Długa droga do domu [u]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Huddy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Wiadomość Autor

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mistrzostwo!!!!

matrixa1 napisał:
Ja będe czekała z niecierpliwością na twoje kolejne ficki... Nie uwolnisz sie ode mnie...

no to juz są dwie fikoprzylepy!



_________________

PostWysłany: Pon 20:50, 25 Maj 2009
janeczka85
Stomatolog
Stomatolog



Dołączył: 19 Gru 2008
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1

Posty: 576

Powrót do góry




Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wow! Muszę przyznać, że Twoja opowieść "uwiodła", zafascynowała mnie. Nie lubię fan ficków, gdyż często są zbyt słodkie, nieprawdziwe itp. A z Hous'em jest jeszcze trudniej, bo trudno jest napisać o tym co czuje i jak się zachowuje, jak odzywa się do ludzi, no i te jego żarty, teksty. Ale według mnie udało Ci się jakby ukazać to co mogłoby się stać. Bardzo mi się podobało, że opisałaś ból House'a i Cuddy, i że akcja zaczyna się w szpitalu psychiatrycznym. A potem..te ich skomplikowane relacje, po prostu super!

A przede wszystkim jesteś mistrzynią pisania erotyków (co jest trudną sztuką) i budowania napięcia :)

I chociaż koniec jest świetny i wydaje się być szczęśliwy to myślę, że nigdy tak by się nie stało. Tzn może Cuddy i House będą razem, będą momenty szczęśliwe ale prędzej czy później skończy się to bólem i cierpieniem. Nie jestem pewna czy House jest zdolny do miłości :( A nawet jeśli to nigdy nie będzie szczęśliwy... (no tak... lubię jak coś się źle kończy, taka ze mnie optymistka! :/ )



_________________

"Successes only last until someone screws them up. Failures are forever"
"People get what they get. It has nothing to do with what they deserve"

PostWysłany: Pon 20:54, 25 Maj 2009
Bloody Mary
Rezydent
Rezydent



Dołączył: 14 Kwi 2009

Posty: 274

Miasto: Torino
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

:buja w oblokach: CUDNY FIK :buja w oblokach:
Po prostu genialny, świetnie napisany i w ogóle brak mi słów...



_________________


Moje siostrzyczki Nemezis i Sevir i nasza mamuta Maagda
Mój prywatny, jedyny i niezastąpiony kaloryferek Alan
Moja prywatna pisarka zÓych dobranocek, po których nikt nie zaśnie - Guśka

PostWysłany: Pon 21:35, 25 Maj 2009
nimfka
Nietoperek
Nietoperek



Dołączył: 13 Sty 2009
Pochwał: 30

Posty: 11393

Miasto: HouseLand
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chyba muszę przyznać, że stoję na chodniku.
Ale myslę, ze gdy potrafimy zachować zdrowe ralacje to podgladanie przez okno nie jest takie złe.

I tak przeczytam wszystko co napiszesz, drogi T.imonku. Lubię zagladać przez Twoje okna.



_________________
ikonka od woźnego rocket queen

FUS - Frakcja Uaktywnionych Seksoholików

PostWysłany: Pon 21:37, 25 Maj 2009
Lupus
Kot Domowy



Dołączył: 23 Gru 2008
Pochwał: 5

Posty: 3179

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

:mdleje: Oj, to było cudne... Jaka szkoda, że już koniec :(

Cytat:
no to juz są dwie fikoprzylepy!


Ja jestem trzecia!! Dzięki Ci, dzięki za tą cudną historię.... :prosze: będe do niej jeszcze wielokrotnie wracać, do września to chyba codziennie :)

PS. Wiecie, że do 6. sezonu jeszcze 119 dni :(??



_________________

Banner by Ewel. Savvy??
"Mówią, że niektórych gwiazd, które widzimy na niebie, tak naprawdę już
tam nie ma. Ich światło płynie do nas przez miliony lat,
a my patrząc na niebo, spoglądamy w przeszłość, w minioną chwilę,
kiedy gwiazdy wciąż tam były. „Co robi gwiazda, gdy przestanie świecić?" -
pytam samego siebie. «Może umiera?». «O, nie!» - odpowiada głos w mojej głowie.
«Gwiazda nigdy nie umiera. Gwiazda po prostu zamienia się w uśmiech. "
M.J.

PostWysłany: Pon 21:38, 25 Maj 2009
ola2523
Stomatolog
Stomatolog



Dołączył: 04 Lut 2009

Posty: 537

Miasto: Krotoszyn
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ah, czemu ja to tak późno zauważyłem?
*wlepia maślane oczęta w monitor*
I czemu na końcu tytułu pojawiło się bezlitosne [u]? :(

T., mówiłem ci już że cię kocham? :D :wink:
Z taką łatwością opisujesz uczucia...
z taką łatwością operujesz uczuciami czytającego...
I idealnie dopasowane cytaty...
Fik jest wspaniały i, i, i,.... i jest tak wspaniały, że aż brakło mi słów.
I w związku z tym dam ci

bo ponoć ono wyraża więcej niż tysiąc słów...

I co ja mam ci jeszcze napisać?
Że dołączę do dziewczyn i zostanę kolejną przylepką? Hmmm, w sumie chyba to już nią jestem :wink:



_________________

http://www.youtube.com/watch?v=q58_1bCh2ig&feature=related

PostWysłany: Pon 22:06, 25 Maj 2009
Athreas
Immunolog
Immunolog



Dołączył: 15 Mar 2009
Pochwał: 5

Posty: 1154

Miasto: Szczecin, ale czasem zawiewa mnie gdzie indziej//Waw
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Używając 32 liter można utrwalić nieskończenie wiele słów. Można pisać o rzeczach błahych i nie mających większego sensu, zupełnie odartych z czaru, pozbawionych polotu. Można również napisać coś tak genialnego, jak to opowiadanie. Długa droga do domu wprowadza bowiem, do tego działu długo oczekiwany powiew świeżości, nieskażony jeszcze rutyną innych twórców. To właśnie dzięki Tobie, Sis, możemy spojrzeć na House'a z zupełnie nowej, nieznanej dotąd perspektywy. Wydawać by się mogło, że cierpienie jest jedną z najbardziej charakterystycznych cech tej postaci - Ty jednak dawkowałaś je z wyczuciem, dzięki czemu uzyskaliśmy... kontrapunkt.

Jednak moja fascynacja tym opowiadaniem, to nie tylko fascynacja słowem i konkretnym przekazem, jaki ze sobą niesie. Gdzieś, kiedyś wyczytałam, że są takie teksty, w których znajdujemy początek chemii własnych emocji. Dla mnie to, bez wątpienia, jeden z nich.


To ja postoję sobie jeszcze z Lupusem...



PostWysłany: Pon 23:51, 25 Maj 2009
rocket queen
Pumbiasta Burleska



Dołączył: 19 Gru 2008
Pochwał: 57

Posty: 3122

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Timon potęgą jest i basta...

Pamiętasz jak kiedyś ustaliłyśmy że siedzimy w jednej klasie fikowej... :oops: tym tekstem udowodniłaś sobie, bo mnie nie tzreba było..., że właśnie kończysz czwarty i piąty rok, a ja nadal kibluję w zerówce...
I jedyne co mam do powiedzenie to tylko to, że jestem zazdrosna :P

Więcej grzechów nie pamiętam, każde roztrząsanie może zostac uznane za profanację...



_________________

POLSKA! BIAŁO-CZERWONI!

PostWysłany: Wto 9:41, 26 Maj 2009
Syśka
Reumatolog
Reumatolog



Dołączył: 16 Lut 2009
Pochwał: 15

Posty: 2076

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiesz co Ci powiem T.? Że nie jestem w stanie napisać nic, co miałoby jakis sens. Ten fik tak działą na człowieka - wciąga go, hipnotyzuja, chwyta w sieć i już nie puszcza. Trzyma mocono do ostatniej chwili i... I nawet wtedy nie można go opuścić. Zaprząta myśli jeszcze długo, zmusza do zastanowienia. Lubię takie fiki. Lubię Twoje fiki. Bo takie są. A ten jest wyjątkowy. Wiem, że kiedyś w przyszłości jeszcze do niego wrócę i to nie raz, ho takich rzeczy się nie zapomina. Przez to jakie są prawdziwe, jakie przemawiające do czytalnika, jakie plastyczne.
Co mogę Ci napisać, czego nie napisałam wcześniej? Czego nie napisali inni? W tej chwili przyłączam się do Lupusa i rocket, żeby jeszcze postać i popatrzeć. Zawsze otwieraj dla nas okna T.
Kuyrczę no, nadal nie jestem w stanie nic z siebie wydusić. Czuję sie tak, jakby ten fik ściskał mnie mocno za klatkę piersiową, uniemnożliwiając normalne oddychanie.
Takie zakończenie jest idealne - House znów stał pod jej drzwiami i to było tak, jakby tylko czekał aż ona je otworzy. I otworzyła. Tak jakby to nie były drzwi tylko do pokoju, ale do szczęścia. Może nie idealnego - szczęście prawie nigdy trakie nie jest - poprzetykanego chwilami bólu, smutku i cierpienia, ale to nadal będzie szczęście. Szczęście, które nie dopuści do nich samotności. Po to w sumie... W sumie wspólne chwile są tym szczęściem. Po prostu razem.
Mogłabym ta pisać w nieskończoność, ale... po prostu jeszcze raz Ci pogratuluje Ci T. Masz niezwykły talent do pisania i świetny styl. Czytać rzeczy przez Ciebie popełnione to prawdziwa przyjemność. Nie mogę sie doczekać aż napiszesz coś jeszcze.
Chylę czoła i pozdrawiam :*



_________________
"Może wariaci to tacy ludzie, którzy wszystko widzą tak, jak jest, tylko udało im się znaleźć sposób, żeby z tym żyć."

W. Wharton "Ptasiek"

PostWysłany: Wto 10:38, 26 Maj 2009
scribo
Kochanka klawiatury
Kochanka klawiatury



Dołączył: 25 Lut 2009
Pochwał: 12

Posty: 748

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Zanim ugryzł się w język, powiedział jej nawet, że jest piękna, grzebiąc tym samym na zawsze swój wizerunek niewrażliwego diagnosty.

:buja w oblokach:
Jezu, jakie to piękne :buja w oblokach:



_________________

Następny sezon będzie nasz! Nawet "Marian" nam nie przeszkodzi! :mrgreen:
Gusia - moja Bratnia Dusza :wink: Danielek18 - mój młodszy, zÓy i ironiczny brat :mrgreen:

PostWysłany: Wto 14:10, 26 Maj 2009
zaneta94
Grzanka
Grzanka



Dołączył: 16 Lut 2009
Pochwał: 30

Posty: 11695

Miasto: Dziura zabita dechami :P
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sama końcóweczka to mistrzostwo świata,więc nie wiem jaki słów mam użyć opisując reszte..;)

Mam nadzieję,że nie długo pojawi się na forum nowe opowiadanie.



PostWysłany: Wto 18:18, 26 Maj 2009
Hania
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 17 Sty 2009

Posty: 29

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

T.- bardzo mi był potrzebny jakiś Huddy fick, który by uwzględniał wydarzenia 5.sezonu - z odcinkiem 24. włącznie. Twój fick zaspokoił moje potrzeby, ale i obudził apetyt. Mam nadzieję,że jeszcze będziesz pisać - dzięki Twoim fickom łatwiej przetrwać przerwę pomiędzy sezonami serialu. I łatwiej wytrzymać niepokój, wywołany przez ostatni odcinek 5.sezonu.



_________________
Zapytaj mnie (anonimowo) o cokolwiek:
www.formspring.me/Miztlikatia

PostWysłany: Wto 21:49, 26 Maj 2009
Katia
Patomorfolog
Patomorfolog



Dołączył: 01 Kwi 2009
Pochwał: 12

Posty: 840

Miasto: Warszawa
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

świetny fik.:D
GRATULUJE !!



PostWysłany: Sro 16:04, 27 Maj 2009
martusia14
Lekarz rodzinny
Lekarz rodzinny



Dołączył: 17 Sty 2009

Posty: 314

Miasto: Toruń
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Niestety studia wykańczają, więc fik przeczytałam dopiero teraz. Takie czytanie całości na raz oczywiście nie pozwala się zachwycać każda cześcią z osobna, ale ma też swoje zalety np. nie trzeba się denerwować czekając na nową część :wink:
To teraz czas na komentarz z tej perspektywy z chodnika.
Może nie będę pisać o warsztacie, bo wszyscy wiedzą, że pisanie przychodzi Ci z łatwością. Fik mnie poruszył, przez cały czas trzymał w napięciu. To tak jakby czytelnik widział bohaterów, czuł ich ból. Fik jest genialny, od scen w szpitalu psychiatrycznym, które lepiej opisane być nie mogły, przez wszystkie zabawne akcenty, aż do zakończenia, które widać, że jest Twoje, taka wizja świata wg T. Pięknie opisałaś uczucia bohaterów i ich relację. Zakończenie jak zwykle nieprawdopodobnie szczęśliwe, bajkowe i pełne nadzieji. Chyba nie wierzę w takie zakończenia w życiu. W serialu też nam pewnie zaserwują coś mniej przyjemnego, chyba, że im podeślesz parę pomysłów.

Pozdrawiam :D



PostWysłany: Sob 13:36, 30 Maj 2009
runiu
Stażysta
Stażysta



Dołączył: 28 Gru 2008

Posty: 101

Miasto: Gorzów Wlkp.
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wszyscy już wypisali wszelkie możliwe pochwały i zachwyty, więc ja tylko mnożę wszystkie powyższe wypowiedzi razy 10 i serwuję jako moją, bo mnie słów zabrakło żeby napisać jak bardzo mi się podoba... z resztą wiesz, co ja zawsze myślę o Twoich dziełach i o Tobie jako o ich autorze... ;)
GENIUSZ w każdym calu!
i oby tylko więcej takich fików powstało...
na co niecierpliwie czekam :*



_________________

avek i banner mojej roboty

TuSinka No. 16
Bo oboje nie lubimy poniedziałków... - Raz3r's sister ;*

PostWysłany: Wto 20:53, 02 Cze 2009
kremówka
Chirurg ogólny
Chirurg ogólny



Dołączył: 06 Maj 2009
Pochwał: 11

Posty: 2786

Miasto: Kraków
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Huddy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następny
Strona 10 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Mapa użytkowników | Mapa tematów
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Czas generowania strony 0.05472 sekund, Zapytań SQL: 15