Chaseron (Chase + Cameron)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Shippers
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Wiadomość Autor

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale w 5

Spojler:

oni są już tacy trochę "ustatkowani" i nie ma tych emocji co w 3


Dlatego wole 3;) A odcinki 16, i 17 są genialne. Totalna głupawka:P



_________________
Wyznaję Chaseronizm totalny :D
Każda Hambarr chaseronowa na pizzę zawsze gotowa
Ależ owszem, zgadza się – ona w schowku kryje się!
- by Chasper:*
Sinaj - my sweet soulmate :*:*
Moja zÓa maagdaa umilająca mi chwile w schowku :twisted: złota lista
Johnny, johnny, john--> http://johnnydepp.blox.pl/html

PostWysłany: Pon 22:05, 09 Lis 2009
Hambarr
Psychiatra
Psychiatra



Dołączył: 30 Lip 2009
Pochwał: 30

Posty: 3852

Powrót do góry




Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No fakt, ale i tak ich uwielbiam :mrgreen: dlatego nie mogę przeboleć odejścia Cameron...



_________________
Niepełnosprawność może, choć nie musi twórczości przeszkadzać,
z kolei względnie pełna sprawność może, choć nie musi twórczości pomagać.

PostWysłany: Pon 22:07, 09 Lis 2009
Juniuś
Terapeutka Anna
Terapeutka Anna



Dołączył: 04 Sie 2009
Pochwał: 30

Posty: 5789

Miasto: Opole/Ostrów Wlkp.
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
dlatego nie mogę przeboleć odejścia Cameron...

własnie... :( buu.
mam nadzieję, że pojawi się chociaż w którymś z ostatnich odcinków, i się wszystko naprawi..



_________________
Wyznaję Chaseronizm totalny :D
Każda Hambarr chaseronowa na pizzę zawsze gotowa
Ależ owszem, zgadza się – ona w schowku kryje się!
- by Chasper:*
Sinaj - my sweet soulmate :*:*
Moja zÓa maagdaa umilająca mi chwile w schowku :twisted: złota lista
Johnny, johnny, john--> http://johnnydepp.blox.pl/html

PostWysłany: Pon 22:12, 09 Lis 2009
Hambarr
Psychiatra
Psychiatra



Dołączył: 30 Lip 2009
Pochwał: 30

Posty: 3852

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja też mam taką nadzieję. Nie chciała bym żeby tak ich zostawili i po prostu zakończyli ten wątek.



_________________
Niepełnosprawność może, choć nie musi twórczości przeszkadzać,
z kolei względnie pełna sprawność może, choć nie musi twórczości pomagać.

PostWysłany: Pon 22:14, 09 Lis 2009
Juniuś
Terapeutka Anna
Terapeutka Anna



Dołączył: 04 Sie 2009
Pochwał: 30

Posty: 5789

Miasto: Opole/Ostrów Wlkp.
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja tak samo. To by było słabe. Ten wątek był zabawny i optymistyczny a teraz mam wrażenie, że wszyscy w serialu koniecznie muszą być nieszczęśliwi...



_________________
Wyznaję Chaseronizm totalny :D
Każda Hambarr chaseronowa na pizzę zawsze gotowa
Ależ owszem, zgadza się – ona w schowku kryje się!
- by Chasper:*
Sinaj - my sweet soulmate :*:*
Moja zÓa maagdaa umilająca mi chwile w schowku :twisted: złota lista
Johnny, johnny, john--> http://johnnydepp.blox.pl/html

PostWysłany: Pon 22:16, 09 Lis 2009
Hambarr
Psychiatra
Psychiatra



Dołączył: 30 Lip 2009
Pochwał: 30

Posty: 3852

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No ostatnio kilka spoilerów wskazuje na to, że być może jeszcze wróci, i pojawi się gościnnie w szóstym sezonie.
Co do Chaserona to najbardziej mi się spodobał w 5 sezonie, w 3 miałam jeszcze nadzieje na Hamerona, ale w 5 już niestety definitywnie się skończył i Chaseron wydał mi się drugim najfajniejszym shipem



_________________
Mój Kochany małż Greg :*

my soulmate Hambarr :*:* córeczka Nemezis :*
maagdaa&sinaj spółka zóo z.o.o

- In fact, I hate you. - I've never hated anyone more. - Every nerve ending in my body is electrified by hatred. - There is a fiery pit of hate burning inside me, ready to explode. - So it's settled then? - We're settled.

PostWysłany: Wto 12:06, 10 Lis 2009
sinaj
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 02 Maj 2009
Użytkownik zbanowany
Pochwał: 35
Ostrzeżeń: 1

Posty: 3975

Miasto: Legnica/Radom
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chaseron mi nie przeszkadzał, jestem Huddzinką, ale związek Chase'a i Cameron w niczym z tym nie kolidował, więc równie dobrze mógłby nadal być. Po tym, co ten ship przeszedł, mogliby już dać mu spokój, a tu... koniec



_________________
zagubione odnalezione rodzeństwo: nimfka, Nemezis i Caellion :*

http://www.finanse-online.com.pl/kontaosobiste/

PostWysłany: Sro 9:52, 18 Lis 2009
Sevir
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 20 Wrz 2009
Pochwał: 11

Posty: 3985

Miasto: Poznań
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sevir napisał:
Chaseron mi nie przeszkadzał, jestem Huddzinką, ale związek Chase'a i Cameron w niczym z tym nie kolidował, więc równie dobrze mógłby nadal być. Po tym, co ten ship przeszedł, mogliby już dać mu spokój, a tu... koniec


O właśnie. Po wszystkich zawirowaniach ze spermą, denatami mężów, zabitymi dyktatorami i zmiennych upodobaniach Cameron, mogliby pozwolić wieść im strasznie słodkie życie poza Princeton. Scenarzyście chyba poszli za daleko, nie widzę w ogóle szczęśliwych ludzi w tej serii.



PostWysłany: Pon 8:49, 23 Lis 2009
molko md
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 16 Lis 2009

Posty: 17

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja tak jak większośc uważam że nie potrzebnie mieszają w tym shippie, o
n przeszedł już swoje zawiłości w 3 sezonie i teraz mogliby zostawić ich w spokoju :D

molko md napisał:
nie widzę w ogóle szczęśliwych ludzi w tej serii.

w końcu to dramat :P



_________________


Moje siostrzyczki Nemezis i Sevir i nasza mamuta Maagda
Mój prywatny, jedyny i niezastąpiony kaloryferek Alan
Moja prywatna pisarka zÓych dobranocek, po których nikt nie zaśnie - Guśka

PostWysłany: Pon 8:54, 23 Lis 2009
nimfka
Nietoperek
Nietoperek



Dołączył: 13 Sty 2009
Pochwał: 30

Posty: 11393

Miasto: HouseLand
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To mogłoby być wyzwanie dla scenarzystów, wszystkich uszczęśliwić i nie zepsuć serialu, coś jak zaprowadzić pokój na Bliskim Wschodzie albo wysłać człowieka do innej galaktyki :wink: prawdziwe wyzwanie z czego uszczęśliwić Chase'a i Cameron byłoby pewnie najłatwiej :wink:



PostWysłany: Pon 9:25, 23 Lis 2009
le Soleil
Dermatolog
Dermatolog



Dołączył: 20 Lis 2009

Posty: 986

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

molko md napisał:
Po wszystkich zawirowaniach ze spermą, denatami mężów, zabitymi dyktatorami i zmiennych upodobaniach Cameron, mogliby pozwolić wieść im strasznie słodkie życie poza Princeton

A może właśnie w tym tkwi problem? Może po prostu to wszystko jest nie do przeskoczenia dla nich. House odarł tę ich piękną bajkę ze złudzeń i pozorów, pokazał, że nie można tak bez końca. Spermę i męża-denata jeszcze jakoś można przeskoczyć, ale przed zabitym dyktatorem nie można zwiać, nie można też przerzucać winy na kogoś innego. Związek Chase'a i Cameron to były nieustanne wyrzeczenia z obu stron. Oni powinni się nauczyć żyć ze sobą normalnie. Bardzo chciałabym, żeby wszystko sobie przemyśleli i wrócili, i tym razem zbudowali prawdziwy związek, ale nie wiem, czy z upartą naturą Cam jest to możliwe.



_________________

In 30 years, kids as young as 6 or 7 will be sitting in classrooms hearing that women didn’t always have the rights to their own bodies and how boys couldn’t marry boys and girls couldn’t marry girls and they’re going to be as confused and disturbed as when we first learned about slavery and Black Codes.

PostWysłany: Pon 14:51, 23 Lis 2009
Shitzune
Katalizator Zbereźności



Dołączył: 07 Kwi 2009
Pochwał: 47

Posty: 10576

Miasto: Graffignano
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Shitzune napisał:
House odarł tę ich piękną bajkę ze złudzeń i pozorów, pokazał, że nie można tak bez końca.


Co właściwie House im udowodnił? Zniszczył ich małżeństwo, aby pozostali w zespole. Perfidnie zmanipulował Chasem. Cameron praktycznie wszystko mu wybaczyła, nawet to jak powiedział, że postąpił słusznie. Starała się zrozumieć, chciała z tym żyć, wszystko naprawić. Chase tego nie docenił.
Ja tam w ich związku żadnych wyrzeczeń nie dostrzegałam. Cam bał się troche zaangażować ale poradzili sobie. Ich problemy były dość...drobne, normalne w związkach. Szkoda, że wszystko jednym ruchem tak zostało przekreślone.



_________________
Mój Kochany małż Greg :*

my soulmate Hambarr :*:* córeczka Nemezis :*
maagdaa&sinaj spółka zóo z.o.o

- In fact, I hate you. - I've never hated anyone more. - Every nerve ending in my body is electrified by hatred. - There is a fiery pit of hate burning inside me, ready to explode. - So it's settled then? - We're settled.

PostWysłany: Pon 16:20, 23 Lis 2009
sinaj
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 02 Maj 2009
Użytkownik zbanowany
Pochwał: 35
Ostrzeżeń: 1

Posty: 3975

Miasto: Legnica/Radom
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

sinaj napisał:
Co właściwie House im udowodnił? Zniszczył ich małżeństwo, aby pozostali w zespole.

Hm, tutaj można by podyskutować o jego motywach... bo już zauważyłam, że bardzo dużo osób sądzi, że zrobił to tylko po to, zeby zgarnąć Chase'a do teamu. Ja po obejrzeniu odcinka myślałam, że zrobił to po prostu, żeby coś im udowodnić. Jeśli rzeczywiście to był jego kaprys - ot, tak, fiu, zniszczę sobie małżeństwo, bo jest mi potrzebny Chase - no w takim razie nie dość, że House robi się na powrót okropny, to jeszcze na dodatek scenarzyści bardzo słabo i sztucznie rozwiązali ten wątek. :?



_________________

In 30 years, kids as young as 6 or 7 will be sitting in classrooms hearing that women didn’t always have the rights to their own bodies and how boys couldn’t marry boys and girls couldn’t marry girls and they’re going to be as confused and disturbed as when we first learned about slavery and Black Codes.

PostWysłany: Pon 16:36, 23 Lis 2009
Shitzune
Katalizator Zbereźności



Dołączył: 07 Kwi 2009
Pochwał: 47

Posty: 10576

Miasto: Graffignano
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mi się wydaje, że był zazdrosny o Lucasa i chciał się jakoś wyżyć. Albo nie widział innego sposobu, aby zatrzymać Chasa. A może i był przy tym przekonany, że Cameron naprawde go nie kocha, czy też wybaczyła mu z innych pobudek i koniecznie musiał mu to uświadomić.
Myślał, że Cameron jego obwinia za to co zrobił Chase. I jeśli miał racje, mógł zostawić ich w spokoju, mieli jeszcze dużą szanse, żeby uratować małżeństwo.
Dla mnie jego motywy nie miały większego znaczenia, zachował się okropnie :|



_________________
Mój Kochany małż Greg :*

my soulmate Hambarr :*:* córeczka Nemezis :*
maagdaa&sinaj spółka zóo z.o.o

- In fact, I hate you. - I've never hated anyone more. - Every nerve ending in my body is electrified by hatred. - There is a fiery pit of hate burning inside me, ready to explode. - So it's settled then? - We're settled.

PostWysłany: Pon 16:59, 23 Lis 2009
sinaj
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 02 Maj 2009
Użytkownik zbanowany
Pochwał: 35
Ostrzeżeń: 1

Posty: 3975

Miasto: Legnica/Radom
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

sinaj napisał:
Myślał, że Cameron jego obwinia za to co zrobił Chase. I jeśli miał racje, mógł zostawić ich w spokoju, mieli jeszcze dużą szanse, żeby uratować małżeństwo.

House rzeczywiście miał duży wpły na to, co się stało, z całą pewnością ponosi częściowo odpowiedzialność, on to wszystko rozdmuchał, ale Chase i Cameron sami podjęli swoje własne decyzje. Jeśli to wszystko jest efektem tylko i wyłącznie gierek House'a - wrócą do siebie.



_________________

In 30 years, kids as young as 6 or 7 will be sitting in classrooms hearing that women didn’t always have the rights to their own bodies and how boys couldn’t marry boys and girls couldn’t marry girls and they’re going to be as confused and disturbed as when we first learned about slavery and Black Codes.

PostWysłany: Pon 17:10, 23 Lis 2009
Shitzune
Katalizator Zbereźności



Dołączył: 07 Kwi 2009
Pochwał: 47

Posty: 10576

Miasto: Graffignano
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Shippers Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 5 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Mapa użytkowników | Mapa tematów
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Czas generowania strony 0.06593 sekund, Zapytań SQL: 15