[Sesja] Dziwne początki...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Ostry Dyżur
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Wiadomość Autor

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Eliza Firlej

Uśmiecham się lekko do rozmówców.
Siądźcie, proszę, przy stole, jeśli czas macie... Zwiem się Eliza Firlej, wraz z mym towarzyszem znad moskiewskiej granicy wracam. O swoje walczyć umiem, ale i życzliwości waszej, bądźcie pewni, nie zapomnę.



_________________

In 30 years, kids as young as 6 or 7 will be sitting in classrooms hearing that women didn’t always have the rights to their own bodies and how boys couldn’t marry boys and girls couldn’t marry girls and they’re going to be as confused and disturbed as when we first learned about slavery and Black Codes.

PostWysłany: Pon 22:28, 05 Paź 2009
Shitzune
Katalizator Zbereźności



Dołączył: 07 Kwi 2009
Pochwał: 47

Posty: 10576

Miasto: Graffignano
Powrót do góry




Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Elżbieta Helena Zakrzyńska

Siadam przy stole obok Elizy Firlej. Uśmiecham się do pozostałych, po czym ściągam z głowy futrzaną czapkę, spod której na plecy spada mi długi warkocz.
Miło mi poznać tak zacnych Jegomościów i tak niezwykłą Pannę. Ja zwę się Elżbieta Helena Zakrzyńska herbu Poraj.



_________________

avek i banner mojej roboty

TuSinka No. 16
Bo oboje nie lubimy poniedziałków... - Raz3r's sister ;*

PostWysłany: Pon 23:01, 05 Paź 2009
kremówka
Chirurg ogólny
Chirurg ogólny



Dołączył: 06 Maj 2009
Pochwał: 11

Posty: 2786

Miasto: Kraków
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jan Krzysztow Wasilijowicz
Uśmiecham się i mówię:
Jam jest Jan Krzysztow Wasilijowicz herbu Orda, miło poznać.Zwracam się do Elżbiety Heleny Zakrzyńskiej:
Piękny warkocz.



PostWysłany: Wto 17:22, 06 Paź 2009
Ulka95
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 04 Kwi 2009
Użytkownik zbanowany
Pochwał: 6

Posty: 8944

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Eliza Firlej

Skąd i dokąd więc w ten niepewny czas zmierzacie, jeśli wolno mi spytać?
Spoglądam do pustego kufla, po czym rzucam wymowne spojrzenie.



_________________

In 30 years, kids as young as 6 or 7 will be sitting in classrooms hearing that women didn’t always have the rights to their own bodies and how boys couldn’t marry boys and girls couldn’t marry girls and they’re going to be as confused and disturbed as when we first learned about slavery and Black Codes.

PostWysłany: Wto 20:26, 06 Paź 2009
Shitzune
Katalizator Zbereźności



Dołączył: 07 Kwi 2009
Pochwał: 47

Posty: 10576

Miasto: Graffignano
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zwracam się do nowo poznanych szlachciów:
Zaszczyt to i przyjemnośc poznać dwie piękne Waćpanny i znacnego Jegomościa.
Siadam przy stole, wygodnie opieram się o blat i mówię do Elizy Firlej:
Owszem czasy niepewne a żyć trzeba. Ja dosyć długo już w nieustannej podróży i przygodzie, swojego życia na razie //ort. zmieniac nie mam zamiaru. Taki mój los, mnie życie na zaścianku nie pisane...



_________________

Banner pożyczony od Jeanne
Zamałżowiony kochanej Pauli :*

PostWysłany: Wto 20:54, 06 Paź 2009
lesio
Starachowicki Magnat
Starachowicki Magnat



Dołączył: 31 Sty 2009
Pochwał: 15

Posty: 5489

Miasto: Starachowice
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wszyscy
Siedzicie do późnej nocy zapoznając się ze sobą. W końcu około północy udajecie się na spoczynek. Żyd dał wam wspólną izbę z czterema łóżkami, szafą pod ścianą i dużą balią do kąpieli w kącie koło okna z widokiem na oborę. Kładziecie się każdy do swojego łóżka i momentalnie zasypiacie

Eliza Firlej

Po jakiejś godzinie snu budzisz się. W Twoje nozdrza uderza zapach starych ryb z targowiska, przez chwilę siedzisz bez ruchy na łóżku, kiedy słysz korytarza ciężkie kroki. Przysłuchujesz się im przez chwilę. Nagle kroki milkną i stwierdzasz, że ktoś stoi za drzwiami. Ledwo zdążyłaś porwać za szable drzwi otworzyły się z kopa i do środka weszła bardzo wysoka postać w pełnej zbroi płytowej lśniącej tak, że aż musisz mrużyć oczy.



_________________

Tester jakości Haremu RDJ

PostWysłany: Sro 15:49, 07 Paź 2009
Korn
Neurolog
Neurolog



Dołączył: 22 Wrz 2009
Pochwał: 9

Posty: 3529

Miasto: Mielec/Kraków
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Eliza Firlej

Wymierzam szablę w stronę nieznajomego, uważnie go obserwując.
Kimże waść jest i jakim prawem nachodzi nas niczym jaki złodziej?



_________________

In 30 years, kids as young as 6 or 7 will be sitting in classrooms hearing that women didn’t always have the rights to their own bodies and how boys couldn’t marry boys and girls couldn’t marry girls and they’re going to be as confused and disturbed as when we first learned about slavery and Black Codes.

PostWysłany: Sro 16:35, 07 Paź 2009
Shitzune
Katalizator Zbereźności



Dołączył: 07 Kwi 2009
Pochwał: 47

Posty: 10576

Miasto: Graffignano
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Eliza Firlej

stojąc w samej koszuli wyglądasz dość zabawnie z czego zdajesz sobie srpawę dopiero po chwili. Ów osobnik w ogóle się Tobą nie przejmująć podchodzi do pierwszego łóżka, na którym śpi Jan Krzysztow Wasilijowicz i przebija go wielkim dwuręcznym mieczem. Następnie podchodzi do następnego łóżka i powtarza operację



_________________

Tester jakości Haremu RDJ

PostWysłany: Sro 17:23, 07 Paź 2009
Korn
Neurolog
Neurolog



Dołączył: 22 Wrz 2009
Pochwał: 9

Posty: 3529

Miasto: Mielec/Kraków
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Eliza Firlej

Szybkim ruchem przeszywam niecnego zbrodniarza szablą. Z gracją wygładzam nocną koszulę i mówię z pogardą sama do siebie, patrząc na nieznajomego:
Idiota!



_________________

In 30 years, kids as young as 6 or 7 will be sitting in classrooms hearing that women didn’t always have the rights to their own bodies and how boys couldn’t marry boys and girls couldn’t marry girls and they’re going to be as confused and disturbed as when we first learned about slavery and Black Codes.

PostWysłany: Sro 20:51, 07 Paź 2009
Shitzune
Katalizator Zbereźności



Dołączył: 07 Kwi 2009
Pochwał: 47

Posty: 10576

Miasto: Graffignano
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Shitzune napisał:
Eliza Firlej

Wbijasz w niego szablę i ze zdziwnieniem stwierdzasz, że nic się nie dzieje.
Stoisz osłupiała z szablą w dłoni i patrzysz na rozwój wydarzeń nie wiedząc co się dzieje. Postać nic sobie nie robiąc z Twojego ciosu podchodzi do następnego łóżka i zabija kolejną osobę



_________________

Tester jakości Haremu RDJ

PostWysłany: Sro 21:08, 07 Paź 2009
Korn
Neurolog
Neurolog



Dołączył: 22 Wrz 2009
Pochwał: 9

Posty: 3529

Miasto: Mielec/Kraków
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Eliza Firlej
Zastanawiam się, czy to wszystko to nie jest jakiś koszmarny sen. Czekam na ruch przeciwnika, oczekując, że skoro już zabił pozostałych, to może wreszcie zajmie się mną.


[ :mrgreen: ]



_________________

In 30 years, kids as young as 6 or 7 will be sitting in classrooms hearing that women didn’t always have the rights to their own bodies and how boys couldn’t marry boys and girls couldn’t marry girls and they’re going to be as confused and disturbed as when we first learned about slavery and Black Codes.

PostWysłany: Sro 21:53, 07 Paź 2009
Shitzune
Katalizator Zbereźności



Dołączył: 07 Kwi 2009
Pochwał: 47

Posty: 10576

Miasto: Graffignano
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Eliza Firlej
Jak słusznie oczekiwałaś osobnik podchodzi do Ciebie. Szykim cięciem usiłuje trafić Cię w pierś, ale Ty bardzo szybko zbijasz cios i wyprowadzasz kontruderzenie. Ten cudem zasłania się swoim wielgachnym mieczemm jedncześnie uderzając Cię w twarz otwartą ręką w żelaznej rękawicy.
Padasz na ziemię i ostatnie co widzisz to opadający miecz

Nagle budzisz się z krzykiem cała spocona. Rozglądasz się po izbie po czym stwierdzasz, że to jednak był tylko sen.

*reszta jutro bo mi się oczy zamykają;p
Btw zgubiłem notatki dlatego tak przeciągałem z tym gościem*

Dodano 14 godzin 25 minut temu:

wszyscy
Po źle przespanej nocy budzicie się dopiero w południe. stwierdzacie , że warto by coś zjeść i schodzicie na dół na śniadanie.
Karczmarz, który o dziwno nie jest wczorajszym żydkiem wita was serdecznie :
- Dzień dobry! Witam. Witam szlachetnych panów! Jak się spało ? Mam nadzieję że dobrze.
Po złożeniu zamówienia karczmarz przynosi potrawy osobiście i przysiada się do stolika, by zdradzić wam najświeższe wiadomości.
- Nie uwierzycie szlachetni Panowie, co się dziś w nocy stało. Co za czasy , żeby w takie złe dni dla dobrych ludzi nastały. Mówię wam panowie złe dni&. Dopiero wczoraj wieczorem był pogrzeb, całe miasto płakało po naszym kochanym księżulku . A dziś w nocy już ktoś zbezcześcił grób. Zniszczyli nagrobek, wykopali trumnę i zabrali ciało. Od dawna się działy takie rzeczy na cmentarzu , ale kto by się tam przejmował martwymi biedakami z resztą, to trzeba być bardzo odważnym człowiekiem coby tak całą noc na cmentarzu przesiedzieć. Trudno takich znaleźć. Dopiero trzeba było, żeby cmentarne szakale wzięły się za znanych i bogatych obywateli, żeby miasto podjęło jakieś działania., Wyznaczyli nagrodę około 300zł za schwytanie sprawcy tego nieludzkiego czynu. Nieźle się wykosztują. Podczas swojej przemowy karczmarz żywo gestykuluje rękoma. Mówi strasznie podekscytowanym głosem, i widać że bardzo się tym przejmuje.



_________________

Tester jakości Haremu RDJ

PostWysłany: Czw 12:24, 08 Paź 2009
Korn
Neurolog
Neurolog



Dołączył: 22 Wrz 2009
Pochwał: 9

Posty: 3529

Miasto: Mielec/Kraków
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Patrzę spokojnie na karczmarza, opieram się wygodnie w krześle, myślę chwilę i zwracam się do kompanów:
Parę lat temu w moich rodzinnych stronach słyszałem o kilku podobnych przypadkach. To zaiste wielkie łachudry muszą być by zmarłych okradać i ciała ich profanować.
Przerywam na chwilę, biorę łyk z kufla i mówię dalej:
Jeżeli Waszmościowie dalekich planów nie mają, to proponowałbym abyśmy zajęli się tą sprawą. Ja osobiście nauczył bym niegodziwców poszanowania do zmarłych, a i mój mieszek już prawie pusty



_________________

Banner pożyczony od Jeanne
Zamałżowiony kochanej Pauli :*

PostWysłany: Czw 15:52, 08 Paź 2009
lesio
Starachowicki Magnat
Starachowicki Magnat



Dołączył: 31 Sty 2009
Pochwał: 15

Posty: 5489

Miasto: Starachowice
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jan Krzysztow Wasilijowicz
Patrzę na Jana Leona Białobrzeskiego i mówię:
Z chęcią pomacham szablą a zwłaszcza w dobrym celu. Utoczmy krwi tym niegodziwcom!
Wstaję od stołu i uderzam w niego pięścią.



PostWysłany: Wto 13:16, 20 Paź 2009
Ulka95
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 04 Kwi 2009
Użytkownik zbanowany
Pochwał: 6

Posty: 8944

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Elżbieta Helena Zakrzyńska

Jeśli potrzebują Panowie pomocy to i ja chętnie przyłączę się do Was. Trzeba nauczyć porządku tych, który za nic mają świętości, żeby nie myśleli, że przyzwolenie mają na bezczeszczenie grobowców i zakłócanie wiecznego spokoju zmarłym.


Ostatnio zmieniony przez kremówka dnia Wto 21:59, 20 Paź 2009, w całości zmieniany 1 raz



_________________

avek i banner mojej roboty

TuSinka No. 16
Bo oboje nie lubimy poniedziałków... - Raz3r's sister ;*

PostWysłany: Wto 21:45, 20 Paź 2009
kremówka
Chirurg ogólny
Chirurg ogólny



Dołączył: 06 Maj 2009
Pochwał: 11

Posty: 2786

Miasto: Kraków
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Ostry Dyżur Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Mapa użytkowników | Mapa tematów
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Czas generowania strony 0.04823 sekund, Zapytań SQL: 15