Dr James Wilson
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Postacie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Wiadomość Autor

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja go nie lubiłam i nadal średnio go lubię. Teraz już mniej, w końcu przeżył ta śmierć Amber i w ogóle... Ale w trzecim sezonie, jak mu numer wywinął z tym Tritterem, to go miałam ochotę ZABIĆ!



_________________

"Rise and rise again until lambs become lions"

PostWysłany: Pon 16:39, 25 Maj 2009
matrixa1
Dermatolog
Dermatolog



Dołączył: 21 Lut 2009
Pochwał: 6

Posty: 942

Miasto: Legionowo
Powrót do góry




Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jest bezcenną potacią w serialu uwielbiam odcinek jak house dosypuje mu narkotyki do kawy i ten jest na speed'e



_________________

PostWysłany: Pon 19:55, 25 Maj 2009
janeczka85
Stomatolog
Stomatolog



Dołączył: 19 Gru 2008
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1

Posty: 576

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wilson jest wspaniałą postacią i nie wyobrażam sobie tego serialu bez niego. Chociaż znam wiele osób, które go nie cierpią.
Jest prawdziwym przyjacielem House'a, pomaga mu, pilnuje, żeby nie narobił głupot i ma anielską cierpliwość :D
W duecie stanowią humorystyczny akcent serialu. Razem zawsze coś ciekawego wymyślą, nawet jeśli jest to głupie i dziecinne, ogląda się to z przyjemnością. Przy tym wszystkim Wilson zmaga się ze swoimi problemami - sprawa jego brata, kompleks "tracenia ludzi" jak u Cameron, a i tak nie odbiera mu to jego uroku i większość ocenia tę postać pozytywnie :)



PostWysłany: Sob 10:02, 30 Maj 2009
runiu
Stażysta
Stażysta



Dołączył: 28 Gru 2008

Posty: 101

Miasto: Gorzów Wlkp.
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja mam takie uczucie, że z Wilsonem to ja bym się bez problemu dogadała :D. Normalnie moja męska wersja (albo ja jestem żeńskim wcieleniem Wilsona). Jest świetny - naprawdę zyskał u mnie, gdy okazało się, że potrafi rozrabiać i wkurzać House'a (Wilson-gitara-kidnapper, Wilson-piłowacz-lasek xDDDD). No i lubi telenowele :D.



PostWysłany: Sro 0:04, 03 Cze 2009
Kalpana
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 23 Maj 2009
Pochwał: 22

Posty: 4292

Miasto: Mława
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wilson

za poczucie humoru, inteligencje ;) moze troche bardziej podoba mi House i Cameron, ale Wilson jest zaraz po nich :)

Dodano 3 minut temu:

trzeba przyznać, że Wilson wykazuje sie ogromna cierpliwoscia i spokojem, w stosunku do Housa. W wywiadzie Robert powiedział, ze lubi Housa, tak jak wszyscy - bo jest zabawny. Ale przeciez przyjazn z takim człowiekiem jak Greg wymaga duzo wiecej, niz sympatii. Znosic jego sarkazmy, zlosciwosci, chore pomysly, ciagle go "chronić"...Wilson to anioł ;) i rowniez nie wyobrazam sobie tego serialu bez niego



_________________
Mój Kochany małż Greg :*

my soulmate Hambarr :*:* córeczka Nemezis :*
maagdaa&sinaj spółka zóo z.o.o

- In fact, I hate you. - I've never hated anyone more. - Every nerve ending in my body is electrified by hatred. - There is a fiery pit of hate burning inside me, ready to explode. - So it's settled then? - We're settled.

PostWysłany: Sob 17:32, 04 Lip 2009
sinaj
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 02 Maj 2009
Użytkownik zbanowany
Pochwał: 35
Ostrzeżeń: 1

Posty: 3975

Miasto: Legnica/Radom
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Uwielbiam Wilsona :D jak go widzę to zawsze się uśmiecham :) bez niego nie było by serialu bo kim byłby Greg bez swojego jedynego przyjaciela ? ;)



PostWysłany: Sob 21:09, 04 Lip 2009
Majek
Reumatolog
Reumatolog



Dołączył: 27 Cze 2009
Pochwał: 1

Posty: 1009

Miasto: Jelenia Góra
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wilson w moim rankingu ulubionych postaci z srialu "House MD" uplasował się na drugim miejscu, zaraz za House'em. Jak tu go nie lubić? Zabawny, miły, odpowiedzialny, prawdomówny, zależy mu na pacjentach - zupełne przeciwnieństwo House'a, a jednak świetnie się dogadują. Wytrzymuje wstrzystkie złośliwości i przykroście jakie sprawia mu jego najlepszy przyjaciel, wiedząc, że nie może być pewny niczego wzamian. James jest takim miłym niedźwiadkiem, który od czasu do czsu potrafi pokazać swoje pazury i mocny charakter.



PostWysłany: Nie 8:42, 05 Lip 2009
hattrick
Fikopisarz Miesiąca
Fikopisarz Miesiąca



Dołączył: 18 Cze 2009
Pochwał: 41

Posty: 9231

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wilson

no potrafi pokazac pazury :D mnie rozwalił ten odcinek, jak porwał Housowi gitare....lałam ze śmiechu, oglądałam to..sama nie wiem ile razy :D



PostWysłany: Nie 12:39, 05 Lip 2009
sinaj
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 02 Maj 2009
Użytkownik zbanowany
Pochwał: 35
Ostrzeżeń: 1

Posty: 3975

Miasto: Legnica/Radom
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oj, tak. I świetna byłą mina House, kiedy rzucił przed nos Wilsonowi to pudło z częściami gitary. Greg był wtedy taki wkurzony i poważny. A James sie jeszcze nad nim znęcał mówiąc jakie dźwięki wydaje zbyt mocno naciągnięta struna.



PostWysłany: Nie 12:55, 05 Lip 2009
hattrick
Fikopisarz Miesiąca
Fikopisarz Miesiąca



Dołączył: 18 Cze 2009
Pochwał: 41

Posty: 9231

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wilson jest najlepszy;D Uwielbiam go,świetne poczucie humoru,podejście do Housa ogólnie prawdziwy przyjaciel:D :jupi:



PostWysłany: Sob 10:01, 01 Sie 2009
dziubekk16
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 10 Lip 2009

Posty: 2

Miasto: Bielsko-Biała
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem


Link

ten fil;mik jest Extra tak ja Wilson



_________________
avek mój
"Jestem nieuczciwy i uczciwie możesz liczyć na moją nieuczciwość.To uczciwi są nieprzewidywalni ,zawsze mogą zrobić coś niewiarygodnie głupiego..."- Kapitan Jack Sparrow
Zazdrość to chyba najstarszy motyw morderstw na świecie.-Seeley Booth
:houselove: kliknij, jeśli jesteś fanem serialu Bones

PostWysłany: Sob 16:02, 01 Sie 2009
poprostuxzjawa
Reumatolog
Reumatolog



Dołączył: 20 Maj 2009
Pochwał: 39

Posty: 2061

Miasto: Młodocin
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak...
Wilson to taka promienna postać :)
Bardzo go lubie za jego charakter i przyjaźń do Housa, bo ja nie wiem czy mogła bym wytrzymać z takim cynikiem.



PostWysłany: Sob 18:30, 01 Sie 2009
YarisA
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 01 Sie 2009

Posty: 5

Miasto: Koło Torunia
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wilson rullez :lol:
Wpiszcie sobie na youtube friends for life house and wilson i wyskoczy fajny fanvid z nimi :jupi:



_________________

jestem aniołem stróżem Guśki :D :* i Anielską Ciotką Nutt ikonki z własnej szafy FanArt (zapraszam na przymiarki;))

PostWysłany: Sro 22:06, 05 Sie 2009
Charlotte_May
Dermatolog
Dermatolog



Dołączył: 05 Sie 2009
Pochwał: 8

Posty: 915

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

U mnie w rankingu ulubionych postaci Wilson przebił nawet House'a! :P:D Może House mi się trochę przejadł, poza tym Hugh ubóstwiam jako księcia Walii w "Czarnej Żmiji" i za bardzo mi ta postać z Housem kontrastuje.
Wilsona kocham od początku, można powiedzieć, że od pierwszego wejrzenia :D. Jest zabawny, uroczy i w ogóle ah i och... :zakochany: Nie rozumiem jak można go nie lubić :)



_________________
Spocznij jedynie w Bogu, duszo moja, bo od Niego pochodzi moja nadzieja. On jedynie skałą i zbawieniem moim, On jest twierdzą moją, więc się nie zachwieję. Ps 62, 6-7
Zapraszam na blog poświęcony Marilyn Monroe :) : http://normajean.blox.pl
ubranko mam od Charlotte_May

PostWysłany: Wto 16:32, 01 Wrz 2009
JustynaLF
Stażysta
Stażysta



Dołączył: 30 Lip 2009

Posty: 191

Miasto: Warszawa
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wilson to jeden z moich ulubionych bohaterów. Jest niesamowicie ciepły. Gdyby tak nie chodził na boki byłby idealnym mężczyzną. A tak jest tylko idealnym lekarzem. I świetnym kumplem.



_________________

W sercu pustyni, czy wśród tłumu? Co za różnica? Człowiek w swej istocie jest wszędzie samotny

PostWysłany: Pon 12:24, 07 Wrz 2009
Ka.
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 07 Wrz 2009

Posty: 50

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Postacie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Mapa użytkowników | Mapa tematów
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Czas generowania strony 0.06102 sekund, Zapytań SQL: 15