[sezon 7] Dyskusje nad spoilerami
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 83, 84, 85 ... 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Strona Główna -> Spoilery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Wiadomość Autor

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kajka96 napisał:
niee!!!! proszę!!! nie przeżyję tegoo!!!!
Więcej wykrzykników się nie dało? Zresztą wnioskuje że 96 to rok urodzenia, więc mnie to jakoś nie dziwi...

Wracając do tematu:
moim zdaniem jest jakaś nadzieja, że House i Cuddy jeszcze ze sobą będą, ile to razy scenarzyści robili widzów w "konia" ;)



PostWysłany: Pią 19:18, 18 Mar 2011
Qnik
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 18 Mar 2011

Posty: 19

Miasto: Gdańsk
Powrót do góry




Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeżeli zrobią powrót Huddy, to taki żeby wywołać u niczego niespodziewających się widzów szok, jak w 6 sezonie. Dlatego też zaczynam bardziej wierzyć, że do siebie wrócą. Chociaż wiadomość, że Shore nie chce żeby House był szczęśliwy trochę mnie zmartwiła.



PostWysłany: Pią 20:55, 18 Mar 2011
flower
Rezydent
Rezydent



Dołączył: 13 Sty 2010
Pochwał: 2

Posty: 224

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Shore sam sobie w nogę strzela, bo oglądalność będzie malała...



PostWysłany: Pią 21:06, 18 Mar 2011
Qnik
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 18 Mar 2011

Posty: 19

Miasto: Gdańsk
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

flower a kiedy Shore mówił coś innego? Zawsze było : House nie może być szczęśliwy. Po tym co powiedziała Lisa E. w wywiadzie domyślam się,że ciężka batalia przed nimi i przed nami. Zaczynam tęsknić za 3,4,5,6 sezonem. Wtedy gdy nie byli razem było łatwiej. Ale cóż..To serial dramatyczny. Mamy ćpającego House który kolejny raz dostał po twarzy od życia. Może i skupią się bardziej na medycynie,ale oglądać już będe inaczej.



_________________
"Jaki ból sprawia uświadomienie sobie nicości i błahości celu naszych oczekiwań, gdy zostają wreszcie spełnione! Lepiej jest jest czekać, spodziewając się rzeczy nieosiągalnych nawet, niż mieć wiedzę, że się posiada nikły zaledwie cień dawnych pragnień"

PostWysłany: Pią 21:06, 18 Mar 2011
diabelek91
Lekarz rodzinny
Lekarz rodzinny



Dołączył: 10 Lis 2009
Pochwał: 4
Ostrzeżeń: 1

Posty: 349

Miasto: Pionki
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Każdy będzie oglądał to inaczej. Szczególnie osoby, które w pewien sposób utożsamiają się z Housem. Nie rozumiem po co było łączyć House'a z Cuddy przez 6 sezonów (to ponad 100 odcinków, jak nie więcej), tylko po to by po głupich 15 w tak błahy sposób go zakończyć - przecież Cuddy wiedziała, że House to człowiek, który inaczej patrzy na pewne rzeczy, a ona postąpiła tak jakby sama nie wiedziała, czego chce.



PostWysłany: Pią 21:09, 18 Mar 2011
Qnik
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 18 Mar 2011

Posty: 19

Miasto: Gdańsk
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Shore wie co robi. Teraz fani Huddy będą czekać na powrót i szukać w odcinakch jakiś podtekstów. Tęsknie za poprzednimi sezonami gdy nie byli razem. Było prościej to oglądać.

Temat już był tak namiętnie przedyskutowany,że poezja. Teraz czekamy : House powie "tak" czy nie,na ślubnym kobiercu :D

Dodano 14 godzin 38 minut temu:

Moi drodzy parafianie. Huddy nie nadejdzie teraz. Shore powiedział,że nas nie zawiedzie na sam koniec. No cóż... zostaję czekać. Coraz częściej myślę,że ślub się odbędzie.



_________________
"Jaki ból sprawia uświadomienie sobie nicości i błahości celu naszych oczekiwań, gdy zostają wreszcie spełnione! Lepiej jest jest czekać, spodziewając się rzeczy nieosiągalnych nawet, niż mieć wiedzę, że się posiada nikły zaledwie cień dawnych pragnień"

PostWysłany: Sob 11:59, 19 Mar 2011
diabelek91
Lekarz rodzinny
Lekarz rodzinny



Dołączył: 10 Lis 2009
Pochwał: 4
Ostrzeżeń: 1

Posty: 349

Miasto: Pionki
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

diabelek91 napisał:
Shore powiedział,że nas nie zawiedzie na sam koniec

jak dla mnie nigdy nie zawodzą :D czasami bywa, że jest lepiej lub gorzej, ale zawsze cudownie. Trza dziękować za to co się ma. A mamy i tak wiele :)
Huddy się "odbędzie" na pewno. Tylko tym razem liczę, że to będzie coś DUŻEGO!
Przez to całe zamieszanie 7. sezonu, czuję, że jakoś więcej wobec niego oczekuję. Dlatego pracuję nad tym, że nie zawsze jest tak jak chcemy. Ale jak już mówiłam i tak jest przecudownie. Myślę, że pomysł ślubu jest nietypowo inny, bo tak jakoś spadł dosłownie ni to z nieba, ni to z drzewa, dosłownie z Nikąd i nie wiem kompletnie co o nim myśleć. Ale zawsze na jakiś sposób jest to oryginalny sposób i mam nadzieje, że oryginalne rozwiązanie ;)
Pozdrawiam

Dodano 14 minut temu:

Qnik napisał:
ie rozumiem po co było łączyć House'a z Cuddy przez 6 sezonów (to ponad 100 odcinków, jak nie więcej), tylko po to by po głupich 15 w tak błahy sposób go zakończyć

W 100% SIĘ ZGADZAM!
to niemożliwe! zrobią coś z tym. I nikt nie musi się o to obawiać. Ten cytat (ukłon dla Qnik :D) jest najlepszym na to dowodem.



PostWysłany: Sob 14:30, 19 Mar 2011
Housetka
Lekarz rodzinny
Lekarz rodzinny



Dołączył: 23 Lut 2010
Pochwał: 1

Posty: 332

Miasto: Gdańsk
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

@Up
Witam koleżankę z Gdańska :)


W newsach jest informacja, że w maju będą przynajmniej 2 serialowe pary, które do siebie wrócą. Mam nadzieję, że to dotyczy House'a :D



PostWysłany: Sob 14:34, 19 Mar 2011
Qnik
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 18 Mar 2011

Posty: 19

Miasto: Gdańsk
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Qnik napisał:
Witam koleżankę z Gdańska

ho ho! miło, a miło mi :D

ja również trwam w tej nadziei :) i wciąż utrzymuję że jest na to spora szansa. I co mnie lekko zaskoczyło: Śluby: co najmniej 7. To troszkę sporo ;)



PostWysłany: Sob 14:48, 19 Mar 2011
Housetka
Lekarz rodzinny
Lekarz rodzinny



Dołączył: 23 Lut 2010
Pochwał: 1

Posty: 332

Miasto: Gdańsk
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Biorąc pod uwagę ilość seriali dane w cale nie dziwią. Huddy nie zejdzie się w 7 sezonie mówię Wam. Następny odcinek zadecyduję o wszystkim.



_________________
"Jaki ból sprawia uświadomienie sobie nicości i błahości celu naszych oczekiwań, gdy zostają wreszcie spełnione! Lepiej jest jest czekać, spodziewając się rzeczy nieosiągalnych nawet, niż mieć wiedzę, że się posiada nikły zaledwie cień dawnych pragnień"

PostWysłany: Sob 14:58, 19 Mar 2011
diabelek91
Lekarz rodzinny
Lekarz rodzinny



Dołączył: 10 Lis 2009
Pochwał: 4
Ostrzeżeń: 1

Posty: 349

Miasto: Pionki
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tez to widzilam ale nie robmy sobie nadzieji bo to moze ich nie dotyczy szkoda bo to byla udana para :( dlaczego musieli to rozwalic :cry:



PostWysłany: Nie 11:43, 20 Mar 2011
Serina01
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 25 Sty 2011
Pochwał: 1

Posty: 86

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

oni sie zejda... nie w 7 sezonie ale zejda... oni sie kochaja nie ma takiej siły ktoraby ich rozdzieliła na wieki



_________________
"Chciałabym pomóc, ale... jako dyrektor mam w terminarzu kilka innych osób, z którymi muszę przespać się najpierw."
Dr Lisa Cuddy

....Wspomnienia....
....Co Było Nie Wróci....

PostWysłany: Pon 10:28, 21 Mar 2011
monia9122
Lekarz rodzinny
Lekarz rodzinny



Dołączył: 14 Wrz 2010

Posty: 371

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

taa o ile Cuddy nie umrze w finale sezonu.

Tak myślę,że gdyby Wilson umarł w finale serialu a House musiałby się otrząsnąć - Cuddy byłaby idealna. Tak czy siak nic pewne nie jest,a co do jutrzejszego odcinka mam coraz większe obawy. On [ House ] weźmie ten ślub,zobaczycie.



_________________
"Jaki ból sprawia uświadomienie sobie nicości i błahości celu naszych oczekiwań, gdy zostają wreszcie spełnione! Lepiej jest jest czekać, spodziewając się rzeczy nieosiągalnych nawet, niż mieć wiedzę, że się posiada nikły zaledwie cień dawnych pragnień"

PostWysłany: Pon 19:30, 21 Mar 2011
diabelek91
Lekarz rodzinny
Lekarz rodzinny



Dołączył: 10 Lis 2009
Pochwał: 4
Ostrzeżeń: 1

Posty: 349

Miasto: Pionki
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

monia9122 napisał:
oni sie zejda... nie w 7 sezonie ale zejda... oni sie kochaja nie ma takiej siły ktoraby ich rozdzieliła na wieki
Owszem, jest... David Shore....


Jak uśmiercą w finale Wilsona, albo Cuddy to już będzie przegięcie, znowu im spadnie oglądalność. A wtedy serial się stoczy po równi pochyłej.



PostWysłany: Pon 19:38, 21 Mar 2011
Qnik
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 18 Mar 2011

Posty: 19

Miasto: Gdańsk
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ja myślę, że choć nikt formalnie tego spoilera nie potwierdził, to przemawia za nim jeden poważny argument... finansowy. Wszystkim kończą się kontrakty, a przy negocjowaniu nowych żaden nie będzie chciał mniej, tylko więcej. Oglądalność spada, mniejsze dochody z reklam, więc trzeba zmniejszyć wydatki, stąd możliwe że pożegnamy kogoś, na 99% będzie to Trzynastka, tylko czy ktoś jeszcze nie odejdzie?



_________________
Toaroraptorus vel Szpon Sprawiedliwości
Bywają rozstania niezależne od dwojga.Bolesne bo żadne go nie chce.

PostWysłany: Pon 19:42, 21 Mar 2011
ToAr
(prze)Biegły Rewident
(prze)Biegły Rewident



Dołączył: 19 Gru 2008
Pochwał: 63

Posty: 11254

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Strona Główna -> Spoilery Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 83, 84, 85 ... 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91  Następny
Strona 84 z 91

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Mapa użytkowników | Mapa tematów
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Czas generowania strony 0.14450 sekund, Zapytań SQL: 15