Forumowa Encyklopedia House`a
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Strona Główna -> Sprawy Organizacyjne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Wiadomość Autor

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

FEH już przeczytany :D . Tak jak się spodziewałem książka mnie nie zawiodła, wielkie brawa dla wszystkich jej współautorów :) .

Dla mnie najlepszy jest ostatni dział (przede wszystkim streszczenie wszystkich odcinków z genialnymi cytatami i to jak objawia się uzależnienie od house'a :P). Fiki czytało się bardzo dobrze, fajnie są też opisane biografie aktorów.

Ogólnie jestem z FEHu bardzo zadowolony :jupi: , szkoda tylko że to co dobre zawsze szybko się kończy :|



_________________
"Look I know you're friends with her, but there is a code: Bros before hoes, man."

Piszę poprawnie po polsku
.
PostWysłany: Pią 11:47, 10 Lip 2009
keano89
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 28 Kwi 2009
Pochwał: 1

Posty: 25

Powrót do góry




Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziś o 14 dotarła i do mnie :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi:
Ogromne podziękowania należą się wszystkim dzięki którym powstało to dzieło! :przytul: a szczególnie Sysi która sprawiła że FEH trafił w moje spóźnialskie łapki :wink:
DZIĘKUJE!:serducho:
Do jutra zapewne przeczytam więc podzielę się wrażeniami :D



PostWysłany: Pią 15:11, 10 Lip 2009
Majek
Reumatolog
Reumatolog



Dołączył: 27 Cze 2009
Pochwał: 1

Posty: 1009

Miasto: Jelenia Góra
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

„Pieszczota była długa i wyrafinowana” – to pierwsze zdanie, na które trafiłam po otworzeniu książki. Następnie kartki szybko uciekły spod mojego palca i nie wiem skąd ten cytat. Domyślam się jednak, że z fika i chyba autorstwa T.. Zdanie zapamiętałam, bo któż nie chciałby tego doznać.

Wiem, że mam nie pisać o literówkach i nie będę, bo ich nie widziałam. Posiadam umiejętność czytania tekstu bez wyłapywania błędów, ale gdy włączę filtr „ortografia” – strzeżcie się.

Kilka moich pierwszych refleksji:

1. okładka – rewelacyjna.
Ciągle na nią zerkam. House z okładki jest prawie ładny, choć nie ma na sobie niebieskiej koszuli. Jak na razie moim utrwalonym wizerunkiem Housa jest ten z ikonki lesia. Może od teraz zacznie być ten z okładki FEHa.

2. słowo wstępne redakcji – doskonałe
Tekst przemiły i wprowadzający w klimat jaki panuje wśród userów.
Dodatkowo ujrzenie własnego nicka w prawdziwej książce niezmiernie mnie połechtało.

3. słowo wstępne ToAra – urzekające
Zazdroszczę mu tego tekstu!
Żałuję, że to nie ja miałam prawo do jego napisania.
Pewno każdy chciałby opowiedzieć swoją historię. I ja też. O tym, który odcinek był moim pierwszym, po którym zdecydowałam się być wierna temu serialowi, co sprawiło, że zaczęłam szukać w sieci informacji o filmie, dlaczego zatrzymałam się na tej właśnie stronie i jak długo zwlekałam, żeby się zarejestrować albo puścić swój pierwszy komentarz, i dlaczego weszłam na RwT? I co ja tu w ogóle robię?

4. Info o aktorach i postaciach – przygotowane bardzo rzetelnie
Myślę, że nie ma innego, tak pełnego opracowania tego tematu, nawet na wikipedii. Może warto tam wstawić.

5. Forumowicze o postaciach – miodowe komentarze
Wniosek na przyszłość. Należy unikać wpisów typu „ale fajne”, „jak ona ładna”, „ja chcę więcej huddy”. Jest wtedy szansa, że redakcja dostrzeże nasz koment i zacytuje w kolejnej edycji FEH. Bo chyba będzie kolejna. Serial ewoluuje i my też musimy.

6. Shippy – to coś co nas podnieca
Jeszcze nie czytałam. Muszę dojrzeć do tego. Od prawie zawsze kibicowałam jednemu shippowi, ale nauczyłam się tu akceptacji dla innych związków.

7. Ficki – niektóre mnie kręcą
Tu nie ma co komentować. Wszystkie zostały wskazane w powszechnych wyborach. Niestety, mój number one nie załapał się, ale pozostałe też bardzo lubię. Chciałabym kiedyś napisać fika. Cały czas czekam na TEN dzień. Może kiedyś mnie oświeci.

8. Charakterystyki anonimowych hałsoholików – rozbrajające
W większości są chyba trafione, zabawne, przerysowane, choć za ten jamochłon to się jeszcze z rocket queen policzę.

edit. juz się policzyłam

9. House nauczył mnie...... ; jestem uzależniony, jeśli .........– przepyszne kawałki
To wszystko najświętsza prawda. Chwała tym co to wymyślili. Próbowałam wybrać najzabawniejszy, najoryginalniejszy tekst, ale nie mogę bo wszystkie mi się podobają.

10. Hałsoteka – smaczki z każdego odcinka.

Wielkie dzięki dla Trzech Muszkieterów za utworzenie forum, dla redakcji FEH, że wzięła na siebie trud stworzenia i wydania tej książki i dla wszystkich forumowiczów, że przestrzegają zasad forum, czerpią radość z obecności na nim i tworzą familijna atmosferę.

Bo tak w ogóle, to fajnie tu jest.

Co do jakości technicznej – nie ma co narzekać. Widać na taki papier, taką obwolutę i takiej jakości zdjęcia było nas stać. Może następnym razem poszukamy sponsora. Bo będzie następny raz, prawda?

btw. Syśka prześladuje mnie na ulicach. W mieście natykam się ciągle na duże plakaty z Epoki Lodowcowej 3. Ona to potrafi dbać o swój wizerunek. Może powinna zostać naszym Rzecznikiem Prasowym. Ktoś przecież musi szukać sponsora u FOX’a.


Ostatnio zmieniony przez Lupus dnia Sob 16:16, 11 Lip 2009, w całości zmieniany 1 raz



_________________
ikonka od woźnego rocket queen

FUS - Frakcja Uaktywnionych Seksoholików

PostWysłany: Pią 23:41, 10 Lip 2009
Lupus
Kot Domowy



Dołączył: 23 Gru 2008
Pochwał: 5

Posty: 3179

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bardzo Wam wszystkim dziękujemy za komentarze... szczególnie za te refleksyjno-krytyczne, przede wszystkim co do treści, ponieważ są one bardzo pomocne ewentualnie na przyszłość.
Jako, że to moje pierwsze wydawnictwo w życiu jestem z niego dumna, pomimo drobnych niedociągnięć, ale jak to mówią - człowiek uczy się całe życie, stąd ewentualna kolejna produkcja będzie lepsza :D
Bardzo proszę abyście już po przeczytaniu książeczki dali znać czy treść Was usatysfakcjonowała, czy było wystarczająco informacji, a jesli nie, co jeszcze powinno się w takim FEHu znaleźć...
Z góry dziękuję...

Za podziękowania w moją stronę odpowiem tylko :* i Miłej Zabawy!



_________________

POLSKA! BIAŁO-CZERWONI!

PostWysłany: Sob 8:50, 11 Lip 2009
Syśka
Reumatolog
Reumatolog



Dołączył: 16 Lut 2009
Pochwał: 15

Posty: 2076

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

w końcu otrzymałem 4 egzemplarze encyklopedii, aby mieć egzemplarz w każdym pokoju ;) Wczoraj niby o 13 był u mnie listonosz i mnie nie zastał. Ciekawe jakim cudem, bo byłem do 17.00 w domu :/ Pewnie nie chciało mu się tachać przesyłki. Kocham Pocztę Polską. Mam też inną hipotezę, gdyż koperta jest cała przerwana. Pewnie babki z poczty chciałby sobie poczytać tą książeczkę ;) dlatego dały mi karteczkę. Pierwsze wrażenie jest jak najbardziej pozytywne. W końcu będę mógł poczytać ficki innych, gdyż nie lubię czytać tekstów dłuższych na kompie. Jak się zgłębię w te 300 stron, to co nieco napiszę.



_________________
Toaroraptorus vel Szpon Sprawiedliwości
Bywają rozstania niezależne od dwojga.Bolesne bo żadne go nie chce.

PostWysłany: Wto 12:42, 14 Lip 2009
ToAr
(prze)Biegły Rewident
(prze)Biegły Rewident



Dołączył: 19 Gru 2008
Pochwał: 63

Posty: 11254

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Strona Główna -> Sprawy Organizacyjne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
Strona 11 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Mapa użytkowników | Mapa tematów
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Czas generowania strony 0.06265 sekund, Zapytań SQL: 15