Mam Housowy kryzys!
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Wiadomość Autor

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wątpię. Miłość, której fundamentem są ciągłe kłótnie? Rozumiem, że kto się czubi ten się lubi, ale wielokrotnie było widać, że Cuddy ranią te dowcipy Housa. Przy okazji, to dziwię się, że macie kryzys, bądź nie podoba wam się seria, bo House nie jest z Cuddy. Przecież to nie serial romantyczny, wątki miłosne są wątkami pobocznymi.



PostWysłany: Sob 19:24, 30 Sty 2010
PubuśBubuś
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 28 Sty 2010

Posty: 8

Powrót do góry




Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wracając do samego poczatku wątku, do pierwszego (pierwszych dwóch) postu.
Przerwy w oglądaniu i tak zatęsknisz, ze aż cię będzie kusić.
Zresztą teraz mnie też to już tak nie kręci jak pół roku temu, teraz się skupiam na samych suchych faktach medycznych, lub samym wątku zycia osobistego House'a. Z jednej strony w tedy mni epół odcinka nudzi, ale z drugiej umiem patrzyć na jeden odcinek po 2-3 razy oglądając pod innymi kątami...

wiem, myslicie desperatka nie ma życia osobistego tylko patrzy na jedno i to samo, ale tak więcej wynoszę z jednego odcinka... rozrywkę i jakieś tam inf. medyczne... chociaż i tak je zazwyczaj sprawdzam potem w necie :P

Sporóbujcie tak kiedyś obejrzeć jakiś odcinek.



PostWysłany: Czw 16:59, 04 Lut 2010
ola_baca
Patomorfolog
Patomorfolog



Dołączył: 27 Sty 2010
Ostrzeżeń: 1

Posty: 880

Miasto: Chrzanów
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mój House'owy kryzys został ciut uleczony podczas oglądania 6x13. Poczułam się (w końcu!) jak za dawnych czasów.
6x14 to będzie miód na moje serce, nie interesuje mnie zbytnio nic innego, poza Cuddy.
Oby potem też było dobrze. Albo przynajmniej tak, jak w "Moving..." - byle nie gorzej.



PostWysłany: Czw 18:13, 04 Lut 2010
Sarusia
Patomorfolog
Patomorfolog



Dołączył: 08 Kwi 2009
Pochwał: 14

Posty: 846

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja z kolei aż tak dużo nie oglądam, góra 4 odcinki - to jest u mnie maksimum i dla tego się nie nudzę, zresztą to nie możliwe, żebym się House'm znudził , chyba, że będą w nieskończoność przeciągać serial i będą wlekli tego trupa bez sensu, oby nie.



PostWysłany: Sro 16:56, 17 Lut 2010
deathspellomega
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 17 Lut 2010

Posty: 82

Miasto: Houseville
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kryzys... Coś w tym wg mnie niestety jest. Ja zaczęłam oglądać od 3 sezonu w tvp2, a w międzyczasie nadrabiałam pozostałe sezony. To była jazda! Kilkuodcinkowe maratony, itd. I tak w sumie dopiero 6 sezon oglądam na bieżąco, czekam na te odc i wiadomo, jest tak jakoś inaczej.

Tak jak ktoś już wcześniej powiedział, gdyby twórcy szli w tą samą stronę, co wcześniej, to by się to stało monotonne. Tak więc zmienili formułę serialu. I co? Dla fanów jest to dziwne, no bo czegoś takiego nie było. Czyli zmiana się nie specjalnie sprawdziła. W sumie to mam mieszane uczucia, bo z jednej strony to powoli się robi z Housa coś na kształt polskiego tasiemca. Może serial trwa już długo i to dlatego? Albo po prostu nie chcemy zaakceptować zmian...?



_________________

wiolka&maria lucie -> Holmes&Watson <Szpieki> Guśka - siostra, która sypia z krową ~ Nutt - siostrzenica

PostWysłany: Sro 18:54, 10 Mar 2010
wiolka17
Designer Miesiąca
Designer Miesiąca



Dołączył: 10 Mar 2010
Pochwał: 14

Posty: 2928

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Mapa użytkowników | Mapa tematów
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Czas generowania strony 0.03438 sekund, Zapytań SQL: 15