Cuddy vs 13 Która ładniejsza?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Postacie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Wiadomość Autor

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Izabella napisał:


A dlaczego Cuddy? - bo dla mnie jest ona kwintesencją kobiecości.


Jak dla mnie trafiłas w samo sedno... :wink:



_________________

PostWysłany: Pią 17:02, 13 Mar 2009
T.
Mecenas Timon
Mecenas Timon



Dołączył: 19 Gru 2008
Pochwał: 37

Posty: 2458

Powrót do góry




Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chyba zaraz dostanę kopa. Albo i w ogóle combo kopów.
Odkąd tylko zaczęłam oglądać Hałsa, nie mogłam i nadal nie mogę pojąć, co ludzie widzą w Cuddy, szczególnie w kontekście postrzegania stricte fizycznego. No nic mi się w niej nie widzi. Jeśli chodzi o charakter, to jest spoko ziomuś, tylko scenarzyści mogliby jej tak nie pchać w ramiona Grega (szczególnie nie teraz, kiedy ma dziecko, bo mała mogłaby mieć z Gregiem lekko przerąbane ;) ).

A 13 to dla mnie boskooka seksbomba atomowa mająca 10 kiloton czystej tajemnicy.

Swoją drogą, dziwi mnie niesamowicie, że w tej ankiecie całkowicie pominięta została Amber.



_________________
Myślisz teraz o wsadzeniu sobie wykałaczki pod paznokieć dużego palca u nogi i kopnięciu z całej siły w ścianę.

PostWysłany: Nie 23:36, 22 Mar 2009
Ibupromis
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 22 Mar 2009
Pochwał: 2

Posty: 40

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ibupromis napisał:

Swoją drogą, dziwi mnie niesamowicie, że w tej ankiecie całkowicie pominięta została Amber.


Bo porównujemy te dwie panie tak jak porównywał je pacjent z 5x17. Miał okazję zobaczyć tylko te dwie lekarki. Swoją droga można zrobić ankietę na najładnieszą kobietę w tym serialu. Z uzględnieniem Amber i Cameron oczywiście :wink:



_________________

Banner pożyczony od Jeanne
Zamałżowiony kochanej Pauli :*

PostWysłany: Wto 17:33, 24 Mar 2009
lesio
Starachowicki Magnat
Starachowicki Magnat



Dołączył: 31 Sty 2009
Pochwał: 15

Posty: 5489

Miasto: Starachowice
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tłum Jigów skanduje - Cuddy :cuddy16:

Zakochałem się w Lisie od pierwszego obejrzanego epizodu 8) Przyciągnęła moją uwagę wyglądem i tonem głosu !:cuddy03: Potem w miarę jak zagłębiałem się w serial pokochałem tę postać z całego serducha :twisted: Jest silna, stanowcza, potrafi postawić na swoim - wygląda naprawdę HOT, a jej uśmiech powala na kolana :cuddy26: Do tego niezwykle bogata mimika - patrzę na jej twarz i widzę co w danej chwili czuje :serducho:

Co do 13 ma specyficzną urodę, która akurat mi nie odpowiada :shock: co do całej reszty nie wypowiadam się. Mogę dodać że całym sercem byłem za obsadzeniem A.Dudek na stałe w serialu zamiast Oliwi, a Cuddy śniła mi się w tamtym tygoniu :houselove:



_________________
Bash in my brain And make me scream with pain Then kick me once again,
And say we'll never part...
I know too well I'm underneath your spell,
So, darling, if you smell Something burning, it's my heart.

PostWysłany: Czw 19:42, 26 Mar 2009
JigSaw
Diabetolog
Diabetolog



Dołączył: 24 Sty 2009
Pochwał: 30

Posty: 1655

Miasto: Miasto Grzechu
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cuddy!

Po prostu mi się bardziej podoba, ciężko to uzasadnić :D
Włosy ma fajne, zawsze mi się loczki marzyły.
Robi świetne miny.
Figurę ma świetną.
Ojej, no po prostu piękna kobieta i już ;)

A Trzynastka jak dla mnie jest ładna, ale tylko ładna.



PostWysłany: Sro 14:56, 08 Kwi 2009
Sarusia
Patomorfolog
Patomorfolog



Dołączył: 08 Kwi 2009
Pochwał: 14

Posty: 846

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Odpowiem na to pytanie, choć jestem kobietą. A mężczyźni bardziej znają się nad takimi pytaniami ;>
Więc CUDDY - nie tylko pod względem urody, ale przede wszystkim ten wspaniały charakter ! Nie widzę nikogo innego od niej na szefową i na kobietę House'a *marzy*

A "13" jest bardzo, bardzo piękna. Ale charakter i ogólnie denerwuję mnie, nie wiem czemu..



PostWysłany: Sro 15:02, 08 Kwi 2009
ann
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 15 Mar 2009
Pochwał: 49

Posty: 7847

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pfff...
Cóż, 13 jest ładna, nawet ponadprzeciętnie. Temu w żaden sposób zaprzeczyć nie można. Ale jak dla mnie przegrywa z Cuddy na całej lini.
Obie reprezentują dwa zupełnie różne typy urody i jeśli mam być szczera to po porównaniu tych typów Cuddy wygrywa - zaczynając od oczu na sylwetce skończywszy.
To tylko moje sromne zdanie ^^. Które, jak widzę wiele osób podziela.
Bo cuddy nie jest jakoś zwyczajnie ładna w dosłownym znaczeniu tego słowa. Ale ma w sobie coś takiego, że jej wygląd po prostu nie mógłby być inny, bo tak jest jej dobrze. To tak do niej pasuje.
Jest w nim (w wyglądzie :D) Cos tekiego... Magnetycznego...?



_________________
"Może wariaci to tacy ludzie, którzy wszystko widzą tak, jak jest, tylko udało im się znaleźć sposób, żeby z tym żyć."

W. Wharton "Ptasiek"

PostWysłany: Sro 15:35, 08 Kwi 2009
scribo
Kochanka klawiatury
Kochanka klawiatury



Dołączył: 25 Lut 2009
Pochwał: 12

Posty: 748

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

13

moim zdaniem 13 jest najładniejszą i najseksowniejszą laską w serialu :lol: ona ma w sobie coś takiego przyciągającego, że nie mogę się jej oprzeć, gdy ją widzę to wariuję na jej punkcie jedyne co mnie powstrzymuje to szklany ekran i ocean :cry: mam takie skryte marzenie tylko ja 13 i house w jednym łożu :twisted: oj działoby się;)



_________________
"Inspiration is the key to everything." -- Olivia Wilde

PostWysłany: Sro 17:15, 08 Kwi 2009
monik180
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 08 Lut 2009

Posty: 18

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

13 dlaczego?To jest w jej oczach(i całej reszcie jej seksownego ciała) [/b]



PostWysłany: Pią 21:47, 01 Maj 2009
V for Vicodin
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 01 Maj 2009

Posty: 1

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Obiektywnie rzecz biorąc, ale tylko wizualnie- 13. Biorąc pod uwagę całość- Cuddy, bo ma charakter i jest kobietą sukcesu. Oczywiście z punktu mojego, kobiecego widzenia trudno to oceniać.



_________________
"Prawda zaczyna się w kłamstwie. Pomyśl o tym."
dr. Gregory House

PostWysłany: Sob 9:20, 02 Maj 2009
Pauliszon13
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 27 Kwi 2009

Posty: 22

Miasto: Poznań
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie Cuddy. 13 jest ładna i ujmująca w swoim wyglądzie, jest w niej coś takiego... dziewczęcego, co przyciąga wzrok. No i ten uśmiech. :) Ale to Cuddy zawsze zwraca moją uwagę. Jestem dziewczyną, więc może nie do końca ta moja ocena jest tylko i wyłącznie wizualna. ^^ Cuddy może nie ma idealnej sylwetki i olśniewającej twarzy, ale zawsze ubiera się tak, że robi, co tu dużo kryć, niesamowite wrażenie. No i o wiele ładniej jej z tą grzywką. :)



_________________

In 30 years, kids as young as 6 or 7 will be sitting in classrooms hearing that women didn’t always have the rights to their own bodies and how boys couldn’t marry boys and girls couldn’t marry girls and they’re going to be as confused and disturbed as when we first learned about slavery and Black Codes.

PostWysłany: Sob 12:52, 02 Maj 2009
Shitzune
Katalizator Zbereźności



Dołączył: 07 Kwi 2009
Pochwał: 47

Posty: 10576

Miasto: Graffignano
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja wybrałem 13 ze wzgledu na jej piekne oczęta :zakochany: achhhhh



PostWysłany: Sob 15:27, 02 Maj 2009
kad126
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 17 Mar 2009

Posty: 10

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ibupromis napisał:
Chyba zaraz dostanę kopa. Albo i w ogóle combo kopów.
Odkąd tylko zaczęłam oglądać Hałsa, nie mogłam i nadal nie mogę pojąć, co ludzie widzą w Cuddy, szczególnie w kontekście postrzegania stricte fizycznego. No nic mi się w niej nie widzi. Jeśli chodzi o charakter, to jest spoko ziomuś, tylko scenarzyści mogliby jej tak nie pchać w ramiona Grega (szczególnie nie teraz, kiedy ma dziecko, bo mała mogłaby mieć z Gregiem lekko przerąbane ;) ).

A 13 to dla mnie boskooka seksbomba atomowa mająca 10 kiloton czystej tajemnicy.

Swoją drogą, dziwi mnie niesamowicie, że w tej ankiecie całkowicie pominięta została Amber.


Ja chyba też dostanę kopa, bo zgadzam się w 100 procentach ;) Bardzo ładnie powiedziane Ibupromis ;)



PostWysłany: Sob 18:47, 02 Maj 2009
nirv27
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 18 Kwi 2009

Posty: 5

Miasto: Warszwa
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nirv27 napisał:
Swoją drogą, dziwi mnie niesamowicie, że w tej ankiecie całkowicie pominięta została Amber.


A mnie, że Cameron.
Nie znooszę 13 (ale to tylko moje zdanie) ładna twarz to nie wszystko. Jest za chuda, zero kobiecych kształtów. Cuddy the best.

Ale i tak najlepsza jest Cameron, bezapelacyjnie, jeśli chodzi o wygląd i charakter :)

Dodano 1 minut temu:

Zaznaczam, że to tylko moje zdanie. Gdybym miała umieścić 13 na liście wszytskich kobitek pierwszo- i drugoplanowych, 13 bylaby ostatnia ;)



_________________
House is my sweet Vicodin.

PostWysłany: Pon 17:50, 04 Maj 2009
karola_md
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 12 Kwi 2009

Posty: 16

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cuddy. Definitywnie. A czemu? Otóż:

U chłopaków zwracam uwagę na: włosy, oczy, dłonie i głos (Co wyjaśnia, czemu tak lubię hałsa[poza włosami]). Troszkę trudniej mi oceniać kobietę po wyglądzie, ale uważam, że ekstra się trzyma! Włosy, oczy, głos na plus!! Dłoniom się nie przyglądałam, więc nie wiem. Ale Cuddy... ma charakterek. Ogólnie rzecz biorąc, po wyglądzie potrafię obiektywnie oceniać, tylko i wyłącznie, jeśli nie usłyszę tej osoby, nie zobaczę jej zachowania itd.

Czyli... Cuddy. Absolutnie. Totalnie.



_________________

"Rise and rise again until lambs become lions"

PostWysłany: Pon 17:58, 04 Maj 2009
matrixa1
Dermatolog
Dermatolog



Dołączył: 21 Lut 2009
Pochwał: 6

Posty: 942

Miasto: Legionowo
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Postacie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 2 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Mapa użytkowników | Mapa tematów
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Czas generowania strony 0.05008 sekund, Zapytań SQL: 16