[sezon 7] Dyskusje nad spoilerami
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Strona Główna -> Spoilery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Wiadomość Autor

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie wiem co tym wszytskim sądzic ale dalei trzyma kciuki za Huddy oj zakonczenie sezonu bendzie napewno zarąbiste :D :)



PostWysłany: Pią 17:10, 29 Kwi 2011
Serina01
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 25 Sty 2011
Pochwał: 1

Posty: 86

Powrót do góry




Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak na pewno... ale boje sie tego co szykuja scenarzysci..



_________________
"Chciałabym pomóc, ale... jako dyrektor mam w terminarzu kilka innych osób, z którymi muszę przespać się najpierw."
Dr Lisa Cuddy

....Wspomnienia....
....Co Było Nie Wróci....

PostWysłany: Sob 11:20, 30 Kwi 2011
monia9122
Lekarz rodzinny
Lekarz rodzinny



Dołączył: 14 Wrz 2010

Posty: 371

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

napewno nas szokuja juz normalnie odliczma do zakonczenia sezonu oj bendzie ostro :D :D



PostWysłany: Sob 12:24, 30 Kwi 2011
Serina01
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 25 Sty 2011
Pochwał: 1

Posty: 86

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ja nie chce odliczać do końca sezonu, to nie wchodzi w grę! nie chcę końca... :(
zaś chciałabym znów się dowiedzieć co przegotują ci majsterkowicze... :D



PostWysłany: Sob 16:09, 30 Kwi 2011
Housetka
Lekarz rodzinny
Lekarz rodzinny



Dołączył: 23 Lut 2010
Pochwał: 1

Posty: 332

Miasto: Gdańsk
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy wy wiecie coś na temat 8 sezonu?Będzie czy nie?Mieli przecież podjąc decyzje do 15 kwietnia w wazych sprawach,a tu żadnych informacji.Mam złe przeczucia,że jeżeli będzie nie zobaczymy w nim Cuddy i Wilsona:(



PostWysłany: Sob 17:36, 30 Kwi 2011
nowa
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 08 Mar 2011
Pochwał: 1

Posty: 25

Miasto: Gliwice
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

coś mi mówi, że nie będzie powrotu Huddy do końca sezonu... ;( Ale co do tego "wydarzenia, które ma zmienić jego relacje z Cuddy i Wilsonem" To naprawde mnie przerażają, bo nie wiem w jaki sposób zmienią. Myślałam nad tym długo i jedyne co mi wpada do głowy to bezpośrednia relacja Wilsona i Cuddy, oraz coś z naszym doktorkiem. Nie mam bladego pojęcia co to może być... Jeżeli i Cuddy, i Wilson usuną się z jego życia i jednocześnie serialu to nie będę miała po co oglądać House'a... Dlatego będę te odcinki oglądać raz, a nie po sto razy jeden.



PostWysłany: Nie 8:11, 01 Maj 2011
steph32
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 24 Lip 2010

Posty: 51

Miasto: bk
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

cokolwiek postanowią to stąpają po cienkim lodzie. Część ludzi bardzo rozczarowało rozstanie Huddy. Dla mnie nie zrozumiałe jest rozwalanie związku tworzonego przez kilka lat po 15 odcinkach - ale pomijając to. Coś się zawali teraz. Tak myślę. House znowu przegnie,ale teraz definitywnie. Albo zrobi coś dobrego. Z Cuddy nie dogada się teraz - wątpię żeby w ogóle się dogadał. Może w ostatnim odcinku całego serialu. Słyszałam coś o wypadku w ostatnim odcinku tego sezonu ,prawdopodobnie wypadku Cuddy - ALE na ile % nie mam pojęcia. Finał dla Huddy ma być słodko - gorzki.

Wilson nie odejdzie, może dużo gadać ale wiadomo ,że chodzi o kase.



Autor postu otrzymał pochwałę.

_________________
"Jaki ból sprawia uświadomienie sobie nicości i błahości celu naszych oczekiwań, gdy zostają wreszcie spełnione! Lepiej jest jest czekać, spodziewając się rzeczy nieosiągalnych nawet, niż mieć wiedzę, że się posiada nikły zaledwie cień dawnych pragnień"

PostWysłany: Nie 20:36, 01 Maj 2011
diabelek91
Lekarz rodzinny
Lekarz rodzinny



Dołączył: 10 Lis 2009
Pochwał: 4
Ostrzeżeń: 1

Posty: 349

Miasto: Pionki
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Strona Główna -> Spoilery Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91
Strona 91 z 91

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Mapa użytkowników | Mapa tematów
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Czas generowania strony 0.14280 sekund, Zapytań SQL: 15