Ekipa House'a w Polsce - czy to w ogóle możliwe?
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Ostry Dyżur
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Wiadomość Autor

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Niestety ale RQ jest pesymistką ;) i drugie niestety ma rację!

Co do stowarzyszenia, to myślę że to jest sprawa na poważniejszą rozmowę tym bardziej, że tzreba zebrać 15 osób powyżej 18 ;) i kogoś z głową na karku kto się orientuje w czym rzecz...

Nie oznacza to jednak że nie można wysłac kilku maili z zapytaniem czy ktoś by łaskawie ruszył troki i nam pomógł...



_________________

POLSKA! BIAŁO-CZERWONI!

PostWysłany: Sro 14:06, 15 Lip 2009
Syśka
Reumatolog
Reumatolog



Dołączył: 16 Lut 2009
Pochwał: 15

Posty: 2076

Powrót do góry




Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mnie się pomysł podoba, ale tak jak mówi Sysia. Trzeba zebrać odpowiednia ilość osób pełnoletnich i na poważnie zająć się sprawami formalnymi. A to jak wiadomo jest bardzo czasochłonne. Zresztą i tak mnóstwo osób na tym forum poświęca swój wolny czas np. przy produkcji FEH, co było nie lada wysiłkiem.

Proponuję, aby Ci, co mają dostęp do prawników dowiedzieli sie czegoś konkretnego, a potem możemy zacząć myśleć o tym na poważnie. Wiadomo, że będzie trudno, ale nie od razu Rzym zbudowano... (czy jakoś tak to szło ;))



_________________

Banner od Jeanne

PostWysłany: Sro 15:04, 15 Lip 2009
bozenka21
Urolog
Urolog



Dołączył: 12 Lut 2009
Pochwał: 10

Posty: 2404

Miasto: Gdańsk
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bozenka21, a nie przypadkiem Kraków?



PostWysłany: Sro 15:05, 15 Lip 2009
hattrick
Fikopisarz Miesiąca
Fikopisarz Miesiąca



Dołączył: 18 Cze 2009
Pochwał: 41

Posty: 9231

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Spróbować można! co nie?



_________________


Znalazłam siostrę- sylrich my sis forever :*

"When the land slides and when the planet dies, that's when I come back to you"

PostWysłany: Sro 15:25, 15 Lip 2009
kasia2820
Reumatolog
Reumatolog



Dołączył: 21 Sty 2009
Pochwał: 3

Posty: 1087

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hattrick napisał:
bozenka21, a nie przypadkiem Kraków?

Hmm, ja znam z Rzymem. Zresztą wujek google też mówi, że powiedzenie z Rzymem istnieje.

A wracając do tematu, sprowadzenie Housa "na własną" rękę jest nierealne. Trzeba w to włożyć mnóstwo pracy, czasu i pieniędzy, a więc potrzebni będą jacyś sponsorzy, który zauważą w tym swój interes itd. itp.

Ale założyć stowarzyszenie można nawet nie mając w planie zapraszania gwiazd. Z tym będzie zdecydowanie mniej pracy no i podejrzewam, że jesteśmy w stanie sami to załatwić.
A potem może pójdzie z górki??



_________________

Banner od Jeanne

PostWysłany: Sro 15:55, 15 Lip 2009
bozenka21
Urolog
Urolog



Dołączył: 12 Lut 2009
Pochwał: 10

Posty: 2404

Miasto: Gdańsk
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nic nie jest niemożliwe ;) Tylko trzeba mieć osobę, która będzie wszystko potrafiła ogarnąć, wypadałoby się też realnie spotkać, aby założyć stowarzyszenie, min. 15 osób, podpisy założycieli pod statutem, wybrać zarząd stowarzyszenia (minimum 3 osoby, najlepiej jak jest 5: przewodniczący; vice, skarbnik, sekretarz) i wtedy można zacząć coś prawnie robić.

Sam jestem w zarządzie takiego niby "stowarzyszenia", więc co nieco wiem.



_________________
Toaroraptorus vel Szpon Sprawiedliwości
Bywają rozstania niezależne od dwojga.Bolesne bo żadne go nie chce.

PostWysłany: Sro 22:04, 15 Lip 2009
ToAr
(prze)Biegły Rewident
(prze)Biegły Rewident



Dołączył: 19 Gru 2008
Pochwał: 63

Posty: 11254

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Natchnienie na mnie spadło! I tak ucieszyło, że wyskoczyłam z wanny i zostawiając mokre ślady w całym domu przybiegłam się z Wami podzielić.


Co Wy na to, aby napisać petycję i zebrać podpisy, a później wysłać to do magazynu TeleTydzień? Tzn. zaproponować im, aby zaprosili kogoś z obsady House'a na Telekamery?
Założę się, że Andie McDowel kosztowała fortunę, więc ich stać!
House jest bardzo popularnym serialem, Telekamery transmituje TVP - tak jak i House'a... Może akurat coś przemyślą?
Nie wiem, czy nie jest za późno jeśli chodzi o Telekamery 2010, ale może za rok...?


Jeśli uznacie to za warte zachodu, to zobowiązuję się do pomocy w każdym zakresie, w którym pomóc mogę - rozreklamowanie petycji na innych forach, niekoniecznie house'owych, choćby.



PostWysłany: Czw 22:45, 16 Lip 2009
Sarusia
Patomorfolog
Patomorfolog



Dołączył: 08 Kwi 2009
Pochwał: 14

Posty: 846

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pomysł całkiem, całkiem. Ale czy TVP nie zaprasza przypadkiem aktorów filmowych, których chce nagrodzić za całokształt pracy aktorskiej? Przecież do tej pory w loży zasiadł Richard Champerlain (grał w "Ptakach ciernistych krzewów", ale to był taki dodatek do "Szoguna"czy "Człowiek w żelaznej masce" ), Katerine Deneuve to przecież kilkadziesiąt filmów, podobnie jak Sophia Loren. Żaden z aktorów, grających w "Housie" nie może poszczycić się tak bogatą filmografią.



PostWysłany: Pią 8:13, 17 Lip 2009
chocolate
Designer Miesiąca
Designer Miesiąca



Dołączył: 20 Maj 2009
Pochwał: 7

Posty: 462

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ok, może aż tylku filmów żaden aktor z House'a na swoim koncie nie ma, ale Hugh ma ich jednak dość sporo.

Poza tym, to tylko propozycja ;)



PostWysłany: Pią 10:41, 17 Lip 2009
Sarusia
Patomorfolog
Patomorfolog



Dołączył: 08 Kwi 2009
Pochwał: 14

Posty: 846

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja tam myślę że nie ma takiego medium do którego nie powinniśmy uderzać - wszak to zwiększa nasze szanse ;)
Teletydzień to bardzo dobry pomysł! Może niekoniecznie na telekamery ale trzeba działac...



_________________

POLSKA! BIAŁO-CZERWONI!

PostWysłany: Pią 12:17, 17 Lip 2009
Syśka
Reumatolog
Reumatolog



Dołączył: 16 Lut 2009
Pochwał: 15

Posty: 2076

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeszcze a'propo tych Telekamer (nie upieram się, bynajmniej, tak tylko mówię), to nie ma możliwości wejścia wówczas do teatru, nie ma biletów (tak, już zdąrzyłam się dowiedzieć ;D Zadzwoniłam do znajomego, który się tym zajmuje), natomiast byłaby to może okazja do zorganizowania takiego spotkania z fanami - gdyby dany aktor był w Polsce z jakiegoś powodu, to myślę, że byłoby o wiele prościej pomyśleć o organizacji jakiejś konferencji prasowej, spotkania, czy czegokolwiek.


Co do kontaktu z Teletygodniem:

Biuro Reklamy Wydawnictwa Bauer Sp. z o.o., Sp. k.
04-028 Warszawa
Al. St. Zjednoczonych 61a
tel.: +48 (22) 516 35 00
fax: +48 (22) 516 35 99

Wydawnictwo Bauer Sp. z o.o., Sp. k.
04-035 Warszawa
ul. Motorowa 1
tel.: +48 (22) 517 05 00
fax: +48 (22) 517 01 25
NIP: 113-23-42-301
KRS: 0000092340


Mejla nie znalazłam, ale może i dobrze. Może wydrukowana, podpisana odręcznie petycja zrobi większe wrażenie.



PostWysłany: Pią 12:31, 17 Lip 2009
Sarusia
Patomorfolog
Patomorfolog



Dołączył: 08 Kwi 2009
Pochwał: 14

Posty: 846

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jestem wielką optymistką, więc jak dla mnie to wszystko mogłoby wypalić! Można by się zorientować czy w taka petycja ma w ogóle szansę na rozpatrzenie, a jeśli tak to potem się za nią zabrać :D



_________________

PostWysłany: Pią 16:17, 17 Lip 2009
DOMA
Lucky Number
Lucky Number



Dołączył: 19 Lut 2009
Pochwał: 78

Posty: 5191

Miasto: Poznań/Londyn
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajnie było by, gdyby jakiś aktor z serialu dowiedział się, ile ma w Polsce fanów. Co do założenia oficjalnego funclubu, też jestem za, chociaż wiem, że to bardzo pracochłonne... Pomysł z tymi telekamerami też nie jest zły, zobaczymy, może coś z tego wyjdzie.



_________________

racja! akcja! chcemy akcji! a na akcję ich reakcji!

Mówię do chwili
zatrzymaj się,
jesteś zbyt piękna, aby odejść.

PostWysłany: Pią 17:54, 17 Lip 2009
Seventeen
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 17 Lip 2009

Posty: 6

Miasto: Z nieba spadła
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Co do założenia stowarzyszenia to ciągle jest mowa o stowarzyszeniu rejestrowym. Istnieje jeszcze jeden rodzaj: stowarzyszenie zwykłe.

Przy stowarzyszeniu zwykłym wystarczą trzy osoby. Nie posiada ono osobowości prawnej (ale w sumie po co nam?) i trzeba je jedynie zgłosić w odpowiednim miejscu i uchwalić regulamin. Można zacząć się tym bawić jeśli w ciągu zdaje się 30 dni jeśli organ, który zawiadomiliśmy nie "zabronił" (zabrakło mi odpowiedniego słowa;)) powstania stowarzyszenia.

Ale niech się jeszcze wypowiedzą prawnicy bardziej doświadczeni :P



_________________

Już pościeliłem!

PostWysłany: Pią 20:05, 17 Lip 2009
Gorm
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 10 Mar 2009
Pochwał: 7

Posty: 4029

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Ostry Dyżur Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Mapa użytkowników | Mapa tematów
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Czas generowania strony 0.04417 sekund, Zapytań SQL: 15