Forumowa Encyklopedia House`a
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Strona Główna -> Sprawy Organizacyjne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Wiadomość Autor

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ok
niech zatem ktos zaproponuje ciekawsza okładke:
Wymagania
1. wersje Coreldraw od 9 do 11
2. czcionki zamienić na krzywe
3. zakres kolorystyczny CMYK (opcjonalnie profil Euroscale)
4. ustawić stronę dokładnie w formacie, w jakim chcemy, aby została przycięta
5. jeżeli grafika na stronie dotyka krawędzi bocznej należy ją przeciągnąć poza format strony o 3 mm (tzw. nadlew, spad)
6. grafika importowana (nie wklejana) o rozdzielczości 200-300 dpi
7. Na krawędzi nie załamane aple.



_________________

PostWysłany: Pią 18:17, 01 Maj 2009
T.
Mecenas Timon
Mecenas Timon



Dołączył: 19 Gru 2008
Pochwał: 37

Posty: 2458

Powrót do góry




Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja pozwolę sobie nie zgodzic z przedmówcami...
po pierwsze primo... czcionka jest bardzo fajna i wyraźna... polskie znaki sie znajdą, nie bać żaby!
po drugie primo pomysł ze zdjęciem które wyostrza tylko oczy - atrybut Housa - świetny pomysł
po trzecie primo - okładka jest jasna i przejrzysta...

A co do "starości" Housa... ludzie, ten facet ma 50 lat! chcecie photo shopa stosować?????? :?



_________________

POLSKA! BIAŁO-CZERWONI!

PostWysłany: Pią 18:27, 01 Maj 2009
Syśka
Reumatolog
Reumatolog



Dołączył: 16 Lut 2009
Pochwał: 15

Posty: 2076

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pomysł z rozmazaniem jest bardzo dobry :) A czcionka jest świetna! I nawet House się ogolił, żeby dobrze wyglądać :D



_________________

,,People say: 'What do you think of people that only talk to you or like you because you're in Green Day?'
And I say: 'Well, I AM Green Day. That is me... that is my life.'"

PostWysłany: Pią 18:34, 01 Maj 2009
Salamandra
Psychologiczny Iluzjonista
Psychologiczny Iluzjonista



Dołączył: 27 Gru 2008
Pochwał: 19

Posty: 7968

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja również nie wiem dlaczego się czepiacie? NIE MA CZEGO! Okładka jest bardzo przejrzysta, napisy wyraźne, kolory fajnie dobrane i całość starannie wykonana! O pomyśle już nie wspominając.

Co do wieku House'a... Muszę zgodzić się z Syśką: jaki sens ma "odmładzanie" ponad 50-letniego faceta w PS albo innym Corelu?!



PostWysłany: Pią 18:35, 01 Maj 2009
rocket queen
Pumbiasta Burleska



Dołączył: 19 Gru 2008
Pochwał: 57

Posty: 3122

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Syśka napisał:

po pierwsze primo... czcionka jest bardzo fajna i wyraźna...

Zgadzam się.

Syśka napisał:

po drugie primo pomysł ze zdjęciem które wyostrza tylko oczy - atrybut Housa - świetny pomysł

Zdecydowanie się zgadzam.

Syśka napisał:

po trzecie primo - okładka jest jasna i przejrzysta...

I z tym także się zgadzam.

Syśka napisał:

A co do "starości" Housa... ludzie, ten facet ma 50 lat! chcecie photo shopa stosować?????? :?

Ale z tym nie. Broń Boże photoshop, żadne tam retusze, wygładzanie zmarszczek itp. Ale po prostu korzystniejsze zdjęcie.



PostWysłany: Pią 18:49, 01 Maj 2009
Sarusia
Patomorfolog
Patomorfolog



Dołączył: 08 Kwi 2009
Pochwał: 14

Posty: 846

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Syśka każdy ma prawo do swojego zdania, prawda? ;)
Mi również podoba się przejrzystość okładki:)
Sama może spróbowałabym swoich sił w stworzeniu projektu okładki, ale niestety nie pracuję w Colrelu...



_________________
Jak sobie pościelisz, to mnie zawołaj. ;)

PostWysłany: Pią 18:52, 01 Maj 2009
Ewel
Neskwikowa BiolKuleczka



Dołączył: 23 Gru 2008
Pochwał: 72

Posty: 10183

Miasto: G.||Gdynia
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ewel napisał:
Syśka każdy ma prawo do swojego zdania, prawda?

Alez oczywiście Ewelciu ;) dlatego też wyraziłam swoje :D

Przyznam że po przeczytaniu pierwszych komentów tez pomyslałam że oczy sa za stare... ale po chwili i bardziej wnikliwym spojrzeniu na całość okładki zobaczyłam w nich ta głębię i ta przenikliwość którą u H. kocham... i juz jego zmarszczki przestały mieć znaczenie :D:D:D



_________________

POLSKA! BIAŁO-CZERWONI!

PostWysłany: Pią 19:01, 01 Maj 2009
Syśka
Reumatolog
Reumatolog



Dołączył: 16 Lut 2009
Pochwał: 15

Posty: 2076

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mnie także podoba się ta okładka. Co do rozmazanej twarzy to myślę, że można odebrać "metaforczynie". W końcu po części będzie ona przedstawiać nie samego Housa ale Housa w naszej opini, w naszym jego postrzeganiu. Czcionka jest też ok chociaż jak jest napis Forumowa Encyklopedia House'a to ostatni wyraz można by przemieścić lub zmienić kolor bo jest mało wyraźny.



_________________

Banner pożyczony od Jeanne
Zamałżowiony kochanej Pauli :*

PostWysłany: Pią 19:11, 01 Maj 2009
lesio
Starachowicki Magnat
Starachowicki Magnat



Dołączył: 31 Sty 2009
Pochwał: 15

Posty: 5489

Miasto: Starachowice
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ja kolejny raz będę "tym złym" co to tylko narzeka i nic nie robi.
Co do samej czcionki - jest jak najbardziej w porządku, chodziło mi tylko i wyłącznie o brak polskich znaków, co mogłoby być problemem. Ale skoro już na mnie nakrzyczeliście to jakoś to wytrzymam :hahaha:

Ale jeśli chodzi o zdjęcie z okładki to wg mnie jest dziwne, mi chwilę zajęło, żeby rozpoznać w nim House'a i wcale nie chodzi tu o wadę wzroku.

Osobiście na corelu i ogólnie grafice znam się jak kura na gwiazdach, ale jest kilka obrazków, które IMHO ciekawiej by wyglądały same, jak i z tym rozmazaniem:

http://images1.fanpop.com/images/photos/1400000/House-MD-Black-White-house-md-1495495-1024-768.jpg

http://blog.zorex.info/uploaded/2008/Sept/25/HouseMD.jpg - hit

http://www.zastavki.com/pictures/1152x864/2008/Movies_Movies_H_House_M.D._010044_.jpg

http://www.universalchannel.tv/files/img/downloads/wallpapers/series/house/wp-house-2-1024-la.jpg

A teraz znów na mnie krzyczcie :wink:


Ostatnio zmieniony przez Gorm dnia Pią 19:49, 01 Maj 2009, w całości zmieniany 2 razy



_________________

Już pościeliłem!

PostWysłany: Pią 19:40, 01 Maj 2009
Gorm
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 10 Mar 2009
Pochwał: 7

Posty: 4029

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Całość okładki, kompozycja, czcionka, kolory - ok :spoko:
brak zarostu - :?

:mrgreen:



_________________




Codziennie budzę się piękniejsza, ale dziś to już chyba
przesadziłam...

PostWysłany: Pią 19:40, 01 Maj 2009
lizbona
Diabetolog
Diabetolog



Dołączył: 21 Gru 2008
Pochwał: 8

Posty: 1682

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Gorm, nikt tu na nikogo nie krzyczy... kazdy ma prawo wyrazic swoja opinię i dlatego sądze T. wstawiła projekt okładki juz teraz... żebysmy przedykutowali kwestię, ewentualnie by ktoś zaproponował coś nowego!

I tak... co do Twoich zdjęć... jesli zachowamy koncepcję i zakryjesz pozostałe czesci twazry H. to zobaczysz że na kkażdym z nich trudno go poznac... a co do zdjęc... pierwsze jeszcze jest najlepsze, ale drugie - z opadającymi powiekami jest co najmniej nie naturalne - widziałam je wielokrotnie na stronie foxa i za każdym razem mi sie nie podobało... jest poprostu jakieś sztuczne :? , a na trzecim wygląda powiedzmy "niemęsko" ... czy on ma na oku czarna kreske :? ?


Ostatnio zmieniony przez Syśka dnia Pią 20:19, 01 Maj 2009, w całości zmieniany 1 raz



_________________

POLSKA! BIAŁO-CZERWONI!

PostWysłany: Pią 19:55, 01 Maj 2009
Syśka
Reumatolog
Reumatolog



Dołączył: 16 Lut 2009
Pochwał: 15

Posty: 2076

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wlasnie. BRAK ZAROSTU U HOUSA? aaa! on jest taki sexy z zarostem. ja powiem tak. ten facet ma 50 lat i jest tak cholernie sexowny ze jako 18 latka [od tygodnia mam 18 lat] przespalabym sie z nim tu i teraz. ale kur*a. zarost to podstawa. on jest sexowny na maksa ale... na tym zdjeciu naprawde wyglada nie korzystnie. Za to na zdjeciach ktore dal Gorm szczegolnie drugie - jest miodzio. jest wiele zdjec na ktorych wyglada lepiej niz na tym co zostalo dane. i ja nie grafice sie nie znam. ale pomysl okladki fajny serio, ale kurka wodna zmiencie zdjecie. ja wiem ze sie napracowaliscie i tak dalej, doceniam, ale zdjecie jest srednie, malo housowate i zgadzam sie z kims co pisal przedemna - jego najwieksza zaleta sa oczy i sa miodzio ale na tym zdjeciu tego nie widac.



_________________
grafika by me. Hilson <333333

PostWysłany: Pią 20:11, 01 Maj 2009
a psik!
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 08 Mar 2009

Posty: 62

Miasto: Poznań
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W zaistniałych okolicznościach, najrozsądniej będzie, jak ktoś przedstawi swój projekt okładki. Zrobimy głosowanie i wybierzemy najlepszą, nie tracąc jednocześnie czasu na gdybanie. Jeśli nikt tego nie zrobi, przechodzi okładka autorstwa T.. Krótka piłka.



PostWysłany: Pią 20:25, 01 Maj 2009
rocket queen
Pumbiasta Burleska



Dołączył: 19 Gru 2008
Pochwał: 57

Posty: 3122

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Powiem tak, dyskusja jest bezcelowa... przynajmniej dopóki ktoś nie przedstawi kontrpropozycji... jesli zobaczymy nowe projekty, lepsze i bardziej do nas wszystkich przemawiające, na pewno wybierzemy najlepszy - tak więc do dzieła... przynajmniej Ci którzy potrafią :D

A co do okładki, która juz mamy - to nie oczekujcie zmian pod siebie - to była wizja twórcy okładki i juz tak pozostanie! Jedyny sposób to zrobic coś nowego, opartego na własnym pomysle...
A zdjęć House z zarostem znajdziecie w środku wystarczająco duzo ;P



_________________

POLSKA! BIAŁO-CZERWONI!

PostWysłany: Pią 20:27, 01 Maj 2009
Syśka
Reumatolog
Reumatolog



Dołączył: 16 Lut 2009
Pochwał: 15

Posty: 2076

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Syśka napisał:
Powiem tak, dyskusja jest bezcelowa... przynajmniej dopóki ktoś nie przedstawi kontrpropozycji... jesli zobaczymy nowe projekty, lepsze i bardziej do nas wszystkich przemawiające, na pewno wybierzemy najlepszy


Rozumiem, że możliwość lekkiej modyfikacji okładki polegającej na wymianie zdjęcia, o którą chodzi większości użytkowników, którzy się wypowiedzieli, nie wchodzi w grę?

Syśka napisał:
tak więc do dzieła... przynajmniej Ci którzy potrafią :D


W takim razie, skoro nie mam ani oprogramowania, ani umiejętności, to już się zamykam w tym temacie i bezsensowne są moje uwagi (które i tak już przedstawiłem).

Syśka napisał:
A co do okładki, która juz mamy - to nie oczekujcie zmian pod siebie


ale ta Encyklopedia jest chyba właśnie pod "nas", użytkowników :) Wszyscy przecież chcą, żeby ta encyklopedia była cacuś glancuś, żeby wszystko było jak marzenie, każdy chce dobrze.

rocket queen, nie ma o co się denerwować. Umieściliście tu okładkę po to, żeby się użytkownicy wypowiadali, to się wypowiadają :)



_________________

Już pościeliłem!

PostWysłany: Pią 20:40, 01 Maj 2009
Gorm
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 10 Mar 2009
Pochwał: 7

Posty: 4029

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Strona Główna -> Sprawy Organizacyjne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następny
Strona 3 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Mapa użytkowników | Mapa tematów
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Czas generowania strony 0.05589 sekund, Zapytań SQL: 15