[sezon 7] Dyskusje nad spoilerami
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 54, 55, 56 ... 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Strona Główna -> Spoilery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Wiadomość Autor

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja będę chyba oglądać w nocy bo w dzień mój brat będzie mi przeszkadzał xD



_________________

Normal's Overrated <3

PostWysłany: Nie 17:39, 19 Wrz 2010
Mimilla1815
Stażysta
Stażysta



Dołączył: 13 Lip 2010

Posty: 180

Powrót do góry




Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

matka Cuddy.. myślę,że teraz dostaliśmy potwierdzenie : To będzie poważny związek. Nie wiem i pewnie nikt z nas nie wie jak było wcześniej z Lucasem, ale dopiero teraz pojawia się taki wątek. Może i nie polubi House,może będzie wojna ale cóż..nikt nie obiecywał,że będzie łatwo ;)



_________________
"Jaki ból sprawia uświadomienie sobie nicości i błahości celu naszych oczekiwań, gdy zostają wreszcie spełnione! Lepiej jest jest czekać, spodziewając się rzeczy nieosiągalnych nawet, niż mieć wiedzę, że się posiada nikły zaledwie cień dawnych pragnień"

PostWysłany: Nie 18:38, 19 Wrz 2010
diabelek91
Lekarz rodzinny
Lekarz rodzinny



Dołączył: 10 Lis 2009
Pochwał: 4
Ostrzeżeń: 1

Posty: 349

Miasto: Pionki
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Lucasa to Cuddy przecież przedstawiła swojej siostrze, jak pewnie pamiętamy z szóstego sezonu, kiedy to wystawiła House'a :evil: Ale cóż... matka wniesie coś nowego, świeżego. Nie wiem czemu ale tak jakoś myślę, że na poczatku mogą sobie dogryzać, a potem mamusia zacznie lecieć na naszego doktorka - to by było totalnie popaprane!!! Ale niestety osobiście znam dziewczynę, której babcia uwiodła ojca... nic przyjemnego :/



PostWysłany: Nie 18:46, 19 Wrz 2010
steph32
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 24 Lip 2010

Posty: 51

Miasto: bk
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

http://www.spoilertv.com/2010/09/house-7x01-now-what-21-bts-pictures.html

Dodano 23 sekund temu:

świetne fotki:)))))))))



_________________

PostWysłany: Nie 20:30, 19 Wrz 2010
janeczka85
Stomatolog
Stomatolog



Dołączył: 19 Gru 2008
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1

Posty: 576

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cuddy już nie raz przez House'a płakała, także może z tym nie przesadzajmy, bo wtedy do Cuddy dołączę i ja:) A co do 7 sezonu:) Będzie genialny:) Już jutro:) Po nocach spać nie mogę:):) hahaha . Wiecie czego ja nie mogę się doczekać?
1.sexu, to chyba oczywiste, chcę tą dwójkę w końcu zobaczyć razem, bo odc Help me tylko mnie rozochocił
2. chcę zobaczyć mamę Cuddy i ich relacje. Powiem jedno: mama blondyna, córka brunetka, wolę i wybieram brunetkę:)
3. chcę zobaczyć jak związek Cuddy i House'a będzie przebiegał poza "kochanie" "skarbie" i "go to bed" :)
4. House i Rachel, to jest to. Czy House jest już na tyle odpowiedzialny, tyle o ile oczywiście by móc razem z Cuddy zająć się jej córką?
Ja chcę 7 sezon!!!!!!:0



_________________
I need her in my life! I don't want you to change. ~~ Huddy forever! .

PostWysłany: Nie 21:18, 19 Wrz 2010
AnEcZkA3370
Immunolog
Immunolog



Dołączył: 09 Sie 2010
Użytkownik zbanowany
Pochwał: 7
Ostrzeżeń: 1

Posty: 1104

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No panowie i panie DZIŚ JEST TEN DZIEŃ POPROSTU DZIŚ DOSTAŁEM SILNEGO NPADY ADHD!



PostWysłany: Pon 13:21, 20 Wrz 2010
Koress
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 29 Cze 2010

Posty: 35

Miasto: Gdańsk
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam pytanie. bo z tego wszystkiego zapomniałam kompletnie o to zapytać. kiedy i na jakim kanale będzie można oglądać 7 sezon? pewnie tak wcześnie go nie puszczą ( a szkoda..), więc na jakiej stronie będzie po polsku? ; D



PostWysłany: Pon 14:06, 20 Wrz 2010
BloodyMary
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 04 Wrz 2010

Posty: 6

Miasto: Poznań
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

7 sezon ma dzisiaj premierę na kanale FOX (o 20 ich czasu czyli u nas o...2 w nocy?). Jeśli chodzi o wersję polskojęzyczną to trudno zgadywać - jest spora szansa, ze TVP2 zaadoptuje 7 sezon jako kontynuację, ale do tego raczej nie dojdzie zbyt prędko (moze za rok).
Natomiast ewentualne ripy będą pewnie dostępne już jutro na jakichś stronach z torrentami, wystarczy się dobrze rozejrzeć :)



PostWysłany: Pon 14:12, 20 Wrz 2010
Marvi
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 20 Wrz 2010

Posty: 2

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tutaj dyskutuje się nad spoilerami. Nie o tym, że dzisiaj jest premiera i nie umiemy wytrzymać czy gdzie można obejrzeć serial. Takie posty są SPAMem i złamaniem regulaminu, za co grozi dostanie OST'a



_________________
Toaroraptorus vel Szpon Sprawiedliwości
Bywają rozstania niezależne od dwojga.Bolesne bo żadne go nie chce.

PostWysłany: Pon 14:13, 20 Wrz 2010
ToAr
(prze)Biegły Rewident
(prze)Biegły Rewident



Dołączył: 19 Gru 2008
Pochwał: 63

Posty: 11254

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Spojler:

Są seksowni i zabawni, a przez większość premiery będą paradować nago! Rozpoczyna się ona niezwłocznie pod ostatniej scenie szóstego sezonu i możemy być świadkami bardzo intymych scen - co może być trudne do oglądania dla niektórych - i niepohamowanej namiętności. "Szpital nie potrzebuje Twojego ciała, ale ja tak" - mówi House zatrzymując Cuddy w swoim domu z dala od pracy i kryzysu związanego z chorobą lekarza bez którego mogą zamknąć Ostry Dyżur



i jak tu wytrzymać do jutra? :D

tak ps. kto mi powie co House mówi do Cuddy kiedy są w jej biurze?



_________________
"Jaki ból sprawia uświadomienie sobie nicości i błahości celu naszych oczekiwań, gdy zostają wreszcie spełnione! Lepiej jest jest czekać, spodziewając się rzeczy nieosiągalnych nawet, niż mieć wiedzę, że się posiada nikły zaledwie cień dawnych pragnień"

PostWysłany: Pon 16:02, 20 Wrz 2010
diabelek91
Lekarz rodzinny
Lekarz rodzinny



Dołączył: 10 Lis 2009
Pochwał: 4
Ostrzeżeń: 1

Posty: 349

Miasto: Pionki
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No właśnie, też mam prośbę do "naszych anglistów" o przetłumaczenie , co mówi House w 17 promo?
:( nie da się wytrzymać do jutra....ale gdy się nie zna angielskiego...



PostWysłany: Pon 16:11, 20 Wrz 2010
kreta77
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 31 Gru 2009

Posty: 16

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ZARĄBISDTE!!! KOCHAM CIĘ NA TO CZEKAŁEM :) ODCINEK ŚWIETNY.



PostWysłany: Wto 13:51, 21 Wrz 2010
Koress
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 29 Cze 2010

Posty: 35

Miasto: Gdańsk
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jesteśmy w domu;)

ale zaraz dostaniemy nagane za komentowanie tu odcinka ;)



_________________
"Jaki ból sprawia uświadomienie sobie nicości i błahości celu naszych oczekiwań, gdy zostają wreszcie spełnione! Lepiej jest jest czekać, spodziewając się rzeczy nieosiągalnych nawet, niż mieć wiedzę, że się posiada nikły zaledwie cień dawnych pragnień"

PostWysłany: Wto 13:59, 21 Wrz 2010
diabelek91
Lekarz rodzinny
Lekarz rodzinny



Dołączył: 10 Lis 2009
Pochwał: 4
Ostrzeżeń: 1

Posty: 349

Miasto: Pionki
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ten temat powstał aby prowadzić dyskusje nad spoilerami. Jeżeli kolejne wypowiedzi nie będą trzymały się tematu, będą lakoniczne bądź nie konkretne wtedy ich autor będzie natychmiast karany ostrzeżeniem.



_________________

Banner pożyczony od Jeanne
Zamałżowiony kochanej Pauli :*

PostWysłany: Wto 15:46, 21 Wrz 2010
lesio
Starachowicki Magnat
Starachowicki Magnat



Dołączył: 31 Sty 2009
Pochwał: 15

Posty: 5489

Miasto: Starachowice
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czy ktos wie jaki dialog prowadza między soba house i cuddy w new promo? proszę o przetłumaczenie niemam głosu w kompie.



_________________

PostWysłany: Wto 19:04, 21 Wrz 2010
janeczka85
Stomatolog
Stomatolog



Dołączył: 19 Gru 2008
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1

Posty: 576

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Strona Główna -> Spoilery Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 54, 55, 56 ... 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91  Następny
Strona 55 z 91

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Mapa użytkowników | Mapa tematów
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Czas generowania strony 0.16510 sekund, Zapytań SQL: 15