Nie całkiem moralna propozycja [Z]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Huddy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Wiadomość Autor

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

chcemy jeszcze! więcej! :)



PostWysłany: Wto 16:50, 29 Wrz 2009
offca123
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 12 Sie 2009

Posty: 53

Miasto: london/warszawa
Powrót do góry




Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

T. niech "owłosiona pupa" or zadek Pumby będą dla Ciebie natchnieniem do kontynuacji tego opowiadania.



_________________
ikonka od woźnego rocket queen

FUS - Frakcja Uaktywnionych Seksoholików

PostWysłany: Wto 21:17, 29 Wrz 2009
Lupus
Kot Domowy



Dołączył: 23 Gru 2008
Pochwał: 5

Posty: 3179

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Lupus napisał:
T. niech "owłosiona pupa" or zadek Pumby będą dla Ciebie natchnieniem do kontynuacji tego opowiadania.


OMG... co to, to nie!



PostWysłany: Wto 21:18, 29 Wrz 2009
rocket queen
Pumbiasta Burleska



Dołączył: 19 Gru 2008
Pochwał: 57

Posty: 3122

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zadek Pumby byl już kiedys natchnieniem dla T. Nie pamietam, który to był fick, ale znajdę.

Co do "owłosionej pupy" to się dalej nie wypowiadam, co by się samej nie zapętlić w zeznaniach i nie pogrążyć.
Powiem jedno - ta "pupa" istnieje, choć ja jej nie widziałam (i chyba nie powinnam), więc nie wem czy naprawdę jest owłosiona.

edit: znalazłam

T. napisał:
Bo to Pumba była moim natchnieniem do tego fika. i jej zadek.
Spojler:
Kształtny i jędrny.

ale nie wiem czy się z tego nie wycofać, bo ten zadzio był natchnieniem tylko chwilowym, gdyż T. nie dokończyła "No woman no cry"



_________________
ikonka od woźnego rocket queen

FUS - Frakcja Uaktywnionych Seksoholików

PostWysłany: Wto 21:28, 29 Wrz 2009
Lupus
Kot Domowy



Dołączył: 23 Gru 2008
Pochwał: 5

Posty: 3179

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oficjalnie domagam się dalszego ciągu!



_________________
Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny.

PostWysłany: Sro 19:28, 30 Wrz 2009
LicenceToKill
Pulmonolog
Pulmonolog



Dołączył: 23 Gru 2008
Pochwał: 11

Posty: 1292

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

błagam żeby wena dopisała autorce fiku



_________________
avek mój
"Jestem nieuczciwy i uczciwie możesz liczyć na moją nieuczciwość.To uczciwi są nieprzewidywalni ,zawsze mogą zrobić coś niewiarygodnie głupiego..."- Kapitan Jack Sparrow
Zazdrość to chyba najstarszy motyw morderstw na świecie.-Seeley Booth
:houselove: kliknij, jeśli jesteś fanem serialu Bones

PostWysłany: Sro 19:57, 30 Wrz 2009
poprostuxzjawa
Reumatolog
Reumatolog



Dołączył: 20 Maj 2009
Pochwał: 39

Posty: 2061

Miasto: Młodocin
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja też skromnie przypomnę , że oczekuję szybko kolejnej części !! :D



_________________
Avek od anoli !
Córek mapeto ogórek - Nemezis, córunia jędzunia - nimfka & Sevir, brat bliźniak - whatever. / zÓy partner ze schowka, mraÓ, mraÓ - Hambarr / Rozczochowy właściciel - maybe ! /druga połówka mojego mózgu - lusiek /maaamusia - kretowa / mruczący pożeracz przecinków -Guśka
'Każdy z nas ma cztery twarze; tę, którą pokazuje innym; tę, którą widzą inni; tę, która myśli, że jest prawdziwa i tę, która jest prawdziwa. Wybierając jedną z nich, nie rezygnujmy z pozostałych.'

PostWysłany: Sro 20:49, 30 Wrz 2009
Lady M
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 18 Lip 2009
Pochwał: 14

Posty: 6835

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to na to czekałam! Ciągnęło mnie od paru dni na forum i nie wiedziałam czemu a tu widzę takie arcydzieło! Czekam<niecierpliwie> na ciąg dalszy!



_________________
Doktor Cuddy! Uwielbiam ten kostium! Mówi jestem profesjonalistką, ale i kobietą. A właściwie to drugą część wykrzykuje!

Avek by nana <3
Banek by Manett
Huddy forever <3 <3 <3

PostWysłany: Czw 19:24, 01 Paź 2009
Lisa_Cuddy
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 23 Sty 2009

Posty: 4

Miasto: Wałcz
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ostatnio zaniedbałam czytanie działu fików i teraz widzę że to duży błąd, choć w sumie dzięki temu przeczytałam na raz 3 części Twojego genialnego, cudnego, fantastycznego fika. Nie będę oryginalna pisząc że kocham Twoje fiki :P Piszesz z taką lekkością i potrafisz świetnie oddać atmosferę serialu, serialowe relacje House'a i Cuddy i przede wszystkim przelać ,,chemię" na papier :serducho: Podziwiam Cię za te wszystkie fiki :D
Mam nadzieję że nie każesz nam zbyt długo czekać na następną część :P



_________________


Moje siostrzyczki Nemezis i Sevir i nasza mamuta Maagda
Mój prywatny, jedyny i niezastąpiony kaloryferek Alan
Moja prywatna pisarka zÓych dobranocek, po których nikt nie zaśnie - Guśka

PostWysłany: Pią 23:56, 02 Paź 2009
nimfka
Nietoperek
Nietoperek



Dołączył: 13 Sty 2009
Pochwał: 30

Posty: 11393

Miasto: HouseLand
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No nie ... !!! A gdzie następna czesc tego Cudeńka ???
Czekam z niecierpliwością :D



_________________

PostWysłany: Pon 14:17, 05 Paź 2009
inka106
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 27 Cze 2009

Posty: 82

Miasto: Głogów
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

T. to jest świetne!!! domagam się ciągu dalszego!!! :)



_________________
zagubione odnalezione rodzeństwo: nimfka, Nemezis i Caellion :*

http://www.finanse-online.com.pl/kontaosobiste/

PostWysłany: Sro 10:12, 07 Paź 2009
Sevir
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 20 Wrz 2009
Pochwał: 11

Posty: 3985

Miasto: Poznań
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Gdzież kolejna część? Z wszystkich ff które czytałam ten zapowiada się w najsensowniej. W innych w drugiej linijce pada "Kocham Cię Cuddy/House" zwariować idzie jak 13-latki piszą swoje wywody na temat szczęśliwej i dozgonnej miłości. To jest dobre ;] Czekam na kolejną część i niech wen będzie z Tobą ;]



_________________
[img=http://w.fotka.pl.s3.amazonaws.com/3039726c6e_144.jpg]

PostWysłany: Pią 23:50, 09 Paź 2009
olka19
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 07 Cze 2009

Posty: 22

Miasto: Katowice
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zmaltretowana Waszymi prośbami, nie mogąc pozostać na nie obojętna, wrzucam kolejna cześc.

Część czwarta

Wpatrywała się w drzwi, przed którymi jeszcze chwilę temu stał diagnosta. „Na studiach byłaś tak samo drętwa”– Słowa House`a huczały jej w głowie. Nie potrafi się bawić? To prawda. Nigdy nie była z „tych” dziewczyn. Zawsze odpowiedzialna, zawsze poukładana, zawsze… nudna. Po prostu taka była. Czy było w tym coś złego? Może tyle, że potrafiła wymienić wszelkie wielkie sukcesy jaki odniosła, ale nie pamiętała, kiedy ostatnio się dobrze bawiła. Albo kiedy uprawiała seks… Nawet w tych zamierzchłych czasach, kiedy jeszcze zdarzało jej się spotykać z mężczyznami, żadnego nie udało jej się zatrzymać na dłużej. Bill, z którym była już nawet zaręczona, odszedł po tym, jak zabrała laptopa na wspólne akacje i spędzała wieczory pisząc artykuł do magazynu Business&Medicine. Jeffrey, zostawił ją dla jej starszej siostry, kiedy pojechała przedstawić go rodzicom, ale ważny telefon wezwał ją z powrotem do Jersey. Zostawiła go u nich na trzy dni, a jak wróciła, okazało się, że siostrzyczka zdążyła się nim zaopiekować. Malcolm zostawił ją… mogła tak wymieniać bardzo długo. Tak… Lisa Cuddy mogła poszczycić się długą i niezwykle ciekawa listą podbojów i równie długą listą spektakularnych porażek sercowych. Powód był zawsze jeden. Pochłonięta obsesją na punkcie pracy, nigdy nie znalazła czasu na odrobinę szaleństwa. Ba! Nigdy nikomu nie poświęciła tyle czasu, co miesięcznemu planowi budżetowemu!

Lisa Cuddy westchnęła cicho i wyszła z gabinetu. Wędrując korytarzami ukochanego szpitala, nie mogła odpędzić od siebie przygnębiających myśli. Wszystko co robiła, podporządkowane było jednemu celowi – sukcesowi. W sferze zawodowej osiągnęła wszystko czego pragnęła. W prywatnej – zapominała już powoli co to właściwie jest ten seks…? Miesiąc temu usłyszała rozmowę, która ją strasznie rozzłościła. Wiedziała, że plotki o niej i o Housie krążą po szpitalu, ale nigdy nie interesowały ją szczegóły. Tym razem jednak stała się przypadkiem świadkiem jednej z nich;

- Ciekawe, czy to prawda, że sypiają ze sobą? – głos recepcjonistki dobiegł ją, kiedy pochylona nad karta pacjenta, stała tyłem to lady.

- House to pewnie by chciał, ale ona jest taka… zimna. Niby wdzięczy się do niego, paraduje w tych swoich obcisłych bluzeczkach, ale to chyba po to, żeby jeszcze bardziej go wkurzyć. – Aż zagotowała się w duchu, kiedy rozpoznała głos pielęgniarki, którą dopiero co przyjęła do pracy.

- Tak… Iron Maiden – zachichotała pierwsza z kobiet. -Nie wiem kto na tym bardziej cierpi, on czy ona…

Iron Maiden! – Nowe określenie jakie szpitalny personel dla niej wymyślił, wyjątkowo nie przypadło jej do gustu. Wcześniej była już co prawda Krwawą Marry i Dziewicą Orleańską, ale Iron Maiden to już była przesada!

Lisa Cuddy doszła do windy i podniosła dłoń, żeby wcisnąć przycisk. Zawahała się. Wpatrywała się w świecące guziczki z oznaczeniem pięter, nie mogąc podjąć decyzji. Piętro pierwsze – jej gabinet. Czekające sprawozdanie, spotkania, obowiązki. Piętro drugie – gabinet House`a. Może dlatego miała do niego taką słabość? Wnosił w jej życie szaleństwo. Dla niego łamała zasady, dla niego gotowa była poświęcić karierę, kiedy kłamała w sądzie. Bo on – kaleka i narkoman, wnosił w jej życie radość. W jednej chwili prosta decyzja o wyborze piętra, na która miała jechać, urosła do rangi symbolu. Jeszcze przez chwilę siły dobra i zła, prowadziły zaciekły pojedynek o jej duszę, aż w końcu wyciągnięta ręka sama powędrowała za głosem jej pragnień. Kiedy wsiadała do windy, zastanawiała się, czy wyrosną jej rogi.

***

Od początku wiedział, że to nie będzie proste zadanie. Cuddy była zatwardziała w swoich poglądach i nie sypiała z kim popadnie. Właściwie to odkąd popsuł jej ostatnią randkę dwa lata temu, nie miał informacji, żeby w ogóle z kimś się spotykała, a tym bardziej sypiała. Tym bardziej wyzwanie jakiego się podjął – zaciągnięcie jej do łóżka, wydawało się być z korzyścią dla obydwu stron. Z trudem wrócił myślami do karty pacjenta, którą trzymał bezwiednie w rękach.

Kiedy po chwili do jego gabinetu wkroczyła administratorka we własnej osobie, nie potrafił ukryć zdziwienia.

- Zgadzam się – powiedziała patrząc hardo w jego oczy.

W pierwszej chwili nie był pewien, czy myślą o tym samym. Był przygotowany na długą walkę, podstępy i manipulację, a i tak nie spodziewał się, że kiedykolwiek ona rzeczywiście się zgodzi. Chciał ją podręczyć, chciał wyprowadzić z równowagi… to była tylko gra z jego strony!

- Zgadzam się na jednorazowy seks bez zobowiązań – pozbawiła go wszelkich wątpliwości co do swoich intencji. – Przyjedź do mnie o 21. Ustalimy warunki – powiedziała i wyszła pozostawiając go w stanie całkowitego osłupienia.



_________________

PostWysłany: Nie 14:25, 11 Paź 2009
T.
Mecenas Timon
Mecenas Timon



Dołączył: 19 Gru 2008
Pochwał: 37

Posty: 2458

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

:shock: W takim miejscu zakończyć?!
Ale przynajmniej nowa część jest. Mam nadzieję, że już w następnej będzie oznaczenie +18 :twisted:



PostWysłany: Nie 14:38, 11 Paź 2009
handzia
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 01 Lip 2009

Posty: 41

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no nie jak mogłaś teraz przerwać ???? :>
Już się nie mogę doczekać kolejnej części :D



_________________


Moje siostrzyczki Nemezis i Sevir i nasza mamuta Maagda
Mój prywatny, jedyny i niezastąpiony kaloryferek Alan
Moja prywatna pisarka zÓych dobranocek, po których nikt nie zaśnie - Guśka

PostWysłany: Nie 14:56, 11 Paź 2009
nimfka
Nietoperek
Nietoperek



Dołączył: 13 Sty 2009
Pochwał: 30

Posty: 11393

Miasto: HouseLand
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Huddy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następny
Strona 3 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Mapa użytkowników | Mapa tematów
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Czas generowania strony 0.05468 sekund, Zapytań SQL: 15