[sezon 7] Dyskusje nad spoilerami
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 87, 88, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Strona Główna -> Spoilery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Wiadomość Autor

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

diabelek91 napisał:
są już spoilery co do finału. Odcinek będzie nosił nazwę " Moving on" - Ruszyć się. Może odniesienie do Huddy?
Niestety,pojawi się "nowa" teściowa. Matka Dominiki.

Zaczyna się robić interesująco.
mi tytuł Moving On, kojarzy się z przeprowadzką, może House postanowi się przeprowadzić np. do innego miasta. W każdym razie mogę się założyć, że scenarzyści serialu sobie "w nogę strzelili" tak kierując Huddy. Ciekawe, czy spadnie oglądalność tych ostatnich odcinków 7 sezonu.



PostWysłany: Sro 23:40, 30 Mar 2011
Qnik
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 18 Mar 2011

Posty: 19

Miasto: Gdańsk
Powrót do góry




Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

diabelek91 napisał:
są już spoilery co do finału. Odcinek będzie nosił nazwę " Moving on" - Ruszyć się.
Nie ruszyć się, tylko dosłownie "iść dalej" / "iść naprzód", a bardziej po polsku "żyć dalej". Dlatego Ausiello sugeruje związek tytułu z Huddy.



_________________
"To change the world, start with one step
however small, first step is hardest of all"
strony internetowe

PostWysłany: Czw 1:10, 31 Mar 2011
orco
Tłumacz



Dołączył: 17 Wrz 2009
Pochwał: 28

Posty: 638

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

orco napisał:
Dlatego Ausiello sugeruje związek tytułu z Huddy.

no miejmy nadzieje ze cos w ta strone wreszci sie ruszy :)



_________________
"Chciałabym pomóc, ale... jako dyrektor mam w terminarzu kilka innych osób, z którymi muszę przespać się najpierw."
Dr Lisa Cuddy

....Wspomnienia....
....Co Było Nie Wróci....

PostWysłany: Czw 7:48, 31 Mar 2011
monia9122
Lekarz rodzinny
Lekarz rodzinny



Dołączył: 14 Wrz 2010

Posty: 371

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja niestety obawiam się, że to pójdzie w zupełnie odwrotnym kierunku :( Żyć dalej, iść do przodu, zwykle tak się mówi, gdy coś kończy się bezpowrotnie, obym się myliła. Oby to pójście do przodu nie oznaczało tego, że Huddy znjadzie sobie swoją drogę, każde z nich inną :cry: Wybaczcie mój pesymizm, ale takie miałam pierwsze skojarzenie 8)



_________________
I :serducho: House, Huddy and Rachel! Best scene ever s7e10 42:11-43:06 :serducho: Hugh Laurie, Lisa Edelstein :serducho:

Avek by Anola. Bannerek by Gusia :*
Huddy story :serducho:
http://www.youtube.com/watch?v=KgbyDOUdBD4
Hugh/Lisa about Huddy to GY... ;)
http://www.fanpop.com/spots/huddy/images/22253906/title/hugh-lisa-about-huddy-gy-fanart
No empty House. No season 8. Why Shore?

PostWysłany: Czw 13:35, 31 Mar 2011
lisek_
Stażysta
Stażysta



Dołączył: 03 Lis 2009
Pochwał: 17

Posty: 172

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem oni do siebie wroca... moze faktycznie to "pojscie dalej" wiarze sie z ich powrotem do siebie i podjeciem duzoge kroku w zyciu... to jest moje zdanie... trzeba poczekac i sami sie przekonamy



_________________
"Chciałabym pomóc, ale... jako dyrektor mam w terminarzu kilka innych osób, z którymi muszę przespać się najpierw."
Dr Lisa Cuddy

....Wspomnienia....
....Co Było Nie Wróci....

PostWysłany: Czw 15:11, 31 Mar 2011
monia9122
Lekarz rodzinny
Lekarz rodzinny



Dołączył: 14 Wrz 2010

Posty: 371

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

fakt,może z deka dosłownie :P

tak czy siak być może chodzi o Huddy. Pytanie czy pozytywnie czy nie. Znając ich już ma być dobrze ale się zjeb^ie w ostatnim momencie odcinka.



_________________
"Jaki ból sprawia uświadomienie sobie nicości i błahości celu naszych oczekiwań, gdy zostają wreszcie spełnione! Lepiej jest jest czekać, spodziewając się rzeczy nieosiągalnych nawet, niż mieć wiedzę, że się posiada nikły zaledwie cień dawnych pragnień"

PostWysłany: Czw 18:45, 31 Mar 2011
diabelek91
Lekarz rodzinny
Lekarz rodzinny



Dołączył: 10 Lis 2009
Pochwał: 4
Ostrzeżeń: 1

Posty: 349

Miasto: Pionki
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja tez wierze ze Huddy do siebie wróca w ostani odcinku 7 sezonu myśle ze bendzie to piękne zakonczenie



PostWysłany: Czw 19:11, 31 Mar 2011
Serina01
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 25 Sty 2011
Pochwał: 1

Posty: 86

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

monia9122 napisał:
orco napisał:
Dlatego Ausiello sugeruje związek tytułu z Huddy.

no miejmy nadzieje ze cos w ta strone wreszci sie ruszy :)
Ruszy się w stronę zapomnienia... :(



PostWysłany: Nie 20:35, 03 Kwi 2011
Qnik
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 18 Mar 2011

Posty: 19

Miasto: Gdańsk
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

smutno tu. Huddy odeszło ale wróci ;) to na pewno. Nie teraz ale kiedyś ;) w końcu komu jak komu ale Housowi należy się szczęśliwe zakończenie;)



_________________
"Jaki ból sprawia uświadomienie sobie nicości i błahości celu naszych oczekiwań, gdy zostają wreszcie spełnione! Lepiej jest jest czekać, spodziewając się rzeczy nieosiągalnych nawet, niż mieć wiedzę, że się posiada nikły zaledwie cień dawnych pragnień"

PostWysłany: Nie 23:18, 03 Kwi 2011
diabelek91
Lekarz rodzinny
Lekarz rodzinny



Dołączył: 10 Lis 2009
Pochwał: 4
Ostrzeżeń: 1

Posty: 349

Miasto: Pionki
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kochani... trzeba wierzyc... ja ciagle wierze. moja nadzieje maleja z kazdym dniem ale wierze i wierzyc bede... od poczatku serialu wierzylam i wiem ze skoro to juz sie zaczelo to tak szybko scenarzysci z tego nie zrezygnuja... Huddy bedzie razem!



_________________
"Chciałabym pomóc, ale... jako dyrektor mam w terminarzu kilka innych osób, z którymi muszę przespać się najpierw."
Dr Lisa Cuddy

....Wspomnienia....
....Co Było Nie Wróci....

PostWysłany: Pon 15:21, 04 Kwi 2011
monia9122
Lekarz rodzinny
Lekarz rodzinny



Dołączył: 14 Wrz 2010

Posty: 371

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ON AN ALL-NEW “HOUSE” MONDAY, APRIL 18, ON FOX

Masters faces a career crossroads on her last day as a medical student and struggles with the choice to continue on the path to become a surgeon or to accept the rare opportunity to join House’s team officially. Meanwhile, the team treats a 16-year-old girl who inexplicably collapsed days before embarking on an ambitious sailing tour around the globe. Despite the patient's life-changing diagnosis, the patient's family insists on getting her back on the seas in time for her potentially record-breaking launch. But to the team's surprise, including House, Masters makes a bold decision regarding the patient’s treatment in the all-new “Last Temptation” episode of HOUSE airing Monday, April 18 (8:00-9:00 PM ET/PT) on FOX. (HOU-719) (TV-14 D, L)


moze ktos po krotce wyjscnic :)
dziekuje



_________________
"Chciałabym pomóc, ale... jako dyrektor mam w terminarzu kilka innych osób, z którymi muszę przespać się najpierw."
Dr Lisa Cuddy

....Wspomnienia....
....Co Było Nie Wróci....

PostWysłany: Sro 16:59, 06 Kwi 2011
monia9122
Lekarz rodzinny
Lekarz rodzinny



Dołączył: 14 Wrz 2010

Posty: 371

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

właśnie dowiedziałam się z nieoficjalnego źródła,że prawdopodobnie Cuddy będzie miała wypadek w finale sezonu (wypadek samochodowy) . Więc ? Ludzie potrzebują tragedii często żeby być razem ,może to połączy na nowo House i Cuddy? Może to jakiś pomysł ?

Dodano 14 minut temu:

monia9122

Oto kaman,że Master musi podjąć decyzję co do swojej przyszłości. Zostać czy odejsć.

Poza tym zespół leczy jakąś laskę w niewytłumaczalny sposób upadła dzień przed wyruszeniem w podróż dookoła świata na statku. Potem coś z rodziną,że im nie odpowiada coś i ,że Master leczeniem zaskoczy i House i zespół ;)



_________________
"Jaki ból sprawia uświadomienie sobie nicości i błahości celu naszych oczekiwań, gdy zostają wreszcie spełnione! Lepiej jest jest czekać, spodziewając się rzeczy nieosiągalnych nawet, niż mieć wiedzę, że się posiada nikły zaledwie cień dawnych pragnień"

PostWysłany: Sro 19:07, 06 Kwi 2011
diabelek91
Lekarz rodzinny
Lekarz rodzinny



Dołączył: 10 Lis 2009
Pochwał: 4
Ostrzeżeń: 1

Posty: 349

Miasto: Pionki
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

diabelek91 napisał:
prawdopodobnie Cuddy będzie miała wypadek w finale sezonu (wypadek samochodowy)

Ciekawe.. Mam nadzieje ze bedzie to prawdą i akcja ruszy sie w kierunku Huddy :] Ale szczerze watpie w taki zwrot akcji , we wczesniejszych spojlerach mowa była że nie prędko fani mogą liczyc na Huddy.
Ale kto wie? :mrgreen:



PostWysłany: Sro 21:10, 06 Kwi 2011
McvHgb
Rezydent
Rezydent



Dołączył: 23 Sty 2011

Posty: 280

Miasto: Olsztyn
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

diabelek91 napisał:
Cuddy będzie miała wypadek w finale sezonu (wypadek samochodowy)

Znowu Cuddy w roli pacjenta? hmmm... nie wydaje mi się... On the other hand bardzo bym to LUBIŁA :twisted:



_________________
I WATCH FOR CUDDY ! :serducho:
my sweet daughter - maagdaa
Dumnie należę do NBA -> Nimfkowa Brygada ANTYspaniowa x D

PostWysłany: Sro 21:15, 06 Kwi 2011
kretowa
Gastrolog
Gastrolog



Dołączył: 12 Wrz 2009
Pochwał: 3

Posty: 1406

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej
czytaliście już o tym, że Wilson, tj. Robert Sean Leonard ma odejść z serialu?
co o tym sądzicie? Wg mnie trochę szkoda, bo to była chyba jedyna postać która potrafiła w pewnym sensie 'utemperować' House'a.



_________________
Na świecie jest tyle tabletek, których człowiek jeszcze nie spróbował...

PostWysłany: Czw 18:24, 07 Kwi 2011
LittleGirl
Rezydent
Rezydent



Dołączył: 20 Mar 2011

Posty: 298

Miasto: Bystrzyca Kł
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Strona Główna -> Spoilery Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 87, 88, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91  Następny
Strona 88 z 91

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Mapa użytkowników | Mapa tematów
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Czas generowania strony 0.18529 sekund, Zapytań SQL: 15