Dr Lawrence Kutner
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Postacie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Wiadomość Autor

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dr Lawrence Kutner



Specjalizacja: Medycyna sportowa



PostWysłany: Pią 23:50, 19 Gru 2008
rocket queen
Pumbiasta Burleska



Dołączył: 19 Gru 2008
Pochwał: 57

Posty: 3122

Powrót do góry




Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jest hinduskiej narodowości. Kutner jest bardzo entuzjastyczną osobą. Jest też zdolny podejmować ryzyko... co powoduje że czasem robi rzeczy nielegalne, bądź niebezpieczne (np. używając defibrylatora stara się uratować jedną z ofiar, której skóra jest mokra co grozi porażeniem prądem). Później House nazywa go 'professional defibrillist' z czego Kutner jest raczej dumny. Jest też dumny z bycia fanem sci-fi oraz że piękne kobiety go rozpraszają.

Biografia
Dowiadujemy się że nazwisko Kutner nie jest hinduskie i najprawdopodobniej jest to nazwisko jego rodziny zastępczej, gdyż prawdziwych rodziców stracił w wieku 6 lat... kiedy to napadnięto na ich sklep. Biała rodzina adoptowała go gdy miał 9 lat. Dowiadujemy się też, że jako nastolatek brał narkotyki oraz że potrafi przepłynąć 20 mil bez odpoczynku. Okazuje się też że znęcał się nad swoim kolegą z klasy (postanowił go odnaleźć i przeprosić).



_________________
FUS forever

sis - Sevir :**

... i dopiero wtedy stało się światło

"you are still terribly afraid to be hurt, your imaginary sadism shows that. so afraid to be hurt that you want to take the lead and hurt first." "Only with you, eternity wouldn't be boring."

PostWysłany: Czw 15:34, 25 Gru 2008
Caellion
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 21 Gru 2008
Pochwał: 15

Posty: 5591

Miasto: Bełchatów/łódź
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kutner to po prostu mistrz "łyżeczek" xD pobija 13 i Tauba na głowę swoją miną i wyczynami :lol:



_________________
Potrzebujesz bety? Pisz śmiało na gg:)

PostWysłany: Wto 14:31, 31 Mar 2009
Pinky
Stażysta
Stażysta



Dołączył: 18 Mar 2009
Pochwał: 1

Posty: 150

Miasto: okolice Cze-wy
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

yhy yhy

popieram Pinky

:pokazal jezyk:



_________________
MoniiQ

PostWysłany: Sob 20:34, 18 Kwi 2009
MoniiQ
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 10 Kwi 2009

Posty: 57

Miasto: Łęczna^^. Sercem w New Jersey =**
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

najlepszy z 'nowych' ale niestety already rip.



_________________
i don't make peace, UN makes pace, i'm makin' a war... war is a game, games are to win, i am the winner...

PostWysłany: Wto 10:09, 21 Kwi 2009
Don Mourinho
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 10 Kwi 2009

Posty: 30

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie Kutner był moją ulubioną postacią z nowej ekipy. Tak sam, jak w parze z Taubem. Świetny bohater, z pozoru przygłupi, to z czasem okazuje się równie inteligentny jak House. Zestaw min ma rzeczywiście imponujący :D. Naprawdę żal mi go było straszliwie :(.



PostWysłany: Pon 20:35, 01 Cze 2009
Kalpana
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 23 Maj 2009
Pochwał: 22

Posty: 4292

Miasto: Mława
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

debeściak... nadawał smaczek. przystojny, inteligentny, wygadany, uroczy - wzbudzał we mnie uczucia macierzyńskie, a równocześnie to z nim imprezowałam we śnie, jemu zemdlałam w ramionach i on zawiózł mnie do Housa na konsultację xD ma w sobie TO COŚ xD ale ryczałam, jak się stało, co się stało... ;(



_________________
Sprawdź mnie.

PostWysłany: Wto 22:33, 02 Cze 2009
Domena
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 30 Maj 2009

Posty: 19

Miasto: na Śląsku
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

z tej nowej ekipki raczej wole Tauba i dobrze ze ten aktor zrezygnowal z roli, nie to ze go nie lubie..ale jakis taki tlok sie tam zrobil, a on dla mnie byl najmniej charyzmatyczny



_________________
Mój Kochany małż Greg :*

my soulmate Hambarr :*:* córeczka Nemezis :*
maagdaa&sinaj spółka zóo z.o.o

- In fact, I hate you. - I've never hated anyone more. - Every nerve ending in my body is electrified by hatred. - There is a fiery pit of hate burning inside me, ready to explode. - So it's settled then? - We're settled.

PostWysłany: Sob 17:25, 04 Lip 2009
sinaj
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 02 Maj 2009
Użytkownik zbanowany
Pochwał: 35
Ostrzeżeń: 1

Posty: 3975

Miasto: Legnica/Radom
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja role kutnera lubiłam chociaż ktoś by i tak musiał odejść kulko Kutner odszedł by pomagać Obamie w sprawach międzynarodowych z chinami, Japonii itp.



_________________
avek mój
"Jestem nieuczciwy i uczciwie możesz liczyć na moją nieuczciwość.To uczciwi są nieprzewidywalni ,zawsze mogą zrobić coś niewiarygodnie głupiego..."- Kapitan Jack Sparrow
Zazdrość to chyba najstarszy motyw morderstw na świecie.-Seeley Booth
:houselove: kliknij, jeśli jesteś fanem serialu Bones

PostWysłany: Sob 17:49, 04 Lip 2009
poprostuxzjawa
Reumatolog
Reumatolog



Dołączył: 20 Maj 2009
Pochwał: 39

Posty: 2061

Miasto: Młodocin
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się, dlaczego scenarzyści uśmiercili Kutnera poprzez samobójstwo. Oni chyba sami nie wiedzieli, dlaczego Kutner miałby się zabić, bo zwykle samobójstwa mają jakieś przyczyny. Czy Lawrence nie mógł np. wpaść pod pociąg? Albo umrzeć w wyniku porażenia prądem?



_________________
Cudny Óbiór od siostry!
maybe_55 i nigide, mHroczne rodzeństwo! ;) Nettie, kuzynka któregoś tam stopnia! :]

PostWysłany: Czw 10:04, 27 Sie 2009
BluePoliceBox
Kardiochirurg
Kardiochirurg



Dołączył: 14 Lip 2009
Pochwał: 6

Posty: 3274

Miasto: Wieliczka
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

agawa5 napisał:
Zastanawiam się, dlaczego scenarzyści uśmiercili Kutnera poprzez samobójstwo. Oni chyba sami nie wiedzieli, dlaczego Kutner miałby się zabić, bo zwykle samobójstwa mają jakieś przyczyny. Czy Lawrence nie mógł np. wpaść pod pociąg? Albo umrzeć w wyniku porażenia prądem?


A poza tym sam Kutner powiedział, jednym z odcinków, że nigdy by tego nie zrobił. Albo można założyć, że coś się zmieniło, albo, że nikt nie był przygotowany, że Kal Penn ma zamiar ratowac świat. :D



PostWysłany: Pią 10:33, 28 Sie 2009
imbirka
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 25 Lut 2009

Posty: 13

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja też uważam że dziwnie to scenarzyści rozwiązali, samobójstwo nie pasowało do Kutnera i było zupełnie nie wyjaśnione



_________________


Moje siostrzyczki Nemezis i Sevir i nasza mamuta Maagda
Mój prywatny, jedyny i niezastąpiony kaloryferek Alan
Moja prywatna pisarka zÓych dobranocek, po których nikt nie zaśnie - Guśka

PostWysłany: Pią 18:03, 28 Sie 2009
nimfka
Nietoperek
Nietoperek



Dołączył: 13 Sty 2009
Pochwał: 30

Posty: 11393

Miasto: HouseLand
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

:D mhm moim zdaniem mozna to powiazac z wizata Kutnera o goscia ktorego w dziecinstwie gnoil - wydaje mi sie ze to moglabybyc jedyna przyczyna jego samobojstwa. Byc moze ten gosc mu odpalil i ten nei wytrzymal nerwowo.

6 sezon wyjasni czy to bylo wogole samobojstwo czy zabojstwo. obstawiam przy tym drugim ... nei wierze ze 6 sezon housa bedzie trzymal tak fason i musza z tego zrobic hollywodzki scenariusz - jak Battle Star Galactica



_________________
yes - "Everybody Lies"

PostWysłany: Sob 18:20, 29 Sie 2009
mroweq
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 28 Sie 2009

Posty: 14

Miasto: Katowice
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Już we wcześniejszych sezonach serial uciekł od pierwotnych założeń: serial skupiający się przede wszystkim na medycynie. Teraz to już nie to samo co w 1 sezonie. Ah ostatnio oglądałam początkowe odcinki. Te wszystkie animacje oprowadzające nas po ludzki ciele. Genialne. 8)

A co do Kutnera: hmm wydaje mi się to przypuszczenie mało prawdopodobne. Może Taub go zabił? Był zazdrosny o to, ze House go tak faworyzuje i za to, ze w poprzednim odcinku Kutner wpadł na pomysł, na który on powinien żeby ocalic swoja pracę. :D

hmm. To równie absurdalny pomysł.



PostWysłany: Nie 9:17, 30 Sie 2009
imbirka
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 25 Lut 2009

Posty: 13

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie tworzyłabym żadnej teorii spiskowej i nie szukała winnych śmierci Kutnera, bo to równie absurdalne, jak i samobójstwo tej postaci. Scenarzyści ewidentnie nie przemyśleli sprawy - jeśli istniała nagła potrzeba wykreślenia postaci Larry'ego ze scenariusza, to zawsze mogli postawić na wypadek samochodowy, pożar, chorobę któregoś z rodziców i związaną z nią przeprowadzkę lekarza... Mogli nawet wysłać go do Indii albo w afrykański busz, z misją ratowania świata;) Z pewnością byłoby bardziej wiarygodnie.



PostWysłany: Nie 10:33, 30 Sie 2009
rocket queen
Pumbiasta Burleska



Dołączył: 19 Gru 2008
Pochwał: 57

Posty: 3122

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Postacie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Mapa użytkowników | Mapa tematów
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Czas generowania strony 0.04463 sekund, Zapytań SQL: 15