[sezon 6] Spoilery
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 28, 29, 30 ... 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Strona Główna -> Spoilery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Wiadomość Autor

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Promo do 6x05


Link



_________________
"Give me the strength to face the wrong that I have done,
now that I know the darkest side of me..."
Within Temptation - The Truth Beneath the Rose

PostWysłany: Wto 7:15, 06 Paź 2009
Kirteen
Lekarz rodzinny
Lekarz rodzinny



Dołączył: 02 Wrz 2009
Pochwał: 5

Posty: 367

Miasto: Turek
Powrót do góry




Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nowe ploteczki o odejściu Jen

Cytat:
Cate S.: I've been very disappointed to hear the news about Jennifer Morrison leaving House. Is there any hope that this is temporary, and Jen will be back full time?
At this point it seems like Jen might be back for a guest spot or two, but that's it. Sorry. E! News recently caught up with House costar Lisa Edelstein and apparently we fans weren't the only ones who were shocked by Morrison's sudden departure. Lisa told us, "Jennifer is an incredibly gracious, professional, sweet, lovely woman and I hadn't the faintest idea until I said something really dumb on set because I didn't know. But I can't really tell you what I said, because it has to do with a storyline that hasn't come out yet. But essentially [it was] 'How come your character keeps leaving and coming back?' as a joke. I had no idea. I was the last person to know. That's because she was just so incredibly professional and did her job and never let on to anyone what was going on. It was pretty impressive. She will be missed, I don't think she's going to have any trouble, so I'm not worried about her."

Source: E!Online


Opis odcinka 6x05 'Breave heart'
Cytat:
THE TEAM STRUGLES WITH MATTERS OF THE HEART ON AN ALL-NEW "HOUSE" MONDAY, OCTOBER 19, ON FOX

The team takes on the case of a reckless police detective who has a family history of sudden heart failure that killed his father, grandfather and great-grandfather all at age 40. Though House is not keen on diagnosing the patient without any detectable symptoms, the team, urged by Cameron, attempts to identify his condition so the detective can live without fear of dying young. Meanwhile, Chase is haunted by his actions in the Dibala case, and House confronts some ghosts of his own in the "Brave Heart" episode of HOUSE airing Monday, Oct. 19 (8:00-9:00 PM ET/PT) on FOX. (HOU-606) (TV-14 D, L, S)

Cast: Hugh Laurie as Dr. Gregory House; Lisa Edelstein as Dr. Lisa Cuddy; Omar Epps as Dr. Eric Foreman; Robert Sean Leonard as Dr. James Wilson; Jennifer Morrison as Dr. Allison Cameron; Jesse Spencer as Dr. Robert Chase

Guest Cast: Jon Seda as Donny; Alexandra Barreto as Cheryl; Samuel Carman as Michael; Jack Impellizzeri as Brian; Richard King as Boutain; Briana Venskus as Nona; Marcos Toji as Dex; Samantha Colburn as Marta; Sanjay Madhav as Singh; Taira Soo as Anne Ayala

Source: Fox



_________________
Jak sobie pościelisz, to mnie zawołaj. ;)

PostWysłany: Wto 15:13, 06 Paź 2009
Ewel
Neskwikowa BiolKuleczka



Dołączył: 23 Gru 2008
Pochwał: 72

Posty: 10183

Miasto: G.||Gdynia
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Cate S.: Jestem bardzo rozczarowana, słysząc wieści o odejściu Jennifer Morrison z House’a. Czy jest jakaś nadzieja, że to tymczasowe, a Jen wróci do serialu w pełnym wymiarze?

W tym momencie wydaje się, że może wróci na jeden lub dwa odcinki, ale to wszystko. Przykro mi. E! News ostatnio dopadł na planie House’a Lisę Edelstein i widocznie my-fani nie byliśmy jedynymi, którzy byli zszokowani odejściem Morrison. Lisa powiedziała: „Jennifer jest niezwykle uprzejmą, profesjonalną, słodką i piękną kobietą i dopóki nie powiedziałam czegoś głupiego na planie, nie miałam najmniejszego pojęcia, nic nie wiedziałam. Ale naprawdę nie mogę wam powiedzieć, co to było, ponieważ jest to powiązane z fabułą, która jeszcze nie wyszła. Ale przede wszystkim to: ‘Jak twoja postać wytrzymuje te wyjazdy i powroty?’ –powiedziałam w żartach. Nie miałam pojęcia. Była ostatnią osobą, która się dowiedziała. To dlatego, że była niezwykle profesjonalna i wykonywała swoją pracę tak, że nigdy nie wyjawiała nikomu, co się dzieje. To było dość imponujące. Będzie jej brakowało, ale nie sądzę, by wpadła w jakieś kłopoty, więc nie martwię się o nią.”

Źródło: E! Online


Cytat:
EKIPA ZMAGA SIĘ Z PROBLEMAMI Z SERCEM W CAŁKIEM NOWYM ODCINKU „HOUSE’A” W PONIEDZIAŁEK, 19 PAŹDZIERNIKA W FOX.

Zespół bierze przypadek lekkomyślnego detektywa policji, mającego w wywiadzie rodzinnym nagłą niewydolność serca, która zabiła jego ojca, dziadka i pradziadka, wszystkich w wieku 40 lat. Choć House nie jest zwolennikiem diagnozowania pacjentów bez wykrywalnych objawów, to zespół pobudzony przez Cameron próbuje określić jego stan, żeby detektyw mógł żyć bez strachu przed wczesną śmiercią. Tymczasem Chase’a prześladują jego decyzje w przypadku Dibala, a House mierzy się z własnymi duchami w odcinku „Waleczne Serce”, emitowanym 19 października o 20:00 w FOX.

Występują: Hugh Laurie jako dr Gregory House; Lisa Edelstein jako dr Lisa Cuddy; Omar Epps jako dr Eric Foreman; Robert Sean Leonardjako dr James Wilson; Jennifer Morrison jako dr Allison Cameron; Jesse Spencer jako dr Robert Chase

Gościnnie: Jon Seda as Donny; Alexandra Barreto as Cheryl; Samuel Carman as Michael; Jack Impellizzeri as Brian; Richard King as Boutain; Briana Venskus as Nona; Marcos Toji as Dex; Samantha Colburn as Marta; Sanjay Madhav as Singh; Taira Soo as Anne Ayala

Źródło: FOX



PostWysłany: Wto 18:12, 06 Paź 2009
gaba
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 27 Sie 2009
Pochwał: 8

Posty: 79

Miasto: wroclaw
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ten piąty odcinek zapowiada sie naprawde fajnie :) przynajmniej medycyna trzyma poziom tego serialu jeszcze... co do pierwszej wiadomości, to już nie chce komentować..:(



_________________
Mój Kochany małż Greg :*

my soulmate Hambarr :*:* córeczka Nemezis :*
maagdaa&sinaj spółka zóo z.o.o

- In fact, I hate you. - I've never hated anyone more. - Every nerve ending in my body is electrified by hatred. - There is a fiery pit of hate burning inside me, ready to explode. - So it's settled then? - We're settled.

PostWysłany: Wto 20:49, 06 Paź 2009
sinaj
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 02 Maj 2009
Użytkownik zbanowany
Pochwał: 35
Ostrzeżeń: 1

Posty: 3975

Miasto: Legnica/Radom
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Morrison odchodzi z serialu? Koniec Chaseronka O.o?

Jeśli te plotki okażą się prawdziwe, to zacznę się poważnie zastanawiac nad sensem oglądania tego serialu, który już i tak prawie nie przypomina dawnego House M.D...



_________________

avek by Hambarr & banner by poprostuxzjawa:*
Dla fanów - Lie to me: http://lietome.fora.pl/

Należę "nie" dumnie do KHkNSnR !

PostWysłany: Wto 21:27, 06 Paź 2009
L.
Ginekolog
Ginekolog



Dołączył: 21 Gru 2008
Pochwał: 3

Posty: 2254

Miasto: 3city
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

L., niestety, te plotki najprawdopodobniej są prawdziwe, można powiedzieć - pewne.
Masz racje, to już nie ten sam serial, co kiedyś. Ze względu na dużą popularność pewnie



_________________
Mój Kochany małż Greg :*

my soulmate Hambarr :*:* córeczka Nemezis :*
maagdaa&sinaj spółka zóo z.o.o

- In fact, I hate you. - I've never hated anyone more. - Every nerve ending in my body is electrified by hatred. - There is a fiery pit of hate burning inside me, ready to explode. - So it's settled then? - We're settled.

PostWysłany: Wto 21:41, 06 Paź 2009
sinaj
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 02 Maj 2009
Użytkownik zbanowany
Pochwał: 35
Ostrzeżeń: 1

Posty: 3975

Miasto: Legnica/Radom
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Szkoda ze Morison odchodzi, zwlaszcza teraz kiedy Cam wreszicie dostala wiecej czasu antenowego :P A co do serialu to po 6x04 stwierdzam ze wraca ,,stary dobry House" :D



_________________


Moje siostrzyczki Nemezis i Sevir i nasza mamuta Maagda
Mój prywatny, jedyny i niezastąpiony kaloryferek Alan
Moja prywatna pisarka zÓych dobranocek, po których nikt nie zaśnie - Guśka

PostWysłany: Sro 9:38, 07 Paź 2009
nimfka
Nietoperek
Nietoperek



Dołączył: 13 Sty 2009
Pochwał: 30

Posty: 11393

Miasto: HouseLand
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

http://img376.imageshack.us/img376/3033/9fbcc574249e40e0c396d99.jpg



_________________
I WATCH FOR CUDDY ! :serducho:
my sweet daughter - maagdaa
Dumnie należę do NBA -> Nimfkowa Brygada ANTYspaniowa x D

PostWysłany: Sro 19:25, 07 Paź 2009
kretowa
Gastrolog
Gastrolog



Dołączył: 12 Wrz 2009
Pochwał: 3

Posty: 1406

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

lisa jest przesliczna ta fotka chyba z kolejnego odcinka?



_________________

PostWysłany: Sro 19:32, 07 Paź 2009
janeczka85
Stomatolog
Stomatolog



Dołączył: 19 Gru 2008
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1

Posty: 576

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tja :spoko:
czekam z niecierpliwością :cuddy13:



_________________
I WATCH FOR CUDDY ! :serducho:
my sweet daughter - maagdaa
Dumnie należę do NBA -> Nimfkowa Brygada ANTYspaniowa x D

PostWysłany: Sro 20:05, 07 Paź 2009
kretowa
Gastrolog
Gastrolog



Dołączył: 12 Wrz 2009
Pochwał: 3

Posty: 1406

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

OMG TO ZDJĘCIE LIS JEST PRZECUDNE, PRZEBOSKIE, FANTASTYCZNE itp. itd !!!! Chyba jednak zostanę biseksem :twisted: Oczywiście to jest spojrzenie rzucone House'owi :D



_________________

"Successes only last until someone screws them up. Failures are forever"
"People get what they get. It has nothing to do with what they deserve"

PostWysłany: Sro 21:13, 07 Paź 2009
Bloody Mary
Rezydent
Rezydent



Dołączył: 14 Kwi 2009

Posty: 274

Miasto: Torino
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nowe promocyjne fotki do 6x05 Breave Heart
http://spoilertv.blogspot.com/2009/10/house-episode-605-brave-heart_07.html



_________________
Jak sobie pościelisz, to mnie zawołaj. ;)

PostWysłany: Sro 21:48, 07 Paź 2009
Ewel
Neskwikowa BiolKuleczka



Dołączył: 23 Gru 2008
Pochwał: 72

Posty: 10183

Miasto: G.||Gdynia
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

śliczne!!! szczególnie Lisa świetnie na nich wygląda :)



_________________
zagubione odnalezione rodzeństwo: nimfka, Nemezis i Caellion :*

http://www.finanse-online.com.pl/kontaosobiste/

PostWysłany: Sro 21:56, 07 Paź 2009
Sevir
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 20 Wrz 2009
Pochwał: 11

Posty: 3985

Miasto: Poznań
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Śliczna... :zakochany:
to ostatnie zdjęcie Lisy powaliło mnie najbardziej :serducho: cudo świata!



_________________
Niepełnosprawność może, choć nie musi twórczości przeszkadzać,
z kolei względnie pełna sprawność może, choć nie musi twórczości pomagać.

PostWysłany: Sro 22:21, 07 Paź 2009
Juniuś
Terapeutka Anna
Terapeutka Anna



Dołączył: 04 Sie 2009
Pochwał: 30

Posty: 5789

Miasto: Opole/Ostrów Wlkp.
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wywiad z Edelstein dla włoskiej gazety
źródło: community.livejournal.com

Cytat:
LISA ON TELEPIÙ

In season 5 House and Cuddy kissed. Will they be togheter in the future?
Well, writers really don't tell us, usually journalists know more than us. Of course they share more than an attraction: I think they share a deep love, but with an inability to let go. I'd like to see their relationship grow.

You said you gave a lot to the character. What exactly?
Lisa is an intelligent woman, strong and responsible. But I don't want to see her as the caricature of a working woman, who spends all the time in the office. I have a sister who works in a workplace ruled by men, and she tells me that is difficult for a woman emerge. Sometimes they ends up looking like their male colleagues, with attitudes not feminine.
This is why I decided to accentuate the sexy side of Cuddy.

I see you're really involved.
Yes, this character is a part of me. I want to have control on everything, just like her. I'm a perfectionist. But unlike her, I can let go and fall in love until I lose my mind.
I loved many men, I don't have a prototype. I just want to feel safe.

Let's talk about Hugh Laurie.
He's intelligent and talented, and he can really do teamwork. So different from his character. But like House is a great worker: if writers tells him "House will have to play a trumpet", he gets lessons and he plays the trumpet! I really have fun with him.

I'm curious about how the 13 writers find so many cases.
They work on medical books, looking for rare pathologies that looks like common diseases. But many doctors fans of the show report complicated cases telling how they found solutions and how they discovered the lies of their patients.

Is it like a chase?
Exactly. Just like in real life: when we can't find a solution to a problem, it's because we're not considering all the elements, or we look at things from a wrong perspective. We are not like Sherlock Holmes.


tlumaczenie me

Cytat:
W sezonie piątym House i Cuddy całowali się. Czy będą razem w przyszłości?
Cóż, scenarzyści nam tego nie powiedzieli, często dziennikarze wiedzą więcej od nas. Oczywiście są więcej niż zauroczeni-myślę, że łączy ich głęboka miłość, ale z barierą, która to hamuje. Chciałabym zobaczyć, jak ich miłość się rozwija.

Powiedziałaś, że wiele wniosłaś do swojej postaci. Co dokładnie?
Lisa jest inteligentną, silną i odpowiedzialną kobietą. Ale ja nie chcę jej widzieć jako kobiety pracującej, spędzającej cały swój czas przy pracy. Mam siostrę, która pracuje w miejscu zarządzanym przez mężczyznę i ona mówi, że trudno jest się wybić kobiecie. Czasami kończą jak ich koledzy z pracy, bardzo niekobieco.
Właśnie dlatego zdecydowałam się akcentować seksowną stronę Cuddy.

Widzę, że jesteś naprawdę zaangażowana.
Tak, ta postać to część mnie. Chcę mieć nad wszystkim kontrolę, dokładnie tak jak ona. Jestem perfekcjonistką. Jednak w przeciwieństwie do niej, jestem w stanie sobie odpuścić i zakochać się do utraty zmysłów.
Kochałam wielu mężczyzn, nie mam określonych wymagań. Po prostu chcę się czuć bezpieczna.

Porozmawiajmy o Laurie'm.
Jest inteligentny i utalnentowany, świetnie się z nim współpracuje. Zupełnie odwrotnie niż z Housem. Ale tak jak on jest świetnym pracownikiem: jeżeli reżyserowie powiedzą mu "House będzie grał na trąbce|, weźmie lekcje gry i zagra na trąbce! Naprawdę świetnie się z nim bawię.

Jestem ciekawa, jak trzynastu scenarzystów wymyśliło tyle przypadków.
Oni pracują przy książkach medycznych, szukają rzadkich patoligii, które wyglądają na powszechnie występujące choroby. Również wielu lekarzy-fanów mówi o swoich skomplikowanych przypadkach oraz tym, jak odkryli, że ich pacjenci kłamią.

To coś jak pościg?
Dokładnie. Tak jak w prawdziwym życiu: kiedy nie możemy znaleźć rozwiązania problemu, to znaczy, że nie bierzemy pod uwagę wszystkich elementów albo patrzymy na nie ze złej perspektywy. Nie jesteśmy jak Sherlock Holmes.


+ wywiad u Jay'a Leno z 25 września




Autor postu otrzymał pochwałę.

PostWysłany: Sro 22:55, 07 Paź 2009
gaba
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 27 Sie 2009
Pochwał: 8

Posty: 79

Miasto: wroclaw
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Strona Główna -> Spoilery Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 28, 29, 30 ... 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92  Następny
Strona 29 z 92

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Mapa użytkowników | Mapa tematów
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Czas generowania strony 0.19772 sekund, Zapytań SQL: 15