Cuddy vs 13 Która ładniejsza?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Postacie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Wiadomość Autor

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

sinaj napisał:
dokładnie. ma bardziej kobiecą posturę, jest naturalna.
to, że cuddy ubiera się jak... to nie wiem czy to tak kobiece i dobrze o niej świadczy. zwłaszcza na swoim stanowisku mogłaby okazywać więcej szacunku do siebie.


Wiec uważasz, że Cuddy nie jest naturalna? Proszę Cię...
13tka nie ma bardziej kobiecej postury. Wystarczy przejrzeć zdjęcia z jakichkolwiek gali, na których prezentują się w sukniach wieczorowych.
Twoim zdaniem jeżeli kobieta założy bluzkę z dekoltem to automatycznie oznacza, że nie ma do siebie szacunku. Nie popadajmy w paranoję, dopiero w szóstym sezonie Cuddy zaczęła nosić bluzki z większymi wycięciami w poprzednich komentarze House'a powodowały że ktokolwiek uważał je za "frywolne" chociaż w rzeczywistości większość taka nie była.



_________________
Bash in my brain And make me scream with pain Then kick me once again,
And say we'll never part...
I know too well I'm underneath your spell,
So, darling, if you smell Something burning, it's my heart.

PostWysłany: Sob 19:00, 06 Lut 2010
JigSaw
Diabetolog
Diabetolog



Dołączył: 24 Sty 2009
Pochwał: 30

Posty: 1655

Miasto: Miasto Grzechu
Powrót do góry




Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ola_baca, no nie wiem. od początku Cameron uchodziła za najładniejszą, jej uroda była komplementowana przez pacjentów i Housa, nawet podał to jako powód zatrudnienia jej. o cuddy nigdy tak nie myślałam, ze może być ładna, były tylko teksty, że ma za duży dekolt.

Dodano 5 minut temu:

JigSaw napisał:
Twoim zdaniem jeżeli kobieta założy bluzkę z dekoltem to automatycznie oznacza, że nie ma do siebie szacunku.

nie, ale ona nie założyła sobie raz bluzki z dekoltem, ale ubiera się tak na codzień, w ubrania, które wyglądają jakby były na nią dwa rozmiary za małe. czasem nawet spod tego dekoltu widać jej stanik :?


JigSaw napisał:
Wiec uważasz, że Cuddy nie jest naturalna?

no makijażu ma na sobie tony. niezbyt to naturalne. można nawet to zauważyć, jak się zmieniła od pierwszego sezonu do piątego, kiedy to stała się pierwszoplanową postacią, nagle zrobiła się ładniejsza.



_________________
Mój Kochany małż Greg :*

my soulmate Hambarr :*:* córeczka Nemezis :*
maagdaa&sinaj spółka zóo z.o.o

- In fact, I hate you. - I've never hated anyone more. - Every nerve ending in my body is electrified by hatred. - There is a fiery pit of hate burning inside me, ready to explode. - So it's settled then? - We're settled.

PostWysłany: Sob 19:05, 06 Lut 2010
sinaj
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 02 Maj 2009
Użytkownik zbanowany
Pochwał: 35
Ostrzeżeń: 1

Posty: 3975

Miasto: Legnica/Radom
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Błagam... Na pytanie zawarte w temacie Która z kobiet jest twoim zdaniem ładniejsza? Cuddy. czy 13 odpowiadasz że Cameron
:hahaha:
House powiedział, że była najładniejsza z kandydatek na stanowisko, a nie najpiękniejsza ze wszystkich na calutkim świecie (lub PPTH - jak kto woli) :>

sinaj napisał:
ale ona nie założyła sobie raz bluzki z dekoltem, ale ubiera się tak na codzień, w ubrania, które wyglądają jakby były na nią dwa rozmiary za małe. czasem nawet spod tego dekoltu widać jej stanik


Nigdy nie odniosłem wrażenia, że Cudy nosi za małe ciuchy. Chętnie zobaczyłbym epizod w którym widać Lisurkowy stanik. Mój orli sokoli wzrok powinien to sam wyłowić - mój błąd. Mam nadzieję, że nadrobię zaległość, jeśli tylko podasz mi tytuł :X Czyli co? Cuddy w pierwszych sezonach była nieatrakcyjna, a teraz wizażystka nakłada na jej twarz tony pudru maskując jej rzeczywisty wiek i sprawia. że Lisa wygląda młodziej niż 4 lata temu?
Raczej jest to kwestia fryzury. W piątym sezonie LC była już postacią pierwszą planową, a nie wyglądała młodziej niż w 1 czy 2 ;)

Ale jestem tylko facetem, więc może na pewne rzeczy nie zwracam, uwagi (postrzegam inaczej). Jedynie dyskutując z kumplami na wykładach wszyscy stwierdzają, że Cuddy jest hot i sexy...13tka wzbudzała zainteresowanie gdy była Bi, a ostatnio jest ....szarą postacią.



_________________
Bash in my brain And make me scream with pain Then kick me once again,
And say we'll never part...
I know too well I'm underneath your spell,
So, darling, if you smell Something burning, it's my heart.

PostWysłany: Sob 20:29, 06 Lut 2010
JigSaw
Diabetolog
Diabetolog



Dołączył: 24 Sty 2009
Pochwał: 30

Posty: 1655

Miasto: Miasto Grzechu
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No, Cuddy naprawdę nie raz było widać stanik. Ale to nie znaczy, że nie wygląda ładnie. Ja przyjęłam, że wypiękniała, bo jest szczęśliwa. Promienieje. Ja jestem kobietą, z tego, co mi wiadomo, ale zgadzam się z przedmówcą. I wcale nie odniosłam wrażenia, że Lisa ma na twarzy tony pudru.

Edit:
A ja mówię o sytuacji, gdy Cuddy siedzi.


Ostatnio zmieniony przez JaSzczurek dnia Nie 0:44, 07 Lut 2010, w całości zmieniany 1 raz



_________________

"Everybody lies."
Huddy, Hilson, Hameron - yep!

PostWysłany: Sob 20:34, 06 Lut 2010
JaSzczurek
Stażysta
Stażysta



Dołączył: 29 Gru 2009
Pochwał: 1

Posty: 123

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
No, Cuddy naprawdę nie raz było widać stanik. Ale to nie znaczy, że nie wygląda ładnie.


Kiedy widać stanik wygląda najładniej przecież...no! :hahaha:
Ja nie liczę stanika kiedy pochyla się/nachyla/wypina, bo wtedy połowie populacji widać wszystko jak na dłoni :D



_________________
Bash in my brain And make me scream with pain Then kick me once again,
And say we'll never part...
I know too well I'm underneath your spell,
So, darling, if you smell Something burning, it's my heart.

PostWysłany: Sob 20:43, 06 Lut 2010
JigSaw
Diabetolog
Diabetolog



Dołączył: 24 Sty 2009
Pochwał: 30

Posty: 1655

Miasto: Miasto Grzechu
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

JigSaw napisał:
Błagam... Na pytanie zawarte w temacie Która z kobiet jest twoim zdaniem ładniejsza? Cuddy. czy 13 odpowiadasz że Cameron

to się odnosiło do wypowiedzi oli, z kogo robili sex bombe w serialu; taka mała dygresja. na pytanie zawarte w temacie już odpowiadałam.

JigSaw napisał:
Mam nadzieję, że nadrobię zaległość, jeśli tylko podasz mi tytuł :X

Jigu, pamiętam że to był odcinek na początku jak mieli posiedzenia w sprawie wyrzucenia Housa z pracy, czyli jakoś 1x19 (albo 18 - nie jestem pewna) i chyba też w 6x05.
Co do jej urody, to dla mnie np. tutaj nie wygląda tak ładnie jak w piątym sezonie, gdzie nie widać w ogóle jej nieregularnych rysów.
A o potędze wizażu i ps'a to już nie będe wspominać. Na niektórych zdjęciach nie widać jej nawet zmarszczek mimicznych jak się uśmiecha, które robią się przecież każdemu niezależnie od wieku.


JigSaw napisał:
Ale jestem tylko facetem, więc może na pewne rzeczy nie zwracam, uwagi (postrzegam inaczej)

To chyba nie zależy od płci, bo faceci (przynajmniej jak mi wiadomo) nie tylko na biust i biodra zwracają uwagę (choć pewnie jest to ważniejsze niż dla kobiet). Wszystko kwestia gustu ;)
Jak ja rozmawiam z kumplami czy z kimkolwiek, to jest odwrotnie xD



_________________
Mój Kochany małż Greg :*

my soulmate Hambarr :*:* córeczka Nemezis :*
maagdaa&sinaj spółka zóo z.o.o

- In fact, I hate you. - I've never hated anyone more. - Every nerve ending in my body is electrified by hatred. - There is a fiery pit of hate burning inside me, ready to explode. - So it's settled then? - We're settled.

PostWysłany: Sob 21:01, 06 Lut 2010
sinaj
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 02 Maj 2009
Użytkownik zbanowany
Pochwał: 35
Ostrzeżeń: 1

Posty: 3975

Miasto: Legnica/Radom
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Biorąc pod uwage temat i fakt, ze forum jest mocno sfeminizowane to ocena pt: która jest ładniejsza budzi nipokój....ciekawe. Jeszcze bardziej interesująco się robi biorąc pod uwage, ze zalożycielem tematu jest lejdi.

A oceniając - żadna :P

Cuddy jak na mój gust to już z deka mocno przechodzona, ponadto twarzowo kojarzy mi sie z ładnie umalowaną ale jednak wiedźmą. Natomiast 13...lol zapauzujcie kiedy ujecie pokazuje ją dokładnie od frontu. Nie chciałbym mieć kobiety z kwadratową głową :)
Nie oceniamy wnętrza bo go nie znamy. Chyba ze z medycznego punktu widzenia...przypuszczam że sa bardzo podobne...płuca, serce, watroba....wszystko na miejscu ;)



_________________
www.speedup.cal24.pl

PostWysłany: Nie 12:04, 07 Lut 2010
Thombike
Lekarz rodzinny
Lekarz rodzinny



Dołączył: 01 Lut 2010
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 2

Posty: 365

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no własnie... to czy widać stanik, czy nie nie jest wyznacznikiem ładności danej kobiety... to tylko zabieg stylistów i reżysera... obie są ładne, a Cuddy już w 4 sezonie (jak okupowała gabinet House'a) ubierała się dość "frywolnie"



_________________

Podpis by maybe_55 -> :)

PostWysłany: Nie 12:04, 07 Lut 2010
ola_baca
Patomorfolog
Patomorfolog



Dołączył: 27 Sty 2010
Ostrzeżeń: 1

Posty: 880

Miasto: Chrzanów
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Cuddy jak na mój gust to już z deka mocno przechodzona, ponadto twarzowo kojarzy mi sie z ładnie umalowaną ale jednak wiedźmą.

Dobrze, że nie pogadamy w realu, bo coś węszę zadymę :evil:



PostWysłany: Nie 15:19, 07 Lut 2010
alhambra
Psi Detektyw
Psi Detektyw



Dołączył: 27 Sie 2009
Pochwał: 13

Posty: 6827

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kto szuka ten znajdzie :)



_________________
www.speedup.cal24.pl

PostWysłany: Nie 15:51, 07 Lut 2010
Thombike
Lekarz rodzinny
Lekarz rodzinny



Dołączył: 01 Lut 2010
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 2

Posty: 365

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wiedźmę nie... ale trochę zdzirowata mi się wydaje :P:P



_________________

Podpis by maybe_55 -> :)

PostWysłany: Nie 16:27, 07 Lut 2010
ola_baca
Patomorfolog
Patomorfolog



Dołączył: 27 Sty 2010
Ostrzeżeń: 1

Posty: 880

Miasto: Chrzanów
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zdzirowata? Jak dla mnie jest po prostu bardziej kobieca. I nie gadajcie głupot, że wszędzie jest wypacykowana, bo w większości odcinków ma na sobie lekki makijaż...



_________________
Niepełnosprawność może, choć nie musi twórczości przeszkadzać,
z kolei względnie pełna sprawność może, choć nie musi twórczości pomagać.

PostWysłany: Nie 16:50, 07 Lut 2010
Juniuś
Terapeutka Anna
Terapeutka Anna



Dołączył: 04 Sie 2009
Pochwał: 30

Posty: 5789

Miasto: Opole/Ostrów Wlkp.
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chyba nie masz pojecia co w TV znaczy lekki makijaż. Uwierz - nigdy normalnie takiego sobie nie zrobisz :)



_________________
www.speedup.cal24.pl

PostWysłany: Nie 16:52, 07 Lut 2010
Thombike
Lekarz rodzinny
Lekarz rodzinny



Dołączył: 01 Lut 2010
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 2

Posty: 365

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Thombike się czepiasz...

w TV lekki makijaż, to nie to samo co w życiu, ale nie mówimy o życiu, a o serialu...

i nie mówcie, zę nie zawsze jest wypacykowana, bo ten lekki makijaż już jest pacykowaniem się...



_________________

Podpis by maybe_55 -> :)

PostWysłany: Nie 16:55, 07 Lut 2010
ola_baca
Patomorfolog
Patomorfolog



Dołączył: 27 Sty 2010
Ostrzeżeń: 1

Posty: 880

Miasto: Chrzanów
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie no, jasne, lepiej się nie malować i wyglądać jak gospodyni - to by była kobieta z klasą i kobieta na stanowisku. Spoko...

Dodano 42 sekund temu:

Widzieliście wypacykowaną kobietę? Mam wrażenie, że raczej nie.



PostWysłany: Nie 17:02, 07 Lut 2010
alhambra
Psi Detektyw
Psi Detektyw



Dołączył: 27 Sie 2009
Pochwał: 13

Posty: 6827

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Postacie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 7 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Mapa użytkowników | Mapa tematów
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Czas generowania strony 0.05892 sekund, Zapytań SQL: 16