5x12 "Painless"
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Dyskusje o odcinkach -> Sezon 5
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Wiadomość Autor

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

5x12 "Painless"

Opis odcinka: http://www.housemd.info.pl/episodes/51/5x12-painless.html

Czekam na opinie :) Ja jeszcze nie widziałam


Ostatnio zmieniony przez T. dnia Wto 15:49, 20 Sty 2009, w całości zmieniany 1 raz



_________________

PostWysłany: Wto 9:24, 20 Sty 2009
T.
Mecenas Timon
Mecenas Timon



Dołączył: 19 Gru 2008
Pochwał: 37

Posty: 2458

Powrót do góry




Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Odcinek mi się podobał - przynajmniej na tyle co zrozumiałam :lol: Obawiam się jednak, że nie widziałam końcówki, bo chyba mi się przysnęło :hahaha:
Przede wszystkim:
- wątek Cuddy - bardzo realistyczny, Lisa ma wątpliwości, jest nieco zagubiona i przytłoczona nową sytuacją, plus House jej tego nie ułatwia, wręcz przeciwnie :D

- House w wannie i sprawa z łazienką :lol:

- zachowanie się House'a przy pacjencie, dużo szczerości, nawet Chase był zdziwiony :D

- przypadek medyczny zaliczam do ciekawszych ;)

- Wilson z Kaczuchą, :serducho: to było cudne. James potwierdza swoją reputację nienagannego przyjaciela, uwielbiam go za to ;)

- House z Zespołem w domu Cuddy, akcja z pieluszką (zdecydowanie moja ulubiona <3), hasełko "Foreteen has right" (or sth like that)^^

- podobała mi się też postawa Foremana, ocknął się trochę, robi się ciekawiej ;)

Jak dorwę się do napisów, postaram się dopisać to, co mi umknęło :D



_________________
Jak sobie pościelisz, to mnie zawołaj. ;)

PostWysłany: Wto 10:43, 20 Sty 2009
Ewel
Neskwikowa BiolKuleczka



Dołączył: 23 Gru 2008
Pochwał: 72

Posty: 10183

Miasto: G.||Gdynia
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

1. uważam, że ten temat powinien być w spoilerach bo nie wszyscy oglądali jeszcze (albo T. dopisz do tematu że mogą tu być spoilery)

Mi też się odcinek pdodobał... zrozumiałem zadziwiająco sporo

Ewel napisał:
wątek Cuddy - bardzo realistyczny, Lisa ma wątpliwości, jest nieco zagubiona i przytłoczona nową sytuacją, plus House jej tego nie ułatwia, wręcz przeciwnie


zgadzam się z Ewel... choć uważam, że House ma rację (a później Wilson), iż Cuddy sobie nie poradzi w dwóch rolach na raz...
dlatego rozumiem decyzję Cuddy o oddaniu stanowiska Cameron (nadal widzę jak to Chase lata za Housem i przekonuje go do pomysłów Cameron :hahaha: )

:arrow: sprawa z łazienką... :lol: podoba mi się ale nadal zastanawia mnie czy to naprawdę deszcz spowodował nacieki na suficie... czy jednak rura się zużyła i trzask!

:arrow: muszę pochwalić House'a za to że kolejny raz objawił sie jako człowiek... naprawdę był zadziwiająco szczery z pacjentem oraz zszedł
do zabiegowego by rozmawiać z Jeffem

:arrow: przypadek ciągłego bólu ciekawy... (przy okazji House może się zmierzyć choć trochę ze swoim bólem)

:arrow: Wilson z dużą puchatą kaczką wygląda śmiesznie... jest dla wszystkich super przyjacielem i wszsytkim z chęcią by pomagał

:arrow: akcja z pieluszką, tekst "14teen was right" - świetna

:arrow: za to mi się nie podoba postawa Foremana - to że pomaga 13 jest super, ale już to, że tak bardzo chce jej wejść w spodnie - nie

:arrow: nie dosłyszałem czemu epilepsja miałaby powodować bóle całego ciała - ale poczekam na napisy

:arrow: i czemu niby 13 dostawała sól fizjologiczną zamiast leku na pląsawcę Huntinctona.



_________________
FUS forever

sis - Sevir :**

... i dopiero wtedy stało się światło

"you are still terribly afraid to be hurt, your imaginary sadism shows that. so afraid to be hurt that you want to take the lead and hurt first." "Only with you, eternity wouldn't be boring."

PostWysłany: Wto 13:25, 20 Sty 2009
Caellion
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 21 Gru 2008
Pochwał: 15

Posty: 5591

Miasto: Bełchatów/łódź
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To tak:
:arrow: najbardziej podobała mi się sprawa z Cuddy w nowej roli. Bardzo fajnie zostało przedstawione jej nowe życie. Widać, że trudno jej z tą sytuację, ale oczywiście kibicuję jej! Tak jak powiedział Wilsonek:

Cytat:
You passed the inspection.
The patient lived.
The car is still
in the driveway.
You're not superwoman.

Hehe dokładnie :)

i jeszcze podobało mi się to :hahaha:
Cytat:
W: You got to be more
like us men.
C:Be lazy?
Blame others?


:arrow: musze przyznać, ze przypadek medyczny był interesujący. House pokazał troche inne oblicze :]

Cytat:
P: So he can finally...
H: Okay.


:arrow: fajna też była scena w biurze Cuddy jak House siedzi na biurku i dotyka je w taki sposób... hmm no dobra to moja wyobraźnia pracuje ,ale sprawiał wrażenie jakby mu coś ono przypominało :mrgreen:
dobra końce tych bajek :hahaha:

:arrow: nie zrozumiałam o co chodziło z tym prawnikiem? ktoś pokusi się o wyjaśnienie
:arrow: i tak samo sprawa 13 i jej leków.... :?

to tyle na świezo :) czekam jeszcze na napisy :)



PostWysłany: Wto 15:56, 20 Sty 2009
Madlen
Onkolog
Onkolog



Dołączył: 21 Gru 2008
Pochwał: 4

Posty: 3092

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

The bathroom is most definitely House's. - to odnośnie waszego podejżewania że House jest u Cuddy

Madlen napisał:
nie zrozumiałam o co chodziło z tym prawnikiem? ktoś pokusi się o wyjaśnienie


jak na mój gust chodziło o to, że House chciał by spisał umowę, albo dostać wykaz z jakichś tam artykułów... a potrzebne mu to było by zmusić fachowca by naprawił rurę...

Dodano 1 minut temu:

a co do placebo dla 13 to sam nie wiem.



_________________
FUS forever

sis - Sevir :**

... i dopiero wtedy stało się światło

"you are still terribly afraid to be hurt, your imaginary sadism shows that. so afraid to be hurt that you want to take the lead and hurt first." "Only with you, eternity wouldn't be boring."

PostWysłany: Wto 16:05, 20 Sty 2009
Caellion
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 21 Gru 2008
Pochwał: 15

Posty: 5591

Miasto: Bełchatów/łódź
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Madlen napisał:
fajna też była scena w biurze Cuddy jak House siedzi na biurku i dotyka je w taki sposób... hmm no dobra to moja wyobraźnia pracuje ,ale sprawiał wrażenie jakby mu coś ono przypominało Mr. Green
dobra końce tych bajek hahaha



przyjrzałam się ponownie i House...GŁASZCZE to biurko, obchodzi się z nim z czułością i tak na nie patrzy^^ albo to prawda, albo mam tą samą chorobę, co Ty, Madlen :D

Kwestia 13 i leków - skoro to są testy kliniczne, może być tak, że część uczestników przyjmuje lekarstwa, część sól fizjologiczną, po to by wykazać skuteczność stosowania tych leków, a jeśli takową się wykaże to chyba druga część również je otrzyma. Tak mi się wydaje, przynajmniej, chociaż może z napisami, albo w kolejnych odcinkach sprawa się wyjaśni ;)



_________________
Jak sobie pościelisz, to mnie zawołaj. ;)

PostWysłany: Wto 16:15, 20 Sty 2009
Ewel
Neskwikowa BiolKuleczka



Dołączył: 23 Gru 2008
Pochwał: 72

Posty: 10183

Miasto: G.||Gdynia
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to dlaczego Foreman nic o tym nie wiedział ??

dorwałem się do angielskich napisów do House'a i tam jest:

pielęgniarka:
Oh, she must be
on the placebo, then.


Ostatnio zmieniony przez Caellion dnia Wto 16:25, 20 Sty 2009, w całości zmieniany 1 raz



_________________
FUS forever

sis - Sevir :**

... i dopiero wtedy stało się światło

"you are still terribly afraid to be hurt, your imaginary sadism shows that. so afraid to be hurt that you want to take the lead and hurt first." "Only with you, eternity wouldn't be boring."

PostWysłany: Wto 16:22, 20 Sty 2009
Caellion
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 21 Gru 2008
Pochwał: 15

Posty: 5591

Miasto: Bełchatów/łódź
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bo nie tylko on prowadzi te testy. Chyba z lekarką, z którą rozmawiał w którymś z poprzednich odcinków.



_________________
Jak sobie pościelisz, to mnie zawołaj. ;)

PostWysłany: Wto 16:24, 20 Sty 2009
Ewel
Neskwikowa BiolKuleczka



Dołączył: 23 Gru 2008
Pochwał: 72

Posty: 10183

Miasto: G.||Gdynia
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ewel napisał:
przyjrzałam się ponownie i House...GŁASZCZE to biurko, obchodzi się z nim z czułością i tak na nie patrzy^^ albo to prawda, albo mam tą samą chorobę, co Ty, Madlen

zobaczymy jak bardzo chora jest nasza wyobraźnia hyhy :twisted: :twisted:



PostWysłany: Wto 16:38, 20 Sty 2009
Madlen
Onkolog
Onkolog



Dołączył: 21 Gru 2008
Pochwał: 4

Posty: 3092

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem








Screeny z Biurkiem :lol:



_________________
Jak sobie pościelisz, to mnie zawołaj. ;)

PostWysłany: Wto 16:58, 20 Sty 2009
Ewel
Neskwikowa BiolKuleczka



Dołączył: 23 Gru 2008
Pochwał: 72

Posty: 10183

Miasto: G.||Gdynia
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja nie widziałam jeszcze odcinka, ale jako huddzinka powiem że głaszcze, a jako ktoś inny mogłabym równie dobrze powiedzieć że kurz strzepóje :hahaha: nie no myślę że raczej głaszcze



_________________


Moje siostrzyczki Nemezis i Sevir i nasza mamuta Maagda
Mój prywatny, jedyny i niezastąpiony kaloryferek Alan
Moja prywatna pisarka zÓych dobranocek, po których nikt nie zaśnie - Guśka

PostWysłany: Wto 17:32, 20 Sty 2009
nimfka
Nietoperek
Nietoperek



Dołączył: 13 Sty 2009
Pochwał: 30

Posty: 11393

Miasto: HouseLand
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

oj nimfka jaki tam kurz!1 hehe ta jego mina mówi wszystko hehehe
odwala mi :twisted: :D



PostWysłany: Wto 17:36, 20 Sty 2009
Madlen
Onkolog
Onkolog



Dołączył: 21 Gru 2008
Pochwał: 4

Posty: 3092

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tam nie było żadnego kurzu, przecież to biuro Cuddy :lol:



_________________
Jak sobie pościelisz, to mnie zawołaj. ;)

PostWysłany: Wto 17:38, 20 Sty 2009
Ewel
Neskwikowa BiolKuleczka



Dołączył: 23 Gru 2008
Pochwał: 72

Posty: 10183

Miasto: G.||Gdynia
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ewel napisał:
tam nie było żadnego kurzu, przecież to biuro Cuddy


no w sumie tak :D
Nie no moim zdaniem głaszcze, ale z moją spatrzoną huddy psychiką to to nie jest wiarygodne :twisted: :twisted:



_________________


Moje siostrzyczki Nemezis i Sevir i nasza mamuta Maagda
Mój prywatny, jedyny i niezastąpiony kaloryferek Alan
Moja prywatna pisarka zÓych dobranocek, po których nikt nie zaśnie - Guśka

PostWysłany: Wto 17:45, 20 Sty 2009
nimfka
Nietoperek
Nietoperek



Dołączył: 13 Sty 2009
Pochwał: 30

Posty: 11393

Miasto: HouseLand
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jezuu... Nie wstawiajcie mi takich zdjęć, bo nie mogę oderwać się od monitora i tak już zostanę...
On to biurko zdecydowanie głaszcze i to mówi mój magiczny kciuk. Koniec kropka. Moja reakcja po odcinku? Jeden wielki kwiiik! Już na samym początku zwalili mnie z nóg. Goły House to coś czym powinno się zaczynać każdy serial. Przypadek ciekawy, ale jeszcze muszę zobaczyć z napisami, żeby wszystko do końca zrozumieć. Cameron mnie lekko zirytowała swoim tekstem do 13 i na prawdę nie wiem jak przetrwam kolejny odcinek :( Cuddy po raz kolejny udowodniła, że zasługuje na to, żeby ją bardzo lubić. Ba! Ja ją nawet kocham <3 Cudownie wygląda z dzieckiem. Podobało mi się to jak pokazali jak Lisa nie wie, co zrobić. I biurkoooo ^^ Kocham scenę z biurkiem :D House był jakiś wyrozumialszy w tym odcinku, ale też zaliczam go na plus :D Podobnie jak 14. Ale Forman mnie zwalił z nóg swoim wyglądem :shock: Eksmituję go chyba z szafy... Odcinek generalnie bardzo fajny :]



_________________

PostWysłany: Wto 18:10, 20 Sty 2009
jeanne
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 21 Gru 2008
Pochwał: 50

Posty: 11087

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Dyskusje o odcinkach -> Sezon 5 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Mapa użytkowników | Mapa tematów
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Czas generowania strony 0.04550 sekund, Zapytań SQL: 15