Co porabiacie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Izba Przyjęć
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Wiadomość Autor

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czekałam z wypowiedzeniem się w tym temacie do zaliczenia semestru na pewnym kierunku... w końcu się udało :mrgreen:.

Studiuję administrację i prawo 8).


Ostatnio zmieniony przez L. dnia Pon 22:08, 23 Mar 2009, w całości zmieniany 1 raz



_________________

avek by Hambarr & banner by poprostuxzjawa:*
Dla fanów - Lie to me: http://lietome.fora.pl/

Należę "nie" dumnie do KHkNSnR !

PostWysłany: Pią 21:20, 13 Mar 2009
L.
Ginekolog
Ginekolog



Dołączył: 21 Gru 2008
Pochwał: 3

Posty: 2254

Miasto: 3city
Powrót do góry




Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Druga klasa liceum, profil polski-historia, w przyszłości zamierzam studiować amerykanistykę :) Jestem uzależniony od aktywności fizycznej, moja pasja to koszykówka, lubię też jeździć na rowerze, ale gdy zdam prawo jazdy (jestem w trakcie szkolenia), pewnie więcej będę jeździł właśnie samochodem :P Ostatnio kupiłem z bratem na spółkę rzutki i tarczę elektroniczną, więc co chwilę zbiera się w domu kilka znajomych i rywalizujemy :)



_________________
Everybody lies.
And even if you think otherwise, look above.

PostWysłany: Pią 22:57, 13 Mar 2009
Pycior
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 21 Sty 2009

Posty: 16

Miasto: Myślenice
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

po kulturoznawstwie (specjalność teatrologia i filmoznawstwo), po filozofii (filozofia umysłu), przed japonistyką jak utworzą na umcsie). W trakcie turystyki w cosinusie (co dziwne: bardzo sobie chwalę). W wolnym czasie staram się podróżować, rysować, uczyć się tatuażu. Słuchać muzyki i oglądać setki, tysiące, miliony filmów. I housować w doborowym towarzystwie.



_________________
***www.agao.deviantart.com***

"Religia bez nauki jest ślepa. Nauka bez religii jest kulawa" Albert Einstein

PostWysłany: Nie 18:14, 05 Kwi 2009
cold
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 05 Kwi 2009
Pochwał: 2

Posty: 62

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Druga klasa liceum, profil matematyczno fizyczny, w planach medycyna (lub, jeśli zawalę fizykę co się może zdarzyć- biotechnologia) Uwielbiam książki fantasy, dobrą muzykę i dobre filmy i oczywiście Housa;) Nic ciekawego;)



PostWysłany: Nie 20:20, 05 Kwi 2009
Yasriria
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 05 Kwi 2009

Posty: 5

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

szkoła, przygotowania do maturki(za rok), nauka języka migowego i siedzenie w kuchni w celu tworzenia słodkości ;)



PostWysłany: Pon 21:31, 06 Kwi 2009
Klara
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 30 Mar 2009

Posty: 29

Miasto: Gdynia
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja kończę gimnazjum (i po przeczytaniu tematu czuję się jak dzieciak).
Potem liceum językowe a potem - daj Boże - Ameryka. I praca managera albo organizatora imprez ;)



PostWysłany: Pią 18:02, 10 Kwi 2009
Sarusia
Patomorfolog
Patomorfolog



Dołączył: 08 Kwi 2009
Pochwał: 14

Posty: 846

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ja jeszcze młodszy dopiero jestem w drugiej klasie gimnazjum :D



_________________

PostWysłany: Wto 10:47, 14 Kwi 2009
Tom
Stażysta
Stażysta



Dołączył: 04 Mar 2009

Posty: 133

Miasto: Warszawa
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

II semestr I roku pedagogiki (opieka i wychowanie z profilaktyką społeczną). dzienne.
ze studiów jestem bardzo zadowolona :)

poza tym - pracuję z North Fishu w weekendu, żeby mieć za co prowadzić życie studenckie :)

lubię imprezować, więc ten temat nie jestem mi obcy,

uzależniona od kilku seriali - Dr House, Prison Break, Sex and the city, Lost i chcę zabrać się za Dextera, ale nie wiem gdzie znaleźć czas

kocham książki - wierna fanka Grahama Mastertona i Stephena Kinga, poddałam się zimą Zmierzchomanii, ale już mi przeszło i książki sentymentalnie leżą na półce, poza tym Dan Brown, Harlan Coben



_________________
everybody lies

PostWysłany: Sro 10:32, 15 Kwi 2009
Ruda89
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 15 Kwi 2009

Posty: 4

Miasto: Bydgoszcz
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hehe. Możliwe, że jestem najmłodsza :(
W tym roku kończę klasę 6 :)



PostWysłany: Pon 19:32, 20 Kwi 2009
Roka007
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 16 Lut 2009

Posty: 13

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

1 klasa lo (zmierzająca nieuchronnie ku końcowi), profil hiszpański, z wykładowym tymże językiem, w związku z czym liceum 4letnie z rokiem zerowym z dużą ilością hiszpańskiego. także 18nastka wypadła mi w pierwszej, maturę będę zdawać w wieku 20 :P
tak poza tym to fotografia, choć ostatnio zjadło mi wenę.
no i mam zamiar wykopać z piwnicy gitarę, dokupić struny i zacząć pobrzdąkiwać :P
książki - w szczególności king, potem r.cook (thrillery medyczne, a jakże :P ), d.brown również.
muzyka - od reggae po metal, w zależności od nastroju.
koncertyy, pogo, piwo, wino xD



_________________

PostWysłany: Wto 10:14, 05 Maj 2009
black pearl
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 24 Kwi 2009

Posty: 7

Miasto: radom -.-\\\'
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Student I roku historii, specjalizacja nauczycielska... tak, jestem fanatykiem poznawania przeszłości, a w szczególności XVI-XVIII w. i Teoria spiskowa dziejów (aczkolwiek ta normlana, a nie napędzana książkami pewnych pisarzy...), oczywiście w przyszłości chciałbym nauczać, jednak na razie //ort. ciężko widzę sesje letnią :(
Poza tym, kocham rocka (alternatywa, progresyw) z okresu 60'-90' i bluesa. Jak mnie najdzie to i metalu posłucham. Z książek tylko fantastyka mnie interesuje (Mistrz Pratchett !!!)... od biedy jeszcze jakieś kryminały i psychologiczne poczytam, ale tylko w akcie desperacji gdy fantastyki brak pod ręką. W sumie o najważniejszym zapomniałem... gry komputerowe to moje paliwo :D
No i na koniec... tak trochę się pochwalę bezczelnie, piszę wiersze (fraszki, limeryki) oraz od pewnego czasu rozpocząłem pisanie książki :)

I oczywiście - JESTEM HOUSOFILEM :D :D :D



PostWysłany: Sob 21:36, 09 Maj 2009
Lukasch89
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 09 Maj 2009

Posty: 29

Miasto: Sosnowiec
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ja... kończę w tym roku właśnie podstawówę, ze średnią 5,5 idę do najbardziej kÓlerskiego gimnazjum w powiecie. Muzykę jakiej słucham określiłabym jako "dobrą", wszystkiego posłucham, ale nie techno, czy disco polo.

Lubię czytać, a w szczególność książki fantastyczne i kryminały. Jak dobrze napisana, to i książka dla nastolatków czasem mnie wciągnie (np. Pamiętnik Księżniczki).

Do niedawna oglądałam bardzo dużo telewizji, ale odkąd wpadłam na forum, praktycznie przesiaduję tu cały dzień. Jeśli chodzi o moje ulubione filmy to są to komedie i sensacyjne (połączeniami też nie gardzę).



_________________

"Rise and rise again until lambs become lions"

PostWysłany: Nie 8:21, 10 Maj 2009
matrixa1
Dermatolog
Dermatolog



Dołączył: 21 Lut 2009
Pochwał: 6

Posty: 942

Miasto: Legionowo
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja także kończę gimnazjum, obecnie mam wojnę z nauczycielką z języka angielskiego ; pp (się czepiać już nie ma kogo, po 6 latach nauki! ) . I poza Housem trenuję 7 lat siatkówkę ; )

Jakieś inne pytania? ;>



_________________
Ulka, Betti, Ann ;** Kochane ; **
Korn mój małż ;**

"Urok, który na mnie rzuciłaś, nigdy nie osłabnie -szepnął.- Więź,która nas łączy, jest niezniszczalna. Nigdy nie trać w nie wiary."
"Księżyc w Nowiu" S. Meyer

PostWysłany: Nie 19:27, 10 Maj 2009
Chomiczka
Dermatolog
Dermatolog



Dołączył: 04 Kwi 2009
Pochwał: 5

Posty: 998

Miasto: Bytom
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kilka dni temu napisałam maturę i czekam na ustne :P
a tak w ogóle, to po roku przerwy mam zamiar studiować na UJ analitykę medyczną albo farmację...
w wolnym czasie, oprócz oglądania House'a (co chyba jest oczywiste) lubię "bawić się koralikami" jak to nazywa mój chłopak, czyli wykonywać samodzielnie biżuterię, zwłaszcza kolczyki, które uwielbiam :D chciałabym kiedyś w przyszłości zrobić z tego mały biznes tak szczerze mówiąc, ale na razie pozostaje to jedynie w sferze marzeń... :roll: lubię jeździć na rolkach i łyżwach, chodzić do kina, włóczyć się po mieście (moim ukochanym Krakowie), siedzieć w domu i oglądać filmy jedząc przy tym jakieś dobre jedzonko... i wiele, wiele innych rzeczy lubię robić i robię :P

aha, i gdy przyjdzie mi do głowy pomysł i wena to lubię pisać fiki huddy, ale dawno żadna wena nie przyszła... może gdzieś ją tu na forum znajdę, kto wie :P



_________________

avek i banner mojej roboty

TuSinka No. 16
Bo oboje nie lubimy poniedziałków... - Raz3r's sister ;*

PostWysłany: Nie 21:02, 10 Maj 2009
kremówka
Chirurg ogólny
Chirurg ogólny



Dołączył: 06 Maj 2009
Pochwał: 11

Posty: 2786

Miasto: Kraków
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Technik, elektronik ( w szkole ), administrator serwera, webmajster, moderator na forum UNITRA.eu.org (Unitra-Klub), zagorzały fan polskiej elektroniki, co by tu jeszcze..



_________________


Autorka grafiki w moim profilu: Wercia214

PostWysłany: Pon 6:05, 11 Maj 2009
zdzichu6969
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 10 Maj 2009

Posty: 4

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Izba Przyjęć Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 3 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Mapa użytkowników | Mapa tematów
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Czas generowania strony 0.04659 sekund, Zapytań SQL: 15