5x14 "The Greater Good"
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Dyskusje o odcinkach -> Sezon 5
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Wiadomość Autor

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Właśnie zabieram się za oglądanie xD



PostWysłany: Sro 0:24, 11 Lut 2009
Allison Cameron
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 10 Lut 2009

Posty: 26

Powrót do góry




Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cuddy is back!! :jupi: Oh jak to dobrze znów widzieć ją w formie, świetne akcje odstawiała, choć trochę zdziwiło mnie to, że zrobiła to z czystej zemsty. Ale House'owi się należało i co najważniejsze podobało :twisted:

Rachel z tym kocykiem mnie rozbroiła! Gdy zobaczyłam kubek ze szminką u Wilsona to też pomyślałam, że załatwił sobie jakąś laskę. Ale w sumie dobrze, że powrócili do sprawy Amber, bo Wilson na pewno o niej nie zapomniał, a ja jakoś nie myślałam o tym, że nadal cierpi i mieszka u niej. Dobrze, że zdecydował się zrobić krok naprzód.
Widzę, że niektórzy chcieliby Wuddy, ale ja pozostanę hudzinką. Wilson jest fantastycznym przyjacielem, na pewno byłby kochającym mężem, jednak... Cuddy woli House'a!!

Fajnie rozkręciła się akcja z 13, Foreman znów mnie pozytywnie zaskoczył, szkoda tylko, że Epps zagrał to w sposób nijaki. No i już nie gniewam się na House'a, pokazał ludzkie oblicze i słodka była jego nie-reakcja na złośliwości Cuddy :D

A przypadek znów gdzieś w tyle, choć pacjentka mówiła do rzeczy i generalnie odebrałam ją pozytywnie



_________________

"Successes only last until someone screws them up. Failures are forever"
"People get what they get. It has nothing to do with what they deserve"

PostWysłany: Pią 11:28, 21 Sie 2009
Bloody Mary
Rezydent
Rezydent



Dołączył: 14 Kwi 2009

Posty: 274

Miasto: Torino
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Dyskusje o odcinkach -> Sezon 5 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Mapa użytkowników | Mapa tematów
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Czas generowania strony 0.03461 sekund, Zapytań SQL: 15