[sezon 7] Dyskusje nad spoilerami
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 8, 9, 10 ... 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Strona Główna -> Spoilery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Wiadomość Autor

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

xXkaskitka15Xx napisał:
Ja tam się z 6 sezonów nauczyłam więcej niż na wszystkich biologiach w szkole razem wziętych

Duzo ciekawostek zdobywa się :)! House obejrzą na pewno na stronach :). Ja jednak będę za tym, aby 8 sezon i koniec, bo później może nie być tak pięknie, choć niewiadomo :P.
xXkaskitka15Xx napisał:
ak dla mnie to mogłaby być taka pacjentka (nastolatka) która potem by sie okazała córką House'a i w dodatku jego kopią. I by powiedziała, że uciekła od matki (Stacy), która mówiła jej że ojciec nie żyje... No i ta córka naszego doktorka to np. cięła by się albo coś w tym stylu.

To mi przypomina telenowele brazylijskiej bez obrazy :shock: ! Nie róbmy jaj, że tak powiem i nie próbujmy z genialnego serialu jakieś MnS ! Bo tego nie przeżyję!
Co do 7 sezonu mam nadzieję, że scenarzyści jak zaczęli Huddy to go szybko nie skończą lub nie zerwą, bo nie pasuję do siebie, bo chyba się zastrzelę, Tyle lat czekałam a oni z takim numerem wyskoczą :)~!
Ja chcę problemy i HuS i HuK'i oraz nie rozwalenia związku a oglądanie ich do końca serialu ;*!



_________________

„Książki są lustrem: widzisz w nich tylko to co, już masz w sobie.”

PostWysłany: Nie 0:47, 11 Lip 2010
Guśka_
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 16 Kwi 2010
Pochwał: 42

Posty: 6652

Miasto: Mrągowo
Powrót do góry




Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Gusq napisał:
nie rozwalenia związku a oglądanie ich do końca serialu

taaaak :mrgreen: to będzie w tym najlepsze. 'Prawdziwy Związek' - ale taki prawdziwy, który będzie trwał, będą te ich problemy ( :twisted: ) i momenty warte obejrzenia jeszcze kilkaset razy :P i ogólnie to nada serio moim zdaniem dużego sensu w serialu, ale żeby tylko nie przesadzili :roll: . ogółem pomysły z jakimiś później okazującymi się dzićmi House'a (bez obrazy :) ) są dla mnie szaleństwem, nieźle namiesza, a zresztą... nawet nie chciałabym żeby okazało się że House'a jest ojcem - DOZWOLONE JEDYNIE Z LISĄ :mrgreen: .
co do rozmyśleń nad zakończeniem, uważam że będzie to coś drastycznego, może nawet nie wyjaśnionego do końca, a mimo to TO będzie już koniec serialu... albo coś na maxa odjazdowego i wszyscy będą krzyczeć z radości, ale gdy tylko se przypomną że nie będzie dalszego wątku tego, bo już w ogóle skończył się serial i nie zobaczymy co dalej - popłyną łzy, dużo łez ... :x :sciana:



PostWysłany: Nie 9:13, 11 Lip 2010
Housetka
Lekarz rodzinny
Lekarz rodzinny



Dołączył: 23 Lut 2010
Pochwał: 1

Posty: 332

Miasto: Gdańsk
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam nadzieję że nie zrobią z serialu jakiejś drugiej MnS bo chyba bym się utopiła w najbliższym stawie :mrgreen: Jeszcze by brakowało jakiś córek matek i żon to by była makabra!! Mam nadzieję że na początku sezonu będzie słodko i romantycznie później będzie sarkastycznie!! Tak se wymarzyłam :)
A po za tym tak z DOMĄ spekulowałyśmy że pierwsze promo powinno być 15 lipca :)



_________________
" Kochankowie i szaleńcy widzą i czują więcej
niż chłodny umysł jest w stanie ogarnąć "

PostWysłany: Nie 10:24, 11 Lip 2010
LoveMeDead
Stomatolog
Stomatolog



Dołączył: 17 Mar 2010
Pochwał: 2

Posty: 512

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Co do promo...
Możliwy też jest 12 albo 19 po emisji powtórek House'a na FOXie. Im szybciej tym lepiej ;) Tak naprawdę w każdej chwili może wyjść.

A jeśli chodzi Huddy, to najbardziej zastanawia mnie jak będzie wyglądać Ich relacja w pracy.



_________________

PostWysłany: Nie 11:52, 11 Lip 2010
DOMA
Lucky Number
Lucky Number



Dołączył: 19 Lut 2009
Pochwał: 78

Posty: 5191

Miasto: Poznań/Londyn
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
A jeśli chodzi Huddy, to najbardziej zastanawia mnie jak będzie wyglądać Ich relacja w pracy

Nie tylko ty. Ja jako nienormalna może o Huk'ach w pracy itp. :)



_________________

„Książki są lustrem: widzisz w nich tylko to co, już masz w sobie.”

PostWysłany: Nie 11:54, 11 Lip 2010
Guśka_
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 16 Kwi 2010
Pochwał: 42

Posty: 6652

Miasto: Mrągowo
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Gusq, zrobiłam listę z miejscami na HuK i HuS w PPTH :P

Zastanawiam się czy na początku będą swój związek ukrywać. Jeśli tak to jak długo. Czy jak wszystko wyjdzie na jaw to będą sobie w pracy okazywać miłość, czy raczej będą się wstrzymywać z powrotem do domu (kolejne pytanie: czy będą razem mieszkać). A może jedno będzie chciało, a drugie nie (czy Cuddy mówiąca 'nie' ze spoilerów dotyczy wyłącznie pracy, czy też Ich relacji). W głowie mi się miesza od tych wszystkich opcji... :roll:



_________________

PostWysłany: Nie 12:51, 11 Lip 2010
DOMA
Lucky Number
Lucky Number



Dołączył: 19 Lut 2009
Pochwał: 78

Posty: 5191

Miasto: Poznań/Londyn
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

7 sezon nie będzie ostatnim? Z jednej strony się cieszę, a z drugiej jestem przerażona, bo będą tak kręcić, że nie wiem jak moje nerwy to wytrzymają. Skoro już jest Huddy, to na co mam teraz czekać? Na ich rozpad? Mam wrażenie, że tak właśnie House się skończy. Nie będzie Huddy, House umrze, albo znów stanie się takim "potworem", jak z poprzednich sezonów i dojdzie do wniosku, że miłość nie jest dla niego. Oby tylko Cuddy była przy nim, oby. Niech przypadkiem nie wpadają na pomysł uśmiercenia jej, błagam i powrotu House'a do vicodinu, błagam.



_________________
Niepełnosprawność może, choć nie musi twórczości przeszkadzać,
z kolei względnie pełna sprawność może, choć nie musi twórczości pomagać.

PostWysłany: Nie 12:57, 11 Lip 2010
Juniuś
Terapeutka Anna
Terapeutka Anna



Dołączył: 04 Sie 2009
Pochwał: 30

Posty: 5789

Miasto: Opole/Ostrów Wlkp.
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Juniuś napisał:
Oby tylko Cuddy była przy nim, oby. Niech przypadkiem nie wpadają na pomysł uśmiercenia jej, błagam i powrotu House'a do vicodinu, błagam.


To jest nie do przyjęcia!! :evil:

DOMA napisał:
(czy Cuddy mówiąca 'nie' ze spoilerów dotyczy wyłącznie pracy, czy też Ich relacji)


O który spoiler chodzi bo nie kojarzę nic takiego :roll:



_________________

PostWysłany: Nie 14:18, 11 Lip 2010
Alextasha
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 08 Wrz 2009

Posty: 86

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Alextasha, o artykuł z TV Guide:

Cytat:
The true test will come in Episode 2, when the couple returns to work — where she's always on top. What happens, asks Jacobs, "when you're sleeping with your boss and she says 'No'?".



_________________

PostWysłany: Nie 14:33, 11 Lip 2010
DOMA
Lucky Number
Lucky Number



Dołączył: 19 Lut 2009
Pochwał: 78

Posty: 5191

Miasto: Poznań/Londyn
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

DOMA, aż jestem ciekawa gdzie :P.
Tak jeśli mi rozwalą Huddy, bo stwierdzą `People don't change` i House nie może być , to ich chyba wszystkich zdechłymi rybami z Mazur pozabijam!



_________________

„Książki są lustrem: widzisz w nich tylko to co, już masz w sobie.”

PostWysłany: Nie 17:23, 11 Lip 2010
Guśka_
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 16 Kwi 2010
Pochwał: 42

Posty: 6652

Miasto: Mrągowo
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

DOMA napisał:
What happens, asks Jacobs, "when you're sleeping with your boss and she says 'No'?".


Ja tłumacze to zdanie jako " co się dzieje kiedy sypiasz ze swoim szefem a ona mówi "nie"?. Czyli jak powie "nie" to czy będą tego konsekwencje w życiu prywatnym (jeżeli ona nie zgodzi się na jakąś ryzykowną operację to House by ją szantażował i odwrotnie). Raczej o coś takiego chodziło niż to co Ty miałaś na myśli ;) jeśli wiesz o co mi chodzi xD



_________________

PostWysłany: Nie 17:44, 11 Lip 2010
Alextasha
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 08 Wrz 2009

Posty: 86

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Alextasha, źle się wyraziłam ;) Też to miałam domyśli. Mniej więcej. 'Nie' dotyczące relacji (seks w pracy) i 'nie' dot. wyłącznie pracy (np. ryzykowna operacja pacjenta). Ale mieszam :P

Dajcie już to promo; najlepiej od razu do 7x02!



_________________

PostWysłany: Nie 18:18, 11 Lip 2010
DOMA
Lucky Number
Lucky Number



Dołączył: 19 Lut 2009
Pochwał: 78

Posty: 5191

Miasto: Poznań/Londyn
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

podgrzewają atmosferę ;)
Poza tym gdzieś ktoś powiedział,że Huddy nie rozwali się bo będą chcieli na prawdę spróbować. Co do relacji.. rzeczywiście,kiedy Cuddy będzie w pracy mówić nie ,a w łóżku taaaak :D może być zabawne.



_________________
"Jaki ból sprawia uświadomienie sobie nicości i błahości celu naszych oczekiwań, gdy zostają wreszcie spełnione! Lepiej jest jest czekać, spodziewając się rzeczy nieosiągalnych nawet, niż mieć wiedzę, że się posiada nikły zaledwie cień dawnych pragnień"

PostWysłany: Nie 23:39, 11 Lip 2010
diabelek91
Lekarz rodzinny
Lekarz rodzinny



Dołączył: 10 Lis 2009
Pochwał: 4
Ostrzeżeń: 1

Posty: 349

Miasto: Pionki
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

oo taak! ja też się dołączam do prośby beata_3 :)



PostWysłany: Wto 20:15, 03 Sie 2010
Housetka
Lekarz rodzinny
Lekarz rodzinny



Dołączył: 23 Lut 2010
Pochwał: 1

Posty: 332

Miasto: Gdańsk
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przez 20 minut patrzyli się na siebie i nie mogli uwieżyć a dopiero potem będzie się coś działo! :]



_________________

Normal's Overrated <3

PostWysłany: Pią 20:45, 13 Sie 2010
Mimilla1815
Stażysta
Stażysta



Dołączył: 13 Lip 2010

Posty: 180

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Strona Główna -> Spoilery Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 8, 9, 10 ... 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91  Następny
Strona 9 z 91

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Mapa użytkowników | Mapa tematów
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Czas generowania strony 0.14079 sekund, Zapytań SQL: 15