Koszulki House'a
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Strona Główna -> Sprawy Organizacyjne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Wiadomość Autor

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Jest to mój pierwszy post na tym forum :) . House'a oglądam od dawna. Nie jestem jakimś zagorzałym fanem jednak bardzo lubię ten serial.

Czytam to forum już od dawna lecz konto stworzyłem niedawno. Przejdźmy jednak do sedna.

Widziałem na wakacjach mężczyznę w bardzo fajnej koszulce właśnie House'owej. Od dawna się za nią rozglądałem. Znalazłem ten temat i jestem zainteresowany kupnem lecz nie chcę tego robić w ciemno- w tym momencie mam zamiar nawiązać do pewnej wypowiedzi:

Gorm napisał:
Ja chciałbym skomentować ogólnie pewną kwestię. Mam nadzieję, że administracja zgodzi się z moim punktem widzenia.

Inicjatywa koszulek forumowych powstała dlatego, żeby użytkownicy mieli coś House'owego związanego z forum. Tak jak FEH. Został zaprojektowany wzór - a potem jeszcze jeden (co osobiście uważam za błąd - dawanie wyboru wzorów w takich sprawach, bo zawsze będą zwolennicy pierwszego i drugiego). Ale w tych koszulkach chodzi nie o to co na nich jest, a o to że są forumowe. Dla mnie równie dobrze może to być twarz House'a, cytat, logo z laską (mimo, że mam już koszulkę z takim wzorem), nawet sam adres forum.

Ludzie, którzy sami sobie kupili koszulki i zrobili wzory - brawo, gratuluję umiejętności i inwencji, ale to nie ma znaczenia w tej kwestii - kwestii forumowych koszulek. Dla tych, którym wzory się nie podobają i chcą mieć inne - wystarczy trochę inicjatywy i parę minut. Sam na PW mogę podać firmę zajmującą się takimi rzeczami, w której koszulki są tańsze niż zwykłe koszulki w sklepach, a jakość taka sama.

Kupując koszulki forumowe kupujemy ideę, symbol, a nie wzór. Liczy się w nich, że są manifestacją przynależności do tego forum, a nie czy "pan Hałs" patrzy w lewą czy w prawą stronę.

I żeby zakończyć w temacie - ja oczywiście piszę się na tę koszulkę niezależnie od tego jaki będzie na niej wzór i napis.


Zgadzam się z Tobą jednak nie do końca. Rozumiem, że te koszulki mają okazywać, że przynależymy do jakiejś grupy w tym wypadku forum i symbolizować coś- w tym wypadku wszyscy lubimy serial House M.D.
Z mojego punktu widzenia jest to ciekawy pomysł- w ten sposób mogę jakoś związać się z forum być możę zacznę się udzielać i okażę w ten sposób przynależność jeśli nie trudno, będzie to tylko reklama forum oraz jak wcześniej pisałem będę mógł okazać moją sympatię do serialu. Dlatego też, wybierająć taką koszulkę chciałbym widzieć jak będzie wyglądał końcowy efekt. Mam nadzieję, że zgodzisz się ze mną. Nie głosowałem w ankiecie, ponieważ nie jestem pewien- a co jeśli koszulka mi się nie spodoba ? No cóż zgłosiłem się więc zapłacę ale nie chce być z tego powodu zły, tylko dlatego, że nie wiedziałem do końca na co się piszę.Być może starszym użytkownikom jest to obojętne-jak pisałeś liczy się idea. Jednak dla niektórych ważne jest to jak to wszystko wyjdzie w praktyce.

Reasumująć chodzi mi o to aby jednak uściślić to jak te koszulki będą wyglądać. Z chęcią kupiłbym taką koszulkę lecz wolę mieć pewność co kupuję. Może by tak stworzyć chociaż 2 wzory wstępne i pokazać jak to ma wyglądać ?



PostWysłany: Wto 19:03, 01 Wrz 2009
Krzysztof94
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 27 Sie 2009

Posty: 1

Powrót do góry




Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Co do projektu koszulki - ja z doświadczenia wiem, że jak wygląda koszulka naprawdę można ocenić tylko po rozpakowaniu. A projekty zostały już pokazane w tym temacie, bo tak właśnie wyglądają projekty wzorów na koszulki. Jak komuś zależy, może sobie w paincie dorysować kwadracik i rękawki. Efekt poglądowy będzie dokładnie taki sam.

Poza tym to jest ankieta poglądowa. Nie jest równoznaczna z zakupem koszulek.

Krzysztof94, dwa wzory (a nawet ich modyfikacje) zostały już pokazane w tym temacie. A jak będą wyglądać na koszulce? pewnie tak samo jak na monitorze - w końcu to z tych szablonów zostanie wykonany nadruk. A jeśli chodzi o ewentualne rozmieszczenie/wielkość to zazwyczaj wielkość nadruku nie przekracza powierzchni kartki A4. Reszta to szczegóły które ustali się jak zbierze się wystarczająca liczba chętnych.



_________________

Już pościeliłem!

PostWysłany: Wto 19:19, 01 Wrz 2009
Gorm
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 10 Mar 2009
Pochwał: 7

Posty: 4029

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kupię

Dajcie znać jak wzór będzie wybierany



PostWysłany: Wto 20:48, 01 Wrz 2009
Reds
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 27 Kwi 2009

Posty: 0

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chętnie zakupiłabym ową koszulkę :) Czekam na konkrety w sprawie wzoru itd. :)



_________________
"Nicosc nicosciuje"

PostWysłany: Wto 21:06, 01 Wrz 2009
slashwikihouse
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 25 Maj 2009
Pochwał: 1

Posty: 3

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Faktycznie, moja wina przeoczyłem dwa wstępne wzory.



PostWysłany: Wto 21:57, 01 Wrz 2009
Krzysztof94
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 27 Sie 2009

Posty: 1

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jestem jak najbardziej za. Zastanowiłbym sie tylko nad:
a) napisem "it's never lupus" lub "everybody lies"
b) nikiem na plecach. Zamiast nika mozna by zrobic na karku mniejszą ale widoczną czcionką adres forum
Pozostawiłbym twarz Housa (bo pewnie pomysł żeby zrobić koszulkę z całą serialową obsadą nie przejdzie :wink: ) i czcionkę podesłaną przez rocket queen.



PostWysłany: Wto 23:51, 01 Wrz 2009
Raven
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 11 Sie 2009

Posty: 1

Miasto: Gdańsk
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Koszulkę kupię na pewno!!!



_________________
arika8

PostWysłany: Sro 7:28, 02 Wrz 2009
arika8
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 09 Lip 2009

Posty: 3

Miasto: Nowa Sól
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Koszulka

Tez jestem chetny, pokazcie wzor koszulki. Mysle ze jak nie bedzie 100 chetnych tylko 80 to i tak nie bedzie wielkiej roznicy :) Czekam :)



PostWysłany: Sro 8:02, 02 Wrz 2009
krolik1987
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 24 Sie 2009

Posty: 1

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jestem 117 osobą na tak (według ankiety) bardzo bardzo tak, kocham tego faceta. jak bedę miała znów wychodzić za mąż, to za niego :)))) to kiedy robimy koszulki?



_________________
...a kiedy entuzjazm opadnie, choć życie ukąsi złośliwie, nie dajmy aniołom odlecieć, nie dajmy skraść sobie skrzydeł...

PostWysłany: Sro 8:28, 02 Wrz 2009
singinlady
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 21 Lip 2009

Posty: 6

Miasto: Wwa
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja wg ankiety jestem 123 i barrrdzo chcę koszulkę!!!:D



PostWysłany: Sro 13:50, 02 Wrz 2009
Monic
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 15 Lip 2009

Posty: 1

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wezmę 2, fajny prezent na *



PostWysłany: Czw 14:54, 03 Wrz 2009
agata590
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 04 Sie 2009

Posty: 1

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Właśnie to fajny prezent ale nie chcę dawac komuś koszulki z moim nickiem na plecach Można zamawiać bez nicka???



PostWysłany: Czw 16:39, 03 Wrz 2009
madi89
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 31 Sie 2009

Posty: 1

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jak to się stało, że się nie wypowiedziałam ;)
Oczywiście, że jestem za kupnem koszulki! Co do projektu, w sumie jest mi to obojętne, ważne jest, że to nasz wspólny forumowy element do zaprezentowania :)



_________________

,,People say: 'What do you think of people that only talk to you or like you because you're in Green Day?'
And I say: 'Well, I AM Green Day. That is me... that is my life.'"

PostWysłany: Pią 12:39, 04 Wrz 2009
Salamandra
Psychologiczny Iluzjonista
Psychologiczny Iluzjonista



Dołączył: 27 Gru 2008
Pochwał: 19

Posty: 7968

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Prace trwają nad jednokolorowym wzorem i jak tylko zostaną zakończone pojawi się projekt koszulki.

Co do koszulek bez nicku, myślę, że spoko, raczej nie powinno być problemów.



_________________

Już pościeliłem!

PostWysłany: Pią 13:29, 04 Wrz 2009
Gorm
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 10 Mar 2009
Pochwał: 7

Posty: 4029

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kocham House'a...fajnie byłoby go zabierać wszędzie ze sobą :D



_________________
"...Jestem na wyspie, na której wszyscy kłamią.
Jeśli na niej jestem,
to znaczy, że kłamię, mówiąc, że kłamią,
czyli, że mówię prawdę
ale jeśli prawdą jest to, że wszyscy kłamią,
to ja też kłamię, kłamiąc, że wszyscy kłamią,
czyli mówię prawdę..."

PostWysłany: Pią 20:26, 04 Wrz 2009
dreamer
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 17 Sie 2009

Posty: 17

Miasto: Neverland
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Strona Główna -> Sprawy Organizacyjne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 4 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Mapa użytkowników | Mapa tematów
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Czas generowania strony 0.06468 sekund, Zapytań SQL: 15