Dr James Wilson
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Postacie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Wiadomość Autor

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Według mnie jest genialny - podziwiam go jako przyjaciela House'a - jest nie zastąpiony, uwielbiam moment, gdy Wilson próbuje szantażować Grega - by ten zatrudnił nowych pracowników ;) dzwoni do niego udając porywacza - a później dokonuje zniszczenia jego gitary - nie bojąc się konsekwencji ;) Tylko on jest w stanie przemówić House'owi do rozumu, choć ten rzadko się do tego przyznaje...
A, co najważniejsze - udowodnił, że przyjaźń bez względu na wszystko jest możliwa, jego empatia i cierpliwość - do pozazdroszczenia :)



_________________
"...Jestem na wyspie, na której wszyscy kłamią.
Jeśli na niej jestem,
to znaczy, że kłamię, mówiąc, że kłamią,
czyli, że mówię prawdę
ale jeśli prawdą jest to, że wszyscy kłamią,
to ja też kłamię, kłamiąc, że wszyscy kłamią,
czyli mówię prawdę..."

PostWysłany: Wto 19:40, 08 Wrz 2009
dreamer
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 17 Sie 2009

Posty: 17

Miasto: Neverland
Powrót do góry




Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wilson - jak dla mnie najlepsza postać w całym serialu. Kocham go za wszystko - za jego uśmiech, za misiowaty wygląd, za to że umie się postawić Housowi i za to, że po prostu jest przyjacielem Gregorego. :D



_________________

Hilson, Hilson! :D

PostWysłany: Nie 21:01, 01 Lis 2009
Jędzusz.
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 01 Lis 2009

Posty: 13

Miasto: Szamotuły.
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak można nie lubić dr Wilsona, przecież on jest taki kochany (;
On i House - duet idealny. Kto nie chciałby mieć takiego przyjaciela? Inteligentny, cierpliwy, z ironicznym poczuciem humoru i tą dobrocią w oczach. Przecież tak naprawdę tylko on ma wpływ na Grega i bez niego nie byłoby tego serialu. Tak, tak, to moja ulubiona postać (;



PostWysłany: Nie 10:15, 27 Gru 2009
Eroll
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 25 Gru 2009

Posty: 9

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

orco napisał:
James Wilson jest osobą starannie unikającą konfliktów, powściągliwą i panującą nad emocjami.


Czyli rozumiesz - voila :] . Może zamiast "starannie" bardziej pasowało by "wybitnie", albo jeszcze lepiej: James Wilson jest BOGIEM unikania konfliktów, powściągliwości i panowania nad emocjami.

Kadi wcale nie unika konfliktów, nie jest powściągliwa i nierzadko nie panuje nad emocjami. Nie ma drugiej, aż tak unikającej konfliktów, powściągliwej i panującej nad emocjami postaci w tym serialu (jak James Wilson) .
Wilson jest postacią wyrazistą tzn: ma swoją historię, swoje wątki, rozbudowany charakter, etc. ponieważ zajmuje zaszczytną drugoplanową rolę (zakładając, że pierwszoplanową zajmuje niepodzielnie Hałs)
Ale nie zmienia to faktu, że James Wilson jest BOGIEM unikania konfliktów, powściągliwości i panowania nad emocjami :]

Uważam, że nie istnieją tacy ludzie: aż tak unikający konfliktów, aż tak powściągliwi i aż tak panujący nad emocjami. Dlatego IMO jest sztuczny

Screeny piękne - dziękuję, ale... Ty znasz fabułę i wiesz co przedstawiają. Gdyby nie to, można by założyć że jest to np studium zadowolenia :]



PostWysłany: Sro 23:34, 06 Sty 2010
sunsee
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 23 Gru 2009

Posty: 8

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

OK, ale Twoim zarzutem, z którym się nie zgadzam, nie było to, że James Wilson unika konfliktów, ale że nie posiada emocji.

sunsee napisał:
Uważam, że nie istnieją tacy ludzie: aż tak unikający konfliktów, aż tak powściągliwi i aż tak panujący nad emocjami. Dlatego IMO jest sztuczny
Idąc dalej za Twoją logiką powinieneś też uważać, że postać Gregory'ego House'a jest sztuczna, bo nie ma ludzi aż tak zarozumiałych, aż tak chamsko bezpośrednich i aż tak genialnych.

Gdyby w serialu występowały postaci o pospolitym charakterze, to byłby on nudny.
Na jakiej podstawie stwierdzasz, że nie istnieją ludziey "aż tak unikający konfliktów, aż tak powściągliwi i aż tak panujący nad emocjami"? Bo nikogo podobnego nie spotkałeś? A ilu ludzi w życiu spotkałeś? kilkuset? tysiąc? NA ziemi żyje ponad 6,5 mld ludzi. Stwierdzenie, że żaden z nich nie jest "aż tak unikający konfliktów, aż tak powściągliwy i aż tak panujący nad emocjami" jest delikatnie mówiąc ignoranckie.

Jeśli nie jesteś na bieżąco z odcinkami i nie kojarzysz użytych przeze mnie scen (z ostatniego odcinka) to z przyjemnością przytoczę sytuacje z wcześniejszych sezonów. Które już widziałeś?



PostWysłany: Czw 7:37, 07 Sty 2010
orco
Tłumacz



Dołączył: 17 Wrz 2009
Pochwał: 28

Posty: 638

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja się zgadzam z orco, postacie w serialu może i są troche wyjaskrawione, ale tak jest w większości seriali, w końcu to fikcja.
I myśle, że sytuacje takiej jak płacenie za lunch Housa, to szczegóły. Wilson potrafi pokazać pazury, jak ma ku temu powód. Nie tylko jak chodziło o Amber, ale też w trzeciej serii gdy pojawił się Trriter. Albo często z nim pogrywa (jedzenie marchewek w 5s., to było świetne xD), męczy go swoimi moralnymi kazaniami, w ogóle obaj są dla siebie tacy "upierdliwi".
No i Wilson ma też świadomość, że House umiałby się dla niego poświęcić, i że ta przyjaźń jest dla niego ważna, już kilka razy tego dowiódł.



_________________
Mój Kochany małż Greg :*

my soulmate Hambarr :*:* córeczka Nemezis :*
maagdaa&sinaj spółka zóo z.o.o

- In fact, I hate you. - I've never hated anyone more. - Every nerve ending in my body is electrified by hatred. - There is a fiery pit of hate burning inside me, ready to explode. - So it's settled then? - We're settled.

PostWysłany: Czw 7:57, 07 Sty 2010
sinaj
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 02 Maj 2009
Użytkownik zbanowany
Pochwał: 35
Ostrzeżeń: 1

Posty: 3975

Miasto: Legnica/Radom
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam! mam pytanie, jednak nie wiem gdzie je umieścić, więc piszę tutaj. wiecie może którą żoną Wilsona była Bonnie??



PostWysłany: Czw 21:45, 14 Sty 2010
Inka86
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 21 Mar 2009

Posty: 4

Miasto: kraków
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bonnie była jego drugą żoną. House w 3x20 "House Training" nazywa ją drugą ex-panią Wilson. Trzecia miała na imię Julie, a imię pierwszej (prawie na pewno) nigdy nie padło.



_________________
"To change the world, start with one step
however small, first step is hardest of all"
strony internetowe

PostWysłany: Czw 23:04, 14 Sty 2010
orco
Tłumacz



Dołączył: 17 Wrz 2009
Pochwał: 28

Posty: 638

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziękuję :wink:



PostWysłany: Pią 12:35, 15 Sty 2010
Inka86
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 21 Mar 2009

Posty: 4

Miasto: kraków
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Uwielbiam Wilosona!:d Powiedziałabym, że dla mnie jest na równi z Housem, pod względem humoru, ciętej riposty czy inteligencji... Kochamy Wilsona:):):)


Przenoszę do odpowiedniego tematu.
Shitzune



PostWysłany: Pią 1:00, 26 Lut 2010
alka_ptaq
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 27 Sty 2010

Posty: 7

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ej ludzie, masakra, teraz oglądam po raz trzeci wszystkie odcinki house ;D no i wlasnie ogladnalem 1x1 i MASAKRA! jak widze to wilson tam jest INNY w porównaniu do 6 sezonu, jakis chudy, w ogóle włosy dziwne, masakra. chase taki dziecinny, cameron nieciekawie w czarnych wlosach wyglada, a house jeszcze prawie w ogóle nie siwy ;d i ma dlugie wlosy w porownaniu do 5 czy 6 sezonu :D



PostWysłany: Czw 21:47, 08 Kwi 2010
Skibona
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 05 Mar 2010
Ostrzeżeń: 1

Posty: 38

Miasto: bielsko-biała
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wilson jest najlepszym przyjacielem, jakiego można wymarzyć. Tyle, ile on przez House'a miał problemów, nieprzyjemności, kłopotów, ile on sobie nerwów napsuł... Nikt by nie wytrzymał. Anioł, nie człowiek, co jest dobrym dopełnieniem House'a xD



_________________
"Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda..."

PostWysłany: Wto 20:42, 20 Kwi 2010
JaToNieOn
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 21 Mar 2010

Posty: 59

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Postacie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Mapa użytkowników | Mapa tematów
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Czas generowania strony 0.04990 sekund, Zapytań SQL: 18