Hameron (Cameron + House)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Shippers
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Wiadomość Autor

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hameron (Cameron + House)

Hameron



_________________

PostWysłany: Sob 13:47, 20 Gru 2008
T.
Mecenas Timon
Mecenas Timon



Dołączył: 19 Gru 2008
Pochwał: 37

Posty: 2458

Powrót do góry




Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

O tak, jestem za. Hameronka zawsze i wszędzie.
Według mnie, oni po prostu pasują do siebie. Amen ;).
Tylko jakoś pusto tutaj...



_________________

,,People say: 'What do you think of people that only talk to you or like you because you're in Green Day?'
And I say: 'Well, I AM Green Day. That is me... that is my life.'"

PostWysłany: Sob 12:06, 27 Gru 2008
Salamandra
Psychologiczny Iluzjonista
Psychologiczny Iluzjonista



Dołączył: 27 Gru 2008
Pochwał: 19

Posty: 7968

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bo większość woli Huddy... a mi bardziej pasuje właśnie hameronek..
oni do siebie bardziej pasują niż House i Cuddy.



_________________
FUS forever

sis - Sevir :**

... i dopiero wtedy stało się światło

"you are still terribly afraid to be hurt, your imaginary sadism shows that. so afraid to be hurt that you want to take the lead and hurt first." "Only with you, eternity wouldn't be boring."

PostWysłany: Sob 12:42, 27 Gru 2008
Caellion
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 21 Gru 2008
Pochwał: 15

Posty: 5591

Miasto: Bełchatów/łódź
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dlaczego uważacie, że bardziej do siebie pasują? Charakterologicznie i temperamentalnie, to właśnie House i Cuddy są dwie krople wody :D (nie chcę nikogo tym postem urazić, tylko wyrażam swoje zdanie i przytaczam argument) Cam i House są w moim przekonaniu zbyt różni, nie mają ze sobą wiele wspólnego, a słynne powiedzenie, że "przeciwieństwa się przyciągają" może i się sprawdza, ale tylko w przypadku mało znaczących cech, stanowiących składową np. temperamentu (potwierdzono naukowo).



PostWysłany: Sob 13:02, 27 Gru 2008
rocket queen
Pumbiasta Burleska



Dołączył: 19 Gru 2008
Pochwał: 57

Posty: 3122

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

O tak, mój drugi ulubiony szip.
Jak dla mnie Cameron wcale nie jest taką miągwą za jaką ją wszyscy uważają. Widać to zwłaszcza w ostatnich odcinkach jak potrafi żartować sobie z Housem zachowując dystans. Jest zdecydowana w działaniu i ma temperamencik (to akurat widać już w pierwszych odcinkach, gdy zaprasza House'a na randkę). No i przy ich pocałunku... czułam takie iskrzenie.. nie to co Cuddy i House i HotHuK... wtedy miałam wrażenie, że zaraz poleci taka muzyczka z Simsów jak się simsy całują... neee.

Ale niech nikt się nie obraża! To tylko i wyłącznie moje subiektywne odczucie!



PostWysłany: Sob 13:09, 27 Gru 2008
ceone
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 26 Gru 2008

Posty: 4

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiecie, każdy lubi takie shipy jakie mu pasują...

ja np. nie widzę Cameron i Chase'a razem (mimo iż w serialu jak an razie są) bardziej House pasuje do Cam... bo przeciwieństwa się przyciągają...
rocket ale Cameron nie jest taką słabą niewinną dziewczynką... obydwoje są skrzywieni, zepsuci... a to już sprawia że pasują.



_________________
FUS forever

sis - Sevir :**

... i dopiero wtedy stało się światło

"you are still terribly afraid to be hurt, your imaginary sadism shows that. so afraid to be hurt that you want to take the lead and hurt first." "Only with you, eternity wouldn't be boring."

PostWysłany: Sob 14:30, 27 Gru 2008
Caellion
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 21 Gru 2008
Pochwał: 15

Posty: 5591

Miasto: Bełchatów/łódź
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oni są podobni ;) Przynajmniej w pewnym stopniu. Cameron wbrew pozorom, też ma zadziorny charakterek, a że jest wrażliwa i dobra... No cóż, za dobrze by było jakby byli identyczni.
Poza tym przeciwieństwa naprawdę się przyciągają. Wiem z doświadczenia :D



_________________

,,People say: 'What do you think of people that only talk to you or like you because you're in Green Day?'
And I say: 'Well, I AM Green Day. That is me... that is my life.'"

PostWysłany: Sob 15:24, 27 Gru 2008
Salamandra
Psychologiczny Iluzjonista
Psychologiczny Iluzjonista



Dołączył: 27 Gru 2008
Pochwał: 19

Posty: 7968

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie żebym była złośliwa (jestem, ale nie chce żeby ten post tak zabrzmiał ^^) ale nie uważacie, że człowieka powinno sie kochac za to kim jest, a nie za to kim chcemy żeby był? Cameron wielokrotnie udowadniała, że chciałaby Housa zmienić. W opowiadaniach (tak Salamandra mówię między innymi o twoim :P chociaz i tak je lubię ^^ ) House zawsze się zmienia. Zawsze jest lepszy, bardziej uczuciowy i kiedy już taki jest wychodzi na światło dzienne, że bardzo kocha Cameron. W 3x15 w pocałunku, ja nie widziałam prawie żadnej reakcji Housa. Mówię prawie, bo oddał pocałunek. (a co miał zrobić? odskoczyć i uderzyć w twarz? :lol: całować się każdy lubi, więc skoro nie był w żadnym związku, to dlaczego nie? ) On był wystraszony, zażenowany, a kiedy przyssała się do jego ust to nawet przewrócił oczami. I to, że zauważył, że wyciąga strzykawkę znaczyło, że nie był aż tak zaangażowany w pocałunek żeby nie widzieć, co się dzieje poza jej ustami.Cameron ma manię zbawiania świata. To, że teraz stała się "ostrzejsza" nic tego nie zmienia. W 3x01, gdy House już nie kulał, przestał być dla niej atrakcyjny. Zaprosił ją na randkę, a ona co? Odmówiła, a on doskonale zdawał sobie sprawę dlaczego. Okej, bo się już zapędzam :D W każdym razie kiedyś i ja byłam za Hameronem. Kiedyś :D Dlatego podziwiam was, że nie zmieniliście zdania tak szybko jak ja :D



_________________

PostWysłany: Sob 15:27, 27 Gru 2008
jeanne
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 21 Gru 2008
Pochwał: 50

Posty: 11087

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeanne wkracza do gry ;). Teraz (tzn. jak wena przyjdzie) napiszę takiego Hameronkowego Hardcore'a, że uwierzysz, że bez zmiany House'a do siebie pasują.
Zresztą Cam nie chce, żeby Greg był inny. Ją właśnie ciągnie do niego ten House'owy charakterek. :)



_________________

,,People say: 'What do you think of people that only talk to you or like you because you're in Green Day?'
And I say: 'Well, I AM Green Day. That is me... that is my life.'"

PostWysłany: Sob 15:34, 27 Gru 2008
Salamandra
Psychologiczny Iluzjonista
Psychologiczny Iluzjonista



Dołączył: 27 Gru 2008
Pochwał: 19

Posty: 7968

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z jeanne z tą różnicą, że nigdy nie byłam za tym shippem, jestem zagorzałą Chaseronką i od niedawna także Huddzinką. Nie widzę żadnej chemii między Housem a Cameron, w przeciwieństwie do dwóch wyżej wymienionych shippów. Rzeczywiście w poprzednich sezonach Cameron była wpatrzona w House'a, jednak po obejrzeniu 5x07 moim zdaniem to się zmieniło i Allison dojrzała do związku z Chasem.



_________________

avek by Hambarr & banner by poprostuxzjawa:*
Dla fanów - Lie to me: http://lietome.fora.pl/

Należę "nie" dumnie do KHkNSnR !

PostWysłany: Sob 15:41, 27 Gru 2008
L.
Ginekolog
Ginekolog



Dołączył: 21 Gru 2008
Pochwał: 3

Posty: 2254

Miasto: 3city
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja zawsze byłam w grze, tylko jako przyczajony tygrys :D I nie!! Rozumiesz? Ja się nie zgadzam! Miało być Huddy for me *tupie nogą* Ale wracając do tematu :twisted: Aż sobie musiałam obejrzeć wszystkie hameron sceny, bo większości nie pamiętałam :D Przeciwieństwa sie przyciągają, ok, zgadzam się, ale nie w takim stopniu w jakim są zróżnicowani House i Cameron. Potrafilibyście być tak na przykład z kanibalem? (fakt, że nie potrafię wymyślić lepszego porówniania świadczy tylko o tym, ze mróz zamroził mi szare komórki :D ) No właśnie, raczej nie. House nie lubi kompromisów, a szczególnie w sferze prywatnej. Housowy charakterek wszystkich pociąga (no dobrze nie wszystkich, mojej koleżanki nie, ale ona nie jest w tym momencie ważna) ale czy Cameron potrafiłaby się aż tak bardzo zmienić żeby potrafiła z Housem żyć? Nie sadzę... W takim razie wyjaśnijcie mi proszę dlaczego nie zgodziła się iść z nim na randkę, bo mój mózg przesycony Huddyzmem nie potrafi tego pojąć.Cam sama zapraszała Housa na randkę, dlaczego teraz, kiedy mogła mieć satysfakcje z tego, że tym razem to on ją zaprosił, nie skorzystała? Z czystej przekory? Chęcią sprawiania wrażenia niedostępnej? Ja, która uwielbia sie bawić uczuciami, obserwując jak bardzo mogę naciskać, padłabym tam trupem i się zgodziła. Kolejna sprawa, dlaczego House nie uczynił kompletnie nic, gdy dowiedział sie, ze Cam sypia z Chasem? Tak bardzo mu odpowiadało, że miłość jego życia jest z innym. Ależ kurcze on szlachetny! Porównajcie sobie jego reakcje kiedy Cuddy chodziła na randki, a kiedy Cameron. :D
L. ja przeszłam chyba wszelkie możliwe shipy i skończyłam na Huddy i stąd się już nie ruszam :D



_________________

PostWysłany: Sob 16:20, 27 Gru 2008
jeanne
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 21 Gru 2008
Pochwał: 50

Posty: 11087

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie weszłam w umysł Cam, ale domyślam się, że nie poszła z nim na randkę z czystej przekory. Chciała pokazać swoje pazurki, że nie jest taka łatwiutka jak się House'owi zdawało.
A gdy Cameron chodziła na randki House nie reagował, bo udawał, że go to nie obchodzi. Przecież niby go nic nie rusza, więc nie chciał wychodzić spod swej maski.
Ona nie musi się zmieniać, żeby być z House'em, ale jeśli już, to pewnie żeby potrafiła. Dla niego Cam potrafi się poświęcić.



_________________

,,People say: 'What do you think of people that only talk to you or like you because you're in Green Day?'
And I say: 'Well, I AM Green Day. That is me... that is my life.'"

PostWysłany: Sob 16:29, 27 Gru 2008
Salamandra
Psychologiczny Iluzjonista
Psychologiczny Iluzjonista



Dołączył: 27 Gru 2008
Pochwał: 19

Posty: 7968

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale Cameron chyba miała świadomość, że House jest trudnym z relacjach międzyludzkich człowiekiem i kolejna okazja się więcej nie powtórzy. Że nawet gdyby potem sobie uświadomił, że coś do niej 'czuje" to nic nie zrobi, bo będzie sie mścił za tą odmowę. Jakoś nie sądzę, żeby House, który bądz, co badz jest bardzo zaborczy, potrafił aż tak bardzo ukrywać to, co czuje. Wskaźnikiem jego uczuc jest noga, a jakoś nie zaobserwowałam żeby było jakieś nasilenie bólu w tamtym czasie. A właśnie House nie potrzebuje poświęcenia, litości, czegoś dzieki czemu czułby się gorszy przez swoje kalectwo.
:*



_________________

PostWysłany: Sob 16:40, 27 Gru 2008
jeanne
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 21 Gru 2008
Pochwał: 50

Posty: 11087

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na pewno miała świadomość, że House jest trudny, jednak może to ona chciała się na nim zemścić? Za to, że ją odtrącał? Czasami my, istoty ludzkie postępujemy nawet wbrew sobie, żeby coś pokazać.
A co do tej nogi... Każdy wskaźnik może czasem nawalić :D



_________________

,,People say: 'What do you think of people that only talk to you or like you because you're in Green Day?'
And I say: 'Well, I AM Green Day. That is me... that is my life.'"

PostWysłany: Sob 17:01, 27 Gru 2008
Salamandra
Psychologiczny Iluzjonista
Psychologiczny Iluzjonista



Dołączył: 27 Gru 2008
Pochwał: 19

Posty: 7968

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale co uzyskałaby tą swoją zemstą? Mam Cameron za dośc inteligentną, czy ona spodziewała, że po takiej odmowie, ma jeszcze szanse na drugi raz?
Ale, gdy Cuddy chciała mieć dziecko, to jakoś nie nawalił :P
A po za tym wątpliwe jest żeby House mógł się powstrzymać od złośliwości. Gdy coś go irytuje, nie jest po jego myśli stara się to ośmieszyć, zniszczyć, udowodnić przewagę, a tego nie było. Wyrzucił tylko dokumenty, gdy ich nakrył w schowku i tyle :P



_________________

PostWysłany: Sob 17:08, 27 Gru 2008
jeanne
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 21 Gru 2008
Pochwał: 50

Posty: 11087

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Shippers Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następny
Strona 1 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Mapa użytkowników | Mapa tematów
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Czas generowania strony 0.05610 sekund, Zapytań SQL: 16