Hameron (Cameron + House)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Shippers
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Wiadomość Autor

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

szczególnie, że David Shore to powiedział^^



_________________
FUS forever

sis - Sevir :**

... i dopiero wtedy stało się światło

"you are still terribly afraid to be hurt, your imaginary sadism shows that. so afraid to be hurt that you want to take the lead and hurt first." "Only with you, eternity wouldn't be boring."

PostWysłany: Nie 18:47, 11 Sty 2009
Caellion
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 21 Gru 2008
Pochwał: 15

Posty: 5591

Miasto: Bełchatów/łódź
Powrót do góry




Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja jak sporo innych osób też uważam, że Cameron absolutnie nie pasuje do House'a. Ona jest głupio naiwna i moralizatorska, ma manię zbawiania świata i myśli, że mogłaby tak po prostu zmienić House'a swoją wrażliwością. Nie potrafi przyjąć do wiadomości, że jej szef ma trudny charakter i mimo swojego kalectwa nie potrzebuje współczującej mu niańki. Ona zbyt często zachowuje się jak rozhisteryzowana dziewczynka, która nagle zobaczyła, że świat to nie różowy, kryształowy pałac, gdzie wszystko jest dobre i słuszne.



PostWysłany: Sob 13:37, 31 Sty 2009
Miss Spookines
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 31 Sty 2009
Pochwał: 3

Posty: 35

Miasto: Jawor
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cóż jak tak czytam, przeglądam forum to widzę, że to duże skupienie jest na serialowych miłościach :wink: Moim zadaniem Cam pasuje do Housa ponieważ przeciwieństwa się przyciągają. Ja oglądam dopiero III sezon, i coś tu pisze że Cam z tym blondynem kręci czy coś. Wg. mnie jest to chyba jakiś przelotny romans a nie prawdziwa miłość. Wystarczy spojrzeć na słowa Cam które wypowiada w odcinku 1x22, to świadczy o jej poważnym uczuciu a takie łatwo nie przemija. Taka jest moja opinia ale i tak wszystko zależy od reżysera i scenariusza :wink:



PostWysłany: Pon 15:12, 02 Lut 2009
lesio
Starachowicki Magnat
Starachowicki Magnat



Dołączył: 31 Sty 2009
Pochwał: 15

Posty: 5489

Miasto: Starachowice
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

lesioooo witam hamerona :peace: :tancze: :spoko: wreszcie się doczekałem, że ktoś jeszcze za tym shipem jest....

a co do Chaserona to niestety jak na razie dobrze im się układa i nie zapowiada się by było inaczej... :cry:



_________________
FUS forever

sis - Sevir :**

... i dopiero wtedy stało się światło

"you are still terribly afraid to be hurt, your imaginary sadism shows that. so afraid to be hurt that you want to take the lead and hurt first." "Only with you, eternity wouldn't be boring."

PostWysłany: Pon 15:19, 02 Lut 2009
Caellion
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 21 Gru 2008
Pochwał: 15

Posty: 5591

Miasto: Bełchatów/łódź
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem Cam nie pasuje do House'a ze względu na różnicę w patrzeniu na świat, na manie pomagania i na wiek, no a poza tym ona jest z Chase'm i myślę że najlepiej będzie jak tak zostanie :D

Dla wyjaśnienia bardzo lubię Cam ale mimo wszystko jestem prezeciw temu shipowi, a może właśnie dla tego :D



_________________


Moje siostrzyczki Nemezis i Sevir i nasza mamuta Maagda
Mój prywatny, jedyny i niezastąpiony kaloryferek Alan
Moja prywatna pisarka zÓych dobranocek, po których nikt nie zaśnie - Guśka

PostWysłany: Pon 15:40, 02 Lut 2009
nimfka
Nietoperek
Nietoperek



Dołączył: 13 Sty 2009
Pochwał: 30

Posty: 11393

Miasto: HouseLand
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z nimfką w kwestii shipu, ja nigdy nie byłam za związkiem Cam z Housem, nawet przed zostaniem Chaseronką. Po prostu nie widzę między tymi dwoma postaciami żadnej chemii, poza cielęcym wzrokiem Cam w w dawnych odcinkach. Moim zdaniem dzieli ich zbyt duża różnica wieku, brak jakiegokolwiek zainteresowania ze strony House'a oraz od niedawna Cam, ogromne różnice światopoglądowe i brak wspólnych zainteresowań. Mam nadzieję, że scenarzyści nie postanowią połączyć House'a z Cam, bo zaczęłoby to przypominać trochę "Modę na Sukces", gdzie każdy kręci z każdym i prędzej, czy później ten związek doprowadziłby do globalnej katastrofy z powodu wyżej wymienionych argumentów.



_________________

avek by Hambarr & banner by poprostuxzjawa:*
Dla fanów - Lie to me: http://lietome.fora.pl/

Należę "nie" dumnie do KHkNSnR !

PostWysłany: Wto 20:43, 03 Lut 2009
L.
Ginekolog
Ginekolog



Dołączył: 21 Gru 2008
Pochwał: 3

Posty: 2254

Miasto: 3city
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja od początku byłam za Hameronkiem,mysle ze tylko oni tak naprawde sie rozumieją i potrafią rozgryźć,moze faktycznie jest wiele różnic między nimi ale wlasnie to jest najbardziej "pociągające".
Ostatnimi czasy nie przeszkadza mi tez ship Chaseronek,ale jest to jakies takie oklepane,uwielbiam Chase'a i Cameron,dobrze razem wyglądają,ale wlasnie to ten zwiazek bardziej przypomina mi MOde na Sukces gdzie wszystko można przewidziec.
House i Cuddy tez mi nie pasują,byłoby to zbyt oczywiste no i ...nudne...
dlatego ten ship choc interesujacy to da mnie odpada.
Mam nadzieje ze rezyser zaskoczy nas wszystkich,bo przeciez o to wlasnie chodzi w tym serialu,co by nie było i tak bedzie świetnie :mrgreen:



PostWysłany: Wto 23:27, 03 Lut 2009
kasieq
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 19 Gru 2008

Posty: 37

Miasto: K-Koźle
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kasieq napisał:

Mam nadzieje ze rezyser zaskoczy nas wszystkich,bo przeciez o to wlasnie chodzi w tym serialu,co by nie było i tak bedzie świetnie :mrgreen:


Zwroty akcji są wskazane, ale w sytuacji, gdy Chase i Cameron są parą, zaś House i Cuddy najwidoczniej do tego zmierzają, rozbicie Chaserona i odejście od koncepcji kiełkowania Huddy na rzecz utworzenia Hamerona mogłoby doprowadzić do tego, że rewelacyjny serial obyczajowy/medyczny zacząłby zamieniać się w kiepską telenowelę. A uważam, że byłoby coś w stylu "Mody na sukces", ponieważ to by była prosta droga do tego, że sypiał każdy z każdym i być może początek końca serialu.

Nie mam jednak nic przeciwko shippowaniu tej, jak i innych par, szczególnie jeśli chodzi o twórczość fanów serialu, taką jak świetne grafiki i wciągające ficki.



_________________

avek by Hambarr & banner by poprostuxzjawa:*
Dla fanów - Lie to me: http://lietome.fora.pl/

Należę "nie" dumnie do KHkNSnR !

PostWysłany: Wto 23:54, 03 Lut 2009
L.
Ginekolog
Ginekolog



Dołączył: 21 Gru 2008
Pochwał: 3

Posty: 2254

Miasto: 3city
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No wlasnie troszke mi szkoda zwiazku cameron i chase tu jestem miedzy mlotem a kowadlem.(dobrze ze nie do mnie nalezy decyja o tym )
Ale i tak ship Cuddy i House podobno jest inemozliwy i skazany na niepowodzenie jesli mozna wiezyc najnowszym spojlerom :lol:
a moze poprostu zjawi sie ktoś jeszcze i to wlasnie ta ONA stworzy zwiazek z Housem.Wszystko jest mozliwe,a rezyser ma takie pomysly ze i tak wszystkich nas zaskoczy :D



PostWysłany: Sro 0:03, 04 Lut 2009
kasieq
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 19 Gru 2008

Posty: 37

Miasto: K-Koźle
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja uważam że Cameron i House są dla siebie stworzeni... Cameron dalej kocha Housa ale to ukrywa bo udaje że już jej na nim nie zależy. House też coś do niej czuje moze nawet wiecej niż by się wydawało.. ale ja tam nie wiem jak to będzie zobaczymy.. :D Uważam że związek miedzy Housem i Cameron to nie tylko przyjaźń...to coś więcej..;)) ale to tylko moje zdanie..,,Pożyjemy, zobaczymy'' :) Pozdrawiam wszystkich i przepraszam jeżeli kogoś uraziłam :)



_________________
House & Cameron <3

PostWysłany: Nie 12:03, 29 Mar 2009
Cynamonka
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 29 Mar 2009

Posty: 38

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cynamonka - witaj kolejna Hameronko i nie martw się, tu nikt nikogo nie bije, za posiadanie własnego zdania :mrgreen:
A że House ma jakiś sentyment do Cam, to oczywiste - tylko czy to do czegoś doprowadzi? ;)



_________________




Codziennie budzę się piękniejsza, ale dziś to już chyba
przesadziłam...

PostWysłany: Nie 12:58, 29 Mar 2009
lizbona
Diabetolog
Diabetolog



Dołączył: 21 Gru 2008
Pochwał: 8

Posty: 1682

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ja jestem anty Hameronka ! A raczej tak pół na pół.
Moim zdaniem House'a o wiele bardziej pasuję do Cuddy ! Właśnie doszłam do wniosku oglądając pierwsze odcinki (pierwszego sezonu ) House'a ,że wcześniej może mieli coś wspólnego, bardziej się rozumieli, mieli wspólne tematy ale już to się zmieniło. Moim zdaniem Cam. jest za słodka dla House'a. Znaczy już jej postać rozkręca się w 4 serii, ale gdy zobaczyłam pierwszy odcinek trzeciego sezonu to mnie zamurowało :O

To,że nie lubię połączenia House'a i Cam. to nie oznacza,że nie lubię na nich obu patrzeć. Może trochę pasują do siebie,ale moim zdaniem Cam powinna mieć kogoś młodszego, kogoś bardziej wrażliwego. Hałs to nie jest dobry wybór. Dobrzy przyjaciele i tyle..



PostWysłany: Pon 18:02, 20 Kwi 2009
ann
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 15 Mar 2009
Pochwał: 49

Posty: 7847

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ja się poddaję woli scenarzystów ;)
W "dawnych" sezonach byłam baaaardzo za Hameronem (kiedy House zabrał Cameron na Monster Trucks, kiedy poprosił ją, żeby wróciła do zespołu itd.), a kiedy scenarzyści zrobili zwrot, moje odczucia na temat shippów też go zrobiły - i teraz kibicuję Cameron i Chase'owi, a przede wszystkim HUDDY! ;) :houselove:
Hameron to był bardzo ładny ship, ale - według mnie - już się skończył.



_________________
Zapytaj mnie (anonimowo) o cokolwiek:
www.formspring.me/Miztlikatia

PostWysłany: Nie 11:50, 03 Maj 2009
Katia
Patomorfolog
Patomorfolog



Dołączył: 01 Kwi 2009
Pochwał: 12

Posty: 840

Miasto: Warszawa
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ja mam takie pytanko... bo najpierw muszę zacząć od tego, że kiedyś byłam Hameronką (bagatela, całe dwa pierwsze sezony). Potem zaczęłam liczyć na Huddy, a teraz to w ogóle nie widzę House'a w stałym związku.
Wracając do tematu... Między Housem i Cam naprawdę dobrze się układało, więc czy ktoś może mi wskazać (jeśli się da...) moment, kiedy to wszystko się popsuło?



_________________
Potrzebujesz bety? Pisz śmiało na gg:)

PostWysłany: Pon 9:03, 04 Maj 2009
Pinky
Stażysta
Stażysta



Dołączył: 18 Mar 2009
Pochwał: 1

Posty: 150

Miasto: okolice Cze-wy
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

między House'a, a Cameron nigdy się nic nie zepsuło, bo nigdy nic nie było, przynajmniej nie ze strony House'a. A ze strony Cam to jej "przeszło" jak zaczęła spotykać się z Chase'm przynajmniej moim zdaniem :D



_________________


Moje siostrzyczki Nemezis i Sevir i nasza mamuta Maagda
Mój prywatny, jedyny i niezastąpiony kaloryferek Alan
Moja prywatna pisarka zÓych dobranocek, po których nikt nie zaśnie - Guśka

PostWysłany: Pon 9:18, 04 Maj 2009
nimfka
Nietoperek
Nietoperek



Dołączył: 13 Sty 2009
Pochwał: 30

Posty: 11393

Miasto: HouseLand
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Shippers Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następny
Strona 4 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Mapa użytkowników | Mapa tematów
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Czas generowania strony 0.08800 sekund, Zapytań SQL: 15