The good, the bad and the ugly

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Strona Główna -> Konkursy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Wiadomość Autor

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

The good, the bad and the ugly



O co chodzi?
Waszym zadaniem jest napisanie charakterystyki jednej z postaci House MD, tej którą lubicie najbardziej. Czekamy na nietuzinkowe prace, ponieważ nagroda jest wyjątkowa! Praca musi posiadać minimum 300 słów.

Do kiedy napisać? Do kogo wysłać?
Macie czas do 6 września! Prace wraz z imieniem, nazwiskiem, loginem, klauzulą „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów związanych z Mistrzostwami, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.)" należy przesłać na adres admin@housemd.info.pl.

Regulamin konkursu

1. Niniejszy regulamin (dalej zwany „Regulaminem”) określa warunki, na jakich odbywa się konkurs pod nazwą: „The good, the bad and the ugly - czyli Twoja ulubiona postać House MD ” (zwany dalej „Konkursem”).
2. Organizatorem Konkursu jest portal HouseMD.info.pl (zwane dalej Organizatorem).
3. Konkurs dotyczy napisania charakterystyki jednej z postaci serialu „House MD”.
4. Nagrodą w Konkursie jest książka "Forumowa Encyklopedia House'a", która została ufundowana przez Organizatora.
5. Celem Konkursu jest wyłonienie najlepszej charakterystyki postaci z serialu "House MD".
6. W Konkursie mogą wziąć udział wszystkie osoby z wyłączeniem Organizatora konkursu oraz ich rodzin.
7. Warunkiem uczestnictwa jest wysłanie charakterystyki na adres admin@housemd.info.pl oraz posiadanie konta na stronie Organizatora. Zgłoszenie powinno zawierać: imię i nazwisko wraz z loginem używanym na portalu HouseMD.info, charakterystykę postaci, która powinna posiadać minimum 300 słów oraz klauzulę „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów związanych z Mistrzostwami, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.)".
8. Zgłoszenie pracy na Konkurs oznacza automatycznie zgodę na opublikowanie jej na portalu HouseMD.info.pl z zaznaczeniem autorstwa danego tekstu.
9. Konkurs rozpoczyna się 17 sierpnia 2009 r., a Uczestnicy mają 3 tygodnie (21 dni) na nadesłanie swoich zgłoszeń.
10. Organizator wybierze Jury składające się z minimum 5 członków, którzy wyłonią zwycięzcę Konkursu.
11. Jury musi przedstawić swój werdykt do 13 września 2009 r.
12. Uczestnikowi przysługuje odwołanie od decyzji prowadzącego rozgrywkę w terminie do 7 dni od jej zakończenia.
13. Decyzja Organizatorów jest wiążąca
14. Organizatorzy będą uprawnieni do wprowadzania zmian do Regulaminu w każdym czasie. Zmieniony tekst Regulaminu obowiązuje od chwili jego opublikowania na stornach internetowych Organizatorów.
15. W przypadku naruszenia Regulaminu Organizatorzy mogą wykluczyć uczestnika na każdym etapie trwania Konkursu.


Ostatnio zmieniony przez ToAr dnia Sob 20:11, 03 Paź 2009, w całości zmieniany 1 raz



_________________
Toaroraptorus vel Szpon Sprawiedliwości
Bywają rozstania niezależne od dwojga.Bolesne bo żadne go nie chce.

PostWysłany: Sob 15:34, 15 Sie 2009
ToAr
(prze)Biegły Rewident
(prze)Biegły Rewident



Dołączył: 19 Gru 2008
Pochwał: 63

Posty: 11254

Powrót do góry




Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Co z wynikami? :)

Jestem ciekaw najlepszej pracy :D

A termin mija dziś...



PostWysłany: Nie 20:33, 13 Wrz 2009
chuckstermajster
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 01 Kwi 2009

Posty: 1

Miasto: Sosnowiec
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Właśnie
Dziś 14, a wyników nie ma.



PostWysłany: Pon 6:20, 14 Wrz 2009
sanbar
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 18 Mar 2009

Posty: 3

Miasto: Warszawa
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jako, że konkursem zajmuje się ToAr, to właśnie on zna wszelkie szczegóły i niebawem wyjaśni kwestię opóźnienia podania wyników.
Proszę o jeszcze odrobinę cierpliwości i przepraszam za wynikłą sytuację.
Pozdrawiam,
Ewel.



_________________
Jak sobie pościelisz, to mnie zawołaj. ;)

PostWysłany: Pon 10:11, 14 Wrz 2009
Ewel
Neskwikowa BiolKuleczka



Dołączył: 23 Gru 2008
Pochwał: 72

Posty: 10183

Miasto: G.||Gdynia
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chciałem wszystkich bardzo przeprosić i wyjaśnić sytuację.

Wyniki zostaną ogłoszone 17 września. Spowodowane jest to moją pomyłką, po prostu popatrzyłem na dzień rozpoczęcie i taki podałem termin juty. Jeszcze raz przepraszam i proszę jeszcze o chwilę cierpliwości.



_________________
Toaroraptorus vel Szpon Sprawiedliwości
Bywają rozstania niezależne od dwojga.Bolesne bo żadne go nie chce.

PostWysłany: Pon 16:47, 14 Wrz 2009
ToAr
(prze)Biegły Rewident
(prze)Biegły Rewident



Dołączył: 19 Gru 2008
Pochwał: 63

Posty: 11254

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

O której możemy spodziewać się wyników? ;) Nie mogę się doczekać o kim będzie najlepsza praca :D



PostWysłany: Czw 17:58, 17 Wrz 2009
Cutthroat Bitch
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 01 Wrz 2009

Posty: 4

Miasto: Lublin
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wyniki

http://www.housemd.info.pl/news/937/the-good-the-bad-and-the-ugly-wyniki.html



_________________
Toaroraptorus vel Szpon Sprawiedliwości
Bywają rozstania niezależne od dwojga.Bolesne bo żadne go nie chce.

PostWysłany: Czw 21:49, 17 Wrz 2009
ToAr
(prze)Biegły Rewident
(prze)Biegły Rewident



Dołączył: 19 Gru 2008
Pochwał: 63

Posty: 11254

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pismak masz drugie miejsce! Kocham cię (tak muszę powiedzieć to wszystkim) Może dostaniesz jakieś ciastka. W takim razie zjem te ciastka. Chociaż pewnie wygrasz zegar w kształcie afryki czy coś w tym stylu. Placki zawsze wracają miśki! Jestem kretynką, ale świat to wciąż gówno i wciąż gardzę nim. Hejże ho to co gadam nie ma sensu, ale hejże ho!



PostWysłany: Czw 21:58, 17 Wrz 2009
Bakła
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 17 Wrz 2009

Posty: 1

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

łaaa, mam drugie miejsce! :D dzieki Bakła za te miłe słowa :D:D:D:D bloody mary, napisałaś po prostu cos genialnego:D swietna charakterystyka house'a:> z toba nie wstyd przegrac ;))



PostWysłany: Czw 22:04, 17 Wrz 2009
Cutthroat Bitch
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 01 Wrz 2009

Posty: 4

Miasto: Lublin
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Może mógłbyś opublikować także prace, które zajęły drugie i trzecie miejsce? Ich też jestem ciekawa:)



_________________
Mój Kochany małż Greg :*

my soulmate Hambarr :*:* córeczka Nemezis :*
maagdaa&sinaj spółka zóo z.o.o

- In fact, I hate you. - I've never hated anyone more. - Every nerve ending in my body is electrified by hatred. - There is a fiery pit of hate burning inside me, ready to explode. - So it's settled then? - We're settled.

PostWysłany: Pią 10:37, 18 Wrz 2009
sinaj
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 02 Maj 2009
Użytkownik zbanowany
Pochwał: 35
Ostrzeżeń: 1

Posty: 3975

Miasto: Legnica/Radom
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bloody Mary, gratulacje :D Niesamowita charakterystyka naszego ulubieńca, otulona bardzo sobistym wynurzeniem. Chwyt z listem jest świetny, a teść jakże prawdziwa pod wieloma względami. Pasuje jak ulał... do wielu z nas. Percepcja świata w kontekście nieustannego fizycznego cierpienia, stosunek do bliźnich, rozwiązywalność problemów, tak, to właśnie tak wygląda, jak opisujesz. Odnalazłam w Twoim liście wiele tego, co sama myślę w skrytości ducha :)



PostWysłany: Pią 19:24, 18 Wrz 2009
ninam
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 21 Sie 2009

Posty: 6

Miasto: Częstochowa
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

OMFG !!!!!!!!!!! Jestem w szoku i to potrojnym. Naprawde nie spodziewalam sie tego, nawet nie myslalam o konkursie, bo teraz jestem w Turynie i szukam mieszkania inne stuff zw. z Erasmusem. Dlatwgo wydaje mi sie ze to sen... Dziekuje za mile slowa :) Jestem very happy !! Szkoda ze ta klawiatura w Italii nie ma polskich znakow, a w hostelu taki halas, ze juz w ogole nie wiem ocb :P

Toar, byloby super, gdybys opublikowal tez pozsotale 2 prace !!



_________________

"Successes only last until someone screws them up. Failures are forever"
"People get what they get. It has nothing to do with what they deserve"

PostWysłany: Pią 19:47, 18 Wrz 2009
Bloody Mary
Rezydent
Rezydent



Dołączył: 14 Kwi 2009

Posty: 274

Miasto: Torino
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Strona Główna -> Konkursy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Mapa użytkowników | Mapa tematów
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Czas generowania strony 0.04024 sekund, Zapytań SQL: 15