Jak umilamy sobie czas w szkole? Podziel się doświadczeniem
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Ostry Dyżur
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Wiadomość Autor

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

U nas jest popularna gra na języku polskim, który mamy z wychowawczynią, pt. "Przesuń ławkę". Klasa wygląda tak, że ostatnie ławki prawie dotykają ściany, za to pierwsze są w pewnej odległości od biurka i to sporej odległości. Biurko stoi przed tablicą. Na hasło tych z tylnich ławek, ci z pierwszych przesuwają ławki, potem następni i następni. Wszystko odbywa się tak, żeby nauczycielka nie widziała. Koniec zabawy jest w tedy gdy pierwsza ławka w środkowym rzędzie dotyka biurka. Gdzieś w połowie pierwszej klasy gimnazjum (Jestem w 3 xD) pani zawarła z nami pakt. Wybieramy sobie dzień "Przesuwania ławek" losowo, żeby pani nie wiedziała. Jeśli uda nam się dotrzeć do biurka, następna lekcja polskiego jest lekcją luźną, ale nie godziną wychowawczą. Jeśli pani zauważy, że się przesuwamy, ale musi kogoś złapać na gorącym uczynku, bo to że się ławki przesunęły się nie liczy xD, następną godzinę wych. zamieniamy na dodatkowy polski.


Ew. jako że biurko jest przed tablicą, nauczycielka niekiedy nam zasłania to co jest napisane na tablicy. Któregoś dnia kolega do pani, chociaż ta była na końcu klasy i czytała (chyba xD) coś o epokach literackich.
-Mogła by się pani odsunąć, bo nie widzę tablicy?
Pani oczywiście zdziwiona.
-Ależ tablica jest tam.
-Nie prawda.
Wtedy kolega wstał i wziął tablicę, bo my mamy taką którą można przenieść, drugi kolega wziął tą planszę o tych epokach i przewiesili jest tak że tablica była z tyłu i pani rzeczywiście ją zasłaniała.
Na to ten kolega, co się z panią kłócił powiedział.
-Mówiłem, że nie prawda.
Mina nauczycielki - bezcenna xD

Jako, że mamy mundurki, któregoś dnia w szatni ustaliliśmy że przewrócimy je na lewą stronę i tak będziemy nosić. Może nie jest to wybitnie śmiesznę, ale miny nauczycieli - bezcenne.

W szatni mamy szafki, każdy swoją...a właściwie to jej połówkę, ale nie ważne. Ustawione są tak, że są takie jakby sektory i w każdym sektorze jest okienko, a za okienkiem od razu ziemia. Bo my mamy szatnie trochę pod. Któregoś dnia, tak żeby woźny się nie połapał weszliśmy do szatni, ubraliśmy się jak gdyby nigdy nic, a była przerwa po 1 lekcji i wyszliśmy sobie ze szkoły i poszliśmy do kolegi, który mieszka blisko. Następnego dnia się działo...Dostaliśmy bilety do gabinetu dyrektorki, ale na szczęście rodzice nie byli wzywani tylko każdy dostał po 2 uwagi, jedną za to że uciekliśmy, a drugą za to że przez szatnie xD


Ogólnie jesteśmy zgraną klasą jak widać xD Nie narzekam, tylko szkoda że to ostatni rok xD



PostWysłany: Sob 11:43, 26 Gru 2009
Suiko
Stażysta
Stażysta



Dołączył: 04 Gru 2009

Posty: 183

Powrót do góry




Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

w gim też miałam zgraną klasę :)
przez 3 ost godziny ang (jestem na rozsz. profilu) ubłagalismy babke, żebyśmy łuchali Ani z Zielonego Wzgórza haha. Po 5min większośc spała, a psorka wyszła z sali.
Chemia- wych dopytuje jedna dziewczynę. Ogólnie cisza. Jedna dziewczyna pyta drugiej:
-Z kim idziesz na studniówkę?
-Aaa z takim frajerem.
Mina babki bezcenna xD dobrze, ze później mieliśmy wolne :D
Wos. Miałam zdawać na 4.
-Ale tu Ci nie wychodzi 4.
-No pasnie prof, jakby tak oko przymrużyć...
-Nie bedę nic przymrużać.Opowiedz co wiesz...
-To ja powiem o szkolnictwie! Klasa chce wiedzieć co się dzieje
*klasa nagle się obudziła*
-taaaak. niech mówi.
Powiedziałam 3 zdania, później on gadał 5 min i dostalam 4 xD
ogólnie ten koleś jest dobry, bo mówił mojej koleżance, ze ma ładne zdj. na nk, że można się zakochać i takie tam. A dziewczyna cegła i 'dziękuję' :D



_________________
"Nie widziała cię już od miesiąca,
I nic. Jestem może bledsza,
trochę śpiąca, trochę bardziej milcząca,
lecz widać można żyć bez powietrza!"

PostWysłany: Sob 15:27, 09 Sty 2010
Immortal
Toksykolog
Toksykolog



Dołączył: 13 Kwi 2009

Posty: 1542

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

U nas ostatnio było świetnie na historii i biologii :D
Historia:
-Norbert, jakie plamiona zamieszkiwały południowa Italię?
-Patrycjusze :P

Biologia:
(Pani pokazuje koledze model mózgu)
-No to chłopcze, powiedz mi, co to jest to pofałdowane coś
-To?
-No to
-Plastik :wink:



_________________
"Give me the strength to face the wrong that I have done,
now that I know the darkest side of me..."
Within Temptation - The Truth Beneath the Rose

PostWysłany: Wto 8:37, 09 Lut 2010
Kirteen
Lekarz rodzinny
Lekarz rodzinny



Dołączył: 02 Wrz 2009
Pochwał: 5

Posty: 367

Miasto: Turek
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

oj różnie...
robimy z ukrycia zdjęcia, piszemy ficki, słychamy muzyki (zwłaszcza na matmie), a ja bardzo lubię jescze grać z moją kumpelą w skojarzenia, lub kto z kim
-bierze się podłużną kartkę i na górze pisze się odpowiedź na pytanie "KTO", zagina kattkę, by nie było wydać co napisaliśmy i przekazuje się następnej osobie
-potem odpowiedź na "z kim" i podaje dalej
-"w jakim celu" podaje dalej
-potem można sobie urozmajcać pytania "gdzie", "kiedy" itp, ale ważne, zęby ustalić kolejność...
po kilku podaniach i pytaniach rozwija się kartkę i czuta co wyszło...
niezłe jaja niekiedy są ^^



_________________

Podpis by maybe_55 -> :)

PostWysłany: Wto 17:46, 09 Lut 2010
ola_baca
Patomorfolog
Patomorfolog



Dołączył: 27 Sty 2010
Ostrzeżeń: 1

Posty: 880

Miasto: Chrzanów
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja kręcę komórką filmy dokumentalne :D Wszyscy krzyczą "Natasza wyłącz to!" a ja im mówię,że na stare lata będą mnie błagali o filmiki z dawnych lat :)



_________________

PostWysłany: Czw 16:19, 11 Lut 2010
Nutty Nettie
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 27 Sty 2010
Pochwał: 14

Posty: 6086

Miasto: Kalisz
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nutty Nettie napisał:
Ja kręcę komórką filmy dokumentalne :D Wszyscy krzyczą "Natasza wyłącz to!" a ja im mówię,że na stare lata będą mnie błagali o filmiki z dawnych lat :)


skad ja to znam, u nas motywem przewodnim jest krótki filmik nakręcony na matmie, jak w 5 się piekniłyśmy przed naszym kolega z klasy, a potem takie zbliżenie na jego mosznę i takie małe wybrzuszenie...
przez 2 tygodnie miałyśmy mega polew, a do tej pory ten filmik bije rekordy popularności na nazych klasowych imprezach xD



_________________

Podpis by maybe_55 -> :)

PostWysłany: Czw 19:02, 11 Lut 2010
ola_baca
Patomorfolog
Patomorfolog



Dołączył: 27 Sty 2010
Ostrzeżeń: 1

Posty: 880

Miasto: Chrzanów
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ostatnio na wuefie...

Pani: No, dziewoje, biegamy na 1200
Wszyscy: Nieeee...
Ja: Proszę pani, ale mnie boli pęcherz....
Pani: Który?
Ja: Ten drugi
Pani: To go wyjmij i możesz biegnąć :]



_________________
"Give me the strength to face the wrong that I have done,
now that I know the darkest side of me..."
Within Temptation - The Truth Beneath the Rose

PostWysłany: Wto 16:18, 27 Kwi 2010
Kirteen
Lekarz rodzinny
Lekarz rodzinny



Dołączył: 02 Wrz 2009
Pochwał: 5

Posty: 367

Miasto: Turek
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

U nas ostatnio na angliku mieliśmy z jakąś, która zastępowała naszą panią. Wbijamy do klasy ze śmiechem (o czymś tam rozmawialiśmy), patrzymy a tam jakaś nowa, młoda na krześle siedzi i do nas:
-Good Morning childrens!
Wszystkim oczy na wierzch! Siadamy w ławkach a ona zaczyna nawijać po angielsku... W końcu nie zrozumieliśmy jakiegoś słowa i ktoś zapytał:
-Psze pani! A co znaczy to **** (nie pamiętam tego słowa!)
-In english please!
-Eeee...
Gdy w końcu kolega uporał się w skleceniu po angielsku zdania: "Co po polsku oznacza ***?' Ona "wytłumaczyła" nam to słowo po angielsku. Połowy słów nie mogliśmy zrozumieć nawet gdybyśmy chcieli... Po paru takich akcjach zapytałem:
-A pani xxx do nas wróci?
-No! - uzyskałem odpowiedź. Wtedy wziąłem szmatkę do tablicy, rozciąłem ją tak, że powstał taki ok. 2m prowizoryczny sznur i poprosiłem kolegę, żeby mi szubienicę zawiązał (bo sam nie umiem :P). Założyłem sobie na szyje i szantażowałem, że jak nie będzie mówić więcej po polsku to wyskoczę przez okno wieszając się...
Poskutkowało... :mrgreen:



_________________
C17H19NO3
Miłość to jedna, wielka, zaraźliwa i nieuleczalna choroba!

banner by wiolka17
:house14: :house17: :house02:
Będę głosił po wsze czasy, we wszystkich krańcach ziemi, że Masters jest wysłanką Vader'a!

PostWysłany: Sro 17:00, 29 Wrz 2010
Phoenix
Stażysta
Stażysta



Dołączył: 21 Paź 2009

Posty: 100

Miasto: Poznań
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Ostry Dyżur Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Mapa użytkowników | Mapa tematów
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Czas generowania strony 0.05492 sekund, Zapytań SQL: 15