Forumowa Encyklopedia House`a
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Strona Główna -> Sprawy Organizacyjne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Wiadomość Autor

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Informuję, że FEH dotarła! ;)
Chyba jestem pierwsza...? ;D Oto cud się zdarzył i poczta polska s.a. nie nawaliła! :D I jeszcze ładnego kuriera wysłali.


Książka jest ŚWIETNA.
Jedyny minus to niektóre czarno-białe zdjęcia są niewyraźne, ale poza tym - cudo. Fajnie dobraliście cytaty, widzę kilka fików, które ubóstwiam (WIRUS, bez CIENI PRZESZŁOŚCI? :D przecież obie części to mistrzostwo w wykonaniu T.!), ogólnie - jestem zachwycona ;)
A więcej powiem, jak przeczytam.

P.S.
Salamandra - jak się kiedyś spotkamy, to Ci wiszę piwo za tego House'a :lol: :lol: :lol: PADŁAM jak zobaczyłam zdjecie, jest genialny!



PostWysłany: Pon 14:20, 06 Lip 2009
Sarusia
Patomorfolog
Patomorfolog



Dołączył: 08 Kwi 2009
Pochwał: 14

Posty: 846

Powrót do góry




Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

FEH również i do mnie dotarł i na razie zaśliniam go, gdyż lezy na moich kolanach.
House w pigułce to jest to czego moja dusza potrzebuję i właśnie z tego miejsca dziękuję ogromnie wszystkim, którzy przyczynili się do powstania tej książki (bardzo zÓej) ślęczac po nocach i dopinając wszystko na ostatni guzik. Dziękuję wam i padam do nóg, bo książka jest genialna!
Na razie zagłębiam pierwszą część i jedynym mankamentem są te czarno-białe zdjęcia, bo na jednym, czy też dwóch prawie nic nie widać :(
Na razie jestem zbyt rozemocjonowana żeby sprawdzać książkę pod katem poprawności. Zgłębię ją całą jeszcze dzisiaj, nie omijając nawet jednego zdania :twisted: Już wiem, że będzie moją ulubioną ;)

P.S. Wprawdzie nie miałam okazji wycałować listonosza, ale prawie zabiłam się na schodach jak biegłam do samochodu, w którym leżała paczka ^^



_________________

PostWysłany: Pon 16:24, 06 Lip 2009
jeanne
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 21 Gru 2008
Pochwał: 50

Posty: 11087

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Aby wszystkie opinie znalazły się w jednym miejscu, pozwalam sobie wkleić opinię Gorma z RwT ;)

Gorm napisał:
Uwaga, Uwaga! odpowiadam!

Tak, doszedł dziś ok 10 rano. Wszystkie strony są okładka jest, obrazki są, znalazłem parę moich złotych myśli, a resztę przejrzę jak będę miał chwilę - przyjemności trzeba dozować

Nie, nie zrobiłem jeszcze zdjęcia.

Co wam powiem, to wam powiem, ale pod względem artystyczno-estetycznym robi wrażenie, ale już teraz widzę jedną wadę - za mało mnie


Przy okazji powiem Wam, że wszystkie czarno-białe zdjęcia nie miały być takie, jednak koszty nas przerosły :?



_________________

POLSKA! BIAŁO-CZERWONI!

PostWysłany: Pon 16:36, 06 Lip 2009
Syśka
Reumatolog
Reumatolog



Dołączył: 16 Lut 2009
Pochwał: 15

Posty: 2076

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chciałam powiedzieć, że FEH dotarła i na Dziki Zachód, tzn lubuskie :) Baaaaaaardzo dziękuję i gratuluję wszystkim autorom i pomysłodawcom, książka jest świetna :)



PostWysłany: Pon 18:41, 06 Lip 2009
Inka86
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 21 Mar 2009

Posty: 4

Miasto: kraków
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Podzielam zdanie przedmówców w kwestii jakości obrazków - o ile w wersji komputerowej prezentują się bez zarzutu, o tyle wydrukowane zostały w naprawdę beznadziejnie niskiej rozdzielczości :S Zwłaszcza te czarno-białe prezentują się nieciekawie...

I teraz mam prośbę do wszystkich fehoposiadaczy: proszę przesyłajcie mi na PW błędy, jakie wyłapaliście. Dzięki temu (ewentualny dodruk) będzie lepszy;)



PostWysłany: Pon 19:02, 06 Lip 2009
rocket queen
Pumbiasta Burleska



Dołączył: 19 Gru 2008
Pochwał: 57

Posty: 3122

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzięki wspaniałomyślności Syśki również oczekuję na moją FEH :jupi: :jupi: :jupi: tak jak inni chciałam podziękować całemu zespołowi który stworzył to dzieło :prosze:



PostWysłany: Pon 20:19, 06 Lip 2009
Majek
Reumatolog
Reumatolog



Dołączył: 27 Cze 2009
Pochwał: 1

Posty: 1009

Miasto: Jelenia Góra
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Melduję, że Encyklopedia dotarła na lubelszczyznę.
Jestem wniebowzięta, mogąc ją trzymać w swych łapkach. Nie mam zastrzeżeń, bo dopiero zaczęłam ją czytać. Będę dawkować przyjemność :D



_________________

,,People say: 'What do you think of people that only talk to you or like you because you're in Green Day?'
And I say: 'Well, I AM Green Day. That is me... that is my life.'"

PostWysłany: Wto 8:38, 07 Lip 2009
Salamandra
Psychologiczny Iluzjonista
Psychologiczny Iluzjonista



Dołączył: 27 Gru 2008
Pochwał: 19

Posty: 7968

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Informuję że FEH dotarła również na moją wyspę a uśmiech od czasu gdy wpadła w moje ręce nie schodzi z mojej twarzy czyli od jakiś 25 min. :) Jest wspaniała. Dzięki Wam za nią jeszcze raz :serducho: :serducho: :serducho: No to teraz idę ją chłonąć



_________________

avek by moniia2311 banner by Ewel :)

Anything boys can do...girls can do better :)

PostWysłany: Wto 12:34, 07 Lip 2009
kineczka90
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 23 Kwi 2009

Posty: 52

Miasto: Poznań/ Świnoujście
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Właśnie dotarła do mnie Encyklopedia :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi:

Tyle mam do powiedzenia. :]

PS: Co do błędów, to czy nie pisze się przypadkiem Zdzira, a nie Ździra? W książce jest Ździra.



_________________

"Rise and rise again until lambs become lions"

PostWysłany: Wto 12:48, 07 Lip 2009
matrixa1
Dermatolog
Dermatolog



Dołączył: 21 Lut 2009
Pochwał: 6

Posty: 942

Miasto: Legionowo
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

matrixa, na moje oko masz rację... jednak bardzo prosze o wysyłanie błędów doRocket przez PW... bo inaczej w gąszczu postów nie wyłapiemy wszystkiego ;) Dzięki :*

Bardzo proszę abyście opisywali też swoje wrażenie już po przeczytaniu, bo treśc w tej ksiażeczce jest najważniejsza :mrgreen:



_________________

POLSKA! BIAŁO-CZERWONI!

PostWysłany: Wto 12:53, 07 Lip 2009
Syśka
Reumatolog
Reumatolog



Dołączył: 16 Lut 2009
Pochwał: 15

Posty: 2076

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ha! Właśnie w chwili, kiedy uskarżałam się na jej brak, książeczka wpadła w moje oczekujące łapki i... jestem zachwycna!
Małe to to, zgrabne i poręczne, idealnie się zmieści do wakacyjnej torby ;)
Zawartość oczywiści8e wspaniała, wszystkie wypowiedzi etc. Gratuluję (i dziekuję) wszystkim pracującym nad FEHem, bo odwaliliście kawał dobrej roboty :D
Wszystkie fiki w wersji drukowanej, streszczenia odcinków, o shipach, postaciach... wyzibierane z serialu strzępki informacji... Jestem pod tak wielkim wrażeniem, że nie wiem co mam powiedziec :D Oj tak, dizś wieczorme przeczytam FEH cały, calutki od deski do deski (czy raczej od okładki do okładki) ;)



_________________
"Może wariaci to tacy ludzie, którzy wszystko widzą tak, jak jest, tylko udało im się znaleźć sposób, żeby z tym żyć."

W. Wharton "Ptasiek"

PostWysłany: Wto 13:14, 07 Lip 2009
scribo
Kochanka klawiatury
Kochanka klawiatury



Dołączył: 25 Lut 2009
Pochwał: 12

Posty: 748

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przyszłam się wsypowiadać :lol:
Od rana przeczuwałam, że dzisiaj będzie "ten" dzień.
Pierwsze wrażenie: cud-miód i malina :mrgreen:
Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona opisem moje skromnej osoby autorstwa rocket 8)

Książka gIenialna, teraz możemy zrobić np. jakieś koszulki z logiem forum :D Żart :lol:



_________________

Następny sezon będzie nasz! Nawet "Marian" nam nie przeszkodzi! :mrgreen:
Gusia - moja Bratnia Dusza :wink: Danielek18 - mój młodszy, zÓy i ironiczny brat :mrgreen:

PostWysłany: Wto 13:34, 07 Lip 2009
zaneta94
Grzanka
Grzanka



Dołączył: 16 Lut 2009
Pochwał: 30

Posty: 11695

Miasto: Dziura zabita dechami :P
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Heloł :P
Siedzę sobie w pracy i udaję ciężko zarobiona osobę, a tu przychodzi pan listonosz i przynosi mi JĄ !!!!
Mam, ale nie moge przejrzeć, - bo robota. Mam zamiar zagłębić się do ostatka, ale na razie //ort. nie wiem kiedy. Na pierwszy rzut oka wielka radocha, bo ksiązka ekstra. Wcale nie przeszkadza mi miękka okładka, nie ma co się kajać.
DZIĘKI :spoko:



_________________




Codziennie budzę się piękniejsza, ale dziś to już chyba
przesadziłam...

PostWysłany: Wto 13:41, 07 Lip 2009
lizbona
Diabetolog
Diabetolog



Dołączył: 21 Gru 2008
Pochwał: 8

Posty: 1682

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

FEH *_________* Przed chwilą odebrałam! I jest cudowny!!!!!!!!

A czy wiecie, że ostatnim słowem w FEHu nie licząc spisu treści jest 'Shitzune'? xD



_________________

In 30 years, kids as young as 6 or 7 will be sitting in classrooms hearing that women didn’t always have the rights to their own bodies and how boys couldn’t marry boys and girls couldn’t marry girls and they’re going to be as confused and disturbed as when we first learned about slavery and Black Codes.

PostWysłany: Wto 13:52, 07 Lip 2009
Shitzune
Katalizator Zbereźności



Dołączył: 07 Kwi 2009
Pochwał: 47

Posty: 10576

Miasto: Graffignano
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ha! Właśnie odebrałam FEH :jupi: , świetna książka, jestem pod wrażeniem! :mrgreen:

Wyrazy uznania dla Szanownych Redaktorek. :brawo: :bukiet:



_________________

avek by Hambarr & banner by poprostuxzjawa:*
Dla fanów - Lie to me: http://lietome.fora.pl/

Należę "nie" dumnie do KHkNSnR !

PostWysłany: Wto 18:47, 07 Lip 2009
L.
Ginekolog
Ginekolog



Dołączył: 21 Gru 2008
Pochwał: 3

Posty: 2254

Miasto: 3city
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Strona Główna -> Sprawy Organizacyjne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następny
Strona 9 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Mapa użytkowników | Mapa tematów
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Czas generowania strony 0.07288 sekund, Zapytań SQL: 15