Co ci dolega?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Medycyna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Wiadomość Autor

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ból pojawia się nagle czy kiedy np staniesz na lewej nodze? W jakich okolicznościach się pojawił? Jesteś w stanie "odczuć" ognisko bólu, od jakiego miejsca promieniuje? Na jego uśmierzenie może pomóc Ci ketospray, naprawdę pomaga:)



PostWysłany: Pią 20:11, 19 Lut 2010
sylwior
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 04 Lis 2009

Posty: 13

Powrót do góry




Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam problem. Odczuwam od czasu do czasu to jest około 6 razy miesięcznie, mniej więcej z równymi odstępami bóle w okolicach serca. Byłem na EKG i lekarka powiedziała że z moim sercem wszystko dobrze. Więc jak zapytałem co to, to powiedziała że te bóle mogą być spowodowane stresem, aczkolwiek odczuwam takie bóle czasem jak się zmęczę np. na wf-ie, raz jak się zmęczyłem od biegania to powoli traciłem obraz znaczy tak jakbym miał zaraz zemdleć lecz wtedy nauczycielka kazała mi przestać biegać i usiąść. Jak to zrobiłem to przeszło. Jak myślicie co to może być?
Z góry dziękuję ;)



PostWysłany: Pią 17:04, 19 Mar 2010
joker508
Dermatolog
Dermatolog



Dołączył: 19 Mar 2010
Pochwał: 2

Posty: 910

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

elo, od kilku miesięcy boli mnie lewa noga. Na wysokości uda. To taki kłujący ból. Boli mnie, gdy stoję, siedzę leże. Cały czas. Byłem u lekarza, a ten powiedział że to problem z nerwem przy kręgosłupie, przepisał Noparox. Po kilku dniach brania tego leku rzeczywiście przestało, więc przestałem brać, ale po tgodniu znów zaczęła boleć. Może to jakiś problem z krwioobiegiem?



PostWysłany: Wto 13:04, 06 Kwi 2010
konrapq
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 13 Lut 2010

Posty: 7

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Rwa kulszowa. Główny nerw udowy wyszedł zbyt wysoko i uraża się o mięsień. Idź z tym do dobrego masażysty. Po paru zabiegach nerw się wchłonie i bedzie po sprawie.



_________________
Przecudowna MAŁŻA (weeee!) sinaj ;*

Panks newer day! - Bo prawdziwy punk pie*doli wszystko. Nawet ortografie... I netykiete.

PostWysłany: Wto 15:51, 06 Kwi 2010
Dr Gregory House
Immunolog
Immunolog



Dołączył: 24 Mar 2009
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania
Pochwał: 3
Ostrzeżeń: 3

Posty: 1140

Miasto: Radom
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Teraz ja. Otóż:

Od dawien dawna mam kłucia w głowie. Kłucia są nieregularne, nie występują w tym samym miejscu. Raz są przez kilka sekund raz bardzo długie. Do tego czasami mam pisk w uchu (niekoniecznie w jednej chwili). To tak jakby mi ktoś jakąś szpilę wielką wbijał od środka. Często nie mogę przy tym się skupić bo to tak boli. Zaboli nagle ni z tego ni z owego. Jakieś pomysły?



_________________
"Be the change you want to see in the world".

PostWysłany: Nie 21:17, 18 Kwi 2010
tic-tac
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 13 Kwi 2010

Posty: 8

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To ja się dołącze :)
Mam poranne wymioty, bóle głowy. Miałem robione badanie dna oka i wszystko w porządku(chociaż nie wiem co ma oko do wymiotów) a laryngolog powiedział że może mam skrzywioną przegrodę nosową bo w nocy zawsze chrapie. Dodam że mam 3-ci migdał.
To może ktoś pomoże ;D



_________________

PostWysłany: Czw 12:51, 13 Maj 2010
Danielek18
Immunolog
Immunolog



Dołączył: 25 Kwi 2010
Pochwał: 2

Posty: 1170

Miasto: Tur
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Od jak dawna masz objawy i jak bardzo nasilone są objawy? Podaj coś poza tym badaniem. Morfologia coś wykazała?



_________________
Przecudowna MAŁŻA (weeee!) sinaj ;*

Panks newer day! - Bo prawdziwy punk pie*doli wszystko. Nawet ortografie... I netykiete.

PostWysłany: Czw 14:14, 13 Maj 2010
Dr Gregory House
Immunolog
Immunolog



Dołączył: 24 Mar 2009
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania
Pochwał: 3
Ostrzeżeń: 3

Posty: 1140

Miasto: Radom
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Od jakiś 2 lat i mniej więcej raz na tydzień się objawia morfologie miałem i nic nie wykazała wręcz wzorowa



PostWysłany: Czw 14:30, 13 Maj 2010
Danielek18
Immunolog
Immunolog



Dołączył: 25 Kwi 2010
Pochwał: 2

Posty: 1170

Miasto: Tur
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tomogtafie miałeś robioną? Albo chociaż najzwyklejsze i najprostsze prześwietlenie czaszki?



_________________
Przecudowna MAŁŻA (weeee!) sinaj ;*

Panks newer day! - Bo prawdziwy punk pie*doli wszystko. Nawet ortografie... I netykiete.

PostWysłany: Czw 18:11, 13 Maj 2010
Dr Gregory House
Immunolog
Immunolog



Dołączył: 24 Mar 2009
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania
Pochwał: 3
Ostrzeżeń: 3

Posty: 1140

Miasto: Radom
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Miałem rentgena ale u lekarza nie byłem jeszcze z tym jak potrzebujesz to mogę na jutro zeskanować ci to zdjęcie rentgonowskie bo miałem samej głowy



PostWysłany: Czw 18:44, 13 Maj 2010
Danielek18
Immunolog
Immunolog



Dołączył: 25 Kwi 2010
Pochwał: 2

Posty: 1170

Miasto: Tur
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim przejdź się z tym prześwietleniem do lekarza. Przedstaw sprawę jasno, żeby Cię nie spławiał jak to mają w zwyczaju. Powiedz że masz regularnie wymioty, a bóle głowy nie dają Ci żyć.
Po drugie, przedstaw swój przypadek także neurologowi (jeżeli masz do takiego dostęp), a jeżeli nie, skieruj się do zaufanego lekarza. Nudności, wymioty i bóle głowy mogą świadczyć o wielu chorobach, ale czas od jakiego masz objawy, może już świadczyć o czymś poważniejszym.

Chociaż pewnie nie muszę Ci mówić co masz robić. Pewnie próbowałeś już tych rzeczy, ale jak się nie powiedzie to spróbuj jeszcze raz. W końcu to chodzi o Twoje zdrowie.



_________________
Przecudowna MAŁŻA (weeee!) sinaj ;*

Panks newer day! - Bo prawdziwy punk pie*doli wszystko. Nawet ortografie... I netykiete.

PostWysłany: Czw 19:00, 13 Maj 2010
Dr Gregory House
Immunolog
Immunolog



Dołączył: 24 Mar 2009
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania
Pochwał: 3
Ostrzeżeń: 3

Posty: 1140

Miasto: Radom
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki ty to ziomek jesteś. Coś mi się wydaję że mamy drugiego House'a na forum :P



PostWysłany: Czw 19:12, 13 Maj 2010
Danielek18
Immunolog
Immunolog



Dołączył: 25 Kwi 2010
Pochwał: 2

Posty: 1170

Miasto: Tur
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie ma sprawy ;) Jakby coś się niepokojącego działo, to nie pisz do mnie, tylko w te pędy do lekarza! :)

Dodano 43 minut temu:

A! Co do tego zdjęcia, to gdybyś jednak mógł je przysłać byłbym wdzięczny. Chciałbym je obejrzeć z czystej, niepohamowanej ciekawości. Mój adres e-mail masz w moim profilu.



_________________
Przecudowna MAŁŻA (weeee!) sinaj ;*

Panks newer day! - Bo prawdziwy punk pie*doli wszystko. Nawet ortografie... I netykiete.

PostWysłany: Czw 20:00, 13 Maj 2010
Dr Gregory House
Immunolog
Immunolog



Dołączył: 24 Mar 2009
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania
Pochwał: 3
Ostrzeżeń: 3

Posty: 1140

Miasto: Radom
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.

Postanowiłam, że i ja tutaj napiszę. Mój problem jest dość... intymny i wstyd mi o nim wspominać na forum, ale nie mam zamiaru dłużej zgadywać, co mi jest. Mianowicie: robię różne dziwne rzeczy w nocy. Najgorsze jest to, że po przebudzeniu niemal nic z tego nie pamiętam. Kilka miesięcy temu ściągnęłam sobie piżamę, itd, co wiem z opowiadań mamy, która czasami wchodzi do mnie do pokoju, by uchylić okno. Podejrzewam, że to może być Syndrom Morfeusza, bo ewidentnie się masturbuję, choć tak naprawdę tego nie chcę i gdy się budzę, mało pamiętam z tego, co robiłam w nocy. Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź, bo jakoś nie chce mi się wierzyć, że mam najdziwniejszą chorobę świata. :oops:



_________________


Zostałam ubrana w warsztacie utalentowanej Pietruszki.
Jestem młodszą siostrzyczką kochanej Houliny.

PostWysłany: Sro 15:42, 02 Cze 2010
Nadzieja Narodów
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 10 Kwi 2010

Posty: 93

Miasto: Dąbrowa Górnicza.
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

NN czy na coś podobnego nie cierpiała ta kobieta z 01x17?

Ja mam inny problem. Dzisiaj rano źle stanąłem na nodze i przebiegł mnie nie wiem jak to określić...skurcz? Bolało, ale pomyślałem że to z przeforsowania i wyciągnąłem rolki...Długo nie najeździłem, bo coś mi strzyknęło w nodze :roll: Teraz mam zapuchniętą całą kostkę koloru dojrzałej śliwki. Jak siedzę nie boli, trochę utykam ale nie mogę podnieść stopy do góry, nie wiem jak to określić? Naciągnąć, napiąć mięśni, bo łapią mnie okropne skurcze. Posmarowałem to altacetem i owinąłem bandażem, czekam...
Miał ktoś z Was wybitą nogę? Nie wiecie, czy takie wybicia goją się same, czy po jakimś czasie zarosną i ból ustąpi?
Normalnie poszedłbym do lekarza i zrobił prześwietlenie, ale od przyszłego tygodnia (10.06) zmieniam pracę na którą, nie ukrywam czekałem bardzo długo. Muszę być na chodzie, z bólem i dyskomfortem poradziłbym sobie, tylko żeby się z tego coś gorszego nie zrobiło o.O

Okej, próbowałem nie odpowiadać ze wszystkich sił na post NN ale to jest ode mnie silniejsze :wink:
Ja na Twoim miejscu spróbowałbym rozładowywać wcześniej napięcie seksualne, bo to chyba chodzi o nagromadzony "nadmiar" libido? Może po prostu dojrzewasz i burza hormonów daje o sobie znać?
Mała rada...zamykaj w nocy drzwi na klucz, albo sama wcześniej otwieraj okno bo wizja wpadającej mamy mnie trochę przeraziła o.O



_________________
Bash in my brain And make me scream with pain Then kick me once again,
And say we'll never part...
I know too well I'm underneath your spell,
So, darling, if you smell Something burning, it's my heart.

PostWysłany: Sro 20:01, 02 Cze 2010
JigSaw
Diabetolog
Diabetolog



Dołączył: 24 Sty 2009
Pochwał: 30

Posty: 1655

Miasto: Miasto Grzechu
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Medycyna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następny
Strona 11 z 13

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Mapa użytkowników | Mapa tematów
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Czas generowania strony 0.05906 sekund, Zapytań SQL: 15