Polna droga [D]

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Huddy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Wiadomość Autor

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Polna droga [D]




Witam. To efekt nieoczekiwanego natchnienia, które dopadło mnie dwa tygodnie temu. Skrywałam moje "dzieło", bo sądziłam, że jest bardzo dziwne. Ale ponieważ na jakiś czas wyjeżdża droga ann, postanowiłam pokazać moją pierwszą twórczość związaną z Huddy. Nie sprawdzone przez nikogo oprócz mnie, więc bądźcie litościwi.
ann, to dla ciebie.
=======================================
Polna droga
Obejrzała się. Ból w jej rozdartym sercu bezlitośnie targał wiatr. Nie ma nic. Nie martwi się niczym. Wszystko, co za sobą zostawiła, było bezwartościowe. Biegła drogą. Nic przed sobą nie widziała. Po płatkach przydrożnych kwiatów powoli spływały jej łzy. Świat się kręcił jak zaklęta pozytywka. Nie ma nic. Wszystko przemija. Nic nie wróci. I znowu wpada w tą monotonną melodię ze starego filmu. Zatrzymała się. Tak bardzo chciała spojrzeć w tył. Zobaczyć to, co już stracone. Nie mogła. Mgła przysłaniała jej wspomnienia. Po jej twarzy przeminął cień rozczarowania. I nagle jej życie rozpoczęło się od nowa. Nie miała, za czym tęsknić. Była naga z doświadczeń, uczuć, miłości i wszystkiego, co osiągnęła. Czekała ją tylko przyszłość. Uśmiechnęła się. Nie miała nic, co mogłaby stracić. Teraz może tylko zyskać. Powoli lekkim krokiem chodziła po polanie. Kłosy zbóż uginały się od dotknięcia jej palców. Jej suknię roztargał mroźny powiew. Poranna rosa chłodziła jej bose stopy. Wyszła na polną drogę. Kamienie pod jej stopami zamieniały się w kwiaty. Ból nie istniał. Obrała sobie cel. Nie cofnie się. Będzie szła w kierunku źródła padających promieni słońca. Nie było też strachu. Została tylko ona. Deszcz nie sięgał jej kruczoczarnych włosów. Jasna poświata porwała w ramiona jej postać. Kroczyła przed siebie. Zostawiała za sobą szczęście i radość. Nie mogła zobaczyć, co będzie. Wiedziała niewiele. Tyle jeszcze bólu miała przed sobą. Nie cofnęła się. Szła z podniesiona głową. Nie można zatrzymać się przed życiem. Podczas swojej drogi zobaczyła go. Siedział na skraju polany z twarzą w dłoniach. Cierpiał. Gdy podeszła nie poruszył się. Złapała go za rękę. Na początku nic nie mówił. Później spojrzał w jej oczy. Widział odwagę i wrażliwość. Podniósł głowę. A później kroczyli już tylko razem. Ona zawsze była pewna siebie. Nie przeszkadzało jej, że skrywał uczucia. Wiedziała o jego pragnieniach i emocjach. Świeciło słońce. Pewnego razu postanowiła odezwać się. Jego niebieskie oczy wpatrywały się w nią z miłością. Nic jej nie odpowiedział. Resztę drogi milczeli. Ich dłonie były w nierozłącznym uścisku. Całe życie czekała na niego. A on od zawsze wypatrywał jej w otchłani wiecznego strachu. Razem oczekiwali lepszej przyszłości. Chcieli mieć wspólną.



Autor postu otrzymał pochwałę.

PostWysłany: Czw 21:12, 23 Lip 2009
hattrick
Fikopisarz Miesiąca
Fikopisarz Miesiąca



Dołączył: 18 Cze 2009
Pochwał: 41

Posty: 9231

Powrót do góry




Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hattrick rany ! Łezka poszła po policzku , jesteś CUDOWNA ! Naprawdę czuję się niesamowicie , za tą dedykację i to przy jakim pięknym fiku . Piękny opis , zastanawiający , lekko martwiący.. ale pod koniec serduszko troszeczkę mocniej zabiło . Pięknie dobierasz zdania , masz przecudny styl . Wiedz , że uwielbiam Twoje fiki.. są takie magiczne i jestem zaszczycona że wiele razy widziałam je jako pierwsza ze wszystkich :wink: Ściskam mocno ! I ja będę za Wami tęskniła ! Mam nadzieję , że dużo nie stracę Twoich fików.. bo wpadnę w depresję :wink:

Ostatnio zmieniony przez ann dnia Czw 22:35, 23 Lip 2009, w całości zmieniany 1 raz



PostWysłany: Czw 21:21, 23 Lip 2009
ann
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 15 Mar 2009
Pochwał: 49

Posty: 7847

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hattrick to jest *brak słów, żeby opisać w pełni odczucia*........ cudowne, świetne, boskie, czarujące - a i tak żadne z tych słów nie oddaje w pełni wspaniałości Twojego fika.....



_________________
Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat działa potajemnie by udało Ci się to osiągnąć. Paulo Coelho

avek&banner od niezastąpionej Ewel
Lesio- mój Kochany Małż :)

PostWysłany: Czw 21:23, 23 Lip 2009
paula_
Kardiolog
Kardiolog



Dołączył: 12 Maj 2009
Pochwał: 15

Posty: 3144

Miasto: Zielona Góra
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hattrick
ma nadzieje ze to nie ostatni taki fik czekam z niecierpliwoscia na kolejne twoje dzieła pozdrawiam



_________________

PostWysłany: Czw 21:30, 23 Lip 2009
janeczka85
Stomatolog
Stomatolog



Dołączył: 19 Gru 2008
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1

Posty: 576

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cudo!
Jesteś moją mistrzynią i nauczycielką, wilkie pokłony for you!



PostWysłany: Czw 22:32, 23 Lip 2009
Ulka95
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 04 Kwi 2009
Użytkownik zbanowany
Pochwał: 6

Posty: 8944

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ohh aż miałam ciary jak to czytałam.Piękne i wzruszające.Czekam na więcej takich arcydzieł od ciebie.



PostWysłany: Czw 23:13, 23 Lip 2009
martusia14
Lekarz rodzinny
Lekarz rodzinny



Dołączył: 17 Sty 2009

Posty: 314

Miasto: Toruń
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hattrick aż brak mi słów...
a ja tak zawsze mam, że jak mnie coś zachwyci, to potem nie umiem nawet opisać co mi się podoba, bo wszystkie słowa, które mi przychodzą na myśl są za małe, nieadekwatne, niezgrabne w stosunku do tego co mnie tak zachwyciło...
i właśnie teraz tak mam...



_________________

avek i banner mojej roboty

TuSinka No. 16
Bo oboje nie lubimy poniedziałków... - Raz3r's sister ;*

PostWysłany: Czw 23:13, 23 Lip 2009
kremówka
Chirurg ogólny
Chirurg ogólny



Dołączył: 06 Maj 2009
Pochwał: 11

Posty: 2786

Miasto: Kraków
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hattrick, jak czytałam Twojego ficka to dokładnie wszystko miałam przed oczami. Pięknie wszystko przedstawiłaś. A zakończenie... Zaczarowałaś tym mnie i moją Huddy duszę :) Po prostu jesteś niesamowita!



_________________

PostWysłany: Pią 11:39, 24 Lip 2009
DOMA
Lucky Number
Lucky Number



Dołączył: 19 Lut 2009
Pochwał: 78

Posty: 5191

Miasto: Poznań/Londyn
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

...

Ostatnio zmieniony przez sherlotka dnia Pią 18:39, 25 Lip 2014, w całości zmieniany 1 raz



PostWysłany: Pią 18:24, 24 Lip 2009
sherlotka
Pediatra
Pediatra



Dołączył: 08 Kwi 2009
Pochwał: 4

Posty: 452

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Fajne. Nie jestem fanką Huddy, ale mi sie podobało. Trochę dużo metafor jak dla mnie, bo jestem realistką, ale naprawdę fajnie ubrałaś to w słowa.



_________________

Banner od Jeanne

PostWysłany: Pią 21:18, 24 Lip 2009
bozenka21
Urolog
Urolog



Dołączył: 12 Lut 2009
Pochwał: 10

Posty: 2404

Miasto: Gdańsk
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przepiękne ! :buja w oblokach:
Aż Łezka się w oku kręci...



_________________
Avek od anoli !
Córek mapeto ogórek - Nemezis, córunia jędzunia - nimfka & Sevir, brat bliźniak - whatever. / zÓy partner ze schowka, mraÓ, mraÓ - Hambarr / Rozczochowy właściciel - maybe ! /druga połówka mojego mózgu - lusiek /maaamusia - kretowa / mruczący pożeracz przecinków -Guśka
'Każdy z nas ma cztery twarze; tę, którą pokazuje innym; tę, którą widzą inni; tę, która myśli, że jest prawdziwa i tę, która jest prawdziwa. Wybierając jedną z nich, nie rezygnujmy z pozostałych.'

PostWysłany: Pią 19:26, 16 Paź 2009
Lady M
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 18 Lip 2009
Pochwał: 14

Posty: 6835

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Świetny fick,aż nie wiem co powiedzieć.Jednym słowem <Boskie>.



PostWysłany: Pon 13:51, 19 Paź 2009
GorillA
Pediatra
Pediatra



Dołączył: 21 Lip 2009

Posty: 409

Miasto: Bulowice
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Huddy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Mapa użytkowników | Mapa tematów
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Czas generowania strony 0.05775 sekund, Zapytań SQL: 15