[House] Client [M]
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Wiadomość Autor

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

T. - wyławiam w ten sposób perełki - osoby, z którymi warto dyskutować. I to nie jest chamstwo...no może troszeczke, ale z autopsji wiem, ze bycie potraktowanym po chamsku czyni z nas ludzi lepszych, szczególnie w tym co robimy. Dziwi mnie, ze fani serialu "Dr.House" własnie tego przekazu nie odkryli i reagują w sposób równie ekstremalny. Z drugiej strony mnie to jednak nie dziwi - wychowanie "pod kloszem" nie przygotowuje do takich sytuacji. Ostatecznie i tak wyjdzie im to na zdrowie. Jedni zaczną pisać solidniej, inni, którzy robią to bez polotu zarzucą temat, im wcześniej tym lepiej. A jescze inni przestaną opisywać ludzi wypatrzonych na przystanku i analizowac ich jako przypadki medyczne.
Może się pomyliłem, ale wydawało mi się, ze jest to forum fanów srialu a fani powinni najlpeiej łapać przekazy zawarte w tym czego fanami są. tak przynajmniej jest z fanami Star Wars, Batmana, Spidermana i innych fikcyjnych postaci. House tez jest postacią fikcyjną i takim....supermenem medycyny, a serial przecież nie jest o medycynie a o postaci Gregory House'a.
Co widza fani jako House'a? Genialnego ćpuna chodzącego o lasce - to bolesne. I ja im to mówie...baaaaardzo okrężną drogą :)
A tekst powyższy jest dowodem na to jak mało fani wiedza o wielbionej postaci.

NiEtYkAlNa - zamiast się pienić powinnaś przeczytac poprawiny (bardzo nieznacznie) tekst i wyciągnąć z niego choćby to - jak powinien wygladac tekst minimalnie spójny.

EOT


Ostatnio zmieniony przez Thombike dnia Pon 19:14, 08 Lut 2010, w całości zmieniany 1 raz



_________________
www.speedup.cal24.pl

PostWysłany: Pon 19:13, 08 Lut 2010
Thombike
Lekarz rodzinny
Lekarz rodzinny



Dołączył: 01 Lut 2010
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 2

Posty: 365

Powrót do góry




Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

T. nie straszę nikogo kodeksem karnym. Poza tym mam pojęcie o tym co piszę, ponieważ nie korzystam ze strony www.

Przeniosłam dyskusję z Thombike'em na pw, ale on woli najwyraźniej nabijać sobie kolejne posty chamowatymi odzywkami, to mi nie przeszkadza, ani krytyka. Ale nie wyraziłam zgody, żeby przekopiował sobie mój tekst na swój nośnik i w dodatku zmienił go całkowicie, zatracając moje zamysły, sugestie i dodając zdania typu "czasem nawet graliśmy w duecie", bo nie graliśmy, ale to tylko jeden z wielu przykładów.

Jeśli za każdym razem tak to rzeczywiście ma wyglądać,
1. że Thombike się wypowie,
2. ktoś inny wda się w dyskusję,
3. ja się wypowiem,
4. Thombike zrobi to, co zrobił,
5. a potem Ty zamkniesz dyskusję[to akurat świetnie, byle nie w taki sposób, że już raczej nikt na temat tekstu się nie wypowie] to ja podziękuję.

Pozdrawiam,
NtklN



_________________
Yes, we can.
-----------------------------
'As Jimmy suggested that I'm on heroin, I decided to admit I'm on Methadone. In return I got a bunch of very "friendly" words and a warning about side effects. One of them was already done to me, that was apnea occurs. Ceased to circulate air through my airway, and the pulse was almost imperceptible, but Foreman decided to return it to me stimulating my sensory receptors.' - I looked at him significantly, expected some questions, at the end my story was interesting. I looked more closely, raising single eyebrow slightly. Then Lucas said. 'How?' 'Excellent question. He twisted my nipples! '

PostWysłany: Pon 19:13, 08 Lut 2010
NiEtYkAlNa
Stażysta
Stażysta



Dołączył: 03 Sty 2010
Pochwał: 5

Posty: 106

Miasto: Houseland
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

NiEtYkAlNa napisał:
Przeniosłam dyskusję z Thombike'em na pw

NIe uświecaj się i nie pisz że to była dyskusja...bo wyslę kopię do T. i ci to oceni...prawnie. i to bedzie postapienie tylko chamskie, bo moge to wysłac do mojego radcy.



_________________
www.speedup.cal24.pl

PostWysłany: Pon 19:22, 08 Lut 2010
Thombike
Lekarz rodzinny
Lekarz rodzinny



Dołączył: 01 Lut 2010
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 2

Posty: 365

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Odpisałam Ci na pw, ponieważ mam dość offtopu w moim temacie, jeśli chcesz kontynuować rozmowę, to tam. Poza tym nie rób z tej wiadomości afery, zastanów się nad tym, co sam wypisujesz.

Żegnam czule :)



_________________
Yes, we can.
-----------------------------
'As Jimmy suggested that I'm on heroin, I decided to admit I'm on Methadone. In return I got a bunch of very "friendly" words and a warning about side effects. One of them was already done to me, that was apnea occurs. Ceased to circulate air through my airway, and the pulse was almost imperceptible, but Foreman decided to return it to me stimulating my sensory receptors.' - I looked at him significantly, expected some questions, at the end my story was interesting. I looked more closely, raising single eyebrow slightly. Then Lucas said. 'How?' 'Excellent question. He twisted my nipples! '

PostWysłany: Pon 19:40, 08 Lut 2010
NiEtYkAlNa
Stażysta
Stażysta



Dołączył: 03 Sty 2010
Pochwał: 5

Posty: 106

Miasto: Houseland
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Mapa użytkowników | Mapa tematów
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Czas generowania strony 0.03578 sekund, Zapytań SQL: 15