[sezon 6] Spoilery
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 25, 26, 27 ... 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Strona Główna -> Spoilery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Wiadomość Autor

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No i trzeba było chodzić na dodatkowy angielski, mało co z tego zrozumiałem :? Ale w ostatnim parafrafie zawarte są chyba złe wiadomości :(



_________________

Banner pożyczony od Jeanne
Zamałżowiony kochanej Pauli :*

PostWysłany: Nie 15:11, 27 Wrz 2009
lesio
Starachowicki Magnat
Starachowicki Magnat



Dołączył: 31 Sty 2009
Pochwał: 15

Posty: 5489

Miasto: Starachowice
Powrót do góry




Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moje serce zostało złamane....



_________________
Wyznaję Chaseronizm totalny :D
Każda Hambarr chaseronowa na pizzę zawsze gotowa
Ależ owszem, zgadza się – ona w schowku kryje się!
- by Chasper:*
Sinaj - my sweet soulmate :*:*
Moja zÓa maagdaa umilająca mi chwile w schowku :twisted: złota lista
Johnny, johnny, john--> http://johnnydepp.blox.pl/html

PostWysłany: Pon 12:13, 28 Wrz 2009
Hambarr
Psychiatra
Psychiatra



Dołączył: 30 Lip 2009
Pochwał: 30

Posty: 3852

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pojawiły się fotki z planu House'a ;) Wydaje mi się, że mogą pochodzić z odcinka, który zwykłam nazywać November-November, czyli epa kręconego poza szpitalem, gdy OTP3 (House, Cuddy, Wilson) wyjeżdżają gdzieś razem.


oraz inne - generalnie :mrgreen:


btw, co ona tam ma? flaszkę jakąś :P?



_________________
Jak sobie pościelisz, to mnie zawołaj. ;)

PostWysłany: Pon 13:07, 28 Wrz 2009
Ewel
Neskwikowa BiolKuleczka



Dołączył: 23 Gru 2008
Pochwał: 72

Posty: 10183

Miasto: G.||Gdynia
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem



OMG! :hahaha: Co za mina!



Hm. Poza na drugim zdjęciu wskazuje, że to chyba flaszka :|

A tak w ogóle, to o co chodziło z tym Safety Dance? :shock:



PostWysłany: Pon 13:12, 28 Wrz 2009
sherlotka
Pediatra
Pediatra



Dołączył: 08 Kwi 2009
Pochwał: 4

Posty: 452

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ooops! napisał:
Hm. Poza na drugim zdjęciu wskazuje, że to chyba flaszka

alee, nigdy nie wiadomo na ile cokolwiek z tych zdjęć zostanie wykorzystane w odcinku, może to być taka głupawka aktorów tylko :P

ooops! napisał:
A tak w ogóle, to o co chodziło z tym Safety Dance?

Acording to spoiler :D, chodzi o to, że w szpitalu (chyba ;p) będzie jakiś bal w stylu lat '80 - przebrania, muzyka, itd., House ma tańczyć z Cuddy tenże właśnie Safety Dance :D.



_________________
Jak sobie pościelisz, to mnie zawołaj. ;)

PostWysłany: Pon 13:16, 28 Wrz 2009
Ewel
Neskwikowa BiolKuleczka



Dołączył: 23 Gru 2008
Pochwał: 72

Posty: 10183

Miasto: G.||Gdynia
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

I weź Ty jej człowieku nie kochaj! No nijak się nie da, cudowna jest :lol:
A te zdjęcia... omg, tylko potęgują moje oczekiwanie i zniecierpliwienie.
"November, November" to taka parafraza "October, October"? :D

Awwwwwwwwww. Ja chcę ten odcinek JUŻ!

Wielkie dzięki, Ewel :*



PostWysłany: Pon 13:18, 28 Wrz 2009
Sarusia
Patomorfolog
Patomorfolog



Dołączył: 08 Kwi 2009
Pochwał: 14

Posty: 846

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ewel napisał:
ooops! napisał:
Hm. Poza na drugim zdjęciu wskazuje, że to chyba flaszka

alee, nigdy nie wiadomo na ile cokolwiek z tych zdjęć zostanie wykorzystane w odcinku, może to być taka głupawka aktorów tylko :P


Tak, wiem, przecież nawet w promo pierwszego odcinka była scena, której nie było :|

Cytat:
ooops! napisał:
A tak w ogóle, to o co chodziło z tym Safety Dance?

Acording to spoiler :D, chodzi o to, że w szpitalu (chyba ;p) będzie jakiś bal w stylu lat '80 - przebrania, muzyka, itd., House ma tańczyć z Cuddy tenże właśnie Safety Dance :D.


COOOOO?! *wytęża wyobraźnię*

A ten krasnoludek to Taub może, co? :hahaha:



PostWysłany: Pon 13:23, 28 Wrz 2009
sherlotka
Pediatra
Pediatra



Dołączył: 08 Kwi 2009
Pochwał: 4

Posty: 452

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ooops! napisał:
COOOOO?! *wytęża wyobraźnię*

A ten krasnoludek to Taub może, co?

Przy czym na house_cuddy LJ pisali, że Safety Dance polega na charakterystycznym ruchu rąk, jak w podanym filmiku ok.1:20 min. :D



_________________
Jak sobie pościelisz, to mnie zawołaj. ;)

PostWysłany: Pon 13:44, 28 Wrz 2009
Ewel
Neskwikowa BiolKuleczka



Dołączył: 23 Gru 2008
Pochwał: 72

Posty: 10183

Miasto: G.||Gdynia
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ja mam pytanie. Czy na TYM zdjęciu Hugh robi Lisie zdjęcie? A ona zasłania twarz rękami? :D
Czy już mnie wyobraźnia ponosi?



PostWysłany: Pon 14:35, 28 Wrz 2009
Sarusia
Patomorfolog
Patomorfolog



Dołączył: 08 Kwi 2009
Pochwał: 14

Posty: 846

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

*Ómarła*
Moje Huddzinkowe serducho odżyło :serducho:
Flaszeczka boska :lol:
Sarusia, wydaje mi się, że tak :mrgreen:



_________________

Następny sezon będzie nasz! Nawet "Marian" nam nie przeszkodzi! :mrgreen:
Gusia - moja Bratnia Dusza :wink: Danielek18 - mój młodszy, zÓy i ironiczny brat :mrgreen:

PostWysłany: Pon 15:03, 28 Wrz 2009
zaneta94
Grzanka
Grzanka



Dołączył: 16 Lut 2009
Pochwał: 30

Posty: 11695

Miasto: Dziura zabita dechami :P
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

WOWWWWWWWW!!! i jak jej nie kochać!!!!!!
jest po prostu boska!



_________________

PostWysłany: Pon 15:41, 28 Wrz 2009
janeczka85
Stomatolog
Stomatolog



Dołączył: 19 Gru 2008
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1

Posty: 576

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

November-november :D

Cytat:
How does Hugh Laurie remember the ’80s? “I have a dim and distant memory of some absolutely atrocious music,” grumbles the House star. OK, Mr. Crabby Pants, but the ’80s are going to be a major theme on House this season. And the rest of his costars are pretty excited about it.

“Star Wars” fan Jesse Spencer (Chase) met one of his idols when James Earl Jones (Darth Vader) came to shoot his October 5 guest appearance as a murderous African dictator. (OK, the first “Star Wars” came out in the ’70s, but still….) Jones told Jesse, “I looked like his ‘son,’ meaning Luke Skywalker.” There is quite a resemblance to Mark Hamill.

And in a later episode, House will hitch a ride with Drs. Cuddy (Lisa Edelstein) and Wilson (Robert Sean Leonard) to a medical conference in the Adirondacks, where they’ll be invited to take part in an ’80s-themed costume party. “I got to wear hot pants, leg warmers and a Jennifer Beals–style cutoff sweatshirt!” Lisa says of her “Flashdance”-inspired costume. The actress couldn’t stop singing the film’s song, “Maniac,” on set between takes. “I loved that scene with the water splashing all over her.”

As for House’s costume, exec producer David Shore says, “He partakes in his own House way.” Exec producer Katie Jacobs adds, “He claims to have misunderstood that the party’s theme is the 1980s.” (Won’t it be fun seeing Hugh “wig out” at the party with a full head of hair?!) The Adirondacks conference scenes were shot at the Lake Arrowhead resort outside L.A., which Lisa says will set the stage for an “attempted moment” between House and Cuddy. November episodes will find House pursuing Cuddy again.

Though Olivia Wilde (Thirteen) didn’t get to go on the location shoot, she’s headed on her own ’80s adventure. In December 2010, Olivia will be seen on the big screen in “Tron Legacy,” an update of the 1982 sci-fi classic “Tron.” To capture her likeness for an action figure, Olivia underwent full-body 3-D scanning. “I felt like I was in a strange orb abducted by aliens!” says Olivia, who’s unnerved by the thought of sci-fi geeks playing with her miniature likeness. “Carrie Fisher wrote in her book Wishful Drinking that she found a Princess Leia doll in her ex-boyfriend’s drawer with pins stuck in its eyeballs. So the idea of being used as a voodoo doll is very disturbing.”

źródło: spoilertv

Dodano 2 godzin 16 minut temu:

Behind the scenes:
(jakość obrazu taka sobie, nie wiem jak z dźwiękiem, bo nie mam :P)

źródło: spoilertv



_________________

PostWysłany: Pon 19:09, 28 Wrz 2009
DOMA
Lucky Number
Lucky Number



Dołączył: 19 Lut 2009
Pochwał: 78

Posty: 5191

Miasto: Poznań/Londyn
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

DOMA napisał:
November-november Very Happy

Cytat:
How does Hugh Laurie remember the ’80s? “I have a dim and distant memory of some absolutely atrocious music,” grumbles the House star. OK, Mr. Crabby Pants, but the ’80s are going to be a major theme on House this season. And the rest of his costars are pretty excited about it.

“Star Wars” fan Jesse Spencer (Chase) met one of his idols when James Earl Jones (Darth Vader) came to shoot his October 5 guest appearance as a murderous African dictator. (OK, the first “Star Wars” came out in the ’70s, but still….) Jones told Jesse, “I looked like his ‘son,’ meaning Luke Skywalker.” There is quite a resemblance to Mark Hamill.

And in a later episode, House will hitch a ride with Drs. Cuddy (Lisa Edelstein) and Wilson (Robert Sean Leonard) to a medical conference in the Adirondacks, where they’ll be invited to take part in an ’80s-themed costume party. “I got to wear hot pants, leg warmers and a Jennifer Beals–style cutoff sweatshirt!” Lisa says of her “Flashdance”-inspired costume. The actress couldn’t stop singing the film’s song, “Maniac,” on set between takes. “I loved that scene with the water splashing all over her.”

As for House’s costume, exec producer David Shore says, “He partakes in his own House way.” Exec producer Katie Jacobs adds, “He claims to have misunderstood that the party’s theme is the 1980s.” (Won’t it be fun seeing Hugh “wig out” at the party with a full head of hair?!) The Adirondacks conference scenes were shot at the Lake Arrowhead resort outside L.A., which Lisa says will set the stage for an “attempted moment” between House and Cuddy. November episodes will find House pursuing Cuddy again.

Though Olivia Wilde (Thirteen) didn’t get to go on the location shoot, she’s headed on her own ’80s adventure. In December 2010, Olivia will be seen on the big screen in “Tron Legacy,” an update of the 1982 sci-fi classic “Tron.” To capture her likeness for an action figure, Olivia underwent full-body 3-D scanning. “I felt like I was in a strange orb abducted by aliens!” says Olivia, who’s unnerved by the thought of sci-fi geeks playing with her miniature likeness. “Carrie Fisher wrote in her book Wishful Drinking that she found a Princess Leia doll in her ex-boyfriend’s drawer with pins stuck in its eyeballs. So the idea of being used as a voodoo doll is very disturbing.”

w większości przetłumaczony spoiler
Cytat:
Jak Hugh Laurie pamiętać 80.? "Mam słabe i odległe wspomnienia trochę muzyki absolutnie okropne", narzeka star House. OK, Pan Crabby Spodnie, ale są '80s będzie głównym tematem na wakacyjny w tym sezonie. A resztę costars are pretty excited about it.

"Star Wars" fan Jesse Spencer (Chase) spotkał jednego ze swoich idoli, gdy James Earl Jones (Darth Vader), przybyła do jego strzelać 5 października gościnnie jako morderczy dyktator Afryki. (OK, pierwsze "Gwiezdne wojny" ukazał się w latach 70., ale ....) Jesse Jones powiedział, że wyglądam jak jego "syn" czyli Luke Skywalker. "Jest bardzo podobne do Mark Hamill.

A w późniejszym odcinku, dom będzie Hitch a Ride z Drs. Cuddy (Lisa Edelstein) i Wilson (Robert Sean Leonard) na konferencji medycznej w Adirondacks, gdzie zostaną one zaproszone do wzięcia udziału w 80. tematyce bal przebierańców. "Ja muszę nosić szorty, podgrzewacze nogi i Jennifer Beals-bluza obcinania stylu" Lisa mówi o niej "Flashdance" inspirowane kostium. Aktorka nie mogła przestać śpiewać filmu piosenka "Maniac", na planie między trwa. "I dodał, że scena z zalewaniem wodą wszystkich nad nią.

Jeśli chodzi o strój House, exec producent David Shore powiedział: "On ma udział na swój sposób House". Exec producenta Katie Jacobs, dodaje: "Twierdzi, że źle, że strony temat jest 1980." (Czy nie byłoby zabawne zobaczyć Hugh "Wig Out" na stronie z pełnym włosy?!) sceny Adirondacks konferencji zostali rozstrzelani w ośrodku poza LA Lake Arrowhead, które mówi Lisa będą ustawione na scenie w "chwili próby" między House i Cuddy. Epizodów listopada znajdą House realizacji Cuddy ponownie.

Choć Olivia Wilde (Thirteen) didn't get to go zastrzelić na miejscu, ona jest na czele własnej przygody 80-tych. W grudniu 2010 r. Olivia będzie widoczne na dużym ekranie w "Tron Legacy", aktualizacja 1982 classic sci-fi "Tron". Aby zrobić jej podobieństwo do figurka, Olivia przeszedł Full-body 3-D skanowania. "Czułam się, jakbym był w obcym porwany przez kosmitów Orb" mówi Olivia, kto denerwował myśl o sci-fi maniaków gry z jej miniaturowe podobizny. "Carrie Fisher napisał w swojej książce Wishful Alkohol, że znalazła księżniczka Leia lalki w jej ex-chłopaka szuflady z pinami tkwi w jego oczy. Więc pomysł jest stosowany jako lalka wudu jest bardzo niepokojący.



_________________
avek mój
"Jestem nieuczciwy i uczciwie możesz liczyć na moją nieuczciwość.To uczciwi są nieprzewidywalni ,zawsze mogą zrobić coś niewiarygodnie głupiego..."- Kapitan Jack Sparrow
Zazdrość to chyba najstarszy motyw morderstw na świecie.-Seeley Booth
:houselove: kliknij, jeśli jesteś fanem serialu Bones

PostWysłany: Pon 19:38, 28 Wrz 2009
poprostuxzjawa
Reumatolog
Reumatolog



Dołączył: 20 Maj 2009
Pochwał: 39

Posty: 2061

Miasto: Młodocin
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Łał November już niedługo !! :D To się będzie działo, tańce, alkohol (a Lis już się zaopatrzyła w buteleczkę :lol: ) i na pewno kisssssss. Oh tak uwielbiam takie odcinki poza szpitalem :P



_________________

"Successes only last until someone screws them up. Failures are forever"
"People get what they get. It has nothing to do with what they deserve"

PostWysłany: Pon 21:16, 28 Wrz 2009
Bloody Mary
Rezydent
Rezydent



Dołączył: 14 Kwi 2009

Posty: 274

Miasto: Torino
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

booooze to ja siedze dwie godziny i tlumacze, wchodze zeby wrzucic a tu przetlumaczone *_*
to jak juz sie narobilam to wrzucam i tak, mimo ze czesci nie ogarniam do konca :D

Cytat:
Jak Hugh Laurie pamięta lata '80? "Mam niejasne i odległe wspomnienie tej absolutnie okropnej muzyki", narzeka House. OK, panie Zrzędliwe Majteczki (? :-D), ale lata '80 mają być ważnym motywem w tym sezonie House'a. A reszta ma być również bardzo ekscytująca.

Fan "Gwiezdnych Wojen" Jesse Spencer (Chase) poznał jednego ze swoich idoli, kiedy James Earl Jones (Lord Vader) przyszedł, aby go postrzelić 5 października gościnnie jako morderczy dyktator Afryki. (OK, pierwsze "Gwiezdne Wojny" wyszły w latach '70, ale...) Jones powiedział Jassie'mu "Wyglądasz jak mój syn, Luke Skywalker." Jest bardzo podobny do Mark'a Hamill'a.

W późniejszych odcinkach House doczepi się do wyjazdu Cuddy i Wilsona na medyczną konferencję do Adirondacks (góry), gdzie będą zaproszeni do wzięcia udziału w balu kostiumowym z lat '80. "Musiałam włożyć seksowne majtki, rajtuzy i bluzkę w stylu Jennifer Beals!", mówi Lisa o swoim kostiumie inspirowanym na "Flashdance". Aktorka nie mogła przestać śpiewać filmowej piosenki "Maniac" na planie. "kochałam scenę, gdzie całą ją oblewano wodą."

Jeżeli chodzi o kostium House'a, producent David Shore mówi "On bierze w tym udział na swój House'owy sposób." Katie Jacobs dodaje: "On twierdzi, że to źle, ze motywem przyjęcia są lata '80." (Czy nie będzie zabawnym ujrzeć House'a w peruce na przyjęciu?) Sceny z Konferencji w Adirondacks zostały rozegrane nad jeziorem Arrowhead w ośrodku poza L.A., które, jak mówi Lisa będą ustalone między House'm a Cuddy w "momencie próby". Z listopadowych odcinków dowiemy się o Housie ponownie zaciskającym usta Cuddy....

Choć Olivia Wilde (Trzynastka) nie dostała się na 'bum' tamtego miejsca, to jest na czele swojej własnej przygody lat '80. W grudniu 2010 Olivię zobaczymy na dużym ekranie w "Tron Legacy", aktualizacji klasycznego science-fiction z 1982roku "Tron". Aby upodobnić ją do postaci z filmu, musiała przejść skan 3-D całego ciała. "Czułam się jakbym została porwana przez kosmitów!", mówi Olivia, która denerwuje się na myśl o swojej podobiźnie w grze dla maniaków sci-fi. "Carrie Fisher napisała w swojej książce 'Wishful Drinking', że znalazła lalkę księżniczki Lei w szufladzie swojego byłego chłopaka. Pomysł używania jej jako laleczki wudu jest bardzo niepokojący". :D



Autor postu otrzymał pochwałę.

PostWysłany: Pon 22:02, 28 Wrz 2009
gaba
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 27 Sie 2009
Pochwał: 8

Posty: 79

Miasto: wroclaw
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Strona Główna -> Spoilery Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 25, 26, 27 ... 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92  Następny
Strona 26 z 92

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Mapa użytkowników | Mapa tematów
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Czas generowania strony 0.16487 sekund, Zapytań SQL: 15