Hugh Laurie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 4 ... 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Aktorzy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Wiadomość Autor

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moja próżność nie ma granic, ale czy ja dobrze widzę, ze na foto nr 7 nie widzę łysego placka na głowie, za to widzę traktory do smokingu.

to tak w kontekscie głosowania na najatrakcyjniejszego mężczyznę roku.



_________________
ikonka od woźnego rocket queen

FUS - Frakcja Uaktywnionych Seksoholików

PostWysłany: Czw 19:31, 08 Sty 2009
Lupus
Kot Domowy



Dołączył: 23 Gru 2008
Pochwał: 5

Posty: 3179

Powrót do góry




Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ja z innej beczki....

wiecie, ze Hugh Laurie bez słowa opuścił plan serialu na kilka dni i wyjechał do Londynu.
Podobno Hugh Laurie publicznie oświadczył po powrocie: „….przed ponad 10 laty wdałem się w romans na planie filmowym, który kosztował mnie ciężkie załamanie nerwowe, do dzisiaj biorę antydepresanty i poddaję się terapii. Praca po kilkanaście godzin na dobę przy realizacji serialu spowodowała potrzebą spotkania się ze swoim psychoanalitykiem….”.

W programie The Ellen DeGeneres Show prowadząca powiedziała:
„….co Hugh Laurie w tym bardzo osobistym wyznaniu powiedział między wierszami? - Nie wpychajcie mi w ramiona Lisy Edelstein bo dopadnie mnie depresja i zyski z serialu przejdą wszystkim koło nosa…”.



_________________
FUS forever

sis - Sevir :**

... i dopiero wtedy stało się światło

"you are still terribly afraid to be hurt, your imaginary sadism shows that. so afraid to be hurt that you want to take the lead and hurt first." "Only with you, eternity wouldn't be boring."

PostWysłany: Czw 22:55, 08 Sty 2009
Caellion
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 21 Gru 2008
Pochwał: 15

Posty: 5591

Miasto: Bełchatów/łódź
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Caellion napisał:
a ja z innej beczki....

wiecie, ze Hugh Laurie bez słowa opuścił plan serialu na kilka dni i wyjechał do Londynu.
Podobno Hugh Laurie publicznie oświadczył po powrocie: „….przed ponad 10 laty wdałem się w romans na planie filmowym, który kosztował mnie ciężkie załamanie nerwowe, do dzisiaj biorę antydepresanty i poddaję się terapii. Praca po kilkanaście godzin na dobę przy realizacji serialu spowodowała potrzebą spotkania się ze swoim psychoanalitykiem….”.

W programie The Ellen DeGeneres Show prowadząca powiedziała:
„….co Hugh Laurie w tym bardzo osobistym wyznaniu powiedział między wierszami? - Nie wpychajcie mi w ramiona Lisy Edelstein bo dopadnie mnie depresja i zyski z serialu przejdą wszystkim koło nosa…”.


Cael, skąd masz takie informacje? Bo przyznam, że pierwsza część jest mi znajoma (tzn. czytałam wywiad z Hugh, ale już dawno temu), natomiast tej drugiej zupełnie nie kojarzę...

Dodano 14 minut temu:

The whole cast from House accepts the award for "Favorite TV Drama" at the People's Choice Awards 2009:





Hugh ma niesamowite poczucie humoru :D
A Lisa wygląda... łojezuzmaria... :prosze: :prosze: :prosze: ZJAWISKOWO!



PostWysłany: Czw 23:38, 08 Sty 2009
rocket queen
Pumbiasta Burleska



Dołączył: 19 Gru 2008
Pochwał: 57

Posty: 3122

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

gdzieś po angielsku czytałem to... i mnie to zastanowiło...



_________________
FUS forever

sis - Sevir :**

... i dopiero wtedy stało się światło

"you are still terribly afraid to be hurt, your imaginary sadism shows that. so afraid to be hurt that you want to take the lead and hurt first." "Only with you, eternity wouldn't be boring."

PostWysłany: Pią 14:51, 09 Sty 2009
Caellion
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 21 Gru 2008
Pochwał: 15

Posty: 5591

Miasto: Bełchatów/łódź
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Och Gosz.... Jak ja go uwielbiam :) hehehe powala swoją inteligencja i swoboda. A dziewczyny rzeczywiście wyglądały ślicznie:)



_________________

PostWysłany: Pią 15:05, 09 Sty 2009
T.
Mecenas Timon
Mecenas Timon



Dołączył: 19 Gru 2008
Pochwał: 37

Posty: 2458

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kolejna nowina http://housemd.info.pl/wiadomosc,279,laurie-czule-wspomina-dawny-zwiazek-z-emma-thompson.html



_________________
Toaroraptorus vel Szpon Sprawiedliwości
Bywają rozstania niezależne od dwojga.Bolesne bo żadne go nie chce.

PostWysłany: Sro 10:26, 14 Sty 2009
ToAr
(prze)Biegły Rewident
(prze)Biegły Rewident



Dołączył: 19 Gru 2008
Pochwał: 63

Posty: 11254

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hugh jest niesamowity! fajnie wygladało to jak na sceną władowała się taka ekipa :hahaha: i jak każdy by zacząło dziękować :shock: :D :hahaha:



PostWysłany: Sro 15:52, 14 Sty 2009
Madlen
Onkolog
Onkolog



Dołączył: 21 Gru 2008
Pochwał: 4

Posty: 3092

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Fox panel at the 2009 Winter TCA Tour

http://housemd.info.pl/foto.php?plik=modules/gallery/foto/07a3e3e5b52b499d17c2ea56af50bde0.jpg
http://housemd.info.pl/foto.php?plik=modules/gallery/foto/f7e25164eeffff49e977cf8529852842.jpg



_________________
Toaroraptorus vel Szpon Sprawiedliwości
Bywają rozstania niezależne od dwojga.Bolesne bo żadne go nie chce.

PostWysłany: Sro 15:53, 14 Sty 2009
ToAr
(prze)Biegły Rewident
(prze)Biegły Rewident



Dołączył: 19 Gru 2008
Pochwał: 63

Posty: 11254

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Laurie w Playboy'u

http://housemd.info.pl/wiadomosc,295,hugh-laurie-w-playboyu.html



_________________
Toaroraptorus vel Szpon Sprawiedliwości
Bywają rozstania niezależne od dwojga.Bolesne bo żadne go nie chce.

PostWysłany: Pią 15:08, 16 Sty 2009
ToAr
(prze)Biegły Rewident
(prze)Biegły Rewident



Dołączył: 19 Gru 2008
Pochwał: 63

Posty: 11254

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na stronie MaryKir jest link do ostatniego wywiadu z Hugh w Tonight Show u Jay Leno. Moze ktoś miałby ochotę pokusić się o przetłumaczenie co ciekawszych fragmentów.
Muszę przyznać, ze Hugh prezentuje się tam niezwykle pociągajaco. Jest wyluzowany i strasznie gadatliwy.
W programie występuje również Band from TV. Na pierwszym planie jest Jesse ze swoimi skrzypkami. Również pociagający, jesli ktos lubi tego typu urodę.



_________________
ikonka od woźnego rocket queen

FUS - Frakcja Uaktywnionych Seksoholików

PostWysłany: Nie 12:08, 18 Sty 2009
Lupus
Kot Domowy



Dołączył: 23 Gru 2008
Pochwał: 5

Posty: 3179

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

http://www.popcorner.pl/popcorner/1,81588,6168041,Hugh_Laurie_w_Playboy_u.html - na tej stronie znajdują się fragmenty wywiadu dla playboya



_________________
FUS forever

sis - Sevir :**

... i dopiero wtedy stało się światło

"you are still terribly afraid to be hurt, your imaginary sadism shows that. so afraid to be hurt that you want to take the lead and hurt first." "Only with you, eternity wouldn't be boring."

PostWysłany: Nie 12:49, 18 Sty 2009
Caellion
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 21 Gru 2008
Pochwał: 15

Posty: 5591

Miasto: Bełchatów/łódź
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

http://film.onet.pl/0,0,1901536,plotki.html



_________________




Codziennie budzę się piękniejsza, ale dziś to już chyba
przesadziłam...

PostWysłany: Czw 8:15, 22 Sty 2009
lizbona
Diabetolog
Diabetolog



Dołączył: 21 Gru 2008
Pochwał: 8

Posty: 1682

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hugh Laurie zakończył niedawno pracę na planie animacji "Potwory kontra Obcy", w której udzielił głosu jednej z postaci.

- Myślę, że cierpiałem po prostu na typową dla młodych ludzi arogancję. Kiedy miałem 15 lat, wspólnie z grupą kolegów obiecaliśmy sobie, że nie dożyjemy 40 urodzin. Postanowiliśmy się zabić. Niektórzy z nas byli jeszcze bardziej ekstremalni w swoich poglądach i zapowiadali, że nie zamierzają dożyć nawet 30-tki, ale ja do nich nie należałem. Wszyscy powtarzaliśmy: "Mam nadzieję, że umrę, zanim zdążę się zestarzeć." Typowa arogancja młodości - wspomina aktor w wywiadzie dla magazynu "Playboy".

Hugh Laurie obejrzał zaledwie 10 odcinków swojego serialu "Dr House", ponieważ nie lubi na siebie patrzeć.

Brytyjski aktor przyznaje, że podoba mu się koncepcja serialu o zgryźliwym, ale genialnym lekarzu i prawdopodobnie należałby do najwierniejszych widzów, gdyby sam nie był jego gwiazdą.

- Styl i humor tego serialu bardzo mi odpowiadają, ale nie potrafiłbym patrzeć na sceny ze swoim udziałem - wyjaśnia gwiazdor.


Laurie może dostać za udział w jednym odcinku "Dr House'a" nawet 400 tysięcy dolarów. To uczyniłoby go najlepiej zarabiającym aktorem telewizyjnym.

Wynagrodzenie aktora może wzrosnąć nawet do 9 milionów dolarów rocznie zgodnie z nową umową zawartą z producentem serialu, Universal Media Studios - twierdzi serwis Hollywood Reporter. Laurie ma zostać także jednym z producentów show, który wraca na antenę wraz z końcem września. Nowa umowa przewiduje podobno udział aktora w serialu do 2012 roku.



_________________
FUS forever

sis - Sevir :**

... i dopiero wtedy stało się światło

"you are still terribly afraid to be hurt, your imaginary sadism shows that. so afraid to be hurt that you want to take the lead and hurt first." "Only with you, eternity wouldn't be boring."

PostWysłany: Czw 12:34, 22 Sty 2009
Caellion
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 21 Gru 2008
Pochwał: 15

Posty: 5591

Miasto: Bełchatów/łódź
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

gdzie to znalazłeś?



_________________
Toaroraptorus vel Szpon Sprawiedliwości
Bywają rozstania niezależne od dwojga.Bolesne bo żadne go nie chce.

PostWysłany: Czw 13:36, 22 Sty 2009
ToAr
(prze)Biegły Rewident
(prze)Biegły Rewident



Dołączył: 19 Gru 2008
Pochwał: 63

Posty: 11254

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak on ma mieć umowę do 2012 to jeszcze dużo odcinków przed nami :D
Ja na jego miejscu też bym nie potrafiła sama siebie oglądać, nawet w tak świetnym serialu :D



_________________


Moje siostrzyczki Nemezis i Sevir i nasza mamuta Maagda
Mój prywatny, jedyny i niezastąpiony kaloryferek Alan
Moja prywatna pisarka zÓych dobranocek, po których nikt nie zaśnie - Guśka

PostWysłany: Czw 14:04, 22 Sty 2009
nimfka
Nietoperek
Nietoperek



Dołączył: 13 Sty 2009
Pochwał: 30

Posty: 11393

Miasto: HouseLand
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Aktorzy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 4 ... 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59  Następny
Strona 3 z 59

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Mapa użytkowników | Mapa tematów
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Czas generowania strony 0.15365 sekund, Zapytań SQL: 15