna -> Regulamin Forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Wiadomość Autor

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Aneks do Regulaminu: Wielkość podpisów (bannerów)

1. Każdy Użytkownik Forum może wykorzystać obszar o wielkości 550x200 px w swoim polu podpisu - jest to optymalna przestrzeń do wykorzystania, która nie powoduje rozciągania Forum.
a) Obszar ten dotyczy nie tylko bannerów, ale również wszelkich napisów umieszczanych w wyżej wymienionym polu (cały podpis widziany pod każdym postem nie może przekraczać określonego rozmiaru).
b) Użytkownik, który nie dostosuje się do powyższego, otrzyma upomnienie na PW od Administratorów lub Moderatorów.
c) Ponowne nie zastosowanie się do upomnienia, upoważni Administratorów do skasowania podpisu niespełniającego wymagań regulaminowych.
d) Kolejny brak reakcji, a także nagminne naruszanie tego punktu Regulaminu ze strony Użytkownika uprawni Administratorów do nadania mu ostrzeżenia.



_________________
Jak sobie pościelisz, to mnie zawołaj. ;)

PostWysłany: Wto 22:56, 28 Lip 2009
Ewel
Neskwikowa BiolKuleczka



Dołączył: 23 Gru 2008
Pochwał: 72

Posty: 10183

Miasto: G.||Gdynia
Powrót do góry




Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W związku z pytaniami od Was, chciałabym nieco rozjaśnić kwestię "wielkości podpisu".
Otóż, dla przykładu mój podpis ma wymiary 549x145 px (patrz: screen, po prawej):


Zaś sam napis (standardowej wielkości czcionka) 549x12 px (patrz: jak wyżej):


Przyjmujemy więc, że linijka tekstu ma wysokość 10px.

Wielkość bannera można z łatwością zmierzyć, zapisując go na dysku i najeżdżając na plik kursorem.



Ewentualne pytania proszę zgłaszać do mnie na PW.

Zastrzega się, iż Administratorzy i Moderatorzy mogą posiadać podpisy większe, niźli jest to określone w Regulaminie - ze względu na podawanie w podpisach linków do konkursów, istotnych wiadomości zamieszczanych na forum, etc.



_________________
Jak sobie pościelisz, to mnie zawołaj. ;)

PostWysłany: Pią 19:37, 31 Lip 2009
Ewel
Neskwikowa BiolKuleczka



Dołączył: 23 Gru 2008
Pochwał: 72

Posty: 10183

Miasto: G.||Gdynia
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Strona Główna -> Regulamin Forum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Mapa użytkowników | Mapa tematów
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Czas generowania strony 0.04429 sekund, Zapytań SQL: 15