[sezon 5] Kto odejdzie z serialu?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Strona Główna -> Spoilery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Wiadomość Autor

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja na początku obstawiałam że to będzie Cuddy ale tak jak ann sadze że ona by nie miała żadnych podstaw do popełnienia samobójstwa,ponieważ ma prace,dziecko no i Hałsia ;)

A teraz nie wiem dlaczego ale obstawiam Foremana.



PostWysłany: Nie 13:39, 05 Kwi 2009
martusia14
Lekarz rodzinny
Lekarz rodzinny



Dołączył: 17 Sty 2009

Posty: 314

Miasto: Toruń
Powrót do góry




Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ja gdzieś wyczytałam, że to Wilson ma odejść :(
To na pewno byłby szok. Ale szkoda! Ja jestem mimo wszystko przeciw, bo uwielbiam Wilsonka!



_________________

Banner od Jeanne

PostWysłany: Nie 15:17, 05 Kwi 2009
bozenka21
Urolog
Urolog



Dołączył: 12 Lut 2009
Pochwał: 10

Posty: 2404

Miasto: Gdańsk
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja w ogóle myślę, że do samobójstwa nie dojdzie ! Będzie ktoś chciał popełnić samobójstwo,ale do tego nie dojdzie. Mówią tak tylko , żeby zwiększyć oglądalność i nas zestresować ( :twisted: ).

Śmierć Cuddy tak samo jak Wilsona byłaby ogromnym ciosem dla fanów serialu. Mam nadzieję ,że mają oni to pod uwagę .



PostWysłany: Nie 16:55, 05 Kwi 2009
ann
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 15 Mar 2009
Pochwał: 49

Posty: 7847

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Samobójstwo (kolejne) popełni.... House!!! Znowu przedawkuje Vicodin i alkohol ale tym razem znajdą go nad ranem... House po 3 latach śpiączki obudzi się wtedy kiedy będą chcieli go odłączyć od aparatury. Będzie miał amnezje, lecz krótkotrwałą która przejdzie po tygodniu, a House odkryję wszystkie tajemnice stworzenia. Po 2 dniach jego mózg eksploduje od nawału informacji raniąc przy tym 5 osób: Hilsona, Huddy, Chase, Hameron i Foremana. I tak zakończy się serial. Tada! :D:D



_________________
Przecudowna MAŁŻA (weeee!) sinaj ;*

Panks newer day! - Bo prawdziwy punk pie*doli wszystko. Nawet ortografie... I netykiete.

PostWysłany: Nie 18:03, 05 Kwi 2009
Dr Gregory House
Immunolog
Immunolog



Dołączył: 24 Mar 2009
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania
Pochwał: 3
Ostrzeżeń: 3

Posty: 1140

Miasto: Radom
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jestem na 99,9 % pewna, że to nie będą Cuddy, ani Wilson (źródło spiolerów o śmierci Wilsona uznaję za bardzo mało wiarygodne np. twórcy piszą, że to nie miało nic wspólnego z decyzją aktora, a tam wsponimano coś o córce RSL)

Dalej stawiam na Kutnera, mógłby być jeszcze Taub, bo pasuje do profilu samobójcy, ale to pewnie jest za proste. Uśmiałabym się jakby okazało się, że tylko chcą zwiększyć oglądalność i skład ekipy się nie zmieni (zawsze mogą powiedzieć Everybody lies :D ).



PostWysłany: Nie 18:10, 05 Kwi 2009
runiu
Stażysta
Stażysta



Dołączył: 28 Gru 2008

Posty: 101

Miasto: Gorzów Wlkp.
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nikt w odcinku 20 nie popełni samobójstwa.Ponieważ w odcinku "Saviors" mają wystąpić wszyscy główni bohaterowie.Źródło-http://www.housemd-guide.com/.



_________________
Jazda,Jazda,Jazda BIAŁA GWIAZDA!!!!!!

PostWysłany: Pon 9:59, 06 Kwi 2009
pawelnr01
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 31 Mar 2009

Posty: 1

Miasto: Kraków
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hm...

Tak poczytałem od początku wasze posty i zacząłem się zastanawiać. W/g producentów śmierć ma wstrząsnąć ekipą... Taub? albo Kutner? Przepraszam wszystkich fanów ale kogo oni obchodzą? Na pewno nie Hausa. Co do 13 i kaczuszek to też raczej nie stawiam - zresztą kaczuszki mają podobno pojawić się w następnej serii. Wilson? Tak brakowało by mi go tak samo pewnie jak Hausowi ale po poprzednim odejściu jakoś go to strasznie nie ruszyło - co mine strasznie wkurzyło... I w zasadzie trzeba by odpowiedzieć sobie tez na pytanie gdzie zmierza ten serial? Powiem szczerze mnie się już przejadł Haus jaki teraz jest. Przegrany, życiowy ignorant. Czasem ma jakieś przebłyski, że jest w nim coś z człowieczeństwa ale nadal traktuje pacjentów jako medyczne przypadki a swoich podwładnych jako narzędzia. Mnie osobiście to się już znudziło... Dlatego moim zdaniem musi zginąć ktoś, kto był dla Hausa kimś więcej niż tylko "chłopcem" do bicia. Jeżeli opowieści producentów na temat zbliżenia między Hausem a wiadomo kim są prawdziwe to kto wam się nasuwa? Oczywiście wszystko i tak się okaże dopiero po obejrzeniu serii ale mnie ten serial już trochę nuży. Podobnie jak "Skazany na śmierć" - film z serii zabili go i uciekł. Mam nadzieję, że w tym serialu tez się coś zmieni bo powoli dla mnie to już "odgrzewane kotlety"... Pozdrawiam forumowiczów i proszę o wyrozumiałość - to mój pierwszy post



PostWysłany: Pon 12:56, 06 Kwi 2009
gimbus1961
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 26 Lut 2009

Posty: 2

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

gimbus1961, mnie osobiście nie obchodzą kaczuszki: niech sobie będą albo i nie, ale Trójcy mi tu nie ruszać :mrgreen: Też bym chciała, żeby się coś zmieniło, ale nie kosztem "sprzątnięcia" kogoś ważnego dla mnie z serialu... Jeżeli ta śmierć ma naprawdę wstrząsnąć Housem to nie pozostaje nikt inny, jak dwójka Cuddy-Wilson :( Niestety :cry:



_________________

Następny sezon będzie nasz! Nawet "Marian" nam nie przeszkodzi! :mrgreen:
Gusia - moja Bratnia Dusza :wink: Danielek18 - mój młodszy, zÓy i ironiczny brat :mrgreen:

PostWysłany: Pon 14:07, 06 Kwi 2009
zaneta94
Grzanka
Grzanka



Dołączył: 16 Lut 2009
Pochwał: 30

Posty: 11695

Miasto: Dziura zabita dechami :P
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zobaczymy..



PostWysłany: Pon 17:44, 06 Kwi 2009
Danio
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 04 Mar 2009

Posty: 30

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja co prawda jestem dopiero na początku 5 sezonu, ale wydaje mi się, że to będzie Taub albo 13.

Dużo osób myśli o Kutnerze, ale ja jakoś nie umiem sobie wyobrazic z jakiego powodu ktoś taki jak on - zadowolony z życia, lubiący ryzyko - miałby popełnic samobójstwo. Zdecydowanie bardziej pasuje mi do tego 13 - ma Huntingtona, podobno już jej lepiej, ale to nadal nieuleczalna choroba, albo Taub - nie wiem czemu, jakoś mi pasuje do profilu samobójcy. Za Taubem raczej nikt płakac nie będzie, więc stawiam na 13.

Mam nadzieję, że mimo tych licznych spekulacji zostawią Kutnera *trzyma mocno kciuki*, o Chasie i Cameron już nie wspominając, nie mogłabym bez nich oglądac już tego serialu.



_________________

avek by Hambarr & banner by poprostuxzjawa:*
Dla fanów - Lie to me: http://lietome.fora.pl/

Należę "nie" dumnie do KHkNSnR !

PostWysłany: Pon 23:10, 06 Kwi 2009
L.
Ginekolog
Ginekolog



Dołączył: 21 Gru 2008
Pochwał: 3

Posty: 2254

Miasto: 3city
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No i po zagadce...

Ja powiem że ostatni odcinek który był na TVP 2 dawał trochę światła na tą postać i to czym się kierowała w życiu. Ale jest zaskoczenie głównie że to na 4 odcinki przed końcem. No chyba że Sherlock House to rozwiąże.


Ostatnio zmieniony przez matmario dnia Wto 1:33, 07 Kwi 2009, w całości zmieniany 2 razy



PostWysłany: Wto 1:10, 07 Kwi 2009
matmario
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 12 Mar 2009

Posty: 6

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a więc z serialu odszedł

Spojler:

Kutner, który się zastrzelił w swoim mieszkaniu



Dodano 50 minut temu:

[*]



_________________
Toaroraptorus vel Szpon Sprawiedliwości
Bywają rozstania niezależne od dwojga.Bolesne bo żadne go nie chce.

PostWysłany: Wto 2:00, 07 Kwi 2009
ToAr
(prze)Biegły Rewident
(prze)Biegły Rewident



Dołączył: 19 Gru 2008
Pochwał: 63

Posty: 11254

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziwnie będzie bez

Spojler:

Kutnera..chociaż dużo nie robił



schowałam nazwisko osoby, która odeszła w spoiler :> /lizbona



PostWysłany: Wto 6:02, 07 Kwi 2009
Danio
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 04 Mar 2009

Posty: 30

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

przeczytalam, kto to bedzie :(:( i zaluje ze nie wytrzymalam do obejrzenia odcinka...



PostWysłany: Wto 13:48, 07 Kwi 2009
Paulina0308
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 23 Lut 2009

Posty: 1

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mówi się trudno i ogląda się dalej... Każdej postaci było mi szkoda, ale moim zdaniem to było wyjście najlepsze z możliwych :]



_________________

Następny sezon będzie nasz! Nawet "Marian" nam nie przeszkodzi! :mrgreen:
Gusia - moja Bratnia Dusza :wink: Danielek18 - mój młodszy, zÓy i ironiczny brat :mrgreen:

PostWysłany: Wto 13:53, 07 Kwi 2009
zaneta94
Grzanka
Grzanka



Dołączył: 16 Lut 2009
Pochwał: 30

Posty: 11695

Miasto: Dziura zabita dechami :P
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Strona Główna -> Spoilery Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następny
Strona 13 z 14

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Mapa użytkowników | Mapa tematów
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Czas generowania strony 0.05671 sekund, Zapytań SQL: 15