[sezon 7] Dyskusje nad spoilerami
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 4, 5, 6 ... 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Strona Główna -> Spoilery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Wiadomość Autor

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W zależności czy Hugh przedłuży kontrakt :P Teoretycznie po 7 sezonie mu się kończy :P (tak wiem, nie ma on nic przeciwko żeby go przedłużyć wg któregoś tam wywiadu).


Cytat:
OO... muszę zobaczyć jeszcze raz tą scenkę z 3x14 :mrgreen: ale mam nadzieję że nie będzie jakoś tak kluchowato - tzn. nudno :mrgreen:


Dla mnie nie jest nudno :P Właśnie od połowy 3 sezonu zaczyna się to fajne Huddy :P Te uśmiechy, wzrok, docinki :P (np. 3x15 - "jeden krok dla człowieki, wielki tyłek dla ludzkości" czy jakoś tak xD 3x16 (ok 40 min :P kolejna z moich ulubionych scen) H:"czemu się uśmiechasz?" C:"zapamiętałeś jego twarz, ponieważ mnie poderwał", H:"przestań zmieniać temat. To ciebie mamy upokarzać". xD



_________________

PostWysłany: Nie 9:27, 20 Cze 2010
Alextasha
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 08 Wrz 2009

Posty: 86

Powrót do góry




Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam niestety złe przeczucia co do zakończenia tego serialu. Nie wiem dlaczego, ale stawiam na złe zakończenie (mimo, że takiego nie chcę). Myślę, że scenarzyści będą chcieli to zakończyć "z hukiem".

Offtop, ale dziwi mnie to, że ma zamiar przedłużać kontrakt skoro ostatnio było, że zaniedbuje małżeństwo (ja, oczywiście, nie mam nic przeciwko xd)



PostWysłany: Nie 9:38, 20 Cze 2010
flower
Rezydent
Rezydent



Dołączył: 13 Sty 2010
Pochwał: 2

Posty: 224

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Flower ja niestety też mam takie wrażenie, że serial źle się skończy :(, ale na razie nie chcę o tym myśleć. Przed nami cudownie się zapowiadający 7 sezon (szczęśliwa 7? ;) ). Będą wahania nastrojów bo żaden związek nie może być idealny :P

Mam takie pytanie odnośnie byłej żony Wilsona. Kiedy było powiedziane, że ona jest lekarką? Ciekawe jaka specjalizacja...

Cytat:
Kiedy House powróci jesienią, Jacobs mówi, że prawdopodobnie zobaczymy nową lekarkę, która wypełni pustkę po Trzynastce. Trzynastka rezygnuje z tajemniczych powodów (aktorka Olivia Wilde będzie występować w filmie). I może to być obecność kobiety w formie byłej żony Wilsona, dr Sam Carr (Cynthia Watros). Ich romans stanie się na tyle poważny, że Carr będzie szukać miejsca parkingowego przy szpitalu, aby być bliżej ukochanego?



_________________

PostWysłany: Nie 11:15, 20 Cze 2010
Alextasha
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 08 Wrz 2009

Posty: 86

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Mam takie pytanie odnośnie byłej żony Wilsona. Kiedy było powiedziane, że ona jest lekarką? Ciekawe jaka specjalizacja...


Gdzieś kiedyś przeczytałam, że jest radiologiem. :-)



PostWysłany: Nie 13:53, 20 Cze 2010
kjoan
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 01 Lip 2009

Posty: 2

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja mam nadziję że nie będą takie ciepłe kluchy w 7 sezonie takie mizianie się :mrgreen: a co do Sam mam nadzieje że niedługo zniknie w jakiś dziwnych okolicznościach :killer: nie lubię jej ale żeby była Kaczuszką house'a to dopiero by było!!! :?



_________________
" Kochankowie i szaleńcy widzą i czują więcej
niż chłodny umysł jest w stanie ogarnąć "

PostWysłany: Nie 14:29, 20 Cze 2010
LoveMeDead
Stomatolog
Stomatolog



Dołączył: 17 Mar 2010
Pochwał: 2

Posty: 512

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeden odcinek miziania mi nie przeszkadza :D, gorzej, jak będzie tak cały sezon :?. A co do Sam, to jest mi obojętna....



PostWysłany: Nie 14:48, 20 Cze 2010
flower
Rezydent
Rezydent



Dołączył: 13 Sty 2010
Pochwał: 2

Posty: 224

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy ja wiem.. całkiem ciekawie przedstawiają się relacje w trójkącie House-Wilson-Sam. Mogą zrobić z tego coś naprawdę interesującego.



_________________
just kiss me once and then i'll go to hell

PostWysłany: Nie 15:05, 20 Cze 2010
kjoan
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 01 Lip 2009

Posty: 2

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z flower jeden odcinek może być słodki, że cud, miód i orzeszki ale później musi wrócić stary dobry House :)



_________________

PostWysłany: Nie 17:23, 20 Cze 2010
Danielek18
Immunolog
Immunolog



Dołączył: 25 Kwi 2010
Pochwał: 2

Posty: 1170

Miasto: Tur
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kjoan napisał:
Czy ja wiem.. całkiem ciekawie przedstawiają się relacje w trójkącie House-Wilson-Sam. Mogą zrobić z tego coś naprawdę interesującego.


Byle nie powtórzyli się tak jak trójkątem House - Wilson - Amber. Może wymyślą coś bardziej orginalnego :P

Cytat:
Ja mam nadziję że nie będą takie ciepłe kluchy w 7 sezonie takie mizianie się Mr. Green a co do Sam mam nadzieje że niedługo zniknie w jakiś dziwnych okolicznościach kiler nie lubię jej ale żeby była Kaczuszką house'a to dopiero by byłowykrzyknik! Confused


Ma być na stale w obsadzie podobno :P[/quote]



_________________

PostWysłany: Nie 18:03, 20 Cze 2010
Alextasha
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 08 Wrz 2009

Posty: 86

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

OMG zastrzelę się!! :killer: ale trzeba myśleć pozytywnie!! Jeżeli chodzi o te mizianie się to może być przez góra 2 odcinki reszta ma być Housowa!!



_________________
" Kochankowie i szaleńcy widzą i czują więcej
niż chłodny umysł jest w stanie ogarnąć "

PostWysłany: Nie 19:01, 20 Cze 2010
LoveMeDead
Stomatolog
Stomatolog



Dołączył: 17 Mar 2010
Pochwał: 2

Posty: 512

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jedno nie wyklucza drugiego. House,Housem zostanie :P Ale jeśli ciut bardziej szczęśliwym to okej:P



_________________
"Jaki ból sprawia uświadomienie sobie nicości i błahości celu naszych oczekiwań, gdy zostają wreszcie spełnione! Lepiej jest jest czekać, spodziewając się rzeczy nieosiągalnych nawet, niż mieć wiedzę, że się posiada nikły zaledwie cień dawnych pragnień"

PostWysłany: Pon 14:09, 21 Cze 2010
diabelek91
Lekarz rodzinny
Lekarz rodzinny



Dołączył: 10 Lis 2009
Pochwał: 4
Ostrzeżeń: 1

Posty: 349

Miasto: Pionki
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pewnie scenarzyści dadzą nam scenki a'la powrót Stacy. Albo coś pomiędzy Wilson-Amber i Foreman-Trzynastka. Jedno z dwojga. No, ale mogę się mylić...



_________________
"Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda..."

PostWysłany: Wto 13:41, 22 Cze 2010
JaToNieOn
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 21 Mar 2010

Posty: 59

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

oby nie przesadzili z tym dobrym i czułym House'em. jak dla mnie to żeby tak nie rozpieszczać to po kilku odc mogliby się pokłócić z Cuddy i przez kilka nast odc House by był spowrotem sobą xD



PostWysłany: Wto 14:55, 22 Cze 2010
black_angel
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 12 Cze 2010

Posty: 88

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Proszę, nie! Z tego się zacznie druga "Moda na sukces" przy takim rozwoju wypadków tworzyć.



_________________
"Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda..."

PostWysłany: Wto 18:30, 22 Cze 2010
JaToNieOn
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 21 Mar 2010

Posty: 59

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja też mam taką nadzieję że to nie będzie Moda na sukces 2. Niech tylko wymyślą coś orginalnego!! Przecież ktoś bardzo kreatywnie może to ciekawie przedstawić!



_________________
" Kochankowie i szaleńcy widzą i czują więcej
niż chłodny umysł jest w stanie ogarnąć "

PostWysłany: Wto 19:38, 22 Cze 2010
LoveMeDead
Stomatolog
Stomatolog



Dołączył: 17 Mar 2010
Pochwał: 2

Posty: 512

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Strona Główna -> Spoilery Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 4, 5, 6 ... 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91  Następny
Strona 5 z 91

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Mapa użytkowników | Mapa tematów
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Czas generowania strony 0.29613 sekund, Zapytań SQL: 15