Forumowa Encyklopedia House`a
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Strona Główna -> Sprawy Organizacyjne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Wiadomość Autor

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Właśnie ośliniłem kilkanaście pierwszych kart FEH i zbieram szczękę z podłogi.
Dobra robota. Sam kiedyś pisałem książkę przyjacielowi, to wiem ile to kosztuje nerwów i pracy.
Tym bardziej szacun dla autorów i animatorów przedsięwzięcia.

zaneta94 napisał:

Książka gIenialna, teraz możemy zrobić np. jakieś koszulki z logiem forum :D Żart :lol:


A to wcale nie musi być żart - jestem w stanie to załatwić, tyle że logo może być tylko dwukolorowe - niestety - forma nadruku termo-transferowego.



PostWysłany: Wto 18:59, 07 Lip 2009
Tabletka
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 14 Maj 2009
Pochwał: 1

Posty: 3

Powrót do góry




Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wczoraj otworzyłam sktrzynkęz listami i aż kopara mi opadła jest :) i do mnie już dotarła

Jest super nie mogę się doczekać aż pochłonie mnie jej treść

Dzięki za wspaniałą pracę

Pozdrawiam



PostWysłany: Sro 7:28, 08 Lip 2009
jochasia83
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 12 Maj 2009

Posty: 2

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Buu... z przykrością (jak i radością) informuję że pochłonęłam (od wczoraj) CALUTKI FEH!!!! I tak jak się spodziewałam... gIenialna!!!!!



_________________

"Rise and rise again until lambs become lions"

PostWysłany: Sro 11:10, 08 Lip 2009
matrixa1
Dermatolog
Dermatolog



Dołączył: 21 Lut 2009
Pochwał: 6

Posty: 942

Miasto: Legionowo
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pół nocy spędziłam na czytaniu FEHa, jeszcze nie skończyłam ;) Ale już widzę, że jest całkiem sporo błędów w stylu: brak przecinka, zjedzona literka, no i przede wszystkim zła odmiana wyrazów! To nie są jakieś poważne błędy, ale troszkę utrudniają czytanie (np. wszystkie nazwiska zakończone na spółgłoskę odmienia się bez apostrofu, więc jest Voglera, Voglerowi, a nie Vogler'a, Vogler'owi).
Ale sama treść póki co - przecudowna *___*



_________________

In 30 years, kids as young as 6 or 7 will be sitting in classrooms hearing that women didn’t always have the rights to their own bodies and how boys couldn’t marry boys and girls couldn’t marry girls and they’re going to be as confused and disturbed as when we first learned about slavery and Black Codes.

PostWysłany: Sro 12:55, 08 Lip 2009
Shitzune
Katalizator Zbereźności



Dołączył: 07 Kwi 2009
Pochwał: 47

Posty: 10576

Miasto: Graffignano
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

FEH przybył rownież droge na trasie Gliwice - Warszawa - Gliwice i jest już w moich rekach :D .

Na pierwszy rzut oka książka wygląda świetnie (oprócz niektórych zdjęć ale to da sie przeżyć).

Więcej powiem po przeczytaniu całości ale raczej nie spodziwewam się że moja pozytywna opinia się zmieni :D



_________________
"Look I know you're friends with her, but there is a code: Bros before hoes, man."

Piszę poprawnie po polsku
.
PostWysłany: Sro 13:16, 08 Lip 2009
keano89
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 28 Kwi 2009
Pochwał: 1

Posty: 25

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no wlasnie tez widze kilka bledow i nie wszystkie zdjecia wyszly dobrze, stwierdzam z przykroscia, no ale coz ;] mowi sie trudno ^^'



_________________
grafika by me. Hilson <333333

PostWysłany: Sro 13:34, 08 Lip 2009
a psik!
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 08 Mar 2009

Posty: 62

Miasto: Poznań
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ej, dajcie spokój, te błędy wcale nie rzucaja sie w oczy, a po przejrzeniu książki moja mama powiedziała że fajne i kto to wydał :D



_________________

"Rise and rise again until lambs become lions"

PostWysłany: Sro 14:06, 08 Lip 2009
matrixa1
Dermatolog
Dermatolog



Dołączył: 21 Lut 2009
Pochwał: 6

Posty: 942

Miasto: Legionowo
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

FEH dotarł do mnie wczoraj ale byłem na biwaku i dopiero dzisiaj wpadł w moje łapki :D na razie //ort. tylko przekartkowałem ale całość mi sie bardzo podoba :spoko:



_________________

Banner pożyczony od Jeanne
Zamałżowiony kochanej Pauli :*

PostWysłany: Sro 14:30, 08 Lip 2009
lesio
Starachowicki Magnat
Starachowicki Magnat



Dołączył: 31 Sty 2009
Pochwał: 15

Posty: 5489

Miasto: Starachowice
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam! Strasznie dawno mnie nie było na forum. Encyklopedia dotarła. Koperta była trochę naddarta, ale to norma. Jak odbierałam książkę z drugiego forum (nie będę reklamować :mrgreen: ) to koperta była całkiem otwarta. Listonosz pofatygował się na górę, nie próbował wepchnąć przesyłlki na siłę do skrzynki i chwała mu za to :) Powiedział, że książkę przyniósł (to ja wiem, ale czy cała poczta też musi).

Co do książki, to jest cudowna. Gratuluję wszystkim twórcom, naprawdę dobra robota. Wiadomo, że wszystkich błędów nie da się uniknąć. Liczy się treść, a ta jest moim zdaniem bez zarzutów, chociaż zauważyłam, że jest tak bardziej Hudzinkowo nastawiona, tego pewnie nie dało się uniknąć :wink:



PostWysłany: Sro 19:07, 08 Lip 2009
runiu
Stażysta
Stażysta



Dołączył: 28 Gru 2008

Posty: 101

Miasto: Gorzów Wlkp.
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

runiu a to akurat niespodzxianka dla mnie :D w czymże się objawa hudzinkowość?



_________________

POLSKA! BIAŁO-CZERWONI!

PostWysłany: Sro 19:32, 08 Lip 2009
Syśka
Reumatolog
Reumatolog



Dołączył: 16 Lut 2009
Pochwał: 15

Posty: 2076

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki za wszystkie komentarze - jesteście niezastąpieni!


Runiu, od samego początku chciałyśmy stworzyć książkę, która w pełni zadowoli fanów każdego serialowego duetu. Znokautowane przez kwestie finansowe, musiałyśmy ograniczyć się do tych shipów, które posiadają największą liczbę zwolenników. Gdy zaś przystąpiłyśmy do zbierania materiału na poszczególne rozdziały to okazało się, że na forum aż roi się od wypowiedzi nt. Huddy, relacji House-Cuddy, podczas gdy tych dot. pozostałych par jest jak na lekarstwo. Co się, natomiast tyczy fików: od samego początku było wiadomo, że do książki wchodzą te opowiadania, które wygrały w konkursie. Skoro fikomaniacy wybrali takie, a nie inne, pozostało nam tylko uszanować Ich decyzję.


Na szczęście, nie samymi shipami żyje czło... forumowicz:) Wszystkich "niezrzeszonych" powinien zadowolić rozdział poświęcony aktorom, postaciom. Nie mówiąc już o rozdziale 4, który [mam nadzieję] choć w minimalnym stopniu oddaje atmosferę panującą na naszym forum:)


Ostatnio zmieniony przez rocket queen dnia Sro 19:48, 08 Lip 2009, w całości zmieniany 1 raz



PostWysłany: Sro 19:43, 08 Lip 2009
rocket queen
Pumbiasta Burleska



Dołączył: 19 Gru 2008
Pochwał: 57

Posty: 3122

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Książka doszła wczoraj... cóż, niepotrzebnie się denerwowałem że coś nie tak jest itp. Warto było czekać :) Już :cfaniacze" przed znajomymi co też House'a kochają że mam taką książke :D



_________________
...

PostWysłany: Sro 19:45, 08 Lip 2009
Lukasch89
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 09 Maj 2009

Posty: 29

Miasto: Sosnowiec
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

O ósmej rano FEH był już w moich łapkach,

więc jeśli rano w środkach transportu miejskiego widział ktoś eteryczną kobietkę vel grubego faceta w przepoconej podkoszulce vel nastolatkę w dredach z FEH-em na kolanach to napewno widział Lupusa, choć, jak mówi House, to nigdy nie jest lupus.



_________________
ikonka od woźnego rocket queen

FUS - Frakcja Uaktywnionych Seksoholików

PostWysłany: Czw 7:53, 09 Lip 2009
Lupus
Kot Domowy



Dołączył: 23 Gru 2008
Pochwał: 5

Posty: 3179

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

FEH w całości przeczytane, więc teraz mogę się wypowiedzieć. Po rozdarciu koperty i zobaczeniu okładki stwierdziłam, że mogłabym siedzieć cały dzień i się w nią wpatrywać. Oprawa graficzna świetna. Może niektóre grafiki są trochę niewyraźne, bo czarno-białe, ale wiadomo, że to nie było od nikogo zależne. Dział z fickami pewnie będę czytać codziennie. Podziwiam wszystkich ich autorów. Tak umiecie dobierać słowa, opisywać sytuacje, oddawać nastrój i emojce bohaterów, że czytając Wasze ficki po prostu zapominam o wszystkim innym. Opisy odcinków z podobieranymi cytatami sprawiły, że czytałam to z miejscowymi wybuchami śmiechu :D Podobnie jak i reszta działu 4. Ogólnie to jestem zachwycona! Ta książka to po prostu niezbędnik każdego fana!
Dziękuję redakcji FEH: Rocket, Syśce,T. i wszystkim pozostałym forumowiczom, którzy przyczynili do powstania tej książki. Jak już kiedyś pisałam, zamierzam się nią chwalić wszystkim dookoła :mrgreen:



_________________

PostWysłany: Czw 11:01, 09 Lip 2009
DOMA
Lucky Number
Lucky Number



Dołączył: 19 Lut 2009
Pochwał: 78

Posty: 5191

Miasto: Poznań/Londyn
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dokładnie o godzinie 17.13 otworzyłam kopertę. Nawet nie czekałam, aż wrócę do domu. Przez pięć minut z zapartym tchem gapiłam się na okładkę z dumą czytając babci "To jest Forumowa Encyklopedia House'a". Na pytania czy ta książka jest moralna i czy mama o tym wie rzuciłam babci tylko urażone spojrzenie. Otworzyłam najpierw na stronie 5. Po przeczytaniu dwóch linijek stwierdziłam, że nie mam siły utrzymywać drżącymi rękoma otwartej książki. W końcu mam coś, co umożliwi mi przyjemne spędzenie czasu na wypoczynku bez internetu i telewizji. Odwróciłam spokojnie książkę i przeczytałam opis. Na twarzy pojawił mi się promienny uśmiech.
Chciałabym serdecznie podziękować Syśce :spoko: , która oddała mi

Cytat:
z własnej krwawicy
ten egzemplarz. Wielkie dzięki, Syśka.



PostWysłany: Czw 17:07, 09 Lip 2009
hattrick
Fikopisarz Miesiąca
Fikopisarz Miesiąca



Dołączył: 18 Cze 2009
Pochwał: 41

Posty: 9231

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Strona Główna -> Sprawy Organizacyjne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następny
Strona 10 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Mapa użytkowników | Mapa tematów
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Czas generowania strony 0.06568 sekund, Zapytań SQL: 15