Huddy (House + Cuddy)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 5, 6, 7 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Shippers
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Wiadomość Autor

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

T., jesteś niezastąpiona :D

Cytat:
To apetyty były mocno wyostrzone.

Masz rację, wszyscy się spodziewali i nadal spodziewają (chociaż po tym odcinku...) jeszcze czegoś "więcej" z ich strony. Jestem ciekawa jak te sprawy zostaną rozwiązane w 6. sezonie :wink:



_________________

Następny sezon będzie nasz! Nawet "Marian" nam nie przeszkodzi! :mrgreen:
Gusia - moja Bratnia Dusza :wink: Danielek18 - mój młodszy, zÓy i ironiczny brat :mrgreen:

PostWysłany: Wto 17:04, 12 Maj 2009
zaneta94
Grzanka
Grzanka



Dołączył: 16 Lut 2009
Pochwał: 30

Posty: 11695

Miasto: Dziura zabita dechami :P
Powrót do góry




Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z T. . Jeszcze przed nami 2 sezony ! Wszystko może się zdarzyć.
Oczywiście mocno dobiło mnie to,że nie było żadnego

Spojler:

Huddy seksu

Strasznie,ale to strasznie ! Ale myślę, że po tym wszystkim co wydarzyło się w życiu House'a , to wszystko zmieni się na lepsze. Że tym bardziej coś między Cuddy, a Housem zakwitnie .
Ja nie tracę nadzieji , Hudzinki głowa do góry !



PostWysłany: Wto 17:39, 12 Maj 2009
ann
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 15 Mar 2009
Pochwał: 49

Posty: 7847

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Boże T. gdyby nie ty to ja bym chyba w depresje popadła.
To że apetyty były wyostrzone to prawda, to że będą kolejne odcinki, też prawda, ale żeby nam coś TAKIEGO zrobić :? wszystkie najbardziej zÓe huddy momenty są albo halucynacjami, albo fantazjami House'a :evil: Mam nadzieje że w 6 sezonie dadzą nam ,,coś więcej" chociaż po ostatnim odcinku
zaczynam podchodzić do tego wszystkiego z coraz mniejszym optymizmem :? Mam nadzieje że na samym końcu, choćbym miała na to czekać następne 2 sezony, sprawy się ułożą i będzie PRAWDZIWY HuS i w ogóle huddy :D



_________________


Moje siostrzyczki Nemezis i Sevir i nasza mamuta Maagda
Mój prywatny, jedyny i niezastąpiony kaloryferek Alan
Moja prywatna pisarka zÓych dobranocek, po których nikt nie zaśnie - Guśka

PostWysłany: Wto 17:57, 12 Maj 2009
nimfka
Nietoperek
Nietoperek



Dołączył: 13 Sty 2009
Pochwał: 30

Posty: 11393

Miasto: HouseLand
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ja jestem zachwycona Huddy w 24. odcinku! Przecież House praktycznie przyznał Wilsonowi,że kocha Cuddy,że chce z nią być, że nie wie, co zrobić.
Dla mnie to O WIELE więcej niż jednorazowy HuS! Poza tym - co się odwlecze, to nie uciecze.
Przewiduję,że jak House wróci po odwyku, to 6.sezon też będzie Huddzinkowy :) I od nowa będziemy przeżywać HuKowe radości, a może i HuS :) A gdyby HuS wydarzył się naprawdę już w odcinku 5x23 już całą radość z "pierwszego HuSa" mielibyśmy za sobą ;D



_________________
Zapytaj mnie (anonimowo) o cokolwiek:
www.formspring.me/Miztlikatia

PostWysłany: Wto 22:29, 12 Maj 2009
Katia
Patomorfolog
Patomorfolog



Dołączył: 01 Kwi 2009
Pochwał: 12

Posty: 840

Miasto: Warszawa
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a moze mi ktoś wyjaśnić dlaczego House znalazł rano Cuddy szminke? czy to była halucynacja?



_________________


Znalazłam siostrę- sylrich my sis forever :*

"When the land slides and when the planet dies, that's when I come back to you"

PostWysłany: Sro 8:33, 13 Maj 2009
kasia2820
Reumatolog
Reumatolog



Dołączył: 21 Sty 2009
Pochwał: 3

Posty: 1087

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak. Tak naprawdę on znalazł pudełko Vicodinu - jego umysł "przerobił" go na szminkę. Za każdym razem, kiedy na nią patrzył, czy bawił się nią - tak naprawdę trzymał Vicodin. I ŁYKAŁ (!) Vicodin. Wcale nie przeszedł detoksu.
A ślad szminki na jego policzku też był urojony. Potem jest pokazane, że w lustrze odbija się House bez tej szminki.

A poza tym - powiem Wam,że jestem z siebie dumna. Domyśliłam się "co jest nie tak z tym kubkiem", zanim House na to wpadł :)



_________________
Zapytaj mnie (anonimowo) o cokolwiek:
www.formspring.me/Miztlikatia

PostWysłany: Sro 8:39, 13 Maj 2009
Katia
Patomorfolog
Patomorfolog



Dołączył: 01 Kwi 2009
Pochwał: 12

Posty: 840

Miasto: Warszawa
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Co jeszcze oprócz tej szminki,HuS'a i odwyku było halucynacją?
Bo już się w tym pogubiłam.



PostWysłany: Sro 16:10, 13 Maj 2009
martusia14
Lekarz rodzinny
Lekarz rodzinny



Dołączył: 17 Sty 2009

Posty: 314

Miasto: Toruń
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W sumie to chyba wszystko wymieniłaś, cały 24 odcinek kręci się głównie wokół szminki i "nocnego detoksu". Szkoda, że House okazał jakieś cieplejsze uczucia do Cuddy tylko dlatego, że był naćpany. Ale może nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło... 8)



PostWysłany: Czw 16:21, 14 Maj 2009
morgana
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 05 Maj 2009

Posty: 14

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

martusia - w odcinku 5x23 House mówi o Cuddy, żeby szła się opiekować swoim bachorem, bo dzięki temu ma o sobie wysokie mniemanie. Cuddy mu odpowiada: "chrzań się". Chce wyjść, ale House ją zatrzymuje, prosząc o pomoc w detoksie. Później jest cały detoks w domu House'a i HuS.
W RZECZYWISTOŚCI po powiedzeniu "chrzań się" Cuddy WYSZŁA i poszła sobie, House się do niej nie odezwał i nie zatrzymał jej. W domu był sam. Cały detoks i HuS to była halucynacja.
Dodatkowo w odcinku 5x245 halucynacją jest szminka i jej odcisk rano na policzku House'a.
Poza tym wszystko jest już prawdą - np. House mówi Wilsonowi,że spał z Cuddy, bo naprawdę jest przekonany,że tak było. Myśli,że Cuddy jest na niego zła z powodu wspólnej nocy - tymczasem ona jest zła z powodu "bachora" i tego, co House powiedział przed jej odejściem.



_________________
Zapytaj mnie (anonimowo) o cokolwiek:
www.formspring.me/Miztlikatia

PostWysłany: Czw 21:31, 14 Maj 2009
Katia
Patomorfolog
Patomorfolog



Dołączył: 01 Kwi 2009
Pochwał: 12

Posty: 840

Miasto: Warszawa
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Trzeba przyznać, że to co teraz się dzieje między House'm i Cuddy to prawdziwe Huddy z krwi i kości. Oboje są niezwykle silnymi charakterami. Najpierw zgryźliwości w pierwszych sezonach [naprawdę myślałam na początku, że siebie nie cierpią], póżniej rozkręcenie na maxxa i w końcu 'upragniony sen' w 5 sezonie.
Zawsze ich coś do siebie ciągło, chociaż trudno było to rozszyfrować dla mnie hilson'owej dziewczyny :mrgreen: :mrgreen:.



PostWysłany: Sob 19:43, 23 Maj 2009
chocolate
Designer Miesiąca
Designer Miesiąca



Dołączył: 20 Maj 2009
Pochwał: 7

Posty: 462

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale to jest troche dziwne. kiedy house powiedział do cuddy że chce to robić zawsze (całowac tam chyba było) to zaczeli się.. ekhem.. całowąc namiętniej :D to wszystko było po nocnym detoksie. po tym huddy sex house budzi się i idzie do łazienki (czy oni robili to od rana do następnego dnia?) .jak idzie do szpitala to nie ma spóźnienia.. może siemyle



PostWysłany: Sob 21:51, 23 Maj 2009
piotreksow
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 10 Kwi 2009

Posty: 21

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tpiotreksowpiotreksow to były halucynacje jak wiesz a house juz zdał sobie sprawe ze od dawna coś do niej czuje



_________________

PostWysłany: Nie 14:30, 24 Maj 2009
janeczka85
Stomatolog
Stomatolog



Dołączył: 19 Gru 2008
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1

Posty: 576

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nareszcie wiem co było halucynacją szkoda że nie było "Huddy" ale może w szóstym sezonie



_________________
avek mój
"Jestem nieuczciwy i uczciwie możesz liczyć na moją nieuczciwość.To uczciwi są nieprzewidywalni ,zawsze mogą zrobić coś niewiarygodnie głupiego..."- Kapitan Jack Sparrow
Zazdrość to chyba najstarszy motyw morderstw na świecie.-Seeley Booth
:houselove: kliknij, jeśli jesteś fanem serialu Bones

PostWysłany: Sro 21:18, 27 Maj 2009
poprostuxzjawa
Reumatolog
Reumatolog



Dołączył: 20 Maj 2009
Pochwał: 39

Posty: 2061

Miasto: Młodocin
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja uwazam ,ze teraz jak juz House wie ,ze czuje do Cuddy cos wiecej "Huddy" rozwinie sie w kolejnym sezonie. :D



_________________
"Doing nothing is not a plan it is a specyficly lack of a plan"

PostWysłany: Czw 9:27, 28 Maj 2009
Betti
Chirurg dziecięcy
Chirurg dziecięcy



Dołączył: 13 Kwi 2009
Pochwał: 13

Posty: 2631

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wielbić ich to mało xD Są fantastyczni, fascynujący i - są cholernie słuszni. Prawdziwi. House to wieczny chłopiec, niby wypełniający zdanie: "Faceci dojrzewają do 7. roku życia, potem tylko rosną" (Wybaczcie, chłopcy :P), a jednak, nie tak zupełnie do końca. Cuddy zaś... Podziwiam jej cierpliwość, a równocześnie pod pewnymi względami niewiele się od Housa różni: oboje są samotnymi i zagubionymi ludźmi, jedyna różnica, że House stara się udowodnić, że ma to w głębokim poważaniu. To będzie trudne uczucie, ale sądzę, że najsilniejsze, najbardziej pociągające i w ogóle, nie mogę się doczekać, bo nie wierzę, że może być inne wyjście, oni muszą być razem i koniec, i kwestią ruchomą jest tylko - kiedy xD



_________________
Sprawdź mnie.

PostWysłany: Nie 11:35, 31 Maj 2009
Domena
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 30 Maj 2009

Posty: 19

Miasto: na Śląsku
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Shippers Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 5, 6, 7 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37  Następny
Strona 6 z 37

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Mapa użytkowników | Mapa tematów
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Czas generowania strony 0.08788 sekund, Zapytań SQL: 15