Dr Lisa Cuddy
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Postacie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Wiadomość Autor

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dr Lisa Cuddy



Zajmowane stanowisko: dziekan medycyny, główna administratorka Princeton-Plainsboro Teaching Hospital i... szefowa najbardziej nieokrzesanego lekarza pod słońcem: tytułowego House’a.


Serialowa dr Cuddy specjalizuje się w endokrynologii, jednak z racji zajmowanego stanowiska niewiele czasu poświęca praktyce medycznej – jej praca ogranicza się często do podejmowania ekstremalnie trudnych decyzji moralnych i etycznych, mających na celu dobro pacjentów.
Lisa chciała być lekarzem odkąd skończyła 12 lat. W wieku 25 lat ukończyła medycynę na University of Michigan z drugą lokatą. Siedem lat później została drugim najmłodszym w historii dziekanem medycyny i pierwszą kobietą na tymże stanowisku. W czasie studiów poznała też Gregory’ego House’a [„prawdziwą legendę” uczelni], którego postanowiła zatrudnić po objęciu swej posady. Powody, jakimi się kierowała nie zostały jednak do końca wyjaśnione - co prawda, Cuddy wielokrotnie wspominała o tym, że House jest wybitnym diagnostykiem, jednakże zdarzyło jej się również napomknąć, iż w przeszłości łączyło ich „coś więcej”.


Ostatnio zmieniony przez rocket queen dnia Pon 20:57, 22 Gru 2008, w całości zmieniany 2 razy



PostWysłany: Pią 23:55, 19 Gru 2008
rocket queen
Pumbiasta Burleska



Dołączył: 19 Gru 2008
Pochwał: 57

Posty: 3122

Powrót do góry




Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

"Entertainment Weekly:

Naomi: Lisa Edelstein miała w odcinku “Joy” w Housie śliczną szarą bluzkę, niestety nigdzie nie potrafię takiej znaleźć.

W co ubiera się Lisa Cuddy?



Wiemy już, że Diabeł ubiera się u Prady .. tak samo jak szefowa House’a!

Cathy Crandall, stylistyka, która wybiera stroje dla Lisy Cuddy (Lisa Edelstein) w Housie mówi, że Cuddy najczęściej nosi ubrania luksusowych włoskich marek, takich jak Gucci czy Dolce & Gabbana, ponieważ te stroje najlepiej podkreślają jej kształty.

Antracytowy wełniany sweterek z Joy to Prada. Kosztuje 623$ i można go nabyć tutaj."

Zródło: http://housemd.net76.net/?p=201



_________________

PostWysłany: Nie 21:44, 21 Gru 2008
T.
Mecenas Timon
Mecenas Timon



Dołączył: 19 Gru 2008
Pochwał: 37

Posty: 2458

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmm żebym ja tylko miałam dostęp do takich ciuchów! Jestem wielką fanką stylu Cuddy. To dla mnie ideał kobiety sukcesu :P



PostWysłany: Nie 21:47, 21 Gru 2008
Madlen
Onkolog
Onkolog



Dołączył: 21 Gru 2008
Pochwał: 4

Posty: 3092

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ok, żeby nie było, że kobiety potrafią rozmawiać tylko o ciuchach! ;)

Cuddy to moja ulubiona postać z serialu! Kobieta jest po prostu obłędna! O-BŁę-DNA! :D Nie dość, że jest bystra, inteligentna, piękna, to jeszcze ma niesamowite poczucie humoru i... potrafi okiełznać rzekomo nieokiełznanego House'a. Ich potyczki słowne, żarty, czy walki na miny autentycznie mnie rozbrajają i doprowadzają do napadów mega śmiechu (potocznie zwanych "głupawką" ;)) Gdyby miała wymienić ulubione teksty, czy wypisać ulubione sceny... musiałabym założyć osobny wątek (albo najlepiej wydać książkę!)



PostWysłany: Nie 12:52, 28 Gru 2008
rocket queen
Pumbiasta Burleska



Dołączył: 19 Gru 2008
Pochwał: 57

Posty: 3122

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

rocket queen proponuję żebyś wydała książkę! Bo ja bardzo chętnie ją pochłonę!



PostWysłany: Nie 13:33, 28 Gru 2008
Madlen
Onkolog
Onkolog



Dołączył: 21 Gru 2008
Pochwał: 4

Posty: 3092

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak, Madlen - taka książka byłaby panaceum na całe zło tego świata! :mrgreen: Koniecznie musiałaby to być tzw. wersja kieszonkowa, żeby móc ją zawsze nosić ze sobą.


Taka "próbka" - rozmowa Cuddy z Wilsonem z 5x07 :hahaha:

Cytat:
- I've always had some feelings for you.
- Are you saying you want to date me?
(...)
- Let's have dinner tomorrow night. Or maybe it would be better if we just had sex. In front of House's office. I mean, I don's want to take any chances. I assume the point of this is to make him jealous and make him realize that he does want a relationship with me?
- Yes. You think it'll work?
- You are an idiot!



PostWysłany: Nie 13:42, 28 Gru 2008
rocket queen
Pumbiasta Burleska



Dołączył: 19 Gru 2008
Pochwał: 57

Posty: 3122

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ten dialog to cała Cuddy.
To był mój faworyt do Gregorków, z ciężkim sercem sie z niego wycofałam.

Jak juz napiszesz te ksiazke - to podeślij proszę



_________________
ikonka od woźnego rocket queen

FUS - Frakcja Uaktywnionych Seksoholików

PostWysłany: Nie 13:46, 28 Gru 2008
Lupus
Kot Domowy



Dołączył: 23 Gru 2008
Pochwał: 5

Posty: 3179

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przytoczyłaś idealny fragment i później ten cudowny całus!!!



PostWysłany: Nie 13:48, 28 Gru 2008
Madlen
Onkolog
Onkolog



Dołączył: 21 Gru 2008
Pochwał: 4

Posty: 3092

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Co do Gregorków, to naprawdę trudno było wybrać ten jeden-absolutnie-najlepszy tekst, bo każdy rozbawił mnie do łez (no, może prawie każdy... pierwszy na pewno nie).

Co do potyczek słownych Cuddy i House'a, to uwielbiam tekst z 3x04 i 2x22! Cuddy miażdży Grega :twisted:

Cytat:
House: After that look, I'm feeling frisky. Looks like you're up.
Cuddy: I'm ovulating. Let's go.


Cytat:
House: You don't have cancer.
Cuddy: You don't have dwarfism.



PostWysłany: Nie 14:04, 28 Gru 2008
rocket queen
Pumbiasta Burleska



Dołączył: 19 Gru 2008
Pochwał: 57

Posty: 3122

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mała powtórka z rozrywki :lol:
Dziś obejrzałam 4x01 i 4x02 i nie mogłam się powstrzymać :D

Proszę zwrócić uwagę jak wspaniale zostały wyeksponowane wdzieki
panny L. 8)




ii uwaga mój faworyt!!:



PostWysłany: Pon 1:30, 29 Gru 2008
Madlen
Onkolog
Onkolog



Dołączył: 21 Gru 2008
Pochwał: 4

Posty: 3092

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Madlen... zabiłaś mnie tym opisem, umieszczonym pod pierwszym zdjęciem! :hahaha:

Nie wiem, czy to tylko moje odczucie, ale na początku 4 serii, serialowa Cuddy jest tak maksymalnie wyluzowana, jak nigdy wcześniej, ani nigdy później. Pewnie dlatego, że stare kaczuszki odfrunęły w siną dal, nowe nie zostały jeszcze wybrane... Była praktycznie tylko ona i House :D

BTW, Lisa prezentuje się zjawiskowo w tej białej bluzce i czarnej sukience! Po prostu cud & miód! Na fotce poniżej zostały idealnie wyeksponowane jej megazgrabne nogi :D



PostWysłany: Pon 1:39, 29 Gru 2008
rocket queen
Pumbiasta Burleska



Dołączył: 19 Gru 2008
Pochwał: 57

Posty: 3122

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Może ja jestem dziwna i wyuzdana, ale ja uważam, że Lise świetnie ubieraja... Pokazuja dokładnie tyle ile potrzeba i gdzie trzeba. Dzieki takim a nie innym ubraniom jest szalenie kobieca -bo jak sie ma co eksponować, to trzeba właśnie to robic, a nie ukrywać za workiem na kartofle pozłacanym złota nitką. Lisa Cuddy jest esencja kobiety sukcesu zawodowego -i tak właśnie zawsze się prezentuje :) Niektórzy twierdzą, że pokazuje za duzo, za obcisłe, za... itp. jak dla mnie jest dokładnie tak jak powinno byc -to podkresla charakter postaci :)



_________________

PostWysłany: Pon 10:11, 29 Gru 2008
T.
Mecenas Timon
Mecenas Timon



Dołączył: 19 Gru 2008
Pochwał: 37

Posty: 2458

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

T. napisał:
Może ja jestem dziwna i wyuzdana, ale ja uważam, że Lise świetnie ubieraja... Pokazuja dokładnie tyle ile potrzeba i gdzie trzeba. Dzieki takim a nie innym ubraniom jest szalenie kobieca -bo jak sie ma co eksponować, to trzeba właśnie to robic, a nie ukrywać za workiem na kartofle pozłacanym złota nitką. Lisa Cuddy jest esencja kobiety sukcesu zawodowego -i tak właśnie zawsze się prezentuje :) Niektórzy twierdzą, że pokazuje za duzo, za obcisłe, za... itp. jak dla mnie jest dokładnie tak jak powinno byc -to podkresla charakter postaci :)


no to ci niektórzy bardzo źle, źle myślą :D
A ja w 100% zgadzam się z Twoimi przemyśleniami :)



PostWysłany: Pon 12:12, 29 Gru 2008
Madlen
Onkolog
Onkolog



Dołączył: 21 Gru 2008
Pochwał: 4

Posty: 3092

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mieć fantastyczną figurę i pakować się w tzw. worki na kartofle - zachowanie godne potępienia i wołające o pomstę do nieba! ;)

BTW, na YT aż roi się od filmików w stylu "Lisa Cuddy in white blouse", "Lisa Edelstein - Low cut blouse", czy "Lisa Edelstein - Slightly Open Shirt"... Innych tytułów nie będę przytaczać, bo mnie oskarżycie o demoralizację :D


Ostatnio zmieniony przez rocket queen dnia Sro 18:50, 14 Sty 2009, w całości zmieniany 1 raz



PostWysłany: Pon 12:47, 29 Gru 2008
rocket queen
Pumbiasta Burleska



Dołączył: 19 Gru 2008
Pochwał: 57

Posty: 3122

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moim Cuddy ubierają świetnie, podkreślają jej kobiecość i dobrze, jest piękna, zgrabna to w takich rzeczach świetnie wygląda :D



_________________


Moje siostrzyczki Nemezis i Sevir i nasza mamuta Maagda
Mój prywatny, jedyny i niezastąpiony kaloryferek Alan
Moja prywatna pisarka zÓych dobranocek, po których nikt nie zaśnie - Guśka

PostWysłany: Sro 17:52, 14 Sty 2009
nimfka
Nietoperek
Nietoperek



Dołączył: 13 Sty 2009
Pochwał: 30

Posty: 11393

Miasto: HouseLand
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Postacie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Mapa użytkowników | Mapa tematów
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Czas generowania strony 0.04684 sekund, Zapytań SQL: 15