Jak umilamy sobie czas w szkole? Podziel się doświadczeniem
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Ostry Dyżur
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Wiadomość Autor

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

na nudnych lekcjach

zazwyczaj pisalam sobie jakies historyjki (cos w stylu takich fickow jak tu na forum) albo rozkminiałam tekst jakiejs piosenki, w sensie ze, piosenke, ktora zeszlego dnia posluchalam dwa razy, porobowalam sobie dokladnie przypomniec i zapisywalam tekst, głupie wiem :D
w klasie maturalnej juz przestałam sie wygłupiac, bralam ksiazki z przedmiotów, które zdawalam i uczyłam sie ;)



_________________
Mój Kochany małż Greg :*

my soulmate Hambarr :*:* córeczka Nemezis :*
maagdaa&sinaj spółka zóo z.o.o

- In fact, I hate you. - I've never hated anyone more. - Every nerve ending in my body is electrified by hatred. - There is a fiery pit of hate burning inside me, ready to explode. - So it's settled then? - We're settled.

PostWysłany: Sob 16:46, 04 Lip 2009
sinaj
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 02 Maj 2009
Użytkownik zbanowany
Pochwał: 35
Ostrzeżeń: 1

Posty: 3975

Miasto: Legnica/Radom
Powrót do góry




Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja na lekcjach takich ja religia i angielski rysowałam karykatury Nauczycieli a na przerwach mnn dużo się działo i to zawsze



_________________
avek mój
"Jestem nieuczciwy i uczciwie możesz liczyć na moją nieuczciwość.To uczciwi są nieprzewidywalni ,zawsze mogą zrobić coś niewiarygodnie głupiego..."- Kapitan Jack Sparrow
Zazdrość to chyba najstarszy motyw morderstw na świecie.-Seeley Booth
:houselove: kliknij, jeśli jesteś fanem serialu Bones

PostWysłany: Sob 17:03, 04 Lip 2009
poprostuxzjawa
Reumatolog
Reumatolog



Dołączył: 20 Maj 2009
Pochwał: 39

Posty: 2061

Miasto: Młodocin
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moja klasa jest niemożliwa bo każda pani lub pan po lekcji wychodzą jak by wrocili z jakiejś misji czy wojny, nasza średnia zachowania to była jakaś 2,9 może 3,0. 8) :]



_________________
,,wszyscy kłamią"

PostWysłany: Pon 20:11, 06 Lip 2009
HOUSE13
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 31 Mar 2009

Posty: 39

Miasto: SL GKS ,,OLSZA\\\" Olszyna
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja z koleżankami oglądam House'a na mp4 i rzucamy spojrzenia na chłopaków, a chłopaki zjeżdżają na ławce ze schodów. :D

Ortografia! Nie jestem specjalnie czepialska, ale oczy mnie rozbolały i przypomniała mi się moja ukochana polonistka, więc musiałam to uczynić ;). Pozdrawiam, Ewel.



PostWysłany: Czw 21:42, 16 Lip 2009
Ulka95
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 04 Kwi 2009
Użytkownik zbanowany
Pochwał: 6

Posty: 8944

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

U mnie w szkole jest zawsze baaardzo ciekawie.

- Ostatnio mój kolega dostał na przerwie padaczki (szkoda, że nie mamy numeru do House'a ;P)

- Cały czas jest kłótnia 2 kolegów (masakra już 7 rok)

- Wgl. mamy jakieś odpały z przyjaciółkami na przerwach np. udajemy, że nasza koleżanka nas goni i nie może nas zobaczyć i np. zamiast iść po schodach na górę prosto, to my obchodzimy całą szkołę, żeby dojść do sali.

- Ja oczywiście nucę sobie House'owe piosenki.

- Na lekcjach gram w czołgi (podczas tego kredki latają po całej sali [lub na przerwie na korytarzu latają]), gram na przerwach w jakieś sznureczki.

- I w ogóle u nas są takie akcje, ale dużo pisania :D



_________________
House & Cameron <3

PostWysłany: Czw 20:33, 06 Sie 2009
Cynamonka
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 29 Mar 2009

Posty: 38

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przerwa

Mam takie marzenie (takie małe)
Jakbym miał dobry telefon z dostępem do internet to na przerwie ciągle siedziałbym na forum, ale nie mam :( i trudno :) ale można pogadać



PostWysłany: Sob 15:59, 12 Wrz 2009
Net
Lekarz rodzinny
Lekarz rodzinny



Dołączył: 05 Wrz 2009

Posty: 375

Miasto: Wieliczka
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kryzys dosięgnął także moją i Neta szkołę. Gdyby ktoś do nas przyjechał, mógłby napisać książkę pt. "Niekończący się remont". Ale zawsze jest House, a od kiedy odkryłam kilku House'omaniaków w klasie, to zawsze jest temat do rozmów. No i zawsze można powymieniać się genialnymi cytatami z ulubionego serialu.



_________________
Cudny Óbiór od siostry!
maybe_55 i nigide, mHroczne rodzeństwo! ;) Nettie, kuzynka któregoś tam stopnia! :]

PostWysłany: Sob 16:16, 12 Wrz 2009
BluePoliceBox
Kardiochirurg
Kardiochirurg



Dołączył: 14 Lip 2009
Pochwał: 6

Posty: 3274

Miasto: Wieliczka
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Święta racja agawa, święta racja. Niestety mamy remont (zaczął się 1.09.09)



PostWysłany: Sob 18:05, 12 Wrz 2009
Net
Lekarz rodzinny
Lekarz rodzinny



Dołączył: 05 Wrz 2009

Posty: 375

Miasto: Wieliczka
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na niemieckim to my z koleżanką szalejemy ona przekręca słówka np.:
-ich bin da
to ona mówi :
-ich pin dzda
albo ostatnio graliśmy w "trzy po trzy" na wymyślone rzeczy np. pona boga nikt nie pokona :D oprócz House`a też mamy takie wymyślone rzeczy a nie tylko kamień , papier i nożyczki
za to że się dobrze odpowiedziało na niemieckim można było dostać + ja i koleżanka nie wiedziałyśmy wiec sobie opowiadamy śmieszne historie itp. i pani mówi "kto chętny można dostać plusa" a koleżanka na mnie wrzeszczy że ja ją zagadywałam a ja mówię "to można za to dostać plusa?!" i podniosłam rękę w górę w WIELKIM rozmachem i buch w okno i było pięć minut w śmiechu

na tej samej lekcji kłóciliśmy się o kartkę z imieniem bo ja mam angelika i ona a mi się nie chciało wyrywać kartki i pisać to ona napisała tak na kartce
ANGELIKA
<x2>
oczywiście pani tego nie zauważyła i powiedziała angelika do tablicy ale my teraz pytamy która ????

później opiszę co robiłam z darią i chłopakami na polskim bo na razie to się dopiero rozkręcamy



_________________
avek mój
"Jestem nieuczciwy i uczciwie możesz liczyć na moją nieuczciwość.To uczciwi są nieprzewidywalni ,zawsze mogą zrobić coś niewiarygodnie głupiego..."- Kapitan Jack Sparrow
Zazdrość to chyba najstarszy motyw morderstw na świecie.-Seeley Booth
:houselove: kliknij, jeśli jesteś fanem serialu Bones

PostWysłany: Nie 11:06, 13 Wrz 2009
poprostuxzjawa
Reumatolog
Reumatolog



Dołączył: 20 Maj 2009
Pochwał: 39

Posty: 2061

Miasto: Młodocin
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzisiejszy sposób na nudną lekcję niemieckiego.
Jako iż moja deutschpani nie lubi jak bazgrzemy po tyłach zeszytu, postanowiłam się zemścić za 1 z kartkówki w poprzedniej klasie i zaczęłam pisać 1 rozdział mojej książki o Lordzie Voldemorcie, który był zupełnie inny niż w Harrym Potterze. Pani to zauważyła i mi niestety uwagę wpisała.

Drugim sposobem na zabicie nudy, wymyślony na chemii jest gra w kreskę.
Gra się w to na dwie osoby. Jedna musi sprawić, że druga dotknie rogu kartki. Cos jak piłka na kurniku, tyle, że nie strzela się do bramki.

Jeszcze są:
-rysowanie czegoś po okładkach zeszytów
-sluchanie muzyki
-rozmawianie o seksie xd*




Powiem wam, że chodzę do katolickiej szkoły xDDD



_________________

PostWysłany: Pon 17:33, 21 Wrz 2009
antele
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 20 Wrz 2009

Posty: 9

Miasto: TG
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

antele napisał:
Powiem wam, że chodzę do katolickiej szkoły xDDD

Haha xD. Wiem doskonale co się dzieje w takich katolickich szkołach, bo sama do takich chodziłam przez 6 lat xD. Myślę, że jeszcze bardziej zbereźnie jest niż w niektórych publicznych :P.

A żeby nie było tak offtopicznie, to powiem, że ja osobiście na nudnych lekcjach rozwiązywałam sobie okresowo sudoku, albo testowałam jak moje imię wyglądałoby z nazwiskami moich mężów xD. Pamiętam, że tak zagryzdałam kiedyś książkę od historii i jak nauczyciel ją wziął, bo szukał jakiegoś zdjęcia, to aż spaliłam się ze wstydu xD.



PostWysłany: Pon 17:52, 21 Wrz 2009
Kalpana
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 23 Maj 2009
Pochwał: 22

Posty: 4292

Miasto: Mława
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Obecnie hitem jest ściąganie na telefon czołówek seriali (JAG, MNS, Klan, Plebania...) i puszczanie na środku lekcji z cyklu ,,Róbta co chceta". Szybko powstaje chór młodzieńczy, taniec, salutowanie (w przypadku JAG), dopóki nauczyciel nie dostaje rozstroju nerwowego :P



_________________

,,People say: 'What do you think of people that only talk to you or like you because you're in Green Day?'
And I say: 'Well, I AM Green Day. That is me... that is my life.'"

PostWysłany: Pon 18:18, 21 Wrz 2009
Salamandra
Psychologiczny Iluzjonista
Psychologiczny Iluzjonista



Dołączył: 27 Gru 2008
Pochwał: 19

Posty: 7968

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Co robię na nudnych lekcjach? Wyłączam się. Po prostu wędruję myślami tam, gdzie nikt inny mi nie przeszkodzi. Niekiedy rysuję na tyłach zeszytu.. Przerwy? Zależy. Rozmawiam z przyjaciółką, niekiedy pilnuję jej w WuCe.. Czasami mam niepohamowane wybuchy śmiechu, przy czym przypadkowo, jak zwykle, ją opluwam, za co ona później się mści.. Także.. Przerwy nie są już tak nudne. ; )) A i nie wszystkie lekcje takie są.



_________________
    Zduszone piski, cichy szept
    Upadek w otchłań.. Za mną śmiech


PostWysłany: Czw 15:26, 15 Paź 2009
Ekscentryczna.
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 14 Paź 2009

Posty: 41

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Uuu, ale fajny temat. Czemu ja go wcześniej nie widziałam?! xD
A więc... xD
Na historii, plastyce i paru innych przedmiotach przesuwam nogą krzesła kolegów z przodu. :D
Na przerwach zastać mnie można ze słuchawkami w uszach bardzo często, choc ostatnio zaczyna mi odwalać i do każdego chłopaka podchodzę i 'Arturku, Wojtusiu' xD A koleżanki mają bekę z ich zachowania :D Na Angielskim też tak robię. :D NA boisko chodzę często. Przyhcodzę też do koleżanek z mojej byłej klasy, z podstawówki, więc, mi się nie nudzi :D



_________________


Ubranko by me.
Należę do KHkNSnR !

Ulka, moja siostrzyczka <33
i
Korn, mój brat ^ ^

PostWysłany: Wto 14:08, 20 Paź 2009
Diane
Dermatolog
Dermatolog



Dołączył: 18 Lip 2009

Posty: 912

Miasto: Słupsk
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przerwa:
Szaleję z przyjaciółką
Zwalamy się z ławek
Śmiejemy się
Gadamy o Housie z innymi dziewczynami (są takie jeszcze trzy prócz nas)

Lekcja:
Rysuję z tyłu zeszytu różnego rodzaju serduszka, najczęściej z Huddy w środku :]
Piszę mini-opowiadanka o Housie
Śmieję się do łez
Często też patrzę sobie w okno :lol:

A ciekawe akcje u nas... zawsze takie są. Często jak ktoś coś powie, to nie można wytrzymać ze śmiechu :P

Pamiętam, że jak z biologii mieliśmy powtórzenie o ptakach, to nie mogłam już wysiedzieć. Łzy leciały mi ciurkiem i trzęsłam się jak osika. Ze śmiechu oczywiście :hahaha:



_________________
"Give me the strength to face the wrong that I have done,
now that I know the darkest side of me..."
Within Temptation - The Truth Beneath the Rose

PostWysłany: Sro 8:58, 21 Paź 2009
Kirteen
Lekarz rodzinny
Lekarz rodzinny



Dołączył: 02 Wrz 2009
Pochwał: 5

Posty: 367

Miasto: Turek
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Ostry Dyżur Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Mapa użytkowników | Mapa tematów
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Czas generowania strony 0.05405 sekund, Zapytań SQL: 15