[sezon 7] Dyskusje nad spoilerami
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 7, 8, 9 ... 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Strona Główna -> Spoilery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Wiadomość Autor

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Po przeczytaniu ostatniego spojlera nie mam pojęcia, co takiego wywinie Cuddy i w jakim celu House ściągnie spodnie :shock:. Ogóle mam wrażenie, że odcinek będzie nieźle zakręcony. Myślicie, że House założy się z Cuddy, że ściągnie spodnie przy dużej publice? :mrgreen: O tej porze mój umysł jest mniej skoncentrowany, dlatego może jutro wysnuję jakieś ciekawsze teorie.



PostWysłany: Sro 20:58, 30 Cze 2010
flower
Rezydent
Rezydent



Dołączył: 13 Sty 2010
Pochwał: 2

Posty: 224

Powrót do góry




Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Fakt,robi się coraz goręcej ;)



_________________
"Jaki ból sprawia uświadomienie sobie nicości i błahości celu naszych oczekiwań, gdy zostają wreszcie spełnione! Lepiej jest jest czekać, spodziewając się rzeczy nieosiągalnych nawet, niż mieć wiedzę, że się posiada nikły zaledwie cień dawnych pragnień"

PostWysłany: Czw 15:23, 01 Lip 2010
diabelek91
Lekarz rodzinny
Lekarz rodzinny



Dołączył: 10 Lis 2009
Pochwał: 4
Ostrzeżeń: 1

Posty: 349

Miasto: Pionki
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

"Jednak House będzie nadal dramatem medycznym i Mistrz Gregory nadal będzie bardzo, ale to bardzo ekscentryczny."

Więcej... http://www.housemd.info.pl/news/1797/tvguide-spoiler-na-temat-huddy.html#ixzz0t0Qbt5Iy

To chyba najlepszy spojler jaki dotychczas czytałam :D. Już nie mogę się doczekać...



PostWysłany: Sro 15:15, 07 Lip 2010
flower
Rezydent
Rezydent



Dołączył: 13 Sty 2010
Pochwał: 2

Posty: 224

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

aa ! :D Już sobie wyobrażam ich kłótnie w pracy i gorący seks w domu :D no padne :)



_________________
"Jaki ból sprawia uświadomienie sobie nicości i błahości celu naszych oczekiwań, gdy zostają wreszcie spełnione! Lepiej jest jest czekać, spodziewając się rzeczy nieosiągalnych nawet, niż mieć wiedzę, że się posiada nikły zaledwie cień dawnych pragnień"

PostWysłany: Sro 15:42, 07 Lip 2010
diabelek91
Lekarz rodzinny
Lekarz rodzinny



Dołączył: 10 Lis 2009
Pochwał: 4
Ostrzeżeń: 1

Posty: 349

Miasto: Pionki
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Albo na odwrót :twisted:



PostWysłany: Pią 13:59, 09 Lip 2010
flower
Rezydent
Rezydent



Dołączył: 13 Sty 2010
Pochwał: 2

Posty: 224

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hahaha :D



_________________
"Jaki ból sprawia uświadomienie sobie nicości i błahości celu naszych oczekiwań, gdy zostają wreszcie spełnione! Lepiej jest jest czekać, spodziewając się rzeczy nieosiągalnych nawet, niż mieć wiedzę, że się posiada nikły zaledwie cień dawnych pragnień"

PostWysłany: Pią 14:21, 09 Lip 2010
diabelek91
Lekarz rodzinny
Lekarz rodzinny



Dołączył: 10 Lis 2009
Pochwał: 4
Ostrzeżeń: 1

Posty: 349

Miasto: Pionki
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mrukasia napisał:
To nie jest ostatni sezon :mrgreen:

http://www.housemd.info.pl/news/1760/siodmy-sezon-nie-bedzie-ostatnim.html

Dla mnie bomba xD



_________________
"Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda..."

PostWysłany: Pią 16:51, 09 Lip 2010
JaToNieOn
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 21 Mar 2010

Posty: 59

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

i dobrze, że nie ostatni. Mam nadzieję że minimum 10 sezonów będzie ;D
i oczywiście każdy z 13 ;D



_________________

PostWysłany: Pią 21:12, 09 Lip 2010
black_angel
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 12 Cze 2010

Posty: 88

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie, nie . Dla mnie mógłby się skończyć na 6 sezonie. Ja nie chcę aby House miał tyle sezonów :shock: . Niech będzie ich 8 i koniec :). I tak dobrze będzie :D!



_________________

„Książki są lustrem: widzisz w nich tylko to co, już masz w sobie.”

PostWysłany: Pią 21:16, 09 Lip 2010
Guśka_
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 16 Kwi 2010
Pochwał: 42

Posty: 6652

Miasto: Mrągowo
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zgadzam się :D 8 niech będzie ewiddentnym końcem... poniewaz pozniej to juz bedzie za duzo, skoncza sie pomysly czy cus :( chociaz nie chcialabym konca, ale boje sie ze wlasnie poniej moga ludzie znielubic serial bo bedzie nudno, ogolem jestem baardzo ciekawa jak skoncza serial. pierwsze mysli ktore mnie nachodza to zawsze jest to: House umrze :o. jestem bardzo z tego nie zadowolona ze akurat taki pomysl wybiera moja glowa ale nie poradze, nie potrafie tera rozmyslac jak to moze byc - koniec House'a, ale wiem jedno.. ktoś zginie na końcu i będe to JA . nie wyobrazam se konca!!



PostWysłany: Pią 21:41, 09 Lip 2010
Housetka
Lekarz rodzinny
Lekarz rodzinny



Dołączył: 23 Lut 2010
Pochwał: 1

Posty: 332

Miasto: Gdańsk
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Szczerze dla mnie scenarzyści piszą finały sezonów, tak jakby serial mógłby się skończyć ! Tak zgadzam się z Housetką, że serial się już powoli nudzi ;o. Sezon 6 był kiepski jednak pod koniec zaczęli się rozkręcać. Spada liczba oglądalności itp. ! Nie wiem, ale byłam święcie przekonana, że 7 byłby ostatni i kropka :). Teraz jednak jestem lekko zirytowany (boże co ja gadam), że próbują ciągnąć na siłe, chyba, że mają jakieś świetne pomysły (oprócz KoFFanego Huddy). Dla mnie House nie musi się skończyć śmiercią głównego boHatera, Uważam, że scenarzyści są na tyle inteligentni, że nas zaskoczą i opadnie nam szczęka tak jak ( 4,5 i 6 sezonie) :)
A co do 7 sezonu to liczę dni do premiery :)!



_________________

„Książki są lustrem: widzisz w nich tylko to co, już masz w sobie.”

PostWysłany: Pią 21:59, 09 Lip 2010
Guśka_
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 16 Kwi 2010
Pochwał: 42

Posty: 6652

Miasto: Mrągowo
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Niestety też mam obawy, że serial zakończy się śmiercią np. House'a, czego bym nie chciała. Dlatego 6 sezon jest IMO dobrą alternatywą finału serialu. Mimo wszystko zaufam scenarzystom i czekam na kolejne sezony.



PostWysłany: Pią 22:43, 09 Lip 2010
flower
Rezydent
Rezydent



Dołączył: 13 Sty 2010
Pochwał: 2

Posty: 224

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nawet nie chcę myśleć o zakończeniu serialu, nawet nie wiem jakby się miał skończyć najczęstsze co przychodzi do głowy to śmierć głównego bohatera.Według mnie scenarzyści raczej tego nam nie zrobią może jakieś mega ważne wydarzenie - nie mam pomysłu :) Według mnie 7 sezon będzie fajny już nie mogę się doczekać premiery :mrgreen: pochłaniam wszystkie fiki :)



_________________
" Kochankowie i szaleńcy widzą i czują więcej
niż chłodny umysł jest w stanie ogarnąć "

PostWysłany: Sob 9:04, 10 Lip 2010
LoveMeDead
Stomatolog
Stomatolog



Dołączył: 17 Mar 2010
Pochwał: 2

Posty: 512

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

LoveMeDead napisał:
...pochłaniam wszystkie fiki :)


Też tak reaguję na odstawienie House'a :D



PostWysłany: Sob 9:46, 10 Lip 2010
flower
Rezydent
Rezydent



Dołączył: 13 Sty 2010
Pochwał: 2

Posty: 224

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No ja się zgadzam z LoveMeDead :D Jakby chcieli kończyć serial to bym sie tam wybrała chyba z jakąś petycją i bym straj urządziła...:p Mój kolega (on też uwielbia House'a i jak ja delektuje się jego odcinkami) uważa, że mądrość i w ogóle wszystko inne zawarte w tym serialu należy przekazywać następnym pokoleniom :D Ja tam się z 6 sezonów nauczyłam więcej niż na wszystkich biologiach w szkole razem wziętych :twisted:

Dodano 2 minut temu:

A co do 7 sezonu to bardzo ciekawa jestem jak dalej potoczy się akcja... W sumie wszystko jest możliwe. Ale ja sobie wyobrażam, że House zamieszka z Cuddy w jakimś ślicznym domku, który sobie kupią. No i wtedy House miałby dziecko :D Co jak co ale Rachel Cuddy nie zostawi... Ale na pewno scenarzyści wymyślą im jakieś problemy.
Szkoda, że teraz będzie mniej kobiet w serialu. Choć mam jeden pomysł by to rozwiązać. :twisted: Jak dla mnie to mogłaby być taka pacjentka (nastolatka) która potem by sie okazała córką House'a i w dodatku jego kopią. I by powiedziała, że uciekła od matki (Stacy), która mówiła jej że ojciec nie żyje... No i ta córka naszego doktorka to np. cięła by się albo coś w tym stylu. I dalej… Scenarzyści na pewno coś by wymyślili…:twisted::D
W ten sposób w serialu pojawiłaby się jedna kobieta więcej:D



_________________
-Co ta masz?
-Eliksir szczęścia;d
-A może tak jaśniej i po polsku?
-Wódka z sokiem;p

PostWysłany: Sob 14:05, 10 Lip 2010
xXkaskitka15Xx
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 01 Kwi 2010

Posty: 11

Miasto: Kawęczyn
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Strona Główna -> Spoilery Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 7, 8, 9 ... 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91  Następny
Strona 8 z 91

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Mapa użytkowników | Mapa tematów
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Czas generowania strony 0.13747 sekund, Zapytań SQL: 15