Mourie (Morrison + Laurie)
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Shippers
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Wiadomość Autor

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mourie (Morrison + Laurie)

Jen i Hugh...
Mam podobne zdanie jak w przypadku Huli. To raczej nierealne... Ale gdy patrzę na nich razem, to mordka sama mi się śmieje.
Przecież zawsze można pomarzyć i puścić wodze fantazji :D



_________________

,,People say: 'What do you think of people that only talk to you or like you because you're in Green Day?'
And I say: 'Well, I AM Green Day. That is me... that is my life.'"

PostWysłany: Czw 16:53, 02 Kwi 2009
Salamandra
Psychologiczny Iluzjonista
Psychologiczny Iluzjonista



Dołączył: 27 Gru 2008
Pochwał: 19

Posty: 7968

Powrót do góry




Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cóż, ja na wszystkie loveshipy pomiędzy aktorami patrzę krzywym wzrokiem. Nie powinniśmy mieszać serialu z prawdziwym życiem. Owszem bardzo ładnie razem wygladają ale pod kątem House/Cameron. W prawdziwym życiu Hugh ma przecież żonę i dzieci a to do czegoś zobowiązuje.



_________________

Banner pożyczony od Jeanne
Zamałżowiony kochanej Pauli :*

PostWysłany: Czw 17:13, 02 Kwi 2009
lesio
Starachowicki Magnat
Starachowicki Magnat



Dołączył: 31 Sty 2009
Pochwał: 15

Posty: 5489

Miasto: Starachowice
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

lesio napisał:
Cóż, ja na wszystkie loveshipy pomiędzy aktorami patrzę krzywym wzrokiem. Nie powinniśmy mieszać serialu z prawdziwym życiem.

podpisuję się pod tym rękami i nogami :P



_________________
Potrzebujesz bety? Pisz śmiało na gg:)

PostWysłany: Czw 17:52, 02 Kwi 2009
Pinky
Stażysta
Stażysta



Dołączył: 18 Mar 2009
Pochwał: 1

Posty: 150

Miasto: okolice Cze-wy
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie popieram lesia - serial a życie, to dwie różne sprawy i nawet przez moment nie pomyślałabym o możliwości łączenia w pary aktorów otwarzających role.



_________________




Codziennie budzę się piękniejsza, ale dziś to już chyba
przesadziłam...

PostWysłany: Czw 18:20, 02 Kwi 2009
lizbona
Diabetolog
Diabetolog



Dołączył: 21 Gru 2008
Pochwał: 8

Posty: 1682

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dobra... no to ja... uważam tak samo jak lesio że życie a serial to dwie różne sprawy (choć przez chwilę był Chaseron w realu czyli Moser)

ale patrząc na vida dochodzę do wniosku że Jennifer może coś czuć do Hugh i może być to coś wiecej.. ale tylko z jej strony i Hugh na pewno nie dopuści do kolejnego romansu... wg niego są tylko przyjaciółmi.. ale "maślane oczka" Jen mogą mówić coś innego... serialnie czy tylko ja widzę, że Jen cały czas sie na Hugh gapi w wymowny sposób?

choć za przyjaźnią jestem na tak a miłością na nie bo Hugh kocha swoje dzieci i żonę.



_________________
FUS forever

sis - Sevir :**

... i dopiero wtedy stało się światło

"you are still terribly afraid to be hurt, your imaginary sadism shows that. so afraid to be hurt that you want to take the lead and hurt first." "Only with you, eternity wouldn't be boring."

PostWysłany: Czw 19:23, 02 Kwi 2009
Caellion
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 21 Gru 2008
Pochwał: 15

Posty: 5591

Miasto: Bełchatów/łódź
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Może to nierealne, ale ładne.
Moim zdaniem to tylko przyjaźn, bardzo mocna.



_________________


Hameron and Hilson forever...

PostWysłany: Wto 16:25, 11 Sie 2009
allison23
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 21 Lip 2009

Posty: 90

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Macie racje, nie powinno się mieszać serialu z prawdziwym życiem aktorów, jednak niektóre zdjęcia są bardzo ładne, i jak patrze to widze Housa i Cam ;)



_________________
Mój Kochany małż Greg :*

my soulmate Hambarr :*:* córeczka Nemezis :*
maagdaa&sinaj spółka zóo z.o.o

- In fact, I hate you. - I've never hated anyone more. - Every nerve ending in my body is electrified by hatred. - There is a fiery pit of hate burning inside me, ready to explode. - So it's settled then? - We're settled.

PostWysłany: Czw 22:24, 27 Sie 2009
sinaj
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 02 Maj 2009
Użytkownik zbanowany
Pochwał: 35
Ostrzeżeń: 1

Posty: 3975

Miasto: Legnica/Radom
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Yyyy , nie ! ;D
Nie pasują mi Oni do siebie. ;)
Ani w serialu, ani w prawdziwym życiu. ;p



_________________
Avek od anoli !
Córek mapeto ogórek - Nemezis, córunia jędzunia - nimfka & Sevir, brat bliźniak - whatever. / zÓy partner ze schowka, mraÓ, mraÓ - Hambarr / Rozczochowy właściciel - maybe ! /druga połówka mojego mózgu - lusiek /maaamusia - kretowa / mruczący pożeracz przecinków -Guśka
'Każdy z nas ma cztery twarze; tę, którą pokazuje innym; tę, którą widzą inni; tę, która myśli, że jest prawdziwa i tę, która jest prawdziwa. Wybierając jedną z nich, nie rezygnujmy z pozostałych.'

PostWysłany: Nie 12:48, 20 Wrz 2009
Lady M
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 18 Lip 2009
Pochwał: 14

Posty: 6835

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ha! Tal mi się coś myślało, że wątek założył jakiś Hameron.

Ten ship (zarówno jak i HULI, żeby nie było) nie ma racji bytu, po prostu nierealny, a wszystkie "zmysłowe" foty Hugh i Jen są tylko na pokaz, aby podnieść oglądalność, wzbudzać podejrzenia itp.

Hugh kocha Jo i tyle. :]



_________________

"Rise and rise again until lambs become lions"

PostWysłany: Pon 17:19, 21 Wrz 2009
matrixa1
Dermatolog
Dermatolog



Dołączył: 21 Lut 2009
Pochwał: 6

Posty: 942

Miasto: Legionowo
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

matrixa1 napisał:
Ten ship (zarówno jak i HULI, żeby nie było) nie ma racji bytu, po prostu nierealny, a wszystkie "zmysłowe" foty Hugh i Jen są tylko na pokaz, aby podnieść oglądalność, wzbudzać podejrzenia itp.


One wcale nie są robione na pokaz żeby podnieść oglądalność bo tak fotka wrzucona przez Sinaj to jest mistrzowski fotomontaż :wink: Jest to tylko fanowskie dzieło ale w naprawdę świetnym wykonaniu.



_________________

Banner pożyczony od Jeanne
Zamałżowiony kochanej Pauli :*

PostWysłany: Pon 18:09, 21 Wrz 2009
lesio
Starachowicki Magnat
Starachowicki Magnat



Dołączył: 31 Sty 2009
Pochwał: 15

Posty: 5489

Miasto: Starachowice
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

yy... nie wiedziałam, myślałam że to normalna sesja. tak czy inaczej, miło mi się patrzy na takie zdjęcia, nawet jeśli są robione na pokaz czy to fotomontaże.
Matrixa, nie rozumiem Twojego oburzenia, nikt tu nie sugeruje, że oni mają być razem... To takie shippy z przymrużeniem oka, tym bardziej że większość chyba widzi w nich (aktorach) serialowe, fikcyjne postacie.



_________________
Mój Kochany małż Greg :*

my soulmate Hambarr :*:* córeczka Nemezis :*
maagdaa&sinaj spółka zóo z.o.o

- In fact, I hate you. - I've never hated anyone more. - Every nerve ending in my body is electrified by hatred. - There is a fiery pit of hate burning inside me, ready to explode. - So it's settled then? - We're settled.

PostWysłany: Pon 18:47, 21 Wrz 2009
sinaj
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 02 Maj 2009
Użytkownik zbanowany
Pochwał: 35
Ostrzeżeń: 1

Posty: 3975

Miasto: Legnica/Radom
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z wypowiedziami poprzedników! Taki shipp nie ma sznas zaistnienia. Ale ładnie razem wyglądają :wink:



_________________
"Doing nothing is not a plan it is a specyficly lack of a plan"

PostWysłany: Pon 21:44, 21 Wrz 2009
Betti
Chirurg dziecięcy
Chirurg dziecięcy



Dołączył: 13 Kwi 2009
Pochwał: 13

Posty: 2631

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to prawda, szans na przetrwane ten shipp nie ma, i zgodze się z poprzednikami, świetnie ze sobą wyglądają. a też jestem zdeklarowaną Hameronką, nie mam nic przeciwko temu żeby House był z Cuddy, ale bardziej widzę go z Cameron. zawsze gdy na nią patrzy ma ten błysk w oku, czego mi czasem brak przy Huddy.



_________________
House: Sukcesy trwają, dopóki ktoś ich nie spieprzy, porażki są wieczne.
http://img41.imageshack.us/img41/2028/jenniferbaner.jpg

PostWysłany: Czw 19:11, 31 Gru 2009
kulka
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 31 Gru 2009

Posty: 8

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kulka napisał:
to prawda, szans na przetrwane ten shipp nie ma, i zgodze się z poprzednikami, świetnie ze sobą wyglądają. a też jestem zdeklarowaną Hameronką, nie mam nic przeciwko temu żeby House był z Cuddy, ale bardziej widzę go z Cameron. zawsze gdy na nią patrzy ma ten błysk w oku, czego mi czasem brak przy Huddy.

Że co proszę? Błysk, którego nie ma przy Cuddy? :shock: Sorry, wymiękłam. Tylko przy Lisie jest chemia i błysk :D



PostWysłany: Czw 19:53, 31 Gru 2009
alhambra
Psi Detektyw
Psi Detektyw



Dołączył: 27 Sie 2009
Pochwał: 13

Posty: 6827

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

lesio napisał:
One wcale nie są robione na pokaz żeby podnieść oglądalność bo tak fotka wrzucona przez Sinaj to jest mistrzowski fotomontaż :wink: Jest to tylko fanowskie dzieło ale w naprawdę świetnym wykonaniu.
jesteś pewien? mi się wydawało, że była cała sesja zdjęciowa z obsadą serialu w takim właśnie piknikowym klimacie. Pamiętam, że był koc rozłożony na trawie i na nim kanapa...
ale fakt, faktem nie mogę teraz wygooglować nic takiego. Przyśniło mi się? czy może ktoś jeszcze kojarzy o czym mówię?

kulka napisał:
(...)bardziej widzę go z Cameron. zawsze gdy na nią patrzy ma ten błysk w oku, czego mi czasem brak przy Huddy.
A to interesujące spostrzeżenie. Bo ja np mam zupełnie odwrotnie. Tzn jak oglądam 1 i 2 sezon to ja widzę u Cam uwielbienie, ale u House'a nawet nie obojętność, ale po prostu niechęć.
W późniejszych sezonach, kiedy Cam twierdzi, że skończyła z House'em i przerzuca się na Chese'a troszkę się to zmienia, ale nadal ze strony House'a dostrzegam raczej chęć podroczenia się i dogryzania niż jakieś głębsze uczucia z jego strony. On nawet na nią nie leci czysto fizycznie. Przynajmniej ja tego nie widzę.
I zastanawiam się na ile każdy widzi co chce zobaczyć...



PostWysłany: Czw 22:11, 31 Gru 2009
orco
Tłumacz



Dołączył: 17 Wrz 2009
Pochwał: 28

Posty: 638

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Shippers Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Mapa użytkowników | Mapa tematów
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Czas generowania strony 0.03945 sekund, Zapytań SQL: 15